NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 1761 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: ربات های جنگجو

کاربر علاقه مند ERSA آواتار ها
    نام
    بردیا
    تشکر شده 97 بار در 31 پست

پیش فرض ربات های جنگجو

سلام

دوستان اطلاعاتی راجع به ربات های جنگجو می خواستم.من هرچی گشتم چیز خیلی به درد بخوری گیرم نیومد.داخل سایت هم چیزی نبود جز اعلامیه برای مسابقات.اولا" اینکه چرا این مسابقات جذاب اینقدر کمه و مثلا" تو روبوکاپ جهانی و اینها نیست؟

من هرچی گشتم در ایران مسابقات درست حسابی پیدا نکردم.چرا مسابقات بزرگ مثل ایران اپن این قسمت رو به لیگ هاشون اضافه نمیکنن؟

حالا لازم نیست در سطح خیلی حرفه ای باشه که هزینه ها خیلی بره بالا.من مسابقات جهانیش رو هم نیافتم.خواهشا" راهنمایی کنید.

تنها چیزی که پیدا کردم مسابقاتی بود در برزیل که جالب به نظر میومد.ادرسش اینه

ویرایش توسط ERSA : 13-04-2013 در ساعت 00:35

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ERSA برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال r0b0 آواتار ها
    نام
    امید عزیزی
    تشکر شده 198 بار در 80 پست

سلام
    متاسفانه حق با شماست و به این لیگ زیاد توجه نمیشه!
    من مسابقات combots و دوست دارم
    سطحش فوق العادست
    یه سر به این سایت بزنید

5. تشکرها از این نوشته :

نام
    بردیا

نقل قول نوشته اصلی توسط r0b0 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه حق با شماست و به این لیگ زیاد توجه نمیشه!
    من مسابقات combots و دوست دارم
    سطحش فوق العادست
    یه سر به این سایت بزنید
    سلام.

مرسی دیدم سایت رو.اگر تو این سطح تو ایران برگذار بشه کشته ها از جنگ جهانی دوم هم بیشتر میشه.نه خدا وکیلی شما یه نگاه به این عکس بنداز آخه !!!

ولی سطح پایین ترش اگر برگذار بشه خیلی خوبه.طرفدار هم مطمئنا" خیلی داره

اطلاعات بیشتر کسی داره ؟!
    ویرایش توسط ERSA : 13-04-2013 در ساعت 00:42

همکار علمی sarbaz13 آواتار ها
    نام
    محمد قاسمی
    تشکر شده 425 بار در 230 پست

سلام
    دلیل برگزاری نشدن این لیگ ها به چندین علت می باشند.که من به چند علت آن اشاره می کنم.
    1-هزینه بر بودن ساخت این دسته از ربات ها ( موتورهای گران قیمت به علت توان وکارایی بالا- استفاده از پمپ های پنوماتیکی و دینامیکی برای اعمال فشار و کوبش و ضربه زدن سخت و....)
    2-پس از اتمام ربات شرکت کنندگان بازنده کاملا از بین رفته و انگار تمام پول و عمر و ایده های شما جلوی چشم شما زا بین رفته و ربات شرکتت کنندگان برنده هم آسیب های جدی دیده اند (چون وسط دعوا آش خیر نمی کنند که )
    3-به علت اینکه هم به صورت هوشمند و هم به صورت کنترلی هستند .خرید کنترل آنها بسیار زیاد و هزینه هوشمند سازی آنها به مراتب بالاتر هست.
    4-بعد هم چون خود این ربات ها از 800 هزار تومان به بالا می باشد ( به قیمت های امروزی گفتم)جوایزه این مسابقات باید در حد 1میلیون 500هزار تومان به بالا باشد.تا شرکت کنندگان رغبت کنند در این جور مسابقات شرکت کنند و تمامی سرمایه خودشون رو به باد بدهند.
    5-کسی از آقایون بالا دست حمایت نمی کند.
    6-ایده در این زمینه بسیار کم هست.به علت اینکه قوانین خواصی داره مثلا شما نمی توانید از مواد آتش زا استفاده کنید و...
    تمامی اینها مزید بر علت می شوند که چنین مسابقاتی در ایران برگزار نشود.
    شرکت Time Owner

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sarbaz13 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال r0b0 آواتار ها
    نام
    امید عزیزی
    تشکر شده 198 بار در 80 پست

مهندس شاید ایران اپن و یه سری مسابقات امکاناتش و ندارن
    می توند تو دوره مسابقات مهم دیگه ای هم مثل رعدکاپ، شهر ربات،نادکاپ و رباتیک خیام تو این لیگ شرکت کنید

نام
    بردیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbaz13 نمایش پست ها
    سلام
    دلیل برگزاری نشدن این لیگ ها به چندین علت می باشند.که من به چند علت آن اشاره می کنم.
    1-هزینه بر بودن ساخت این دسته از ربات ها ( موتورهای گران قیمت به علت توان وکارایی بالا- استفاده از پمپ های پنوماتیکی و دینامیکی برای اعمال فشار و کوبش و ضربه زدن سخت و....)
    2-پس از اتمام ربات شرکت کنندگان بازنده کاملا از بین رفته و انگار تمام پول و عمر و ایده های شما جلوی چشم شما زا بین رفته و ربات شرکتت کنندگان برنده هم آسیب های جدی دیده اند (چون وسط دعوا آش خیر نمی کنند که )
    3-به علت اینکه هم به صورت هوشمند و هم به صورت کنترلی هستند .خرید کنترل آنها بسیار زیاد و هزینه هوشمند سازی آنها به مراتب بالاتر هست.
    4-بعد هم چون خود این ربات ها از 800 هزار تومان به بالا می باشد ( به قیمت های امروزی گفتم)جوایزه این مسابقات باید در حد 1میلیون 500هزار تومان به بالا باشد.تا شرکت کنندگان رغبت کنند در این جور مسابقات شرکت کنند و تمامی سرمایه خودشون رو به باد بدهند.
    5-کسی از آقایون بالا دست حمایت نمی کند.
    6-ایده در این زمینه بسیار کم هست.به علت اینکه قوانین خواصی داره مثلا شما نمی توانید از مواد آتش زا استفاده کنید و...
    تمامی اینها مزید بر علت می شوند که چنین مسابقاتی در ایران برگزار نشود.
    درود

1- درست هست که هزینه ها بالاست اما میشه با سطح پایین گرفتن ربات ها (لیگ سبک وزن) این هزینه ها رو به حداقل رسوند.الان قیمت هر ربات Nao معادل 16 هزار دلار امریکا هست که برای Developer ها 3600-4000 دلار میدند.برای مسابقات 5 ربات لازم هست که اگر حداقل رو در نظر بگیریم با دلار 3600 میشه حدودا" 65 ملیون تومان.با این پول 10 بار میشه ربات جنگجو ساخت.شما به همون لینکی که دادم یه سر بزنید و بخش عکسش رو ببینید.در بخش سبک وزن فکر نکنم روبات هایی تو مایه های عکس زیر خیلی خرج داشته باشه :

2- به هر حال کسی که وارد این بخش میشه باید انتظار نابود شدن رباتش رو هم داشته باشه

3- قیمت رادیو کنترل اونقدرا زیاد نیست.با توجه به اینکه خودم مدل کار میکنم(میکردم) الان یه رادیو 6 کانال فوتابا با رنج 2.4 Ghz میشه حدودا" 600 تومن.فکر نکنم بیشتر از این کانال نیاز باشه.تازه این رادیو سطحش خیلی بالاس سطح پایین تر مثل Spectrum و از اون پایین تر Sanwa (به شرط اینکه سری قدیم باشه چون سری جدید کمی مشکل داره) و از اون پایین تر Hitec های 6 کانال هست که مشکل رو رفع میکنه.البته قبول دارم قیمتا خیلی رفته بالا

4- اگر سبک وزن باشه فکر کنم این مشکل حل شه.

5- موافقم و متاسف!

6- این قسمت هست که ادم خلاق تربیت میکنه.یکی از مهمترین ویژگی های این بخشه

منتظر نظرات هستم

11. تشکرها از این نوشته :

همکار M3R آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 649 بار در 304 پست

سلام.
    یه چیز جالب!
    برید تو همون سایت combots قسمت ویدیوها، ویدیوی Music/Combat Video رو ببینید!
    ایران هم تو مسابقه حضور داره
    و جالبتر اینجاست که پرچم ایران رو کنار پرچم اسرائیل زدن!
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 159
حجم: 63.4 کیلو بایت  
    ویرایش توسط M3R : 13-04-2013 در ساعت 14:19

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M3R برای ارسال این پست سودمند:

نام
    بردیا

نقل قول نوشته اصلی توسط m3r نمایش پست ها
    سلام.
    یه چیز جالب!
    برید تو همون سایت combots قسمت ویدیوها، ویدیوی music/combat video رو ببینید!
    ایران هم تو مسابقه حضور داره
    و جالبتر اینجاست که پرچم ایران رو کنار پرچم اسرائیل زدن!
    سلام.

مرسی جالب بود.به هر حال این تاپیک به نتیجه خاصی نرسید

همکار M3R آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 649 بار در 304 پست

سلام.
    همینطور که آقای قاسمی گفتن به دلیل محدودیتهایی که تو این رشته هست دیگه از ایده جدیدی نمیشه استفاده کرد و چن تا فیلم که من از مسابقات جنگجو تو ایران دیدم همه از اون روش قدیمی (یه صفحه یا هر چیز دیگری میره زیر ربات حریف و بعد اونو کله پا میکنه!)استفاده میکنن

کاربر فعال
    نام
    علی حاجی آبادی
    تشکر شده 237 بار در 155 پست

سلام،
    پرچم ها به ترتیب حروف الفبان واسه همین Iran کنار Israel هست

17. تشکرها از این نوشته :

M3R

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ERSA نمایش پست ها
    سلام

دوستان اطلاعاتی راجع به ربات های جنگجو می خواستم.من هرچی گشتم چیز خیلی به درد بخوری گیرم نیومد.داخل سایت هم چیزی نبود جز اعلامیه برای مسابقات.اولا" اینکه چرا این مسابقات جذاب اینقدر کمه و مثلا" تو روبوکاپ جهانی و اینها نیست؟

من هرچی گشتم در ایران مسابقات درست حسابی پیدا نکردم.چرا مسابقات بزرگ مثل ایران اپن این قسمت رو به لیگ هاشون اضافه نمیکنن؟

حالا لازم نیست در سطح خیلی حرفه ای باشه که هزینه ها خیلی بره بالا.من مسابقات جهانیش رو هم نیافتم.خواهشا" راهنمایی کنید.

تنها چیزی که پیدا کردم مسابقاتی بود در برزیل که جالب به نظر میومد.ادرسش اینه

سلام من اپراتور تیم tfg هستم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.
    hamid.bazrafshan@yahoo.com

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام میشه خواستم بدانم کار کنترل بیسیم برای ربات جنگ جو از کجا می تونم تهیه کنم