NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3683 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 44

موضوع: برنامه نویسی اندروید برای cortex-a8

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

سلام به همه دوستان.
    مطلب نسبتا خوبی رو بعد از یک هفته تلاش تست کردم و از آنجایی که ذکات علم نشر آن است اینجا قرار میدم تا همه استفاده کنن.
    قبل از هر چیز آن دوستانی که تمایل به استفاده و نصب و شبیه سازی اندروید در محیط ویندوز 7 دارند میتونند از لینک زیر فایل رو کپی کنن و با ORACLE VM اجرا کنن.(عدم نیاز به نصب و تنها با کلیک بر روی فایل مربوطه).

Android v4 vm

تمام تلاش من برای این بود که بتونم به صورت REMOTE تصویر سیستم عامل این برد رو ببینم و فعلا برای اندروید جواب گرفتم اما مشکلش کند بودن و عدم REAL TIME بودن تصویر است ولی در هر حال بد نیست حداقل با اتصال برد میشه روی برد برنامه نصب کرد و یک سری کارهای دیگه :
    خوب برای شروع ابتدا آخرین نسخه جاوا رو بایستی نصب کنید-با سرچ داخل گوگل ویا با اجرای فایل jxpiinstall.exe که پیوست میکنم.
    2-بایستی "Android SDK" را با سرچ فایل "adt-bundle-windows-x86_64.zip" یا از خود سایتش دانلود کرده(حدود 400M حجم داره) و داخل مثلا درایو C اکسترکت کنید.
    3- برنامه "Droid Explorer" رو با سرچ "DroidExplorer.0.8.8.8.x64.Setup.zip" به حجم حدود 7 مگابایت دانلود کنید.
    برای راحتی از این لینک دانلود کنید :
    Dropbox - DroidExplorer.0.8.8.8.x64.Setup.zip - Simplify your life

4- برنامه Droid Explorer را با تنظیمات پیش فرض نصب کنید در انتها محل فایل Android SDK رو از شما میخواد.
    5- باید درایور برد رو از پست "سخت افزار برد" دانلود کنید و در DEVICE MANAGER درایور رو آپدیت و نصب کنید.

سخت افزار برد Cubieboard - Cortex-A8 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™

6-برنامه Droid Explorer را اجرا کنید و در داخل نرم افزار روی آیکن سبز رنگ اندروید کلیک کنید -یک صفحه باز میشه که شما میتونید تصویر اندروید برد رو ببینید البته همانطور که گفتم کند است.
    7-برای اجرای این برنامه usb debugging برد یا گوشی اندرویدی باید فعال باشه که برای این برد به طور پیش فرض فعاله.
    علاوه بر اینها شما یک سری کارها و از جمله دیدن تصویر دسکتاپ رو میتونید با نرم افزار Airdroid هم ببینید.
    1- با نرم افزار Droid Explorer فایل "airdroid.apk"پیوست رو داخل برد برده و نصب کنید.
    Dropbox - airdroid.rar - Simplify your life
    2- کابل شبکه رو وصل کرده و از داخل اینترنت اکسپلورر به بردتون دسترسی پیدا کنید.

یک نکته هم اینکه ساده ترین روش نصب ubuntu هم از داخل همین اندروید هستش.
    از داخل اندروید برید به سایتش و فایل apk رو دانلود کرده و اجرا کنید و مراحل نصب رو پیگیری کنید.
    لینک زیر :
    http://get.berryboot.com/
    چند تا عکس دیگه هم اینجا نشد تو پست سخت افزار برد گذاشتم.
    یک فیلم airdroid:
    Dropbox - AirDroid v1.0.5 - Wirelessly manage your Android from your favorite browser - YouTube.flv - Simplify your life

موفق باشید.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: droid explorer.jpg
مشاهده: 31
حجم: 102.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: after click.jpg
مشاهده: 30
حجم: 100.9 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: screen cast.jpg
مشاهده: 33
حجم: 85.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: final.jpg
مشاهده: 51
حجم: 109.2 کیلو بایت  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط dariush_ab : 04-02-2013 در ساعت 19:12

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما dariush_ab برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال
    تشکر شده 158 بار در 66 پست

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush_ab نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    مطلب نسبتا خوبی رو بعد از یک هفته تلاش تست کردم و از آنجایی که ذکات علم نشر آن است اینجا قرار میدم تا همه استفاده کنن.
    قبل از هر چیز آن دوستانی که تمایل به استفاده و نصب و شبیه سازی اندروید در محیط ویندوز 7 دارند میتونند از لینک زیر فایل رو کپی کنن و با oracle vm اجرا کنن.(عدم نیاز به نصب و تنها با کلیک بر روی فایل مربوطه).

android v4 vm

تمام تلاش من برای این بود که بتونم به صورت remote تصویر سیستم عامل این برد رو ببینم و فعلا برای اندروید جواب گرفتم اما مشکلش کند بودن و عدم real time بودن تصویر است ولی در هر حال بد نیست حداقل با اتصال برد میشه روی برد برنامه نصب کرد و یک سری کارهای دیگه :
    خوب برای شروع ابتدا آخرین نسخه جاوا رو بایستی نصب کنید-با سرچ داخل گوگل ویا با اجرای فایل jxpiinstall.exe که پیوست میکنم.
    2-بایستی "android sdk" را با سرچ فایل "adt-bundle-windows-x86_64.zip" یا از خود سایتش دانلود کرده(حدود 400m حجم داره) و داخل مثلا درایو c اکسترکت کنید.
    3- برنامه "droid explorer" رو با سرچ "droidexplorer.0.8.8.8.x64.setup.zip" به حجم حدود 7 مگابایت دانلود کنید.
    برای راحتی از این لینک دانلود کنید :
    dropbox - droidexplorer.0.8.8.8.x64.setup.zip - simplify your life

4- برنامه droid explorer را با تنظیمات پیش فرض نصب کنید در انتها محل فایل android sdk رو از شما میخواد.
    5- باید درایور برد رو از پست "سخت افزار برد" دانلود کنید و در device manager درایور رو آپدیت و نصب کنید.

سخت افزار برد cubieboard - cortex-a8 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™

6-برنامه droid explorer را اجرا کنید و در داخل نرم افزار روی آیکن سبز رنگ اندروید کلیک کنید -یک صفحه باز میشه که شما میتونید تصویر اندروید برد رو ببینید البته همانطور که گفتم کند است.
    7-برای اجرای این برنامه usb debugging برد یا گوشی اندرویدی باید فعال باشه که برای این برد به طور پیش فرض فعاله.
    علاوه بر اینها شما یک سری کارها و از جمله دیدن تصویر دسکتاپ رو میتونید با نرم افزار airdroid هم ببینید.
    1- با نرم افزار droid explorer فایل "airdroid.apk"پیوست رو داخل برد برده و نصب کنید.
    dropbox - airdroid.rar - simplify your life
    2- کابل شبکه رو وصل کرده و از داخل اینترنت اکسپلورر به بردتون دسترسی پیدا کنید.

یک نکته هم اینکه ساده ترین روش نصب ubuntu هم از داخل همین اندروید هستش.
    از داخل اندروید برید به سایتش و فایل apk رو دانلود کرده و اجرا کنید و مراحل نصب رو پیگیری کنید.
    لینک زیر :
    http://get.berryboot.com/
    چند تا عکس دیگه هم اینجا نشد تو پست سخت افزار برد گذاشتم.
    یک فیلم airdroid:
    dropbox - airdroid v1.0.5 - wirelessly manage your android from your favorite browser - youtube.flv - simplify your life

موفق باشید.
    مثل مراحل 1تا 3 انجام دادم،اما در مرحله 4 که میخوام مسیر را بهش بدم این خطا را میده،لطفا راهنمایی کنید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 26
حجم: 25.5 کیلو بایت  

5. تشکرها از این نوشته :

نام
    داریوش عباسی نژاد

سلام.
    در موقع آدرس دهی برید داخل پوشه "adt-bundle-windows-x86_64" و پوشه "sdk" را بدهید.در ضمن باید همون ورژنهایی که گفتم رو دانلود کنید وگرنه ممکنه همین خطا رو بده!

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما dariush_ab برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال

Exclamation

سلام.
    در موقع آدرس دهی برید داخل پوشه "adt-bundle-windows-x86_64" و پوشه "sdk" را بدهید.در ضمن باید همون ورژنهایی که گفتم رو دانلود کنید وگرنه ممکنه همین خطا رو بده!
    سیستم عامل من ویندوز 64 بیتی است.من برای رفع این خطا از نسخه 8.8.3 استفاده کردم،خدا را شکر خطا نداد،اما الان برای آپدیت درایور 64 بیتی این خطا را میده،کسی راه حل دارد؟
    مرسی

نام: 1.jpg
مشاهده: 21
حجم: 62.2 کیلو بایت  
    ویرایش توسط lord67 : 08-02-2013 در ساعت 23:42

9. تشکرها از این نوشته :

نام
    داریوش عباسی نژاد

11. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط lord67 نمایش پست ها
    سیستم عامل من ویندوز 64 بیتی است.من برای رفع این خطا از نسخه 8.8.3 استفاده کردم،خدا را شکر خطا نداد،اما الان برای آپدیت درایور 64 بیتی این خطا را میده،کسی راه حل دارد؟
    مرسی
    این مشکل هم حل شد و تونستم سیستم عامل اندروید روی برد را با droid explorer روی ویندوز8 لپ تاپم نشون بدم.

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما lord67 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال

برای من اگر بخوام تصویر سیستم عامل اندروید بیاد روی صفحه لپ تاپ،برای فعال شدن نماد سبز رنگ اندروید،حتما باید اینترنت وصل باشم،واسه بقیه هم همینطوره؟

15. تشکرها از این نوشته :

نام
    داریوش عباسی نژاد

سلام.
    آره فکر کنم چون در زمان اجرا یک برنامه رو هر بار از اینترنت دانلود میکنه نمیدونم چرا!

17. تشکرها از این نوشته :

کاربر دائمی
    تشکر شده 128 بار در 102 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsw نمایش پست ها
    سلام
    من بورد mk803III رو تهیه کردم، هدف من اجرای برنامه های بینایی ماشین بر روی برد هست. اولین قدم انتخاب یک وبکم مناسب بود، من ms vx-800 رو امتحان کردم تصویر میده ولی کیفیت و فریم ریتش از حالتی که تو کامپیوتر استفاده میشه کمتره (!؟) ولی به هر حال قابل استفاده هست. (اگر کسی وبکم بهتری رو امتحان کرده معرفی کنه)
    به عنوان قدم دوم یکسری مثال پردازش تصویر رو روی بورد امتحان کردم، خیلی خوب جواب داد و از نظر پردازشی محدودیتی نداره تقریبا (مثال تشخیص چهره و Feature detection ) و محدودیت اصلی به خاطر دوربین هست همچنان.
    قدم بعدی (که بعد از 22 بهمن روش کار میکنم) نوشتن برنامه پردازش تصویر برای تشخیص سرعت و جهت حرکت هست .
    اگر کس دیگری هم روی این موضوعات داره کار می کنه بگه ، بحث سریعتر پیش میره.

سلام مهندس
    میخواستم بپرسم که روی این بردی که خریدیدن سیستم عامل دیگه ای نصب نمیشه؟ مثل لینوکس یا ویندوز و .... ؟ این انتخاب اندروید و جاوا از روی اجباره یا دلیل خاصی براش دارید؟ چون من هرچی فکر میکنم میبینم وقتی میشه از سیستم عامل لینوکس و زبان سی++ استفاده کرد به علاوه فریم ورک کراس پلتفرم Qt دیگه چه کاریه ؟ (آدم حس میکنه داره لقمه رو دور سرش میچرخونه!)

اندروید چی داره که مثلا یه توزیع لینوکسی مثل اوبونتو نداره ؟ یا نمیشه توی Qt پیداش کرد؟(چون خود Qt هم یکسری توابع ویژه واسه mobile systems programming داره که البته من باهاش کار نکردم)

و در آخر اینکه شما کجاهارو با جاوا نوشتید و کجاهارو بس سی++ ؟

19. تشکرها از این نوشته :

کاربر دائمی
    تشکر شده 128 بار در 102 پست

این لینک هم برای کسانی که دلشون نمیخواد از سی و سی++ به جاوا نقل مکان کنند

Necessitasچیست؟! | پروژه کیوت

21. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alamdar برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن farzadsw آواتار ها
    نام
    تهران
    تشکر شده 745 بار در 309 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar نمایش پست ها
    سلام مهندس
    میخواستم بپرسم که روی این بردی که خریدیدن سیستم عامل دیگه ای نصب نمیشه؟ مثل لینوکس یا ویندوز و .... ؟ این انتخاب اندروید و جاوا از روی اجباره یا دلیل خاصی براش دارید؟ چون من هرچی فکر میکنم میبینم وقتی میشه از سیستم عامل لینوکس و زبان سی++ استفاده کرد به علاوه فریم ورک کراس پلتفرم Qt دیگه چه کاریه ؟ (آدم حس میکنه داره لقمه رو دور سرش میچرخونه!)

اندروید چی داره که مثلا یه توزیع لینوکسی مثل اوبونتو نداره ؟ یا نمیشه توی Qt پیداش کرد؟(چون خود Qt هم یکسری توابع ویژه واسه mobile systems programming داره که البته من باهاش کار نکردم)

و در آخر اینکه شما کجاهارو با جاوا نوشتید و کجاهارو بس سی++ ؟
    به طور رسمی نه، چون این بورد چیپ پردازندش Rk3066 هست (دو هسته ای و 1.6GHz) و اطلاعات این چیپ در اختیار توسعه دهندگان لینوکس قرار نداشته (جدیدا یه چیزهایی منتشر شده). البته خوشبختانه حدود 1ماهی هست که یک نسخه لینوکس از روی ubuntu برای این چیپ پورت شده و نشخه تقریبا قابل استفاده هست. سایت اصلی این نسخه(picuntu) :
    ubuntu.g8.net
    نکته جالب اینه که سرور خود این سایت روی ug802 در حال اجرا هست !
    اما نسخه ای که تا الان اومده درایور wifi , bluetooth بوردهای MK802IIIS رو نداره! ولی بوردهای MK802III, UG802, MK808 تقریبا همه بخشهاشون ساپورت میشه (بجز شتابدهنده گرافیکی که هنوز کد بسته هست).
    من تقریبا هر 2 روز یکبار یه نگاهی میندازم که اگر درایور wifi بورد من هم به کرنل اضافه شده، اقدام به نصب این لینوکس یکنم ولی فعلا خبری نیست (لینوکس بدون ارتباط اینترنت تقریبا بلا استفاده هست). البته چون یکسری از توسعه دهندگان picuntu چینی هستند، امید هست که با پایان تعطیلات سال نوی چینی ها، توسعه این توزیع لینوکس خیلی سریعتر بشه!
    من فعلا برنامه نویسی تحت اندروید رو متوقف کردم تا تکلیف لینوکس مشخص بشه، چون همین مشکل فریم ریت پایین تصویر دریافتی دوربین تو اندروید بدجوری روی اعصابه!

23. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما farzadsw برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال MMBMMB20 آواتار ها
    نام
    محمد بخشایی
    تشکر شده 45 بار در 30 پست

مهندسین خدا قوت!!!!
    آقا چه جوری میشه یک پرینتر usb رو به اندروید معرفی کرد؟؟؟؟
    میخام از طریق cobieboard و اندروید روش مخام پرینت بگیرم؟؟؟؟
    چیکار کنم؟؟؟؟راهنماییی؟؟؟؟؟؟؟

25. تشکرها از این نوشته :

27. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mzarkoob برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    تشکر شده 51 بار در 27 پست

با سلام
    ایا برای برای برنامه نویسی اندروید توسط سی شارپ وجود داره؟ به خصوص برای برد جدید یعنی مارس برد؟ ایا حتما باید جاوا یاد بگیرم؟ ممنون از راهنماییتون.

نام
    داریوش عباسی نژاد

با سلام
    ایا برای برای برنامه نویسی اندروید توسط سی شارپ وجود داره؟ به خصوص برای برد جدید یعنی مارس برد؟ ایا حتما باید جاوا یاد بگیرم؟ ممنون از راهنماییتون.
    سلام دوست عزیز.
    برای لینوکس و روی خود برد میتوانید با c sharp برنامه بنویسید.برای اندروید هم احتمالا بشه.
    موفق باشید.

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

راستی برای برنامه نویسی اندروید فیلم های آقای کمالان هست که رایگان هستند و چون رایگان هست ما همراه پیج برنامه نویس ییک دی وی دی رایگان به عنوان هدیه می فرستیم
    ولی میتونید از سایت اصلیشون دانلود کنید
    kamalan.com
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

31. تشکرها از این نوشته :

نام
    داریوش عباسی نژاد

با سلام
    یک آموزش سی شارپ برای اندروید در ویکی گذاشتم.
    امیدوارم مفید باشه.

33. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما dariush_ab برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام
    میخواستم اندروید رو روی سیستم نصب کنم.(به صورت واقعی نه بصورت مجازی).
    چیکار کنم؟

عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_14755 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم اندروید رو روی سیستم نصب کنم.(به صورت واقعی نه بصورت مجازی).
    چیکار کنم؟
    می توانید روی virtualbox نصب کنید البته باید image مربوطه را هم دانلود کنید

کاربر علاقه مند abolfazld آواتار ها
    نام
    ابوالفضل دهقانی
    تشکر شده 64 بار در 48 پست

سلام.
    سلام
    خسته نباشید دوستان
    ویندوز من 32 بیتی از نوع سون هست و در هنگام ادرس دهی ارور میده مانند ارور قبلی که دوستمون عکسش رو گذاشتن من حتی ورژن DroidExplorer.0.8.8.8.x86.Setupرو دانلود ونصب کردنم ولی بازم ارور میده
    خواهشا راهنمایی کنین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین