NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3844 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ایده ای در سر دارم اما....

کاربر فعال sarab1 آواتار ها
    تشکر شده 172 بار در 100 پست

پیش فرض ایده ای در سر دارم اما....

سلام اینجانب ایده ای در سر دارم اما نمی تونم عملیش کنم!!!!!دوستان و اساتید اگه کسی کمکی از دستش برمیاد ما هزینش رو هم به توافق میرسیم!
    اما مشخصات:
    باید یک صفحه ال سی دی لمسی ترجیحا رنگی داشته باشیم که بتوانیم فارسی نویسی هم توسط کامپایلر و همچنین توسط صفحه کلید مجازی لمسی قابل نمایش در صفحه رنگی رو داشته باشه میکرو هم مهم نیست اگه STM باشه که چه بهتر!!!
    اگه با emwin پیاده سازی بشه که چه بهتر !
    اما در راه اندازی سیستم فایل fat32 که عبارت تایپ شده فارسی توسط صفحه کلید لمسی خود دستگاه رو بتونه داخل یه پوشه با نام فارسی (یونیکد) و بداخل فایل notepad ذخیره کنه و همچنین قابلیت نمایش محتویات یونیکد رو از داخل مموری کارت در صفحه ال سی دی داشته باشه!! برای سیستم فایل هم میتونید از سیستم فایل چان استفاده کنید یا ...
    اینها اصول کار هستند حداقل ها !!!!! تا اینجا هم کافیه بقیه هم بعدش....!
    ویرایش توسط sarab1 : 19-10-2013 در ساعت 01:14

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدير بخش STM32 sadmonew آواتار ها
    نام
    صادق محمدي
    تشکر شده 3,115 بار در 1,408 پست

سلام
    يعني مي خوايد وسيله اي طراحي كنيد كه عمل تايپ و ويرايش حروف فارسي رو توش انجام بدين!
    و رو فايلهايي كه تو sd ذخيره شدن عمليات اضافه، ويرايش و ذخيره مجدد رو انجام بده!

کاربر فعال sarab1 آواتار ها
    تشکر شده 172 بار در 100 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sadmonew نمایش پست ها
    سلام
    يعني مي خوايد وسيله اي طراحي كنيد كه عمل تايپ و ويرايش حروف فارسي رو توش انجام بدين!
    و رو فايلهايي كه تو sd ذخيره شدن عمليات اضافه، ويرايش و ذخيره مجدد رو انجام بده!
    بلی دقیقا همین طور است البته من نتونستم با keil اسم پوشه رو به زبان فارسی ذخیره کنم

البته یه نکته مهم این است که وفقتی این دستگاه به کامپیوتر وصل میشه باید محتویات رو توی My Computer نشون بده تحت FAT32