NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3924 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: استفاده از پد فارادیک

کاربر فعال jonbakhsh آواتار ها
    نام
    H.J
    تشکر شده 225 بار در 101 پست

پیش فرض استفاده از پد فارادیک

درود به همه
    به علت اینکه من زیاد پشت میز میشینم دست و پام خیلی درد میگرفت . به خاطر همین 2 تا پد فارادیک به پاهام وصل کردم و توسط یک مدار که درست کردم فرکانس از 1 تا 10 کیلو با دامنه 20 ولت
    و دیوتیسایکل قابل تنظیم بهش دادم و حالا طوری شده که بدون اینکه مغذم بخاد به پام بگه تکون تکون بخور پای من خودش بالا و پائین میره واسه خودش بازی میکنه .
    دوستانی که در این مورد تجریه و اطلاعات دارند آیا میدونند که این کار من بعدا مشکلی به وجود میاره یا نه و اصلا ورزش حساب میشه . آخه اگه عضله حرکت کنه حتما انرژی مصرف میکنه پس توی فکر خودم گفتم که ورزش حساب میشه و این کارو کردم ؟؟؟

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال shahrivar88 آواتار ها
    نام
    امیر عزیزی
    تشکر شده 201 بار در 109 پست

خود ورزش کردن هم اصول و قواعد خودش رو داره هر حرکتی ورزش نیست و اگر احتیاط نکنید ممکن آسیب زننده باشه به خصوص به مفاصل اونم هم بصورت مصنوعی که به ماهیچه ها تحمیل میشه من فکر کنم این جور کارا بعدا باعث حرکت و تکانهای غیر ارادی ماهیچه ها میشه. بهتر هم هست با متخصص مغز و ارتوپدی مشورت کنید ولی من تا اونجایی که در این زمینه مطالعه داشتم اصلا توصیه نمیکنم.
    سرزمین من\r

دانلود کتاب آموزش پورت سریال در c#

http://www.iranmicro.ir/forum/showthread.php?t=9629

4. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

بدون شک با ارتوپد مشورت کنید
    بهتره از نرم افزاری استفاده کنید که هر 10 دقیقه به شما اعلام کنه که چند حرکت ساده انجام بدین. اینم لینک
    ویرایش توسط esisafa : 13-08-2013 در ساعت 20:20