NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2757 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 60

موضوع: نظر شما در واردات عمده(لطفا شرکت کنید)

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

Icon2008 نظر شما در واردات عمده(لطفا شرکت کنید)

سلام
    دوستان دوتا کار اساسی میخوایم انجام بدیم البته از بهمن هست
    1. حمایت دوستانی که میخوان فروشگاه قطعات بزنن که با تعداد کم قیمت عمده بدیم
    2. واردات عمده قطعات الکترونیک ,انتن , سوکت و...

البته مورد دوم موجودی انبار ممکنه نباشه قطعا هم نمیشه هزاران قلم جنس نمیشه عمده اورد ولی مشخصات و قیمت بدیم تا هم دوستان قیمت دستشون بیاد هم برای تولیدی ها راه باز تر بشه

لطفا نظراتتون رو بفرستین و توی چه مواردی به نظر شما نیاز بیشتر هست وارد بشیم/؟
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

2. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

اتفاقا اقای زارعی ممنون میشم بگید حدودا برای راه انداختن یک فروشگاه قطعات چقدر هزینه اولیه لازم هست و در امدش به نسبت چطوره؟بیشتر از 30 تومن برای اول کار لازمه؟

5. تشکرها از این نوشته :

ناظم سایت KHM آواتار ها
    تشکر شده 2,131 بار در 905 پست

به نظر من قطعات smd واقعآ جا داره تو فروشگاه باشه...
    و اونیکی قطعات پر استفاده مثل چند رنج خازن(همه اش لازم نیست) و مقاومت و آیسی های پر استفاده واقعآ جاشون تو فروشگاه خالیه...
    حالا لازم هم نیست که حتمآ ارزون باشه...ولی باشه خیلی خوب میشه...
    البته تاکیدم بیشتر رو قطعات smd هست...
    در کل هرچی تنوع یبشتر باشه بهتره...حتی اگه ارزونتر هم نباشه...
    اونوقت هرچی لازمه میشه از 1جا گرفت...
    البته خوب قبول دارم قطعات ریز دردسرشون بیشتره و سودشون کمتر...به خاطر همین تعداد باشه (مثلآ فلان قطعه تو بسته 50 تا 100 تایی)

7. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما KHM برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند r0zbeh آواتار ها
    نام
    بهام عبدی پور
    تشکر شده 8 بار در 7 پست

من روند فعلی فروشگاه رو میپسندم قطعات خاص بیارین و رو تعداد و حتما موجود داشته باشین
    کارخونه خود ما قیمت براش فقط عدد هست ! کمش خوبه ولی به شرطی که طرف موجود داشته باشه وگرنه پول بده بعدا بیاریم به دردش نمیخوره.
    قطعات خاص و کم بیارید و رو تعداد با قیمت خیلی کم

9. تشکرها از این نوشته :

همکار علمی
    تشکر شده 289 بار در 151 پست

لزوما نمیخواستم اینو بگم ولی شخصا به فروشگاه کویر اعتماد دارم و خوشحال میشم اکثر قطعات چه معمولی چه خاص رو از طریق این فروشگاه تهیه کنم! بنابر این خوشحال میشم اکثر قطعات حرفه ای و صنعتی و مخصوصا های تک هم در فروشگاه باشه و البته با کیفیت و قیمت مناسب!

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Pioneer برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سایت KHM آواتار ها
    تشکر شده 2,131 بار در 905 پست

خوب منم منظورم این نیست که این قطعات دیگه نباشه که...
    منظورم اینه که بله قطعات خاص باشه مثل همیشه...در کنار اونا قطعات معمولی پرمصرف هم باشه...
    حالا قطعات معمولی پر مصرف لازم هم نیست حتمآ ارزونتر باشه...
    وگرنه قطعات خاص که واقعآ عالیه و مزیت این فروشگاه..

13. تشکرها از این نوشته :

نام
    زارعی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_elc نمایش پست ها
    اتفاقا اقای زارعی ممنون میشم بگید حدودا برای راه انداختن یک فروشگاه قطعات چقدر هزینه اولیه لازم هست و در امدش به نسبت چطوره؟بیشتر از 30 تومن برای اول کار لازمه؟
    نه برای شروع خوبه همین
    مهمترین چیز مهندس شناخت از بازار دوبرو برت هست خرید و جنس انبار کردن بیشترین ضرر برات داره باید ببینی مثلا السیدی فروشش خوبه یا نه میکرو چطوره و...
    دقیقا برای همین ما میخوایم به دوستانی که قصد راه اندازی فروشگاه دارن کمک کنیم که اول کار خیلی جنس توی انبار نکنن بعدا توش بمونن به تعداد کم بخرن و قیمت عمده حساب کنیم تا بازار خودشون بشناسن و خوب طبیعتا این عزیزان بعدا عمده ای از ما خواهند گرفت و برای ما هم قطعا خوبهیک سود دو طرفه هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط crz_boy نمایش پست ها
    به نظر من قطعات smd واقعآ جا داره تو فروشگاه باشه...
    و اونیکی قطعات پر استفاده مثل چند رنج خازن(همه اش لازم نیست) و مقاومت و آیسی های پر استفاده واقعآ جاشون تو فروشگاه خالیه...
    حالا لازم هم نیست که حتمآ ارزون باشه...ولی باشه خیلی خوب میشه...
    البته تاکیدم بیشتر رو قطعات smd هست...
    در کل هرچی تنوع یبشتر باشه بهتره...حتی اگه ارزونتر هم نباشه...
    اونوقت هرچی لازمه میشه از 1جا گرفت...
    البته خوب قبول دارم قطعات ریز دردسرشون بیشتره و سودشون کمتر...به خاطر همین تعداد باشه (مثلآ فلان قطعه تو بسته 50 تا 100 تایی)
    با حرفت کاملا موافقم که طرف مثلا یک برد ارم خواست بزنه همه چیزش جور باشه اینطرف اونطرف خرید نکنه و دقیقا این مسئله از بهمن درصدد هستیم حل کنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط r0zbeh نمایش پست ها
    من روند فعلی فروشگاه رو میپسندم قطعات خاص بیارین و رو تعداد و حتما موجود داشته باشین
    کارخونه خود ما قیمت براش فقط عدد هست ! کمش خوبه ولی به شرطی که طرف موجود داشته باشه وگرنه پول بده بعدا بیاریم به دردش نمیخوره.
    قطعات خاص و کم بیارید و رو تعداد با قیمت خیلی کم
    این مورد رو برای همه قطعات نمیشه واقعا کمر شکنه. ولی بهترین راهکار اینه که هفته به هفته جنس میاد مثلا اگر تعداد بالا میخواین هفته بعد بدستشون برسونیم
    فعلا دلار نوسان داشت و نمیشد روش برنامه ریزی کرد ولی ثابت بشه این مورد میشه روش کار کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط pioneer نمایش پست ها
    لزوما نمیخواستم اینو بگم ولی شخصا به فروشگاه کویر اعتماد دارم و خوشحال میشم اکثر قطعات چه معمولی چه خاص رو از طریق این فروشگاه تهیه کنم! بنابر این خوشحال میشم اکثر قطعات حرفه ای و صنعتی و مخصوصا های تک هم در فروشگاه باشه و البته با کیفیت و قیمت مناسب!
    ببینید کلا ما یعنی کویرالکترونیک و ایران میکرو هم که تیم خودمون هست زوم روی السیدی و قطعات اس ام دی هستیم و مخصوصا بردهای اموزشی این میشه کار و تخصص اصلی ما ولی
    ما دوستانی داریم که در کنار هم هستیم و اعتماد داریم و مثلا igbt,ledو... هر نوعی که بخواین میشه تامین کرد
    البته بگم این رفقای ما معمولا می فرستن به تهران و برای تعداد کم نمیشه خرید داشت. البته مورد خاصی بود حتما بگین چون همشهری خودمون هستن مخصوصا igbt
    نقل قول نوشته اصلی توسط crz_boy نمایش پست ها
    خوب منم منظورم این نیست که این قطعات دیگه نباشه که...
    منظورم اینه که بله قطعات خاص باشه مثل همیشه...در کنار اونا قطعات معمولی پرمصرف هم باشه...
    حالا قطعات معمولی پر مصرف لازم هم نیست حتمآ ارزونتر باشه...
    وگرنه قطعات خاص که واقعآ عالیه و مزیت این فروشگاه..
    شاید باور نکنید ولی اکثر موارد خاص چون خودم برام جالب بوده اوردم و شدیدا علاقه به جنس های جدید و خوب دارم و لطفا اگر موردی دیدین ما رو بی نصیب نذارید اگر خوب باشه و تائید بشه 100 درصد میاریم
    ممنون از همه دوستان که همیاری میکنید
    کویر ویدئو راه اندازی شد

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن cmuiran آواتار ها
    نام
    پیمان غلامی
    تشکر شده 966 بار در 553 پست

سلام مهندس وقت شما بخیر
    بیشتر بستگی به مصرف داره مثلا باید شرایط در نظر گرفت که تو این سایت بیشترین المانی که مصرف میشه میکروکنترلر هست پس خیلی خوبه میشه شما خانواده arm , avr به قیمت مناسب ارائه بدین
    مصرف بعدی اون بازم به شرایط بسنگی داره ال سی دی هس نه ال سی دی رنگی معمولی ها منظورمه و یک سری سوکت های مثل idc,pin heder
    ولی مقاومت قطعات ریز بیخیال ، البته ماژول ها کاربردی زیادی هم داریم که خیلی پر مصرف هستند حالا دوستام در مورد ماژول های پر مصرف بگن که عالی میشه که چه مدل مصرف بیشتری داره
    حالا ما فقط نظر دادیم ، شاید اشتباه باشه
    به نام آن کسی که به من بال پرواز داد تا اوج بگیرم

17. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

ممنون آقای زارعی
    چطور میتونم در مورد شروع کار یکم تحقیق کنم ؟(بیشتر در مورد هزینه ها و میزان سود و زیان کار )چون نمیخوام مثل بقیه یک مغازه بزنم فقط مقاومت باشه و 7805 و چیزای معمول دیگه
    فعلا میخواستم در مورد خرید بصورت عمده تحقیق کنم که از چه جاهایی میشه خرید کرد و یا اینکه واردات قطعات را باید به کجا سفارش داد؟

نام
    زارعی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_elc نمایش پست ها
    ممنون آقای زارعی
    چطور میتونم در مورد شروع کار یکم تحقیق کنم ؟(بیشتر در مورد هزینه ها و میزان سود و زیان کار )چون نمیخوام مثل بقیه یک مغازه بزنم فقط مقاومت باشه و 7805 و چیزای معمول دیگه
    فعلا میخواستم در مورد خرید بصورت عمده تحقیق کنم که از چه جاهایی میشه خرید کرد و یا اینکه واردات قطعات را باید به کجا سفارش داد؟
    شما بازار چین رو جا بده توی مغازت و کار کن!
    یعنی به برشور تهیه کن و چون واردات داریمو میتونیم برات تهیه کنیم ولی قبلش هماهنگ کن مشخصات شهرتون صنعتی بودن و.. برام توی پیام خصوصی بفرست تا بگم چیکار کنید. فعلا با بروشور شروع کن
    یا نخواستین هرچیزی که توی فروشگاه ما هست توی مغازه خودت بدون بهتر از این؟
    کویر ویدئو راه اندازی شد

20. تشکرها از این نوشته :

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

سلام

به نظر من قطعات باید جور باشه. مثلا شما ببینید خیلی از مغازه های تعمیرات موبایل هستن که شارژ می فروشن. درحالیکه سود حاصل از فروش شارژ در برابر سود تعمیرات هیچه. اما برای جور کار شارژ،انواع بند،آویز و ... رو هم دارن.
    یا مثلا سوپر مارکت نون میاره ، طرف با خودش میگه یکی می خواد نون بخره میاد تو دوتا قلم جنس دیگه هم می خره. مثل تخم مرغ یا کره یا پنیر و... حالا اگه اون آقا نون نداشته باشه احتمال اینکه فروش کره و پنیر و تخم مرغ رو هم از دست بده خیلی بالاست.

بنابراین فروشگاه سایت هم باید اینطوری باشه. من خودم از سایتی توی تهران خرید می کنم که جنساش خیلی خیلی جوره. فقط یه مشکلی داره که اونم قیمته. یکم نسبت به بازار بالاست. ولی من مجبور میشم از اونجا خرید کنم. چون خیلی از این وسایل جزئی رو می خوام که کویر نداره. مثلا نمیشه من بیام میکرو از کویر بخرم بعد بخاطر 6 تومن خازن و مقاومت و رگولاتور دوباره پول پست بدم و از یه فروشگاه دیگه بخرم.

به نظر من خازن و مقاومت یه رنج های پرکاربردی هست که اونا باید به فروشگاه اضافه بشه و بقیه ی موارد هم همینطور.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

22. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

Banned AnonyJavad آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 55 پست

من که میگم قطعات الکترونیکی هم مثل اینترنت می مونه، هرچی ارزون تر باشه و فراوانیش هم بیشتر ، اون کشور سریعتر پیشرفت میکنه.
    البته این قطعات ریز الکترونیکی باید کنار تجهیزات بزرگ CNC باشند تا تاثیرشون بگذاره.
    اگه یه زمان برسه که هرکسی بتونه یه کارگاه کوچیک CNC و اندازه گیری الکترونیک توی خونش با قیمت مناسب درست کنه، (مثل اتفاقی که برای اینترنت پرسرعت افتاد) اون وقت میشه امیدوار بود که کشور هم توی صنعت پیشرفت کنه.

بماند که توی این کشور صبح از خواب بلند میشی، یهو می بینی، دلار 2 برابر شده یا معافی سربازیت لغو شده یا جنگ شده... زندگی و تجارت ثبات و امنیت نداره اینجا!

24. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما AnonyJavad برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند abolfazld آواتار ها
    نام
    ابوالفضل دهقانی
    تشکر شده 64 بار در 48 پست

پیش فرض گر اولين نبوديد بهترين باشيد

سلام به همه و همچنين آقاي زارعي عزيز
    مواردي كه از نظر اينجانب مورد نياز فروشگاه است .
    1- جاي ميكروكنترلر هاي avr ,picتوي فروشگاه خالي هست كه بازار خوبي هم داره
    2-فروشگاه از لحاظ فروش نرم افزار ضعيف هست كه نرم افزارهايي مثل آلتيوم ورژنهاي به روز ،ديتاشيت ها،شبيه سازها و ... ميتوانند وارد فروشگاه شوند مانند جوان الكترونيك كه فروش زيادي در اين قسمت دارد.
    3-قطعات مصرفي هر چند كوچك،ارزان و دست و پا گير نياز شديد فروشگاه است.همانطور كه دوست عزيز آقاي رحيمي فرمودند به خاطر چند قطعه از اين فروشگاه به آون فروشگاه نپريم و يا مجبور به اتلاف وقت جهت جستجو در بازار كنيم كه براي بچه هاي شهرستان گير اومدن بعضي از اونها هم مصيبته در ضمن آنكه چندين هزينه حمل و پست متحمل ميشود.
    4-قطعات آزمايشگاهي مانند برد بورد و سيم هاي برد بوردي و ... نيز نيازه چون اكثر كساني كه مراجعه ميكنند اكثرا دانشجو ويا دانش آموزند و در خيلي از مراحل در مقياس ازمايشگاهي كار ميكنند.حالا اگر اوردن بعضي از اونها مثل سيم برد بوردي سخته خوب چند نفر و يا تيم بسازند وارد فروشگاه كنند.
    5-هدر بوردها يي براي ميكروهايsmd نيز ميتونه توسط اعضاي فعال به صورت حرفه اي طراحي و ساخته و وارد فروشگاه بشه.
    البته راه اندازي چنين فروشگاهي كار بسيار سنگين و وقت گير هست
    ویرایش توسط abolfazld : 27-11-2012 در ساعت 14:43

26. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما abolfazld برای ارسال این پست سودمند:

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

سلام مهندس زارعی عزیز.
    من هم کاملا با نظر زیر موافقم.

من هم دوست دارم همه چیز رو بتونم از فروشگاه شما بخرم.البته درسته که ارائه همه قطعات غیر ممکنه ولی اگر بشه تا حدی که براتون مقدوره دامنه قطعات فروشگاه رو زیاد کنید خیلی عالیه چون خیلی از ما با وجود فروشگاه شما دیگر قطعات رو از جاهای دیگه نخواهیم خرید.

به عنوان نمونه اگر lpc1788 رو دارید خوبه که قطعات جانبیش هم تو فروشگاه باشه. ویا وقتی برد کوبی رو ارائه میکنید لوازمی که برای گسترشش لازمه هم ارائه کنید.

در مورد بعضی از قطعات هم برای اطمینان از بازارش شاید خوب باشه قبلش یک نظر سنجی صورت بگیرد.

در هر صورت خواسته ما موفقیت شماست.

نام
    زارعی

سلام
    در مورد قطعات بله ولی زمان بر هست
    این که مشتری کارش به خاطر یه مقاومت لنگ نمونه توی اولیت ما هست که طرف بیشتر قطعات برای تولید یک برد بتونه بخره

قطعات در کل سود کم و وقت گیر هست و حداقل یک نیرو اضافی برای این کار میخواد ولی در سال جدید قطعا بخش قطعات بشدت تقویت خواهد شد
    کویر ویدئو راه اندازی شد

29. تشکرها از این نوشته :

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

قرار بود بهمن ماه امسال یه اتفاقاتی بیفته !!!!!!!!!

کاربر فعال
    نام
    امین
    تشکر شده 123 بار در 101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_rk نمایش پست ها
    سلام

به نظر من قطعات باید جور باشه. مثلا شما ببینید خیلی از مغازه های تعمیرات موبایل هستن که شارژ می فروشن. درحالیکه سود حاصل از فروش شارژ در برابر سود تعمیرات هیچه. اما برای جور کار شارژ،انواع بند،آویز و ... رو هم دارن.
    یا مثلا سوپر مارکت نون میاره ، طرف با خودش میگه یکی می خواد نون بخره میاد تو دوتا قلم جنس دیگه هم می خره. مثل تخم مرغ یا کره یا پنیر و... حالا اگه اون آقا نون نداشته باشه احتمال اینکه فروش کره و پنیر و تخم مرغ رو هم از دست بده خیلی بالاست.

بنابراین فروشگاه سایت هم باید اینطوری باشه. من خودم از سایتی توی تهران خرید می کنم که جنساش خیلی خیلی جوره. فقط یه مشکلی داره که اونم قیمته. یکم نسبت به بازار بالاست. ولی من مجبور میشم از اونجا خرید کنم. چون خیلی از این وسایل جزئی رو می خوام که کویر نداره. مثلا نمیشه من بیام میکرو از کویر بخرم بعد بخاطر 6 تومن خازن و مقاومت و رگولاتور دوباره پول پست بدم و از یه فروشگاه دیگه بخرم.

به نظر من خازن و مقاومت یه رنج های پرکاربردی هست که اونا باید به فروشگاه اضافه بشه و بقیه ی موارد هم همینطور.
    کاملا درسته
    اینم اضافه کنم
    به نظر من بهترین راه اینه که همه نوع قطعاتو بیارین ولی اونایی که پرمصرفند بیشتر بیارین و ارزون تر و اونایی که کم مصرفند کمتر بیارین و گرون تر بدین چون قطعات کم مصرف یعنی خوابیدن سرمایه حتی گاهی باید انقدر قیمت بذارین که یکیش به قیمت کل انبار اون قطعه در بیاد برای مشتری.
    منی که این حرفو میزنم ذی نفع نیستم فقط دوست دارم فروشگاه ها پیشرفت کنن و بتونیم هر چیزی که خواستیم به راحتی تهیه کنیم نه با بدبختی !!!

32. تشکرها از این نوشته :

KHM

کاربر فعال
    نام
    امین
    تشکر شده 123 بار در 101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    سلام
    در مورد قطعات بله ولی زمان بر هست
    این که مشتری کارش به خاطر یه مقاومت لنگ نمونه توی اولیت ما هست که طرف بیشتر قطعات برای تولید یک برد بتونه بخره

قطعات در کل سود کم و وقت گیر هست و حداقل یک نیرو اضافی برای این کار میخواد ولی در سال جدید قطعا بخش قطعات بشدت تقویت خواهد شد
    دوست عزیز شما چرا فقط سود حاصل از قطعه رو میبینی خود من تا حالا ده با میخواستم از این فروشگاه خرید کنم ولی متاسفانه چون pic و بعضی قطعات دیگه توش نبود ال سی دی و چیزای دیگه رو هم از یک جای دیگه خریدم

34. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما amin1139 برای ارسال این پست سودمند:

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1139 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما چرا فقط سود حاصل از قطعه رو میبینی خود من تا حالا ده با میخواستم از این فروشگاه خرید کنم ولی متاسفانه چون pic و بعضی قطعات دیگه توش نبود ال سی دی و چیزای دیگه رو هم از یک جای دیگه خریدم
    دقیقا موافقم برای منم خیلی پیش اومده
    الان جنسی که کویر وارد کرده یه جا دیگه 1 تومن ارزونتر هم میده جنس هاشم جووره
    خوب مجبور میشم برم از اونجا بخریم

36. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 50 بار در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1139 نمایش پست ها
    سلام
    منم با گفته دوستمون موافقم
    برای من تا حالا بیش از 10 بار پیش اومده.
    آخرین بار همین چند روز پیش یک سفارش رو نصف و نیمه ثبت کردم ولی آخر کنسلش کردم چون چند تا قطعه دیگه میخواستم که توی سایت موجود نبود .

البته اگر قیمتها قرار باشه خیلی بالا بره و اونجوری که دوستمون گفتند یک قطعه به قیمت کل انبار برسه که بازم خوب نیست , تا چند درصد اضافه برای بعضی قطعات میشه پرداخت کرد ولی اگر قرار باشه برای تعداد زیادی از قطعات هزینه چند برابر بپردازیم که باز میشه همین وضعیت فعلی .
    پیشنهاد میکنم قطعات کم مصرف , به تعداد خریداری شده یا بر اساس قیمت کل فاکتور تخفیف بخورند ( تخفیف قابل ملاحظه ) .
    اینجوری هم قیمتهای تکی رو میشه بالا برد و هم کسانیکه تعداد قابل توجهی میخرند ضرر نمیکنند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین