NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2277 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 53

موضوع: Keil v5.00

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

Icon2008 Keil v5.00

جدیدترین نسخه کامپایلر کیل هم اومد ...

www.Keil.com

از نکات جالب توجه حجم برنامه هست که 287 مگ شده , توی نسخه قبلی فکر کنم 570 مگ بود
    خدا میدونه چه بلایی سرش آوردن

Keil MDK is the most comprehensive software development environment for Cortex-M processor based microcontrollers.
    MDK Version 5 is now split into the MDK Core and Software Packs which makes new device support and middleware updates independent from the toolchain.

Installs the µVision IDE, Compiler, Linker, Debugger, and Simulator, and the ARM::CMSIS and Keil::MDK-Middleware packs.

ویرایش توسط Doloop : 07-10-2013 در ساعت 21:08
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

2. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما Doloop برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال sarab1 آواتار ها
    تشکر شده 172 بار در 100 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Doloop نمایش پست ها

www.Keil.com

از نکات جالب توجه حجم برنامه هست که 287 مگ شده , توی نسخه قبلی فکر کنم 570 مگ بود

آقا حسین فقط اومدن اطلاعات هر سری از میکرو ها رو جداگانه برای دانلود قرار دادن به اسم Software Pack که میتونید از این لینک زیر دانلود بکنید فکر کنم کاهش حجم برنامه هم به این خاطر باشه! که جای نگرانی هم نداره ولی شاید کرک قبلی کار نکنه یا نحوه فعال سازیش تفاوت داشته باشه اگه کسی دانلود کرده به ما هم خبر بده اوضاع از چه قرار است من دیگه حجم اینترنتیم ته کشیده...

http://www.keil.com/dd2/pack
    ویرایش توسط sarab1 : 07-10-2013 در ساعت 23:54

مدیر انجمن mzarkoob آواتار ها
    نام
    مهدی زرکوب
    تشکر شده 2,317 بار در 1,273 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط doloop نمایش پست ها
    www.keil.com
    سلام شما نصب کردید ببینید چطوریه؟ امیدوارم نقایص قبلی در سیمولاتورش حل شده باشه و کرکشم باشه!

مدیر بخش STM32 sigma-mx آواتار ها
    نام
    سعید شریفیان
    تشکر شده 2,520 بار در 978 پست

اتفاقا کار جالبی کرده ، فقط بخشهایی که لازم داریم دانلود میکنیم . وقتش بود کیل یه تغییرات اساسی بده !
    امیدوارم یسری باگ که داره برطرف شده باشه .
    با اینکه کار کردن با کیل در مقایسه با بقیه کامپایلرها سختره ولی فکر کنم از همه کاملتر باشه !

نام
    سعید شریفیان

مثل اینکه تغییرات زیادی صورت گرفته !

کد:
    What's New in MDKARM Version 5.00

MDK-ARM Version 5.00

Release Date: 7th September, 2013

• [Software Packs]
      • MDK-ARM V5.0 (MDK V5) introduces Software Packs which make device support and middleware updates independent from the toolchain installation. The MDK V5 installer contains the µVision IDE and Debugger, the ARM Compiler and the new Pack Installer which is used to manage Software Packs. Device support, CMSIS and MDK-Professional Middleware are delivered as Software Packs.
      • Software Packs can contain device database descriptions, CMSIS Core Device and CMSIS SVD files, as well as Flash Programming Algorithms and other Software Components. For more details refer to http://www.keil.com/pack/doc/cmsis/Pack/html/index.html.
    • [Software Installation and Updates]
      • The new Pack Installer is a utility for installing, updating, and removing Software Packs. In addition, it enables the user to copy example projects which are part of a Software Pack to a local folder.
      • A current set of Software Packs can be found on the MDK V5 Software Packs website at www.keil.com/dd2/Pack.
      • The MDK V5 Device List page at www.keil.com/dd2 shows all microcontrollers that are currently supported by Software Packs.
      • For devices that currently aren't supported by Software Packs, Legacy Support packages are available.
    • [µVision]
      • [Run-Time Environment] The Run-Time Environment (RTE) defines the software components that are used in a project. The new Run-Time Environment Dialog shows all installed Software Components that are available for the selected microcontroller.
      • [User Code Templates] User Code templates contain example code for frequently used functionality in software components that are delivered as a part of Software Packs.
      • [Project Files] µVision 5 introduces new project file extensions *.uvprojx, *.uvoptx, and *.uvguix to indicate projects that use RTE. The option Project - Manage - Use Run-Time Environment enables or disables RTE. When RTE is disabled, µVision 4 compatible project files are created.
      • This MDK V5 release is delivered with µVision V5.0.5.15.
    • [ARM Compiler]
      • This version of MDK-ARM contains ARM Compiler 5.03u2.
      • All compiler related files are located in ..\ARM\ARMCC\ directory.
      • Details can be found in the Compiler specific Release Notes..
    • [CMSIS]
      • This version of MDK V5 ships with the CMSIS 3.20 Software Pack.
      • The CMSIS Pack includes CMSIS-RTOS RTX, a CMSIS-RTOS compatible real-time OS.
      • CMSIS-RTOS RTX replaces MDK V4.x RTX. For project maintenance, MDK V4.x RTX is still available as part of the Legacy Support.
    • [Middleware]
    • [Target debugging]
      • Updated: The CMSIS-DAP driver now supports the Micro Trace Buffer (MTB) of Cortex-M0+ devices.
      • Updated: ULINK2 device firmware to version 2.02. This version removes the Windows warning "This device can perform faster if connected to USB 2.0".
      • Updated: Segger J-Link driver for ARM devices to version 4.76d.
    ویرایش توسط sigma-mx : 07-10-2013 در ساعت 23:05

نام
    حسين

آقا حسین فقط اومدن اطلاعات هر سری از میکرو ها رو جداگانه برای دانلود قرار دادن به اسم Software Pack که میتونید از این لینک زیر دانلود بکنید فکر کنم کاهش حجم برنامه هم به این خاطر باشه! که جای نگرانی هم نداره ولی شاید کرک قبلی کار نکنه یا نحوه فعال سازیش تفاوت داشته باشه اگه کسی دانلود کرده به ما هم خبر بده اوضاع از چه قرار است من دیگه حجم اینترنتیم ته کشیده...
    بله متوجه شدم
    بابت قرار دادن لینک هم ممنون
    سلام شما نصب کردید ببینید چطوریه؟ امیدوارم نقایص قبلی در سیمولاتورش حل شده باشه و کرکشم باشه!
    دادا ما اینترنتمون به اداره بوق وصل نیست محدودیت دانلود داریم
    انشاا... اگه دانلود بشه یه تستی میزنیم ببینیم چطوریه !! چیکارا کردن ؟!!

آقای زرکوب منم دردم دقیقا سیمولاتور هست توی ورژن قبلی یه مشکلی که داشت این بود که سیمولاتور با همه ی سریهای STM سازگار نبود نمیدونم از کرک پرفشنال بود یا چیز دیگه ای که البته این مورد هم یه راهی برای دور زدن داشت ولی خوب اون راه هم محدودیت های خودشو داشت ولی تا 70 درصد کار رو انجام میداد

فقط خدا کنه این کتابخونه هاشو تغیر نداده باشه که حوصله سازگار کردن برنامه ها با سری جدید اصلا نیست

نام
    حسين

راستی خبری از سری های مختلف LPC نبود فقط سری 18 و 800 بود !!!

فکر کنم کیل توی این ورژن یه کاری کرده که دیگه برای آپدیت میکروهای جدید نیاز به ورژن جدید برنامه نباشه و از طریق همون software pack این آپدیت صورت بگیره ...

در غیر این صورت سریهای پر کاربرد LPC مثل 11 و 21 و 13 و 17 و ... که وجود نداره ؟؟ پس باید توی همین روزهای آینده منتظر ورژن جدید باشیم ...

مدیر انجمن Aghaeifar آواتار ها
    نام
    علی آقائی فر
    تشکر شده 975 بار در 440 پست

در ساین http://sonsivri.to/ یکی خود کیل 5 را با کرکش اپلود کرده. من خود کیل رو از سایت اصلی دانلود کردم اما دوباره دیگه سخته بازم دانلود کنمش. کرکش رو جدا نذاشته و باید هر دو رو با هم دانلود کرد. این لینک

http://www.4shared.com/get/IcVjHTuD/MDK500.html
    ما در انتظار رویت خورشیدیم ...

اللهم عجل لولیک الفرج

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Aghaeifar برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaeifar نمایش پست ها
    در ساین http://sonsivri.to/ یکی خود کیل 5 را با کرکش اپلود کرده. من خود کیل رو از سایت اصلی دانلود کردم اما دوباره دیگه سخته بازم دانلود کنمش. کرکش رو جدا نذاشته و باید هر دو رو با هم دانلود کرد. این لینک

4shared.com - free file sharing and storage
    من الان دارم دانلود میکنم سعی میکنم کرکش رو جدا آپلود کنم حداکثر تا 2 ساعت دیگر!!

به خاطر لینک 4shared هم واقعا ممنون!

نام
    سعید شریفیان

من الان نصبش کردم از خود سایت دانلود کردم . بنظرم اینطوری خیلی جالب شده ! تو مسیر نصبش اصلا خبری از لایببری ها ی اضافی نیست . اولش در مورد لایسنس بگم که من کیل قبلی رو uninstall و جدید رو نصب کردم که دیدم لایسنس قبلی همچنان فعاله

و یک پروژه رو باز و کامپایل کردم ... و دیدم براحتی کامپایل شد ! دلیل اینه که من همیشه پروژه های همراهش درایور cmsis هم داره پس اصلا نیاز به فایل های تو مسیر نصب کیل نداشته و نداره ...
    فقط برای jlink فکر کنم آپدیت داره درایورش . امیدوارم مثل بعضی قبلیا jlink رو از کار نندازه !

14. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما sigma-mx برای ارسال این پست سودمند:

نام
    سعید شریفیان

خب گفتم که ! لایببری ها و مثالها یی که برای میکروهای مختلف داشت رو توش نداره . عوضش فایلهای هر سری میکرو که خواستیم از طریق Pack Installerباید نصب کنیم . ولی من چون لایببری های cmsis رو همراه پروژه دارم به اون pack ها هم احتیاج ندارم . ولی بازم این روش pack خیلی جالبه . قابلیت دانلود مستقیم از کمپانی خود میکرو و حتی آپدیتشو داره . البته برای یسری از امکانات مثل RL-ARM و RTX هم باید این pack ها نصب بشه .
    در واقع فقط شامل IDE ، کامپایلر و درایورهای پروگرامر STLink و JLINK و ... هست ..

17. تشکرها از این نوشته :

نام
    علی آقائی فر

تغییر قابل توجهی در ظاهرش که من ندیدم همه چی سر جاش بود.
    با همون کرک نسخه 4.72 هم راحت کرک شد. جز اینکه هسته ی اصلی کامپایلر از رو پکیج های اضافی اش جدا کرده که باعث کاهش حجم شه، در نگاه اول چیز دیگری که جلب توجه کنه رو من متوجه نشدم.

اللهم عجل لولیک الفرج

19. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Aghaeifar برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaeifar نمایش پست ها
    با همون کرک نسخه 4.72 هم راحت کرک شد. جز اینکه هسته ی اصلی کامپایلر از رو پکیج های اضافی اش جدا کرده که باعث کاهش حجم شه، در نگاه اول چیز دیگری که جلب توجه کنه رو من متوجه نشدم.
    آقا با هزار و یک مشکل دانلود الان تموم شد ولی ..... کرک همون قبلی بود.....

کاربر علاقه مند Shapour_Ardebil آواتار ها
    نام
    ٍShapour
    تشکر شده 104 بار در 49 پست

با سلام

من دانلود کردم ونصب که کردم (قبلا 4.7 داشتم ) رو قبلی نصب شدم همان لایسنس نامبرهای قبلی بود یک پروژه که قبلا داشتم باز کردم وکامپایل کردم راحت کامپایل شد ولی وقتی خواستم پروژه جدید ایجاد کنم در صفحه انتخاب میکرو هیچ میکرویی برای انتخاب نبود !!!!!!!!!!!
    حالا چکار باید کرد ؟؟؟

نام
    حسين

باید پک های میکروهای مورد نظرتون رو جدا گانه دانلود کنید و برای اضافه کردن به برنامه هم از داخل برنامه توی قسمت نوار ابزار یک گزینه برای همین کار اضافه شده

لینک دانلود software pack :

MDK5 Software Packs

23. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Doloop برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن mzarkoob آواتار ها
    نام
    مهدی زرکوب
    تشکر شده 2,317 بار در 1,273 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaeifar نمایش پست ها
    خوب پس با این اوصاف مشکل ناقص بودن سیمولاتورش مخصوصا برای میکرو stm هنوز هست. پس چه مزیتی داره نصبش غیر یه کم کمتر شدن حجمش!؟

نام
    علی آقائی فر

نقل قول نوشته اصلی توسط mzarkoob نمایش پست ها
    خوب پس با این اوصاف مشکل ناقص بودن سیمولاتورش مخصوصا برای میکرو stm هنوز هست. پس چه مزیتی داره نصبش غیر یه کم کمتر شدن حجمش!؟
    نه، یعنی نمی دونم. چون من با st کار نمی کنم.
    من فقط ظاهر کیل رو منظورم بود. چون وقتی یک عدد ورژن یه نرم افزار عوض میشه تغییرات گسترده در ظاهرش هم داده میشه.

اللهم عجل لولیک الفرج

26. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال soodi آواتار ها
    نام
    مسعود محمدی
    تشکر شده 296 بار در 138 پست

سلام
    من دانلود و نصبش کردم
    سرعت کامپایل خیلی بالا رفته

نام
    سعید شریفیان

بله سرعت بالا رفته بخوبی قابل درک هست ...
    از سرعت باز و بسته شدن نرم افزار تا کامپایل و ... سبکی نرم افزار رو حس میکنید ..

یقینا تو این ورژن دیگه قابلیتهای ظاهری مثل outocomplete دیگه قابل اعتماد و کاربردی هستند ( از ورژن 4.72a این مشکلات تقریبا بر طرف شد )

مثل اینکه تو سیستم عامل RTX کیل هم یه تغییر اساسی اعمال شده . دیدم اسمشو تغییر دادن گذاشتن CMSIS-RTOS RTX ...

توضیحاتش اینجاست :

29. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما sigma-mx برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین