NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4175 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 41

موضوع: عکس بشقاب پرنده یا ؟؟؟

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

پیش فرض عکس بشقاب پرنده یا ؟؟؟

سلام خدمت دوستان
    اینجا یک عکس پیوست میکنم که همه فکر میکنید از یک بشقاب پرنده عکس گرفتن. همون موجودات فضایی یا تجهیزات سری آمریکا که بین مردم رواج داره
    این هفته دوستم که داره ارشد برق کنترل میخونه میگفت بشقاب پرنده که بلافاصله سرعتش به نور میرسه هست و مربوط به آمریکا میشه یا موجودات فضایی. دیگه من نمیدونم چی بگم!!!!! یک ارشد برق اینو میگه!!!!؟؟؟؟ البته منطق بی اساس خودش هم داشت و آخر ماجرا توسط دوستان دیگه هم، من که میگفتم نیست محکوم شدم. به عمق فاجعه پی بردم که ماجرای جنگ ستارگان چقدر باور مردم شده.
    حالا شما بگید که ایرانیها در کارهایی کوچکی که انجام میدن بزرگ نمایی میکنن یا آمریکا در کارهایی که نکرده؟؟!!

اول عکس رو ببینید بعد بقیه متن رو بخونید.

خوب در نگاه اول بنظر میرسه بشقاب پرنده هست اما ماجرا چیه؟؟؟
    ماجرا تبلیغات بازی halo 4 xbox ماکروسافت هست.
    بله در شب همون وقتی که بشقاب پرنده ها دیده میشن. حالا که خود غربیها دیگه بشقاب پرنده رو باور ندارن از این ابزار برای تبلیغات استفاده میکنن. ولی ارشد های برق ما هنوز..........

دیگه چیزی ندارم بگم جز اینکه با بشقاب پرنده چند ساله که مردم رو سر کار گذاشتن ( یا بهتره بگیم که باور دروغ در مردم ساختن یا درکل دروغ گفتن)
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mirosoft%20halo%204%20had%20220_2.jpg
مشاهده: 79
حجم: 59.8 کیلو بایت  
    ویرایش توسط esisafa : 13-11-2012 در ساعت 12:19

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

سلام
    من قبلا از این چیزا زیاد میشنیدم-در کل درباره وجود یا عدم وجود همچین چیزایی نظری ندارم و بیشتر به این حرفا گوش میدم تا اینکه بخوام دربارش نظری بدم
    ولی در مورد این عکس بگم که حتی قبل از خوندن صحبتهای پایانی شما من فهمیدم که عکس سرکاریه چرا که خیلی رویایی به نظر میاد
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

مدیر بخش STM32 sigma-mx آواتار ها
    نام
    سعید شریفیان
    تشکر شده 2,520 بار در 978 پست

دیگه من نمیدونم چی بگم!!!!! یک ارشد برق اینو میگه!!!!؟؟؟
    خداییش من موندم چرا شما گیر دادی به ارشد برق !!! مگه تو ارشد برق درسی درباره بشقاب پرنده درس میدن !! چرا یه ارشد برق نباید همچین فکری بکنه ؟! خب البته این تصویر واضحه که سرکاریه ، چون تا حالا همچین عکسی از بشقاب پرنده نداشتیم . بیشتر شبیه فیلمهای تخیلی هست . ولی اگه منظور شما باور یا امکان وجود همچین چیزایی هست باید بگم برای اثباتش هم مدارک کمی وجود نداره ! بحث روز خیلی از دانشمندان هست ...

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

این عکس اصلا رویایی نیست. دوستان نگفتم که این عکس فتوشاپ نیست؟ این عکس واقعی هست و به صورت واقعی از آسمان فکر کنم لندن گرفته شده. ماکروسافت برای تبلیغات از این روش استفاده کرده و در آسمان شهر این نماد رو به حرکت در اورده. اصلا فتوشاپی در کار نیست که بخوایم باور کنیم یا نکنیم. همه چیز واقعیه واقعی هست.
    حرف من اینه حالا که میشه آرم یک بازی رو در شب به نمایش درآورد، نمیشه یک نور خیلی روشن رو یه عنوان شی ناشناخته نمایش داد.
    در مورد بحث روز بودنش هم راست میگین. اونا در مورد وجود روح هم بحث میکنن. در مورد هر چیزی که مرموز باشه بحث میکنن. اگه یک وسیله هم در بالای شهر به صورت ناشناخته حرکت کنه هم بحث میکنن. خیلیا میگن روح هست خیلیا میگن روح نیست. به نظر شما روح هست؟
    ویرایش توسط esisafa : 13-11-2012 در ساعت 14:05

نام
    سعید شریفیان

در مورد بحث روز بودنش هم راست میگین. اونا در مورد وجود روح هم بحث میکنن. در مورد هر چیزی که مرموز باشه بحث میکنن. اگه یک وسیله هم در بالای شهر به صورت ناشناخته حرکت کنه هم بحث میکنن. خیلیا میگن روح هست خیلیا میگن روح نیست. به نظر شما روح هست؟
    خیلی از چیزایی که ما بهش میخندیم یا مسخره میکنیم . اونا دربارش فکر و تحقیق میکنند . میگن طبق آمار بالای 60 درصد مردم آمریکا به وجود موجودات فضایی اعتقاد دارند ! در مورد اشیائ بیگانه اونا متخصص و رشته دارن بنام ufologist ..! مهمتر از همه اینقدر درباره این مساله تحقیق کردن و مدرک دارن که تونستن کلیسا رو قانع کنند ، با توجه به اینکه این چیزا در همه مذاهب رد میشه ، چند سال پیش در واتیکان (پاپ) رسما حضور موجودات فرازمینی (ET) رو توسط کاتولیک ها قبول کرد !!!!!!!

بحث که زیاده ولی شما خیلی سریع زدی یه کانال دیگه !!! بعد از روح درمورد چی بحث کنیم ؟!!!

7. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

نقل قول نوشته اصلی توسط sigma-mx نمایش پست ها
    بحث که زیاده ولی شما خیلی سریع زدی یه کانال دیگه !!! بعد از روح درمورد چی بحث کنیم ؟!!!
    آره گفتم که در مورد هر چیزی بحث میکنن. مثلا در مورد روح هم بحث میکنن.

مهم و بحث اصلی اینه که این بشقاب پرنده ی لوگوی بازی خیلی هم واقعی هست و بالای لندن حرکت کرده و اولش گفتین رویایی هست .
    دلیل اینکه گفتین رویایی هست در صورتی که واقعیه رو توضیح بدین لطفا. چیه جنگ ستارگان رو باور ندارید یا عکسهای فتوشاپ و صحنه های ساختگی موجودات فضایی و بشقاب پرنده
    ویرایش توسط esisafa : 13-11-2012 در ساعت 16:12

نام
    سعید شریفیان

من کی گفتم فتوشاپه یا رویاییه ؟!!! پست منو دوباره بخون ....!
    من گفتم ،معلومه سر کاریه .... منظورم این بود که معلومه این یه شیئ پرنده تبلیغاتیه و ufo نیست . بهرحال صد ها عکس و فیلم از یوفو مشاهده شده و تا حالا اینقدر واضح اونم در ارتفاع کم ، وسط شهر دیده نشده !
    اگه این واقعا یوفو بود ، الان نه فقط انگلیس ، بلکه تمام کشورها از شوک این خبر بهم میریختن !!

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

منم در مورد اینکه قطعا همین ufo درسته یا نه فقط نظرم رو گفتم.
    گفتم وقتی که همچین تبلیغاتی داریم چطور نمیشه که بشقاب پرنده هم همین تلنولوژی باشه یکم زیاد پیشرفته تر. شکی در این نیست که امریکا به سرعت 9 برابر صوت رسیده و اونم از ارتفاع های بسیار بالا. چرا نباید شی ای که با 9 برابر صوت حرکت میکنه و ارتفاع بسیار زیادی داره همون بشقاب پرنده نباشه؟
    همه میدونیم که وقتی یک نور شدید از یک جسمی ساطع میشه خود جسم که پشت اون منبع نوره دیده نمیشه. چه این تبلیغات که پرنده ی پشتش دیده نمیشه چه همون بشقاب پرنده ی بسیار نورانی تر

مدیر انجمن cmuiran آواتار ها
    نام
    پیمان غلامی
    تشکر شده 966 بار در 553 پست

فتوشاپه ؟؟؟
    به نام آن کسی که به من بال پرواز داد تا اوج بگیرم

12. تشکرها از این نوشته :

نام
    سعید شریفیان

گفتم وقتی که همچین تبلیغاتی داریم چطور نمیشه که بشقاب پرنده هم همین تلنولوژی باشه یکم زیاد پیشرفته تر. شکی در این نیست که امریکا به سرعت 9 برابر صوت رسیده و اونم از ارتفاع های بسیار بالا. چرا نباید شی ای که با 9 برابر صوت حرکت میکنه و ارتفاع بسیار زیادی داره همون بشقاب پرنده نباشه؟
    همه میدونیم که وقتی یک نور شدید از یک جسمی ساطع میشه خود جسم که پشت اون منبع نوره دیده نمیشه. چه این تبلیغات که پرنده ی پشتش دیده نمیشه چه همون بشقاب پرنده ی بسیار نورانی تر
    نمیدونم شما چند تا عکس یوفو دیدی ولی همیشه یوفو بصورت یک شیئ نورانی ظاهر نشده ! حتی تو روز هم دیده شده . واضح دیده شده . حتی آدمهای داخلش (ET ها) هم دیده شدن . این نمیتونه ساخت ما زمینیها باشه ! بحث در مورد بشقاب پرنده خیلی گسترده هست ... فقط اینو بگم که دلیل محکمش در مورد نحوه حرکتش ، پیروی نکردن از قوانین فیزیک ما هست !!! کاملا از نظر جادبه مستقل هست و با سرعت نزدیک به نور حرکت میکنه !! سرعت صوت رو با سرعت نور مقایسه کنید !!!! سریعترین چیزی که ساخته شده جزو رده Hypersonic هست که چند برابر سرعت صوت هست ....!
    ویرایش توسط sigma-mx : 13-11-2012 در ساعت 18:21

نام
    سعید شریفیان

فتوشاپه ؟؟؟
    نه مهندس ، با Paint ویندوز درستش کردن !!!

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sigma-mx برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن cmuiran آواتار ها
    نام
    پیمان غلامی
    تشکر شده 966 بار در 553 پست

جالب گفتی
    به نام آن کسی که به من بال پرواز داد تا اوج بگیرم

Banned AnonyJavad آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 55 پست

سلام
    اگه بخوای به دین و مذهب ربطش بدی، توی قرآن فقط جن ها هستن که اختیار دارن و می تونن مصداق آدم فضایی باشن ضمن اینکه می کن موجودات فضایی از راه تله پاتی با هم ارتباط دارن که توی قرآن هم تحت عنوان وسوسه یاد شده.
    حالا اینکه بخوان علیه آدما قیام کنن رو نمی دونم :ایکس

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

ببخشید که وارد بهث داغتون شدم...!!!

دوستان اگه تصویری واقعی از این etها یا بقشاب پرنده دارین بزارین ما هم بینیم
    ما که فقط این چیزارو تو فیلما دیدیم ...
    خیلی هم علاقه مندیم به این چیزا...
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

19. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

فتوشاپه ؟؟؟
    نه مهندس ، با Paint ویندوز درستش کردن !!!
    جالب گفتی
    ---------------------------------
    آره جالب گفتین.
    شما همون عکس ادعاتون رو بدین من با فتوشاپ میتونم درست کنم. جدی میگم.
    فیلم آواتار 90% جلوه ی ویژه بود. به توانایی های هالیوود شک دارین
    ویرایش توسط esisafa : 13-11-2012 در ساعت 21:15

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

نقل قول نوشته اصلی توسط doloop نمایش پست ها
    ببخشید که وارد بهث داغتون شدم...!!!

خیلی هم علاقه مندیم به این چیزا...
    شما اختیار دارین. اصلا صاحب اختیارین. اصلا بحث مال خودتونه. ولی خوب اومدی

اینترنت بگردین عکس و فیلم هست، حتی نقاشی های قدیمی هم نشون داده توش بشقاب پرنده کشیدن.
    زمان حضرت سلیمان هم که از این جن ها استفاده میشده.شاید الان توی کهکشان های دیگه دارن یه قل و 2 قل بازی می کنن.
    ولی اینکه بتونن از نظر تکنولوژی از انسان جلو بزنن بعید هست.

23. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

عکس و فیلم مدرک نمیشه. چرا با اینکه در نقاشیهای قدیمی هم بوده تا حالا هیچ ارتباطی با انسان نداشتن. یا چرا یک et رو تو خاورمیانه یا چین ندیدن. چرا همه در غرب بودن.

در مورد جن ها هم بگم که درسته ماهیت اصلی اونا از انرژی هست ولی قطعا بدون سفینه نمیتونن سفر فضایی داشته باشن. ولی سفینه ای از جنس خودشون

حالا یک گزینه ی دیگه هم به تکنولوژی سری آمریکا و موجودات فضایی اضافه شد و اونم جن ها هستن.
    یادش بخیر راهنمایی بودیم دبیر علوم میگفت که جن چیزی هست که دیده نمیشه و منظور همون باکتریها و ویروسها. وقتی انسان جن زده میشه یک نوعی از بیماری بوده و غیره. اینم یک نظریه بود برای خودش دیگه

چیزی که از جن فکر میکنم: جنس اصلی ما از ماده هست ولی بدن ما با یک نوع انرژی زنده هست. در مقایسه با ما جنس اصلی جن ها از نوعی انرژی هست و ممکنه که در وجودشون نوعی از ماده موجود باشه. ما هم با ماده آسیب میبینیم هم با انرژی. اونا هم ممکنه هم با ماده هم انرژی آسیب ببینن. در ضمن از کجا میدونید که جنسشون از الکترومغناطیس هست که بتونن با سرعت نور برن. شاید از جنس انرژی گرمایی باشن و با سرعت باد حرکت کنن
    راستی جن ها تکنولوژی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط esisafa : 14-11-2012 در ساعت 00:48

دیده شدن که میشه دید، توی روایات هست که مثلا شیطان که از جنس جن هست به شکل انسان خودش رو به پیامبرها نشون میداده .
    حالا جنس آتش یا انرژی یا غیره باید از همین معلم های دینی پرسید.

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

در قرآن اصول علمی جهان به نوعی گفته شده ولی بشر نمیتونه تشخیص بده. نمونش در مورد همین انفجار بزرگ و جفت بودن همه چیز که بعد از کشف شدن تطبیق داده شدن.
    حالا بدبختی ما مسلمونا اینه که با داشتن این کتاب کامل کسی نیست که بحث های علمی اونو استخراج کنه و علم رو کشف کنه. همونطور که جفت بودن همه چیز رو از قرآن گرفتن و به صورت علمی اثبات کردن. این حرف خود کاشف این اصل هست.
    من فقط یک چیز رو قبول دارم. اگه موجودات فضایی وجود دارن و از کرات دیگه اومدن قطعا باید در قرآن به اونا اشاره شده باشه. فقط و فقط همین. این موضوع مانند انفجار بزرگ اونقدر بزرگ هست که خدا در کتابش به اون اشاره کنه. همونطور که نیروی جاذبه ی بین کرات رو با ستون ها تشبیه کرده.
    در قرآن درباره ی تمام مخلوقات خدا گفته شده. از یکتا بودن خدا گرفته تا جمادات و جن ها و انسان ها. اثبات من فقط و فقط قرآن هست که این ادعای دروغ بودن موجودات فضایی رو به شکلی که غرب تعریف کرده قبول نمیکنم. فکر هم نمیکنم که یک بحث به این مهمی رو هنوز کسی نباشه که نتونسته باشه با گوشه ای از قرآن تطبیق بده. همین.
    شما بیاین فقط یک آیه بیارین که شاید به موجودات فضایی کرات دیگه اشاره داره اونوقت من نظرم عوض میشه
    توجه کنید که حتی در قرآن به اتومبیل های امروزی که مثل اسب نیستن و انسان رو جابجا میکنن، اشاره شده.
    حالا چطور ممکنه به همچین چیزی اشاره نشه
    ویرایش توسط esisafa : 14-11-2012 در ساعت 01:09

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین