NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4044 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: نرم افزار رایگان

همکار hakimzadeh آواتار ها
    نام
    غلامرضا حکیم زاده
    تشکر شده 418 بار در 118 پست

پیش فرض نرم افزار رایگان

سلام.
    یه چندروزیه جو گیر شدم که دیگه از نرم افزارهای کرک شده یا قفل شکسته استفاده نکنم.
    خواستم بجای ویندوز و آفیس از سیستم عاملهای لونیکس (قاصدک ورژن ملیشه) و اپن افیس استفاده کنم ولی پاسخ گو نبود.
    مجبور شدم برم لایسنس این دوتا را از سایت میهن لایسنس به قیمت 200 تومان بخرم.لایسنسش از نوع OEM است.تنها یکبار می تونی استفاده کنی.چنانچه ویندوزت رو پاک کنی و بخوای مجدد فعال کنی نمیشه و باید دوباره بری لایسنس بخری.
    لایسنسهای OEM ارزونه ولی مشکلش اینه وگرنه باید 840 تومان بدی ویندوز و یک میلیون و دویست بدی آفیس 2010.
    البته جای نگرانی نیست بعداز اینکه ویندوز و آفیست رو با لایسنس قانونی OEM فعال کردی می تونی از درایو ویندوزت یک بکاپ بگیری و هروقت ویندوز یا آفیست با مشکل مواجه شد با نصب مجدد ویندوز بکاپ مشکل رو حل کنید.این کار به پیشنهاد ماکروسافت است.

اما در مورد بقیه نرم افزارها مثل نرم افزارهای مبدل-پخش فیلم و موسیقی-مرورگرها و دانلودرها و ویرایشگر تصویر و.....نرم افزارهای بسیار عالی رایگان در دسترس است.

و اما برسیم سر اصل مطلب.نرم افزارهای الکترونیک و برق.دراین مورد هم می توان نرم افزارهای رایگان متعددی اگه نخواهید فوق حرفه ای کار کنید وجود دارد.در تمام زمینه ها.
    نرم افزار دوست داشتنی بسکام هم باید لایسنسش بخرم.
    ولی متاسفانه نرم افزاری که جایگزین پرتئوس بشه پیدا نشد که نشد.ایا شما موردی سراغ دارید؟

اونایکه دوست دارند از نرم افزارهای رایگان استفاده کنند و حق و حقوق صاحب نرم افزارهای پولی رو تو گردن خودشون نکنند،سایتهای زیر رو پیشنهاد می کنم.

Easy Freeware Downloads
    http://www.freewarefiles.com
    http://www.freewarehome.com
    Best Freeware downloads and tips at TOPFREEWARE.NET

یاحق

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hakimzadeh برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world