NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2538 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 140 از 171

موضوع: اولين كتاب مرجع كامل ميكروكنترلرهاي arm(اتمل) با همكاري كويرالكترونيك

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 5 پست

آقای شکری ممنون از کتاب خوبتون. من سالهاست که باآرم کار می کنم و کتابای زیادی خوندم ولی این کتاب یه سبک دیگه داره و نسبت به بقیه کاملتره. ممنون.

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر فعال beroz آواتار ها
    نام
    بهروز
    تشکر شده 299 بار در 116 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط beroz نمایش پست ها
    سلام

من کتابی که از فروشگاه سایت گرفتم و دارم میخونم ولی یک مشکل بزرگ دارم بعضی از صفحات در کتابی که دارم چاپ نشده
    در حال حاضر دارم بخش وقفه رو میخونم صفحات زیر رو نیاز دارم لطفا این صفحات و برام ارسال کنید
    ۱۶۶
    ۱۶۷
    ۱۷۰
    ۱۷۱
    ۱۷۴
    ۱۷۵
    کسی نیست بتونه این صفحات و به من بده؟ اگه کسی از این چند تا صفحه واسم عکس بفرسته خیلی ممنون میشم
    راستش تو شهر ما این کتاب گیر نمیاد وگرنه میرفتم یکی دیگه میخریدم دفعه قبل هم که از سایت خریدم کتاب ناقص واسم ارسال شدآقای باوند هم قرار بود برام بفرستن ولی هر بار که زنگ زدم گفتن فردا میفرستم دیگه ۳ بار تماس گرفتم ولی خبری نشد

۱۶۶
    ۱۶۷
    ۱۷۰
    ۱۷۱
    ۱۷۴
    ۱۷۵

کاربر فعال beroz آواتار ها
    نام
    بهروز
    تشکر شده 299 بار در 116 پست

کسی نیست بتونه این صفحات و به من بده؟ اگه کسی از این چند تا صفحه واسم عکس بفرسته خیلی ممنون میشم
    راستش تو شهر ما این کتاب گیر نمیاد وگرنه میرفتم یکی دیگه میخریدم دفعه قبل هم که از سایت خریدم کتاب ناقص واسم ارسال شدآقای باوند هم قرار بود برام بفرستن ولی هر بار که زنگ زدم گفتن فردا میفرستم دیگه ۳ بار تماس گرفتم ولی خبری نشد

۱۶۶
    ۱۶۷
    ۱۷۰
    ۱۷۱
    ۱۷۴
    ۱۷۵
    اقا نبود کسی کمک کنه ؟
    واقعا اگه مطمئن بودم یک بار دیگه کتاب رو بخرم کتاب سالم به دستم میرسه دوباره میخریدمش

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

اقا نبود کسی کمک کنه ؟
    واقعا اگه مطمئن بودم یک بار دیگه کتاب رو بخرم کتاب سالم به دستم میرسه دوباره میخریدمش
    مهندس من اسکنش میکنم برات pdf ندارم وگرنه فرستاده بودم برات صبر تا تا عصری سرم خلوت بشه
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

7. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال
    تشکر شده 39 بار در 33 پست

سی دی من هم خرابه

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

با سلام
    یه سوال:آیا این کتاب در نمایشگاه بین الملی کتاب ارائه شده؟
    اسم انتشارات کتاب چیه؟
    با تشکر

نام
    زارعی

نقل قول نوشته اصلی توسط gbg نمایش پست ها
    سی دی من هم خرابه
    این سی دی ما دیگه حوصلمون سر رفت از بس شنیدیم سی دی باز نمیشه
    این مشکل رو باید انتشارات حل میکرد که نکرده این فایلهاش که اقای شکری فرستادن

سلام
    فقط از دوستان در ایمیل خواهش کنید به هیچ عنوان فایلها را در سطح اینترنت قرار ندند که از لحاظ شرعی و اخلاقی انتشارات راضی نیست
    یا حق
    Dropbox - ADC.zip
    Dropbox - AIC.zip
    Dropbox - USART.zip
    Dropbox - TC.zip
    Dropbox - SSC.zip
    Dropbox - SPI.zip
    Dropbox - PWM.zip
    Dropbox - PIO.zip
    Dropbox - Code-Examples.zip
    Dropbox - header.zip
    Dropbox - Project.zip
    Dropbox - book software.zip

نقل قول نوشته اصلی توسط amir199069 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال:آیا این کتاب در نمایشگاه بین الملی کتاب ارائه شده؟
    اسم انتشارات کتاب چیه؟
    با تشکر
    بله هست به اسم انتشارات قدیس هست
    کویر ویدئو راه اندازی شد

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

همکار علمی
    نام
    محمد شكري
    تشکر شده 116 بار در 32 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    این سی دی ما دیگه حوصلمون سر رفت از بس شنیدیم سی دی باز نمیشه
    این مشکل رو باید انتشارات حل میکرد که نکرده این فایلهاش که اقای شکری فرستادن
    سلام
    آقاي زارعي من از دست يكسري از دوستان اين ميكرو خيلي خيلي شاكي و ناراحت هستم. يكسري از دوستان تا وقتي مشكل دارند پشت سرهم پيغام ميزارن كه فلان چيز خراب يا مشكل داره كه البته تا اين قسمت ميشه بهشون حق داد اما وقتي مشكلشون حل ميشه اصلا به خودشون زحمت نميدن بيان و داخل يه پيغام از حل شدن مشكلشون حرفي بزنند.
    با اينكه مشكلات پيش آمده اصلا ارتباطي به بنده نداشت اما من بر حسب درك شرايط دوستان و كمك به آونها اومدن و همه جوره پاي كار وايستادم كه مشكلات رو حل كنم. از اعواقب كار هم ميتونه براي بنده اين باشه كه اين انتشارات شايد ديگه علاقه ايي به چاپ كتاب كسي كه به اوامرش گوش نميكنه نداشته باشه.
    به هر حال رفتار يكسري از دوستان واقعا باعث دلسردي بنده شده و اگر اوضاع قرار هست به همين منوال پيش بره بنده علاقه ايي به ادامه اين پشتيباني ندارم.
    به عنوان مثال همين دو دوستي كه در اين صفحه راجب كتاب و سي دي ناراحت بودن مشكلشون از طريق بنده حل شده و نشونه حل شدن هم اينكه ديگه به اعتراضشون ادامه ندادن و تا بحال كسي نبوده كه اعلام مشكل كنه و بنده مشكلش رو حل نكنم.
    البته از همين جا جاداره از يكسري دوستان هم كه بعد از حل مشكلشون موضوع رو اعلام كردند تشكر و قدرداني كنم.
    بر سر در معبد علم نوشته اند:
    هر آنكس به درون گام مي نهد
    بايد ايمان داشته باشد.
    ماكس پلانك

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M_Shokri برای ارسال این پست سودمند:

نام
    زارعی

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shokri نمایش پست ها
    سلام
    آقاي زارعي من از دست يكسري از دوستان اين ميكرو خيلي خيلي شاكي و ناراحت هستم. يكسري از دوستان تا وقتي مشكل دارند پشت سرهم پيغام ميزارن كه فلان چيز خراب يا مشكل داره كه البته تا اين قسمت ميشه بهشون حق داد اما وقتي مشكلشون حل ميشه اصلا به خودشون زحمت نميدن بيان و داخل يه پيغام از حل شدن مشكلشون حرفي بزنند.
    با اينكه مشكلات پيش آمده اصلا ارتباطي به بنده نداشت اما من بر حسب درك شرايط دوستان و كمك به آونها اومدن و همه جوره پاي كار وايستادم كه مشكلات رو حل كنم. از اعواقب كار هم ميتونه براي بنده اين باشه كه اين انتشارات شايد ديگه علاقه ايي به چاپ كتاب كسي كه به اوامرش گوش نميكنه نداشته باشه.
    به هر حال رفتار يكسري از دوستان واقعا باعث دلسردي بنده شده و اگر اوضاع قرار هست به همين منوال پيش بره بنده علاقه ايي به ادامه اين پشتيباني ندارم.
    به عنوان مثال همين دو دوستي كه در اين صفحه راجب كتاب و سي دي ناراحت بودن مشكلشون از طريق بنده حل شده و نشونه حل شدن هم اينكه ديگه به اعتراضشون ادامه ندادن و تا بحال كسي نبوده كه اعلام مشكل كنه و بنده مشكلش رو حل نكنم.
    البته از همين جا جاداره از يكسري دوستان هم كه بعد از حل مشكلشون موضوع رو اعلام كردند تشكر و قدرداني كنم.
    دقیقا اقای شکری همین هست
    اینکه شما خارج از حیطه یک نویسنده توی انجمن هم حضور دارید و تلاش میکنید تا مشکلات دوستان حل بشه جای تقدیر و تشکر داره
    ولی این مورد سی دی به نظرم فایلها روی سایت باشه تا هرکسی مشکل داشت دانلود کنه و این مورد باید انتشارات پاسخ گو باشه نه من و شما و اصلا ربطی به کار ما نداره
    این بخش دیگه فقط اختصاص به سوالات و مباحث علمی داره نه اینکه اقا سی دی بفرست فایلها هست دانلود کنید
    لطفا رعایت کنید و اگر مشکلی هم بود پیام خصوصی کنید تا بررسی کنیم و اگر این بخش مطرح کنید بی رو دروایسی ip می بندم و تا مبحث اصلی منجرف نشه
    کویر ویدئو راه اندازی شد

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

همکار علمی sarbaz13 آواتار ها
    نام
    محمد قاسمی
    تشکر شده 425 بار در 230 پست

دقیقا اقای شکری همین هست
    اینکه شما خارج از حیطه یک نویسنده توی انجمن هم حضور دارید و تلاش میکنید تا مشکلات دوستان حل بشه جای تقدیر و تشکر داره
    ولی این مورد سی دی به نظرم فایلها روی سایت باشه تا هرکسی مشکل داشت دانلود کنه و این مورد باید انتشارات پاسخ گو باشه نه من و شما و اصلا ربطی به کار ما نداره
    این بخش دیگه فقط اختصاص به سوالات و مباحث علمی داره نه اینکه اقا سی دی بفرست فایلها هست دانلود کنید
    لطفا رعایت کنید و اگر مشکلی هم بود پیام خصوصی کنید تا بررسی کنیم و اگر این بخش مطرح کنید بی رو دروایسی ip می بندم و تا مبحث اصلی منجرف نشه
    سلام به همه دوستان
    بخصوص آقای شکری و آقای زارعی
    اصلا جای نگرانی نیست من به تنهایی و همه جور حمایتتون میکنم.
    و دوست دارم شما آقای شکری هیچ وره کم نیارید و شما منو نگاه کنید.
    راجع به سی دی هم باید بگم من احساسم این هست که 99% مشکلات از انتشاراتی هست که این سی دی ها را بد رایت کرده.
    و از تمامی دوستان خواهش دارم که کتاب رو قشنگ بخونید و لذت ببرید.
    به جان خودم من به شخص ازا این کتاب خیلی خوشم اومده و استفاده های زیادی از محتویات این کتاب کردم.
    واقعا میگم من تبریک میگم به شما آقای شکری به خاطر جمع آوری این کتاب قشنگ و تبریک می گم به آقای زارعی به خاطر این حمایت و پشتیبانی.
    برای حمایت خودم از این کار و کارهای بعدی میتونم بگم من خودم به شخصه بهترین اتوران و زیباترین را بدون هیچ مشکلی برای کارها طراحی و برنامه نویسی کنم با ضمانت که دیگر هیچ مشکلی بابت سی د ی و محتوای اون رو دوستان نداشته باشند.
    شرکت Time Owner

17. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sarbaz13 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    نام
    Dany
    تشکر شده 185 بار در 106 پست

منم از اقای شکری و اقای زارعی تشکر می کنم
    و همان طور که اقای قاسمی گفتن شاید کسایی باشند که حمایت نکنند و کار خودشون پیش رفت پشت سرشون هم نگاه نکنند ولی برعکسشون هم هستند
    دوستانی هم مشکلشون حل شده در اولین فرصت به این قسمت سر بزنن واز دل اقای شکری دربیارند بزارند همه یه خاطره خوش از این کاری که برای اولین بار شده که نویسنده کتاب به صورت اینترنتی کتاب خودش راساپورت کنه داشته باشیم و این کار ادامه پیدا کنه
    منم دیروز وقتی رفتم نمایشگاه کتاب (البته کتاب خاصی نمی خواستم بخرم یک کتاب زبان اصلی می خواستیم که قیمتش زیاد بود بی خیال شدیم)
    گفتیم دست خالی نباشیم و برای حمایت از کتاب خوب شما و کار خوبی که صورت گرفته این کتاب را بخریم هرچند دیگه زیاد با Atmel کار نمی کنم ولی این کتاب خیلی با ارزش هستش
    اقا شکری شما کوتاه نیاید و کارتان را ادامه دهید ما هم هستیم تنها نیستید
    یــــــاعــــــلی

19. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما skiboys برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

بله هست به اسم انتشارات قدیس هست
    با تشکر فراوان از جناب زارعی و جناب آقای شکری
    ویرایش توسط amir199069 : 08-05-2013 در ساعت 02:06

21. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 3 پست

خسته نباشید اقای شکری
    در مورد سی دی هم من با شما موافقم اما به نظرم اگه علاوه برسایر موارد سی دی؛ خود نرم افزار کیل(mdk401 به خاطر حجم کمش) رو هم قرار بدید دیگه مشکلی نخواهد بود(الان روی سایت هست اما لینک ها خراب شدن)
    اما چند تا سوال

1)حداکثر فرکانس کاری میکرومون چنده(توی دیتاشیت نوشته single cycle acess at up to 30mhz in worst case conditionتوی کتاب نوشته با 72 pll و یک جایی هم شنیدم 20)
    2)pllبرای افزایش فرکانس cpu است؟
    3)میشه فرکانس کاری میکرو را توی برنامه یک چیز دیگه غیر از 18.434 که برای حالت پروگرم کردن میکرو با usb خودش هست بگذاریم و پروگرم کنیم و بعد از پروگرم شدن کریستال روی برد رو به کریستال نوشته شده در برنامه تغییر بدهیم.
    4) توی یک جا خوندم که کتابخانه ی FS_ARM_L از فلش مموری هم پشتیبانی میکنه درسته؟همین فلش مموری های USB خودمون؟
    ویرایش توسط ali5 : 14-05-2013 در ساعت 21:32

23. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 2 پست

سلام به همه دوستان مخصوصا جناب آقای شکری.
    کتاب واقعا خوب و مفید بوده و استفاده از آن را به همه توصیه میکنم.
    من قبلا بدون کتاب و از طریق دیتا شیت و مجله pmm آرم را مطالعه و اجرا می کردم. با خرید کتاب خیلی خیلی سرعت کارم بیشتر شد. البته من زبان انگلیسی خوب بلدم و در فهم دیتا شیت هیچ مشکلی نداشتم. نحوه نگارش و ورود به مطلب در این کتاب فوق العاده زیبا و حرفه ای است. وقت و زمان مهمترین سرمایه است. با هزینه 20 تومان بابت خرید کتاب مطمین باشید سود خواهید کرد... من تهران ساکن هستم. تا بحال 3 نسخه از کتاب را از سایت کویر اینترنتی خریدم. به همه توصیه می کنم با خرید کتاب از امثال جناب شکری و سلطانیان همت قدردانی کنید.
    دست مریزاد بر نویسندگان کتاب و سایت کویر الکترونیک

25. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما farhangz برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 2 پست

منتظر کتاب های بعدی در زمینه نصب و اجرای سیستم عامل بر روی آرم و مینی کامپیوتر های شرکت کویر هستیم ....
    ای کاش در مورد مارس برد هم چنین کتابی داشتیم که خیلی راهگشا خواهد بود....
    دوست عزیزم جناب زارعی اطلاعات موجود در مورد مارس برد کم است. ان شا الله در مورد این محصول که قابلیت های بالایی دارد منتظر و چشم به راهیم ....

27. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما farhangz برای ارسال این پست سودمند:

همکار علمی
    نام
    محمد شكري

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5 نمایش پست ها

1)حداکثر فرکانس کاری میکرومون چنده(توی دیتاشیت نوشته single cycle acess at up to 30mhz in worst case conditionتوی کتاب نوشته با 72 pll و یک جایی هم شنیدم 20)
    2)pllبرای افزایش فرکانس cpu است؟
    3)میشه فرکانس کاری میکرو را توی برنامه یک چیز دیگه غیر از 18.434 که برای حالت پروگرم کردن میکرو با usb خودش هست بگذاریم و پروگرم کنیم و بعد از پروگرم شدن کریستال روی برد رو به کریستال نوشته شده در برنامه تغییر بدهیم.
    4) توی یک جا خوندم که کتابخانه ی FS_ARM_L از فلش مموری هم پشتیبانی میکنه درسته؟همین فلش مموری های USB خودمون؟
    سلام.
    30مگاهرتز حداكثر سرعت خواندن از حافظه فلش ميكرو مي باشد نه فركانس پردازنده
    سرعت ميكروكنترلرهاي آرم اتمل حداكثر 55مگاهرتز مي باشد و براي ميكرو هاي كمپاني nxp 72.
    pll واحد سخت افزاري براي افزايش افزايش يا كاهش فركانس كريستال متصل به ميكرو هست. در واقع يك فركانس دلخواه را براي ميكرو و سي پي يو ميكرو توليد ميكند.
    بايد ايمان داشته باشد.
    ماكس پلانك

29. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 3 پست

.

همکار علمی
    نام
    محمد شكري

.
    میشه فرکانس کاری میکرو را توی برنامه یک چیز دیگه غیر از 18.434 که برای حالت پروگرم کردن میکرو با usb خودش هست بگذاریم و پروگرم کنیم و بعد از پروگرم شدن کریستال روی برد رو به کریستال نوشته شده در برنامه تغییر بدهیم.
    سلام دوست عزيز
    من درست متوجه نشدم. قصدتون از اين كار اصلا چي هست؟
    در برنامه مهم نيست فركانس ميكرو چي باشه فقط براي پروگ با سمبا بايد فركانس كريستال و نه فركانس ميكرو، 18.432 مگاهرتز باشد.
    در ثاني بصورت پيشفرض فركانس كاري ميكرو در كيل 47.9232 مگاهرتز هست نه 18.432 مگاهرتز
    ویرایش توسط M_Shokri : 22-05-2013 در ساعت 21:49
    بايد ايمان داشته باشد.
    ماكس پلانك

32. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 3 پست

با سلام خدمت شما
    منظورم اینه که شما توی کتاب گفته بودید برای سمبا فرکانس باید18.432 باشه یعنی کریستال خارجی میکرو این باشه حال اگه ما برنامه ای بنویسیم مثلا با فرکانس 36.864 و بعد اون رو داخل میکرو بریزیم در حالی که کریستال 18.432 به اون وصله تاخیر 1ثانیه ما در عمل 2 تانیه انجام میشه (درسته؟) چون سرعت میکرو نصف اونی هست که توی برنامه تعریف کردیم.

همکار علمی
    نام
    محمد شكري

با سلام خدمت شما
    منظورم اینه که شما توی کتاب گفته بودید برای سمبا فرکانس باید18.432 باشه یعنی کریستال خارجی میکرو این باشه حال اگه ما برنامه ای بنویسیم مثلا با فرکانس 36.864 و بعد اون رو داخل میکرو بریزیم در حالی که کریستال 18.432 به اون وصله تاخیر 1ثانیه ما در عمل 2 تانیه انجام میشه (درسته؟) چون سرعت میکرو نصف اونی هست که توی برنامه تعریف کردیم.

خير. واحد pll فركانس رو افزايش ميده يعني اگر شما فركانس رو 36 مگاهرتز تعيين كنيد فركانس همان 36 مي باشد نه 18.432 در ثاني محاسبه نحوه تاخير به اين صورت اصلا درست نمي باشد.
    شما براي تاخير دقيق بايد از تايمرها استفاده كنيد.
    بايد ايمان داشته باشد.
    ماكس پلانك

35. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M_Shokri برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین