NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4004 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: بدترین اجمن انجمن تعمیر کاران ایران

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 5 پست

Exclamation بدترین اجمن انجمن تعمیر کاران ایران

[SIZE="2"]سلام دوستان عزیز بخصوص مدیران محترم انجمن
    من تازه کارشناسیمو گرفتم . اونم تو زمینه برق . تا الان تو هیچ انجمنی شرکت نکردم . و تازه خواستم تو یه انجمن بنام تعمیر کاران ایران واردشم . که یه رفیقی دارم بهم گفت من تو انجمن eca هستم و هم تو انجمن ایران میکرو .اگه خواستی بیا اینجا خیلی خوبه هم مدیرانش عالی هستن وهم بچه های شون باسواد و عالی . بخدا راست هم میگفت دست مدیران این انجمن درد نکنه یه گشتی زدم واقعا عالی بود خسته نباشید . خوب بودن انجمن نشانه باسواد بودن و رشت عقلی و درک بالای مدیران انجمن هست و بدبودنش همینطور .و بهم گوش زد کرد که اصلا وارد انجمن تعمیر کاران نشو که از مدیرانش گرفته تا بعضی از کاربران . هم بیسواد تشریف دارن وهم .....خوب نگم بهتره . ولی کنج کاو شدم ببینم رفیقم راست میگه یا چیز دیگست . رفتم انجمن تعمیر کاران و وارد شدم .ببینم چه خبره . خدا همتون را از بلای بد دور نگه داره انجمن نیست که . واقعا افتضاحه . بهم کفته بودن که تو اون انجمن فقط از هم دیگه باید به زور تشکر کنن . و خیلی کم بود های دیگه که الان باورم شد . یه سر برید شما هم ببینید چه خبره مخصوصا این پست را که پایین لینکشو گذاشتم . , و قبلش .که اصلا مدیران توجه نمیکنن و یه نفر پیداشده بنام NICHICON داره به همه توهین میکنه وکسی نیست جلوشا بگیره .فکر کنم مشکل روانی داشته باشه . من که زود منصرف شدم و امدم بیرون . حالا یه سری به این لینک بزنید تا متوجه بشید . جای من اونجا نبود فکر کنم همشون افراد بیسواد ازمدیر تا یه عده کاربر تشریف دارن البته همه کاربران نه ؟ من به کسی توهین نمیکنم ولی خدایش انجمن افتضاهیه. البته باید ثبت نام کنید تا بتونید همین پست را ببینید .
    http://www.irantk.ir/showthread.php?t=36960&p=197109

انجمن تخصصی تعمیرکاران ایران | The First Electronic Forum in iRaN
    ویرایش توسط کربلایی : 29-04-2013 در ساعت 02:56

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما کربلایی برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 5 پست

خوب ظاهرا امروز اون پست هایی که توسط کاربران ایجاد شده بود و واقعا افتضاح بود که منجر به خارج شدن دسته جمعی کلی از کاران انجمن شده بود به عنوان اعتراض .مدیران انجمن پست هایی که کاربران اعتراض کرده بودن و بیرون رفتن از انجمن را پاک کردن و همون پست را مسدود کردن .
    که این هم یه افتضاح دیگه بود .

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما کربلایی برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 5 بار در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط کربلایی نمایش پست ها
    خوب ظاهرا امروز اون پست هایی که توسط کاربران ایجاد شده بود و واقعا افتضاح بود که منجر به خارج شدن دسته جمعی کلی از کاران انجمن شده بود به عنوان اعتراض .مدیران انجمن پست هایی که کاربران اعتراض کرده بودن و بیرون رفتن از انجمن را پاک کردن و همون پست را مسدود کردن .
    که این هم یه افتضاح دیگه بود .
    بله دوست عزیز
    متاسفانه . انجمن تعمیر کاران ایران فقط به فکر پول هست . من احساس کردم که دیروز این اتفاق ها زیز سر مدیران انجمن هست و به کار بران هم گفتم بخاطر همین دسته جمعی و به خاطر رفتار نامناسب و بسیار زشت مدیران انجمن .من هم دیروز استعفا دادم وبیرون امدم . وبه قول شما فکر کنم همین انجمن ایران میکرو از همه نظر عالی باشه . انشالله . نام کاربری من تو اون انجمن مفتضح sina202 بود
    فکر کنم اوازه انجمن تعمیر کاران ایران داره تو ایران میپیچه . واقعا مدیران سبک وبیکلاسی دارن
    خودشون یه کار بر را فرستادن که از خودشون بود . که با کاربران کل کل کنه و توهین کنه به همه کاربران واقعا متاسفم برای مدیران اون انجمن . من که حتی نمیخوام ریخت انجمن را ببینم . در شان و منزلت من نبود که اون جا باشم .و بقول دوستمون که بهشون گفت خلایق هر چی لایق

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما یاسر 3 برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 5 پست

من که تازه امده بودم اون انجمن . اون رفتار را دیدم وای به حال کاربران دیگه . منم فهمیدم که خودشون دارن این کار ها را میکنن وگرنه چرا همون اول که این کاربر NICHICON که داشت توهین میکرد به کار بر دیگه بهش اخطار ندادن و گذاشتن به همه کار بران توهین کنن . بخدا همچین انجمنی تو عمرم ندیده بودم . از کاربران که به زور تشکر میخوان . بعدشم بهت توهین کنن . منم قدر و شانم تو اون انجمن نبود بیخودی رفتم نمیخواستم برم ولی شیطون گولم زد .
    تازه اوازه اون انمجن تعمیر کاران ایران فقط این جا نپیچیده برو ببین که تو سایت eca هم خیلی از کاربران تو پست گفتگوی ازاد از دست شون ناراضی هستن اون جا ببین چه خبره . دیگه داره بقول شما سراسر ایران اوازش میپیچه ....

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما کربلایی برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    تشکر شده 87 بار در 54 پست

خوب دوستان من هم خیلی وقت هست که تو این انجمن هستم خدایش عالی هست اگه البته نظر منم خواستین . اگه مرتکب اشتباهی هم بشید . بهتون اخطار میدن ولی توهین ؟ نه . این جا از این برخورد های ناشایست کسی انجام نمیده چه برسه به مدیران .
    منم تواون انجمن بودم .دیدیت که یه کار بر ی که حتی سواد خوندن هم نداشت چقدر به من و دیگرا ن توهین کرد وهم دیدیت که من اصلا جوابش را ندادم . خواستم بگم با این کارم که جواب ابلهان خواموشی هست . درسته همین کاربر بنام nichicon بود . البته برا من زیاد مهم نبود اون دربدر خودشو داشت ضایع میکرد . وگرنه توهین به کسی ابتدا خود طرف ارزش خودشو پایین میاره نه من . منم بدون این که به کسی حتی یک ذره بی احترامی کنم استعفا دادم بقول شما و امدم بیرون ودیگه پام رو اون جا نمیزارم . بقول شما باز در شان من هم نیست اون جا باشم . منم فهمیدم که کار کار خوده مدیران هست مخصوصا یه نفر بنام کاربری غزال که خودشو خیلی میگرفت یعنی میخواست بگه که من خیلی واردم . دوستان یه نکته بگم . فقط دونستن نیست ادم باید شعور همه چی را داشته باشه و انسان به معنای حقیقی و کامل باشه وگرنه خیلی ها میان فوق دکترا هم میگیرن ولی دریغ از یک ذره انسانیت و شعور . بخدا من ادمی که یه ذره انسانیت داشته باشه را ترجیح میدم به پورفسور پول دار .که هیچی از انسانیت به ارث نبرده باشه .
    دوستان همین انجمن بهترینه دیگه تو انجمن های دیگه وارد نشین . همین جا تبادل نظر کنین . بهتر که بهتون توهین بشه وچیزی هم دستگیرتون نشه و کلی هم به زور تشکر کنین .

بله کل پست هایی که دیروز به همه کار برها توهین شده بود را حذف کردن . ونزاشتن ببینن که چه رفتاری با کار بران دارند . والان هم یکی از مدیران اخرش پست زده که بعلت کم لطفی کاربران پست مسدود میشود . واقعا نمیدونم چی میگن با خودشون . رو که نیست سنگ پا.......................
    ویرایش توسط CINAPA : 29-04-2013 در ساعت 17:08

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما CINAPA برای ارسال این پست سودمند:

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

لطفا در یه فروم تخصصی به هیچ فرومی دیگه توهین نکنید اونم فرومی که مرتبط به خودمونه شما خودتون عقل دارید میتونید در اون مکان فعالیت کنید و نکنید کسی مجبورتون نکرده هر فرومی مشکلات و خوبی های خودشو داره .

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 4 بار در 1 پست

Exclamation

با سلام به همگی
    من به تازگی با سایت ایران میکرو و eca آشنا شدم این دو تا سایت از همه بهترن انجمن تعمیر کاران بدرد نمیخوره پولی هست

15. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما pouya.high برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud70 نمایش پست ها
    لطفا در یه فروم تخصصی به هیچ فرومی دیگه توهین نکنید اونم فرومی که مرتبط به خودمونه شما خودتون عقل دارید میتونید در اون مکان فعالیت کنید و نکنید کسی مجبورتون نکرده هر فرومی مشکلات و خوبی های خودشو داره .
    دوست عزیز اولا که توهین به کسی نبوده . دوما در مورد قوت و ضعف یک انجمن بحث شده سوما این پست برای گفتگوی ازاد هست . واگر توهینی شما دیدیت بفرمایید تا تصحیح بشه .

17. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما کربلایی برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.high نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    من به تازگی با سایت ایران میکرو و eca آشنا شدم این دو تا سایت از همه بهترن انجمن تعمیر کاران بدرد نمیخوره پولی هست

خوب البته پولی بودنش دردی نیست . مشکل مدیریت و رفتار های توهین امیز و خیلی از این رفتار ها است که باعث شده دیگه کاربری طرف اون انجمن نره . شما ی سری به انجمن ECA در قسمت و پست گفتگوی ازاد بزنید که در مورد انجمن تعمیر کاران ایران بحث کردن ببینید فقط یک موافق داشته دربین اون همه مخالف . که بقول شما جنبه پولی بودنش هم هست .

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما کربلایی برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 5 بار در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud70 نمایش پست ها

مشکلات و خوبی بله درسته ولی قرار نشد رفتار نامناسب و توهین امیز جزو مشکلات حساب بشه
    بله من و دوستانی که دیروز از اون انجمن بیرون رفتن عقل داشتیم ولی کف دستمون را که بو نکرده بودیم که بدونم چجور انسان های و مدیرانی داره باید میرفیتم و یه مدت اونجا باشیم و فعالیت میکردیم تا بفهمیم وگرنه علم غیب که نداشتیم . همین شما تو این انجمن معلومه خیلی وقت هستین و تا این جا رسیدیت . و از این جا بیرون نرفتید این نشانه اینه که اعمال و رفتار درست مدریت انجمن باعث شده که شما موندگار بشید و تا به این حد برسید وگرنه اگه همون اول با شما بد رفتار میکردن . فکر نکنم حتی یک لحضه هم این جا بودین . وگرنه علم غیب نداشتین .

21. تشکرها از این نوشته :

نام
    مسعود

دوستان تمام حرف من این هست در مورد هیچ فروم دیگه ای حرف نزینم
    هر فرومی کم و کاستی های خودشو داره خیلی ها ازش استفاده کردند خیلی ها ازش خوششون نیومده
    بله غرور دارند میدونم هر چند شاید کل فعالیت من در اون سایت به 2 دقیقه هم نرسیده باشه منم خوشم نمیاد ولی نمیام همه جای نت داد بزنم اره اون فروم به درد نمی خورده و فلانه شاید واقعا یکی با مراجعه به اون سایت کارش راه بیفته و... شاید با این کارمون دیدگاه را عوض کنیم
    پس بگذارید هر کسی خودش تصمیم بگیره

همگی موفق باشید

23. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مسعود

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسر 3 نمایش پست ها

مدریت انجمن باعث شده که شما موندگار بشید و تا به این حد برسید وگرنه اگه همون اول با شما بد رفتار میکردن . فکر نکنم حتی یک لحضه هم این جا بودین . وگرنه علم غیب نداشتین .
    دقیقا همین طور هست منم واسه چند تا از دوستای خوبم اینجا موندم و خیلی هم دوستشون دارم چون واقعا گل هستن
    درسته با منم رفتار توهین امیز میشد هیچ وقت پامو دیگه اونجا نمی گذاشتم

25. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال
    تشکر شده 87 بار در 54 پست

البته منم دوست ندارم به کسی بی احترامی بشه که اصلا بحث ما هم همین بوده . واگه در پست های ما به کسی بی احترامی دیدیت مدیریت اشار بفرماین ما سه سوت پستمون را تصحیح میکنیم .
    ولی خوب این قسمت برای گفتگوی ازاد هست . و کاربران بعضی مواقع نیاز دارن که یه مسعله ای را بیان کنن . و گفتگوی ازاد هم برای همین بحث هاست و اینم که کسی میاد در این باره بحث را پیش میکشه البته بدون قصد وغرض و بی احترامی به اشخاص . فقط جهت اگاه کردن انجمن و شخص میباشد تا انشالله خودشو را و مدیریتش را بهتر کند و اشکالاتی را که امکان دارد متوجه نبوده برطرف نماید . و گفتگوی ازاد برای همین کار هاست .
    واین که اصلا در این مورد بحث نشه یه کم ناجور هست . و فکر نکنم شدنی باشه چون منم اصلا ابتدا در این مورد بحث نکردم و نمیخواستم بکنم . چون اولین نفری بودم که از اون انجمن بیرون زدم . ولی وقتی دیدم دوستان این بحث را به میان کشیدن . ناچارن وارد بحث شدم .

27. تشکرها از این نوشته :

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

سلام دوستان
    من به نوبه خودم به همه شماها که جدید اومدین خوش آمد میگم
    راستش از ابتدا این بحث رو دنبال کردم-اینکه شما اسم جای بخصوصی رو مبنی بر ضعیف بودن اونجا بیارین حتی اگه توهین هم نکرده باشید چون در یک انجمن دیگه این کار رو کردید ممکنه تبلیغاتی صورت بگیره که این خودش میتونه نتایج منفی رو برای ما و اونها داشته باشه-شما میتونید تو هر جا که خواستین پیشرفت داشته باشید-ولی اینکه بخواهید اسم جایی رو بیارین ممکنه اونها خدایی نکرده تحقیر بشن-شما کل تاپیک های گفت و گوی آزاد رو بگردید هم تاپیکی پیدا نمیکنید که به اینگونه موارد پرداخته باشه همه سعی میکنن به هم احترام بذارن-پس یا علی بگین و فعالیت خودتونو نشون بدین
    موفق باشید
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

29. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما vahidasm برای ارسال این پست سودمند:

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

سلام دوستان
    من به نوبه خودم به همه شماها که جدید اومدین خوش آمد میگم
    راستش از ابتدا این بحث رو دنبال کردم-اینکه شما اسم جای بخصوصی رو مبنی بر ضعیف بودن اونجا بیارین حتی اگه توهین هم نکرده باشید چون در یک انجمن دیگه این کار رو کردید ممکنه تبلیغاتی صورت بگیره که این خودش میتونه نتایج منفی رو برای ما و اونها داشته باشه-شما میتونید تو هر جا که خواستین پیشرفت داشته باشید-ولی اینکه بخواهید اسم جایی رو بیارین ممکنه اونها خدایی نکرده تحقیر بشن-شما کل تاپیک های گفت و گوی آزاد رو بگردید هم تاپیکی پیدا نمیکنید که به اینگونه موارد پرداخته باشه همه سعی میکنن به هم احترام بذارن-پس یا علی بگین و فعالیت خودتونو نشون بدین
    موفق باشید
    بله ، اینها دقیقا حرفای منم هست. بهتره که دیگه بیشتر از این ادامه ندیم.

موفق باشید.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

31. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند: