NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3772 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل نمایش cubitruck

کاربر فعال titery آواتار ها
    نام
    وثوق
    تشکر شده 218 بار در 89 پست

Talking مشکل نمایش cubitruck

سلام من یک کوبی تراک گرفتم که تازه امروز دستم رسید و مانیتور و موس رو بهش وصل کردم و با وایرلس رفتم تو اینترنت و خلاصه کارمیکرد،روش اندروید4.2 نصب بود بعد یکم کار کردن رفتم توستینگ گزینه ها رو چک میکردم که رسیدم به همچین گزینه ای"change screen" یا "screen source" یا همچین چیزایی(این گزینه تو موبایلم که اندروید4.0.4 هست وجود نداره) بود خلاصه یک"screen"داشت که زدم و اول تصویر کوچیک شد در حدود 800*480
    و ای دل ناغافل تصویر رفت که رفت
    بعدش وقت موقع روشن کردن برد فقط لوگو کوبی برد میاو ودیگه صفحه سیاهه،از HDMI هم خروجی گرفتم همینطوری فقط لوگو بالا میاد.
    راهی نیست که غیر دوباره نصب کردن اندروید به حالت کار طبیعی برگرده

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

سلام.
    مهندس درست کردنش فکر کنم کمی مشکل باشه.
    آیا زمانی که برد رو به کامپیوتر میزنید کامپیوتر میشناسه؟

کاربر فعال titery آواتار ها
    نام
    وثوق
    تشکر شده 218 بار در 89 پست

سلام آره حتی سیستم عامل هم بالا میاد(چند تا led هست.یکیش به محض زدن دکمه پاور روشن میشه و سهled به صورت چشمک زن وقتی که سیستم بالا میومد)که الان هم وضعیت هم همینه
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: driver.JPG
مشاهده: 19
حجم: 34.0 کیلو بایت  

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

یک راه تغییر فایل script.fex اندروید هستش که ابتدا باید اون رو دریافت و سپس ویرایش کرده و دوباره به محل مربوطه برگردونید که خوب دردسر داره راه دیگه :
    اگر شما بتونید تصویر اندروید رو به صورت ریموت بیارید می تونید به قسمت تنظیمات تصویر برید و دوباره تصویر رو به حالت قبل برگردونید و خوب این کار هم مشکل است.برای این کار باید کامپیوتر برد رو بشناسه و در ضمن شما adb driver را برای a20 پیدا کنید ونصب کنید.بعد می تونید از آموزش در بخش برنامه نویسی اندروید که مربوط به من هستش استفاده کرده و ریموت دسکتاپ داشته باشید.
    اگر هم پایه cvbs روی کوبی تراک فعال باشه شاید بتونید با اون درست کنید.
    راه حل آخر استفاده از لینوکس هستش با لینوکس که بالا بیاین به نند دسترسی دارین از اونجا شاید بتونین یک کارایی بکنین.-البته من تست نکردم.
    تو فروم اصلی هم بپرسید خوبه.
    ولی از همه راحتر همون نصب دوباره اندروید هستش البته اگر مشکل دوستمون رو پیدا نکنید که دنبال نسخه اصلی اندروید کوبی 1 هست ولی خوب تا ابد که نمیشه همین رو نگه دارید پس به نظرم دوباره نصب کنید.
    موفق باشید.

6. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال ramin.st آواتار ها
    نام
    R . F . S
    تشکر شده 90 بار در 42 پست

سلام یک راه دیگه هم داره اینه که با یک نرم افزار که دیباگر اندرویید باشه مثل moborobo یا mobogeniu که باهاش میتونید صفحه اندروید رو توی کامپیوتر ببینید البته باید درایور adb interface رو نصب کنید بعد دوباره توی تنضیمات برین و خروجی رو HDMI قرار بدین
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 20
حجم: 93.9 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 16
حجم: 41.6 کیلو بایت  

8. تشکرها از این نوشته :