NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4165 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 24

موضوع: خبر مهم : محدودیت کاربران

همکار علمی zakariya moradi آواتار ها
    نام
    ذکریا مرادی
    تشکر شده 448 بار در 125 پست

Icon16 خبر مهم : محدودیت کاربران

سلام
    گله بسیاری از مدیران و همکاران اینه که فعالیت های اعضا بسیار کمرنگ شده .
    البته این کمرنگ شدن در مورد استفاده از مطالب سایت نیست ، فقط در شرکت در بحثا مد نظره .
    با توجه به اینکه دوستان بسیار زیادی فقط برای بازدبد و بهره بردن از مطالب به سایت سر میزنن ، در مرحله اول به همه اعضا پیشنهاد دارم که هر چی بلدید بریزید وسط که ایران پیشرفت کنه .
    در مرحله دوم به مدیر سایت پیشنهاد میکنم که ترتیبی داده بشه که افرادی که فعالیتشون کمه و کم لطف هستند دسترسی شون به یک سری از بخشهای سایت محدود شه تا شاید هم این دوستان هم یه فعالیتی کنن .
    البته آقای زارعی لطفشون بیش از این هاست و توقعی از کسی ندارند اما یک کم باید انصاف به خرج داد و دقیق شد روی این مساله که درایت مدیران که این سایت ابتکاراتش رو پیش می بره !!!
    به نظرتون ما هر کدوممون چجوری می تونیم به پیشرفت این سایت کمک کنیم؟
    هرکی حرفی داره باد مطرح کنه .
    ویرایش توسط zakariya moradi : 24-11-2012 در ساعت 16:02

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

5. تشکرها از این نوشته :

مدير بخش STM32 sadmonew آواتار ها
    نام
    صادق محمدي
    تشکر شده 3,115 بار در 1,408 پست

سلام مهندس
    صحبت شما درسته اما به نظر من اين محدوديت باعث ميشه كه تعداد اعضاي سايت كم بشه و اعضا از سايت دل زده بشن.
    البته كم رنگ شدن اعضا تو بحثا به خيلي مسائل بر ميگرده.......

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما sadmonew برای ارسال این پست سودمند:

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

دوست عزیز اقای مرادی سلام فکر کنم شما چند ماهی نیست بیشتر تو سایت هستید و شاید براتون مورد ابهام باشه چرا پستهای دوستان کم شده و چرا سایت ایران میکرو از رونق افتاده و اینهاا دلیل خاصی نمی شه پیدا کرد مثلا یکی مشغله اش زیاده یکی فقط میخواد یاد بگیره و نمی خواد یاد بده یکی دوست داره پولی کار کنه یکی ............
    مثلا همین بلا سر خودمم تو سایت اوومد تو بخش STM جووری ادموو نا امید می کنند که ادم پشیمون میشه از فعالیت پس به نظر من بهتره شما سعی و تلاش خودتون را بکنید و کاری به دیگران نداشته باشید چون محدود کردن دیگران جز بدبینی به سایت چیز دیگه ای را همراه نداره
    موفق و پیروز باشید.

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته behnam6500 آواتار ها
    تشکر شده 899 بار در 390 پست

محدودیت در سایت به صلاح نیست...

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما behnam6500 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال jonbakhsh آواتار ها
    نام
    H.J
    تشکر شده 225 بار در 101 پست

من فکر میکنم توی سایت همسایه eca هم یکم فعالیت ها کم شده .آمارش قبلا بیشتر بود. خود من هم خیلی وقته فعالیتم کم شده که یک موردش گران شدن قطعات الکترونیک هستش . اگه دقت کرده باشید از وقتی که قطعات گران شده فعالیت کم شده

عضو جدید
    نام
    مهدی کربلایی محمد حسن
    تشکر شده 3 بار در 2 پست

سلام
    موضوع کم شدن ارسال ها تو همه انجمن ها هست حتی به قول شما تو انجمن همسایه . من خودم یکی از اعضایی هستم که متاسفانه تا حالا پاسخی نداشته و کم کاری کردم که البته معذرت می خواهم .
    ولی دوستان دیگر به حدی به سوادند که برای بنده و امثالهم که جایی برای بحث نمی ماند . در بعضی از قسمت ها هم که دوستان در حال کار روی یک سیستمی هستند و برای این که در بحث شرکت کنی و مسادل رو در میان بزاری نیاز به داشتن ان سیستم هست .
    به هر حال بنده حتما سعی می کنم از این به به شخصه ادای دین نسبت به این انجمن داشته باشم .

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mahdi_el2000 برای ارسال این پست سودمند:

نام
    ذکریا مرادی

ممنون از جواب ها
    من قبلا اینجا یوزری داشتم که ایمیلش رو گم کرده بودم ،پس من از قدیم ندیما اینجا بودم
    آقای mahdi_el2000 عزیز ببینید مساله سواد و سطح علمی اعضا نیست ، شاید یه نفر که تازه وارده ایده ای بده که 20 نفر متخصص هم به ذهنشون نرسه .پس بیاین هر چی که بلدیم به اشتراک بزاریم و پست های جدید و حتی شده کوچیک بدیم .
    در مورد گرونی هم بگم که اتفاقا الان که گرون شده همه پیز کیتیر کسی پروژه انجام میده و وقت برای تکمیل کردن دانسته های قبلی و حضور داخل سایت بیشتره . ( نمونش خودم ! )

نام
    ذکریا مرادی

نقل قول نوشته اصلی توسط mzarkoob نمایش پست ها
    سلام
    چرا در بخش avr مطرح کردید و در بخش مباحث آزاد لینک بهش دادید!؟
    سلام آقای مهندس
    چون دیدم این بخش در حیطه تخصصی خودم هست و بازدید این قسمت بیشتر از بقه جاهاست ،اینجا مطرح کردم .به هر حال عذر میخوام اگه نابجا بوده .

کاربر فعال
    نام
    مرتضی مجتهدی
    تشکر شده 358 بار در 203 پست

بهتر هست به جای فعالیت بیشتر، فکر بیشتری بکنیم. به عنوان مثال الان دقیق هر قدر مطالب رو خوندم خبری مهم ندیدم

نام
    ذکریا مرادی

نقل قول نوشته اصلی توسط modj.ir نمایش پست ها
    بهتر هست به جای فعالیت بیشتر، فکر بیشتری بکنیم. به عنوان مثال الان دقیق هر قدر مطالب رو خوندم خبری مهم ندیدم
    میشه یه کم واضح تر بگید حرفتون رو ...

کاربر فعال
    نام
    مرتضی مجتهدی

واضحتر :
    لطفا "خبر مهم :" که در یک تاپیک در بخش avr اعلام شده اما اثری از خبرش نیست رو یکبار دیگه هم بنویسید

نام
    ذکریا مرادی

آهان....
    آقای مرتضی مجتهدی پس به نظر شما خبر مهم به خبری میگن که یه پروژه رایگان قرار داده شده باشه برای دانلود با همه سورس هاش ؟
    ویرایش توسط zakariya moradi : 24-11-2012 در ساعت 16:57

نام
    مسعود

اقا بهتره این بحث به بخش گفتگوی ازاد بره و از تمامی عزیزان خواهش میکنم این بحث دوستانه ادامه بدن
    و اگه کسی هم نظر میده به نظر من صد در صد برای پیشرفت سایت هست و نه چیز دیگه ای

22. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال
    نام
    مرتضی مجتهدی

نه مرادی جان . به نظر من هر موضوعی ، خبر مهم نیست. یعنی مثلا قرار نیست در مورد تفاوت طعم غذا ها صحبت کنیم، اما توو زیر مجموعه برنامه نویسی c# اون هم تحت عنوان خبر مهم

نکته بعدی اینکه انجمن یعنی جایی که افراد مجبور به انجام کاری نیستند ! که اگر انجام ندادند بیاریم پای تخته سیاه یک دست و 2 پا رو ببرن بالا و با گچ روو دیوار براشون شاخ و دم بکشیم !

تعداد زیاد پست ها ، به چه دردی می خوره ؟ مهم کیفیت پستها هست. گاهی اوقات کلا نبود یک پست یا تاپیک خیلی هم مفید تر هست !

دلیل کم شدن پاسخ ها هم مشخص هست . کسی دنبال کار واقعی نیست، اکثرا افراد جایی دچار مشکلی شدن و می خوان اون رو حل کنن، تا اینجاش خیلی هم خوبه، اما موضوع اینه که مشکل اونها به این دلیل هست که کاری رو قبول کردن که توانش رو ندارن ! و با خودشون فکر کردن اینترنت رو می گردم یک چیز حاضری پیدا می کنم می دم میره ! یا تهش آی دی با اسم دختر می سازم می رم توو یک انجمن می پرسم کلی هم کنار پروژم کارت شارژ جمع می کنم !

و گرنه نیازی نیست شما نگران جواب ها باشید. مطمئنا سر وقتش جواب های لازم داده میشه.

24. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما modj.ir برای ارسال این پست سودمند:

نام
    ذکریا مرادی

باشه
    شما یه نفر انجام نده کاری رو . اگه قرار باشه امثال شما فعالیت کنن کلامون پس معرکست .
    و گرنه نیازی نیست شما نگران جواب ها باشید. مطمئنا سر وقتش جواب های لازم داده میشه.
    سر وقتش خدا جواب ها رو به سایت نازل می کنه .

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

جای تاپیک رو عوض کردم که حداقل روی این مساله بحث نکنید!
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

27. تشکرها از این نوشته :

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

سلام دوستان
    اینکه به همه پیشنهاد بدیم که هر چی بلدن در اختیار دیگران نیز قرار بدن خیلی خوبه ولی اینکه تکلیفی به عهده کسی بذاریم یا این رو شرطی کنیم برای در دسترس بودن همه مطالب سایت باعث میشه که از محبوبیت سایت کم بشه.همه میدونیم که چرا این سایت پیشرفتش زیاد بوده.بنظر من محدود کردن کاربران اصلا کار درستی نیست
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

29. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما vahidasm برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مسعود

چرا محدود کنیم اخه چرا تشویق نکنیم مثلا به اعضای فعال و کسایی که دارند خیلی خوب کمک می کنند توی سایت یه سری امتیاز بدهیم و..... خوب این میتونه باعث تحرک افراد بشه نه اینکه محدودشون کنیم

31. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

Banned AnonyJavad آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 55 پست

قبلا یه بار اشاره کردم، این سیاست ها رو من بهش میگم سیاست های کمونیستی، مثل این میمونه که بخوای یه بچه رو با تو سری زدن وادار کنی که درس بخونه...دیگه الان مثل روز روشنه که این کارها دیگه منسوخ شده و غلط هست...اگرچه هنوز توی سیستم آموزشی و اینترنت و سیاست و حتی فرهنگ ما هنوز این این روش ها استفاده میشه!
    من خودم حدود 4-5 سال پیش یه وبلاگ در مورد برق توی اینترنت داشتم و فعالیت هایی هم توی فروم های برق...اما متاسفانه پای کسانی باز شد توی این کارها که نباید باز می شد،الان 4-5 ساله دارم کار این آدم ها رو رصد می کنم توی اینترنت، فقط با فیلت/ینگ ها و کنترل ها و دخالتهای بی جا مردم رو نا امید و خسته می کنند.
    یکی از دلایلی که مردم دیگه رقبت ندارن دانسته هاشون رو اشتراک بذارن همین هست.
    آخر و عاقبت این سیاست ها این هست که ما هم میشیم یه کشوری مثل چین که باید برای کشورهای غربی و شرقی پادویی کنیم .
    الان هم اکثر تکنولوژی ها رو داریم از این و اون می گیریم و به اسم خودمون می دیم بیرون، یعنی عوام فریبی و گول زدن خودمان.

33. تشکرها از این نوشته :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین