NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4034 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رله حالت جامد

عضو جدید trrstrima آواتار ها
    نام
    امير صفري
    تشکر شده 5 بار در 3 پست

پیش فرض رله حالت جامد

سلام بر اساتيد عزيز
    امكانش هست يه آي سي رله حالت جامد به من معرفي كنين ، كه مقاومت حالت آن خيلي پاييني داشته باشه و توي ايران گير بياد؟!!
    از ماسفت نميخام استفاده كنم ... خيلي ممنون ميشم كمك كنيد به اين بنده ي بي سواد

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

سلام منظور شما همون ssr هستش؟؟
    اگه آره من تا حالا آیسی ندیدم ولی ssr های مختلفی وجود داره که میتونید تو خیابون لاله زار تهران پیدا کنید
    راستش منم خودم خیلی با ssr کار نکردم ولی میدونم یه نوع داره به نام "سوللج" اگه درست نوشته باشم
    که مشخصاتش نسبت به بقیه ssr های موجود تو بازار بهتر بود البته قیمتشم گرونتر بود من خودم سال 89 از همین اینا گرفتم 37000 تومن
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما vahidasm برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید trrstrima آواتار ها
    نام
    امير صفري
    تشکر شده 5 بار در 3 پست

سلام خيلي ممنون ... پس اسمش ssr هست ... يه قدم به جلو ... خيلي ممنونم ... آها يه چيز ديگه ... جريان دهي بالا مد نظرم نيست فقط يه سوييچ ساده كه امپدانس حالت روشنش خيلي پايين باشه
    باز هم از پاسختون ممنونم

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

من زیاد منظور شما رو از اینکه میگین میخواین امپدانسش پایین باشه نمیفهمم همونطور که گفتم زیاد کار نکردم ولی اگه در حد سوییچ سادس و نویز هم مد نظرتون نیست از اوپتو کوپلو یا ترایاک هم میتونید استفاده کنید-مدار های تطبیق امپدانسش هم(نسبت به بارهای مختلف) زیاده اگه خواستی بگو یه نمونه معرفی کنم.
    ssr ها معمولا برای جریان بالا هستن-من تا حدود 30 آمپر هم ازشون گذروندم
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما vahidasm برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند hmg آواتار ها
    تشکر شده 64 بار در 28 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidasm نمایش پست ها
    سلام خيلي ممنون ... پس اسمش ssr هست ... يه قدم به جلو ... خيلي ممنونم ... آها يه چيز ديگه ... جريان دهي بالا مد نظرم نيست فقط يه سوييچ ساده كه امپدانس حالت روشنش خيلي پايين باشه
    باز هم از پاسختون ممنونم
    سلام اون چیزی که شما میخواید اسمش آنالوگ سوییچ است dg212 فکر کنم پایا الکترونیک داره

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hmg برای ارسال این پست سودمند: