NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3944 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 58 از 58

موضوع: سوال در خصوص Marsboard

همکار silentshot آواتار ها
    نام
    مهندس رحمانی
    تشکر شده 170 بار در 83 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persian38m نمایش پست ها
    سلام
    سایت github بیش از اندازه کند هست و من طی یک هفته گذشته موفق به دانلود کامل فایل های sunxi-bsp نشدم.
    راه دیگری برای دریافت فایلهای sunxi-bsp بصورت فشرده شده و با سرعت مناسب وجود ندارد ؟
    با تشکر
    اگه اسکریپت های sunxi-bsp برای ساخت امیج شخصی بر روی uSD منظورتونه اینم لینک دانلود
    http://www.mediafire.com/?322a1k6i7ur28zf

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما silentshot برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

با سلام
    با تشکر از لینک ارسالی. ولی حجم sunxi-bsp که توسط لینک
    git clone --recursive git://github.com/linux-sunxi/sunxi-bsp.git
    می خواستم دانلود کنم خیلی حجیم تر از فایل ارسالی شما بود (در حد چند صد مگابایت) و هدف من از دانلود آن استفاده از زیر دایرکتوری Allwinner-tools آن (یعنی یکی از زیر شاخه های sunxi-bsp) واحتمالا سایر زیرشاخه های دیگر آن برای کامپایل ، make و install درایور RTL8187 بود.

چرا github اینقدر کند و مشکل دار هست؟ ظاهرا در خارج کشور هم همینطوره!

چرا بخش پشتیبانی کویرالکترونیک cd فایل های ابزاری مارس برد را بطور کامل جهت ارایه و یا حتی فروش نداره ؟!

بیشتر مطالب انجمن را مطالعه کردم ولی یک راه حل مشخص برای مشکل نصب درایورهایی نظیر RTL8187 پیدا نکردم!

سایت اصلی مارس برد هم که متروکه است و اصلا جوابگو نیستند!

راهنمایی دوستان هم که برای رفع مشکلی به این سادگی (نسبت به نصب درایور در ویندوز) کفایت نمی کند.

بهتر نبود که فروشگاه کویر الکترونیک اقدام به اخذ نمایندگی از تولید کننده برد آموزشی را می کرد که پشتیبانی درست و حسابی (توسط تولید کننده آن) را می داشت؟!

این برد امکانات گسترده و خوبی دارد ولی با پشتیبانی موجود به نظر من انتخاب مناسبی برای آموزش و یا انجام پروژه نیست !

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر
    ویرایش توسط persian38m : 04-06-2013 در ساعت 22:30

نام
    مهندس رحمانی

با ... شکن برید مشکل حل میشه

یا می تونید به سایت
    linux-sunxi (Linux on Allwinner SoCs (A10/A13/F20)) · GitHub
    برید و ابزار و سورسی که می خواین رو انتخاب کنید گزینه zip رو وارد کنید

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما silentshot برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط silentshot نمایش پست ها
    با ... شکن برید مشکل حل میشه

یا می تونید به سایت
    linux-sunxi (Linux on Allwinner SoCs (A10/A13/F20)) · GitHub
    برید و ابزار و سورسی که می خواین رو انتخاب کنید گزینه zip رو وارد کنید
    با تشکر از راهنمایی جنابعالی

مورد ZIP را تست کرده ام ولی متاسفانه حجم فایل فشرده زیر یکصد کیلوبایت بوده در صورتی که GIT شامل چند صد مگابایت است.

لذا دانلود ZIP شده آن مشکلی را حل نمی کند چون در GIT کلیه زیرشاخه های کرنل و Allwinner وجود دارند و بیش از سه میلیون و پانصد هزار فایل را شامل می شوند در صورتی که در نمونه ZIP اکثر زیر شاخه ها خالی هستند.

بهتر بود که کلیه فایلهای مربوط به کرنل و میکرو جهت کامپایل مجدد و ساخت ایمیج یا تغییر در سخت افزار در قالب یک DVD و به همراه مارس برد توسط کویرالکترونیک عرضه ویا حتی فروخته می شد.

متاسفانه در تماس ایمیلی که با مسئولین فروشگاه کویرالکترونیک داشتم، ایشان انجام این درخواست را جزو تعهدات و پشتیبانی خود از محصول فروخته شده نمی دانند.

و تا زمانی که این فایلها در دسترس قرار نگیرند تسلط بر و استفاده کامل از مارس برد ممکن نیست.

با تشکر از راهنمایی های شما

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persian38m نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی جنابعالی

مورد zip را تست کرده ام ولی متاسفانه حجم فایل فشرده زیر یکصد کیلوبایت بوده در صورتی که git شامل چند صد مگابایت است.

لذا دانلود zip شده آن مشکلی را حل نمی کند چون در git کلیه زیرشاخه های کرنل و allwinner وجود دارند و بیش از سه میلیون و پانصد هزار فایل را شامل می شوند در صورتی که در نمونه zip اکثر زیر شاخه ها خالی هستند.

بهتر بود که کلیه فایلهای مربوط به کرنل و میکرو جهت کامپایل مجدد و ساخت ایمیج یا تغییر در سخت افزار در قالب یک dvd و به همراه مارس برد توسط کویرالکترونیک عرضه ویا حتی فروخته می شد.

متاسفانه در تماس ایمیلی که با مسئولین فروشگاه کویرالکترونیک داشتم، ایشان انجام این درخواست را جزو تعهدات و پشتیبانی خود از محصول فروخته شده نمی دانند.

و تا زمانی که این فایلها در دسترس قرار نگیرند تسلط بر و استفاده کامل از مارس برد ممکن نیست.

با تشکر از راهنمایی های شما
    در ایمیل هم خدمت شما عرض کردم
    ما ضامن دانلود شما و برنامه نویسی و پروژه های شما نیستیم
    اگر تجربه ندارید بهتره برید سراغ چیز دیگه ای
    دوستان ما همه تلاششون میکنن و کوتاهی ندارن شما توقع بیجایی از ما داری!
    کار شما مثل این هست از اتمل بخوای فلان پروژه برات انجام بده و اگر انجام نداد ساپورت نداره!
    و بی خود جو سایت رو خراب نکنید
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مهندس رحمانی

من این دستور رو زدم
    همون پوشه هایی رو که بصورت zip بودن رو داره دانلود می کنه با همون حجم تقریبا
    کد:
    ییش از سه میلیون و پانصد هزار فایل را شامل می شوند
    اینو شما از کجا دیدید؟

در مورد پشتیبانی هم که فرمودید
    این برد ها مثل avr نیست که تمام بخشاش مثال براش و شرح براش موجود باشه چون تازه این برد ها به بازار اومدن
    به نظرمنم همین مسوولان این سایت تو این وضع بد اقتصادی و تحریم وغیره تونستن این برد ها رو با این قیمت خوب به ما ارزه کنن خودش بزرگترین پشتیبانیه

اکثر ما هاهم مشکلمون بلد نبوددن لینوکسه و برنامه نویسیش که اونم خیلی از بچه های با استعداد این سایت دارن کار میکنن که و بدون منتم داشته هاشونو در اختیار بقیه می زارد

شما هم دوست عزیز انشالله مشکلتون رفع میشه من خودم تا جایی که بتونم کمکتون می کنم

11. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما silentshot برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

جاب آقای زارعی عزیز

لطفا بفرمایید محتویات فایل sunxi-bsp.git که شامل سورس کرنل sunxi-3.0 و زیر شاخه Allwinner-tools و ... هستند آیا مشخصا برای استفاده در مارس برد و کار با میکرو Allwinner A10 نمی باشند ؟!

شما اگر با چیپ های اتمل و فلیپس کار کرده باشید یقینا آگاه هستید که آنها وب سایت هایی قوی و با سرعت و محتوای کافی جهت دریافت فایل های مربوط به چیپ ها خود را دارند.

ولی وب سایت مارس برد که شما نماینده اش هستید چطور ؟!

آیا غیر از این است که با کلی جستجو در اینترنت ویا دریافت راهنمایی های کوتاه از دوستان در انجمن، آخرش به این نکته می رسید که باید یک فایل پانصد مگابایتی (شامل سورس ها و ابزار) را از یک وب سایت (github) با سرعت پایین (که حتی در خارج کشور هم با آن مشکل دارند!) دانلود کنید ؟!

شرکت سازنده مارس برد (به آدرس MarsBoard | An ARM GUN/Linux box) که جوابگو نیست، پس من مشتری ناگزیرم از شما (کویرالکترونیک) که طبق مندرجات در سایت تولید کننده نماینده رسمی مارس برد معرفی شده اید انتظار حداقل پشتیبانی به منظور دریافت فایلهای مذکور را که ویژه این برد آماده شده اند را داشته باشم!

اصلا چرا تولید کننده مارس برد marsboard.com فایلهای مذکور را در وب سایت خودش جهت دانلود قرار نداده؟

مگر غیر از این است که برای هر گونه نصب درایور جدید و یا ایجاد تغییرات در ایمیج لینوکس باید محتویات کامل فایل sunxi-bsp.git که شامل تولزهای میکرو A10 و کرنل لینوکس Sunxi-3.0 ویژه آرم است، در دسترس کاربر قرار گیرد؟

آیا تهیه و فروش کلیه متعلقات نرم افزاری مارس برد برای شما که نماینده رسمی آن هستید اینقدر مشکل است؟

لطفا به خواسته های مشتریان خود دقت بفرمایید و از مثال های استفاده کنید که به رفع مشکل کمک کنند و با جوابهایی نا مربوطی نظیر این که "اگر تجربه ندارید بهتره برید سراغ چیز دیگه ای" ویا "شما توقع بیجایی از ما داری!" و "کار شما مثل این هست از اتمل بخوای فلان پروژه برات انجام بده و اگر انجام نداد ساپورت نداره" از پشتیانی خود طفره نروید !

جهت اطلاع جنابعالی اینجانب از سه سال پیش تا کنون با میکروهای آرم کورتکس کار و پروژه عملی انجام داده ام و آموزش خود را تحت دوره ای که از جناب مهندسین ارشد شرکت مادر ST.com ایتالیا در تهران برگزار شده بود گذرانده ام لذا با برنامه نویسی برای آرم کورتکس آشنایی خوبی داشته و اخیرا نیز برای تسلط بر لینوکس از حمایت دوستانم در گروه لینوکس GIX به آدرس gixos.ir برخوردار شده ام و در این رابطه راهنمایی های زیادی از ایشان دریافت نموده ام.

در زمینه برنامه سازی و طراحی سخت افزار کامپیوتر هم چند سالی پیش از سال ورود به دانشگاه (یعنی سال 1365) فعالیت حرفه ای خودم را با میکرو Z80 آغاز نمودم یعنی زمانی که احتمالا شما هنوز به دنیا نیامده بودید!

بنابراین اگر این ادبیات شما ادامه پیدا کند علیرغم میل باطنی خودم به عنوان یک عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ناگزیر به شکایت حقوقی از شرکت و وب سایت شما در شورایعالی انفورماتیک کشور، سازمان نظم صنفی رایانه ای کشور، ساماندهی وب سایت ها، اتاق بازرگانی ایران و چین و سازمان حمایت از مصرف کنندگان خواهم شد.

شکی ندارم که برای این مملکت دارید زحمت می کشید ولی برای کارهای بزرگ مدیریت کافی هم لازم است.

موفق باشید
    ویرایش توسط persian38m : 05-06-2013 در ساعت 16:37

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

جناب آقای مصطفی رحمن زاد

با تشکر از راهنمایی های شما.

کافی است دستور زیر را اجرا کنید تا در هنگام اجرای آن نام دایرکتوری ها، تعداد فایلها جهت دانلود، حجم فایلهای دریافت شده و درصد پیشرفت را ملاحظه بفرمایید.

ضمنا اینجانب برای تسلط بر لینوکس از حمایت دوستانم در گروه لینوکس GIX به آدرس gixos.ir برخوردار شده ام و در این رابطه راهنمایی های زیادی از ایشان دریافت نموده ام.

با تقدیم احترام
    ویرایش توسط persian38m : 05-06-2013 در ساعت 16:19

مدیر بخش STM32 sigma-mx آواتار ها
    نام
    سعید شریفیان
    تشکر شده 2,520 بار در 978 پست

دوست عزیز بحث این بردها با بقیه مثل برد آرم و avr و.. فرق میکنه . این برد ها اوپن سورس هستند .
    آخه هیچ جای دنیا اینطوری نیست ! نمیدونم چرا ما انتظار داریم وقتی پول میدیم همه سورس ها و مثالها و ده ها پروژه هم همراه برد تقدیم ما بکنند و تازه اگه از لحاظ برنامه گیر کردیم ، شرکت کمک و پشتیبانی کنه !!!

برنامه روی برد تنها به جهت DEMO هست . جهت تست سالم بودم دستگاه .... همین .... و باقی برنامه نویسی و پیدا کردم روشهای برنامه نویسی و کامپایلر و مثال و.... به عهده خودتونه ! مشکل اینجاست که شخص اول میاد محصول رو میخره و بعد تازه در موردش میخواد تحقیق و بررسی و... کنه ! اینکه سرعت اینترنت پایینه یا سایت دانلودش مشکل داره یا .. به شرکت مربوط میشه بنظر شما ؟؟ کویر یا هر شرکت دیگه فقط با سخت افزار سر و کار داره یعنی سخت افزار رو از اونور میخره و اینور میفروشه ( وظیفش اینه که محصول رو سالم دست شما تحویل بده ذر ازای مبلغ ) . با این همه در مورد مارس و کوبی یا هم برد دیگه ای که کویر وارد یا تولید کرده بنظر شما تو همین انجمن تا حالا کم کاری شده ؟؟؟؟؟ خوبه یه نگاه به فروم های کوبی و مارس بزنید و ببینید این انجمن مطالبش چقدر از اونجا بیشتر و مفید تره !

اگر این ادبیات شما ادامه پیدا کند علیرغم میل باطنی خودم به عنوان یک عضو سازمان نظام صنفی کشور ناگزیر به شکایت حقوقی از شرکت و وب سایت شما در شورایعالی انفورماتیک کشور، سازمان نظم صنفی رایانه ای کشور، ساماندهی وب سایت ها، اتاق بازرگانی ایران و چین و سازمان حمایت از مصرف کنندگان خواهم شد.
    واقعا نمیدونم چی بگم !!!!! شما به روش بالا میخواهی مملکت رو مدیریت و حمایت کنی !!!!!!!
    شکی ندارم که برای این مملکت دارید زحمت می کشید ولی برای کارهای بزرگ مدیریت کافی هم لازم است.
    مهندس شما بابت چی می خوای شکایت کنی ؟؟؟؟ کالا دستت نرسیده ؟ کالای معیوب دستت رسیده ؟ پولتو خوردن ؟!!! بنظرت خودت از ادبیات درستی استفاده کردی ؟ اینجا محل تبادل علم هست . خواهشا از این جملات و عبارات استفاده نکنید .
    ویرایش توسط sigma-mx : 05-06-2013 در ساعت 16:55

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sigma-mx برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مهندس رحمانی

دوست عزیز persian38m
    کسی قصد پایین اوردن درجه علمی نداشت خیلی خوشحالیم که شما رو با چنین پشتیبانه علمی در اختیار داریم
    اما مسئله ایی که هست کمتر کسی تو ایران قبل از اینکه این برد ها بیایند کار کرده تو این شاخه
    هممونم می دونیم edit کرنل و درایور نویسی سخت ترین کارها در لینوکسی هستند که استاید دانشگاه هم از این موضوع طفره میرن .
    از قدیم گفتن درختی که پربار تره خمیده تره
    از شماواز همه دوستان هم خواهش دارم که جو سایت و این فضای دوستانرو با صحبت های غیر علمی به حاشیه نکشونن چون جز اتلاف وقت سودی نداره
    بجای این بحث بیاین مشکل رو حل کنیم

من الان گذاشتم برای دانلود اما سرعت دانلودش خیلی کمه
    اما بازم تا اینجا در مورد اون تعداد فایلی که گفتین ندیدم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

17. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما silentshot برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

جناب آقای مصطفی رحمن زاد عزیز

با سلام
    من با مارس برد و لینوکس لینارو از طریق LXTerminal با su دستور git را جهت دریافت sunxi-bsp.git اجرا می کنم یعنی دستور git clone --recursive git://github.com/linux-sunxi/sunxi-bsp.git و لاگ آن بعد از اجرا موارد مذکور قابل مشاهده هستند (عین عکسی که فرستادید) برای مثال Allwinner-tools چند صد آبجکت فایل دارد و سایرین هم همینطور اما دایرکتوری ...sunxi مشخصا بیش از سه میلیون و دویست هزار آبجکت فایل دارد که فقط یک درصد آن در حدود سی مگابایت می شود و اکثرا سرعت به یک کیلوبایت در ثانیه افت می کند.

این در حالی است که ZIP آن (یعنی نمونه master) زیر یکصد کیلو بایت هست و وقتی بازش کنید عملا اکثر دایرکتوری ها خالی هستند و احتمالا فقط به درد ساختن ایمیج روی SD می خورد و با .git فرق دارد و اگر بخواهید درایوری مثل RTL8187 را کامیایل کنید نیاز به کل مجموعه مخصوصا Allwinner-tools خواهید داشت.

اگر مراحل فوق را توسط github shell بر روی ویندوز هم انجام دهید باز به همین مشکل برخورد می کنید حتی با استفاده از فیل...شکن هم سرعت بسیار کند است.

ضمنا سرعت اینترنت من بالای ۴۵ کیلو الی ۶۵ کیلوبایت در ثانیه است.

با تشکر
    ویرایش توسط persian38m : 05-06-2013 در ساعت 18:24

19. تشکرها از این نوشته :

نام
    مهندس رحمانی

حتما باید راه دیگه ایی هم باشه که به صورت دستی گرفت.
    به سایت 301 Moved Permanently سر بزنید منم می گردم

اگر من اشتباه نمیکنم و دوستان دیگر هم در جریان کار ما قرار بگیرند لطفا تایید بفرماید شما دنبال هدر های کرنل لینوکس زیر برای ساخت ماژول های دانگل مورد نظر هستید دیگه ؟
    3.0.36-t1+

نام
    مهندس رحمانی

اینم لینک دانلود هدر و سورس کرنل لینوکس برد ارم ما

https://github.com/linux-sunxi/linux-sunxi/archive/sunxi-3.0.zip

اگر موفق به دانلود نشدید من دانلود کردم بگید براتون اپلود کنم

22. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما silentshot برای ارسال این پست سودمند:

همکار علمی mahdichi آواتار ها
    نام
    مهدی چنگانی
    تشکر شده 783 بار در 251 پست

برای دانلود سورس لینوکس با لینک مستقیم به لینک زیر مراجعه کنید.

http://dl.linux-sunxi.org/users/amery/repo-dumps

24. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما mahdichi برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

با سلام

این فایل sunxi-3.0.zip را دانلود کرده ام ولی به تنهایی کافی نیست به علاوه sunxi-bsp.git شامل آن هم هست.

برای کامپایل سایر درایور ها این کرنل به همراه پوشه هایی نظیر Allwinner-tools و ... که همه جزئی از BSP هستند ، مورد نیاز می باشند.

با تشکر

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط silentshot نمایش پست ها
    دوست عزیز persian38m

...

من الان گذاشتم برای دانلود اما سرعت دانلودش خیلی کمه
    اما بازم تا اینجا در مورد اون تعداد فایلی که گفتین ندیدم
    جناب آقای مصطفی رحمن زاد عزیز

سلام

با توجه به زیرماجول های زیر از دستور git clone --recursive git://github.com/linux-sunxi/sunxi-bsp.git :

Submodule 'allwinner-tools' (git://github.com/linux-sunxi/allwinner-tools.git)
    Submodule 'cedarx-libs' (git://github.com/linux-sunxi/cedarx-libs.git)
    Submodule 'linux-sunxi' (git://github.com/linux-sunxi/linux-sunxi.git)
    Submodule 'sunxi-boards' (git://github.com/linux-sunxi/sunxi-boards.git)
    Submodule 'sunxi-tools' (git://github.com/linux-sunxi/sunxi-tools.git)
    Submodule 'u-boot-sunxi' (git://github.com/linux-sunxi/u-boot-sunxi.git)

که بزرگترین آنها git://github.com/linux-sunxi/linux-sunxi.git با بیش از سه میلیون و دویست هزار آبجکت و سپس git://github.com/linux-sunxi/u-boot-sunxi.git می باشد .

آنطور که من فهمیدم می توان آنها رابطور جداگانه هم دانلود کرد.

برای مثال دستور زیر را اجرا، تا حجم بالای آن که شامل 667740 آبجکت فشرده شده و مجموعا 3276586 آبجکت است را مشاهده فرمایید.

C:\GitHub> git clone --recursive git://github.com/linux-sunxi/linux-sunxi.git
    Cloning into linux-sunxi
    remote: Counting objects: 3276586, done
    remote: Compressing objects: 100% (667740/667740), done
    Receiving objects: 0% (14/3276586), 12.00 KiB

موفق باشید.
    ویرایش توسط persian38m : 06-06-2013 در ساعت 16:30

27. تشکرها از این نوشته :

نام
    مهندس رحمانی

مرسی
    اگر موفق به راه انداختن دانگل موردنظرشدید منتظر راهنمایی های شما در این زمینه هستم دوست عزیز

موفق باشید
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

دوستان سلام
    بعد از کلی رفع اشکالات جهت کامپایل sunxi-bsp تازه متوجه شدم که gcc نصب شده روی ایمیج linaro-alip اصلا درست کار نمی کنه!

برای مثال در برنامه کوچک زیر

#include <stdio.h>
    int main(void)
    {
    printf("Hello, cross-compilation world !\n");
    return 0;
    }
    درهنگام کامپایل به خطاهای زیر برخورد کردم:
    root@linaro-alip:/home/linaro/Downloads# gcc hello_world.c -o hello_world.o
    gcc: error trying to exec '/usr/lib/gcc/arm-linux-gnueabihf/4.6/../../../../arm-linux-gnueabihf/bin/as': execv: Exec format error

با آپگرید و نصب مجدد هم مشکل حل نشد !

مشخصات کامپایلر نصب شده بشرح زیر است:

root@linaro-alip:/home/linaro/Downloads# gcc -v
    Using built-in specs.
    COLLECT_GCC=gcc
    COLLECT_LTO_WRAPPER=/usr/lib/gcc/arm-linux-gnueabihf/4.6/lto-wrapper
    Target: arm-linux-gnueabihf
    Configured with: ../src/configure -v --with-pkgversion='Ubuntu/Linaro 4.6.3-1ubuntu5' --with-bugurl=file:///usr/share/doc/gcc-4.6/README.Bugs --enable-languages=c,c++,fortran,objc,obj-c++ --prefix=/usr --program-suffix=-4.6 --enable-shared --enable-linker-build-id --with-system-zlib --libexecdir=/usr/lib --without-included-gettext --enable-threads=posix --with-gxx-include-dir=/usr/include/c++/4.6 --libdir=/usr/lib --enable-nls --with-sysroot=/ --enable-clocale=gnu --enable-libstdcxx-debug --enable-libstdcxx-time=yes --enable-gnu-unique-object --enable-plugin --enable-objc-gc --enable-multilib --disable-sjlj-exceptions --with-arch=armv7-a --with-float=hard --with-fpu=vfpv3-d16 --with-mode=thumb --disable-werror --enable-checking=release --build=arm-linux-gnueabihf --host=arm-linux-gnueabihf --target=arm-linux-gnueabihf
    Thread model: posix
    gcc version 4.6.3 (Ubuntu/Linaro 4.6.3-1ubuntu5)
    ویرایش توسط persian38m : 11-06-2013 در ساعت 22:51

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123