NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2845 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: تبدیل وب کم معمولی به بی سیم ؟

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Gadid تبدیل وب کم معمولی به بی سیم ؟

سلام
    کسی هست بتونه یک وب کم معمولی رو به یک دوربین بیسیم با استاندارد شبکه مثل 802.11 g/b/n تبدیل کنه.
    مثلا کیتی باشه که از راه دور از طریق PC باهاش ارتباط برقرار کرد و اطلاعات که همون عکس یا فیلم باشه بتونه به سرور ارسال کنه.
    دقیقا همچین چیزی به نام IPCamera هست ولی من میخوام خودم چیزهایی بهش اضافه کنم و ارزون تر در بیاد.
    یا حداقل اگر بی سیم هم نشد بشه با پورت شبکه (RJ45) با سیم اطلاعات رو بفرسته.
    اگر میتونید لطفا کمک کنید.

2. # ADS
    Circuit advertisement

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

دوربین وب که از راه usbبه سیستم وصل می شه چهارتا پایه داره که یکیش مثبت دومی منفی سومی پورت مثبت چهارمی پورت منفی هست که اگه پورت مثبت انتقال بدی اطلاعات پروت منفی خودش تولید می شه وبایه فرستنده وگیرندهی یک کاناله می تونی اطلاعات پورت مثبت روانتقال بدی

کاربر فعال
    تشکر شده 93 بار در 60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سینا97 نمایش پست ها
    دوربین وب که از راه usbبه سیستم وصل می شه چهارتا پایه داره که یکیش مثبت دومی منفی سومی پورت مثبت چهارمی پورت منفی هست که اگه پورت مثبت انتقال بدی اطلاعات پروت منفی خودش تولید می شه وبایه فرستنده وگیرندهی یک کاناله می تونی اطلاعات پورت مثبت روانتقال بدی
    اگر اینجوری 802.11 g/b/n پیاده میشه حتما Rj45 هم که 8 تا پین داره 4 تا usb رو بدی بهش کل شبکه میشناسش!
    به نظر من یه مینی پی سی سبک مثلrasbery pi داشته باشید خیلی راحت هم شبکه و هم وایرلس رو میتونید پیاده کنید. تازه آپشن های IP camera مثل motion detect و این چیزا رو هم میشه پیاده کرد....

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض پروژه

نقل قول نوشته اصلی توسط سینا97 نمایش پست ها
    شما می تونید این کار رو انجام بدید؟

کاربر فعال
    نام
    عربعامری
    تشکر شده 92 بار در 60 پست

این دوربینها احتباج به درایور دارن که باید روی کامپیوتر نصب بشه و این راه جواب گو نیست .اگه بخواد بره مینی برد بخره که بهتر یک دور بین ای پی بخره خیلی هم ارزونتر درمیاد.شما بهتره یک ایپی بخری و میتقیم وصل کنی پست مودم وایرلس و تصویر رو به صورت وایرلس انتقال بدی.

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin2009 نمایش پست ها
    این دوربینها احتباج به درایور دارن که باید روی کامپیوتر نصب بشه و این راه جواب گو نیست .اگه بخواد بره مینی برد بخره که بهتر یک دور بین ای پی بخره خیلی هم ارزونتر درمیاد.شما بهتره یک ایپی بخری و میتقیم وصل کنی پست مودم وایرلس و تصویر رو به صورت وایرلس انتقال بدی.

با تشکر از جوابتون. من می خوام این دوربین رو جایی نصب کنم و به مدت مثلا 6 ماه به فاصله هر 30 دقیقه عکس بگیره و تصویر (یا تصویر تحلیل شده) رو به صورت بیسیم به مرکزی بفرسته. این دوربین باید با باطری 6 ماه رو جواب بده. می خواستم که با mk802 که یک برد اندرویدی هست این کار رو بکنم ولی مصرف باطری زیاد است و می خوام که این وسیله تا حد ممکن سبک باشه به همین خاطر ترجیح میدهم از باطری خیلی یزرگ استفاده نکنم. در ضمن همزمان داده های محیطی مثل دمای هوا، رطوبت، آلوده سنج هوا و .. رو نیز همراه هر عکس مخابره کنه. محیط این دوربین هم در شرایط نویز هست مثل دمای گرم و سرد و باران و برف و... به همین خاطر هست که فکر می کنم باید اینکار توسط یک نفر متخصص انجام بشه.
    راه حل شما درباره این دستگاه چیست؟

کاربر فعال
    نام
    عربعامری
    تشکر شده 92 بار در 60 پست

جان؟!6 ماه با باطری کار کنه!!!!!من دیگه حرفی ندارم.

- - - Updated - - -

با یک دوربین ip و یگ پیل خورشیدی و یک باطری و یک خط اینترنت میشه و لی هزینه بر هست

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin نمایش پست ها
    اگر اینجوری 802.11 g/b/n پیاده میشه حتما Rj45 هم که 8 تا پین داره 4 تا usb رو بدی بهش کل شبکه میشناسش!
    به نظر من یه مینی پی سی سبک مثلrasbery pi داشته باشید خیلی راحت هم شبکه و هم وایرلس رو میتونید پیاده کنید. تازه آپشن های IP camera مثل motion detect و این چیزا رو هم میشه پیاده کرد....
    میشه توضیح بدید چجوری? من رسپبری پای دارم .چه نرم،افزاری نصب کنم?

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin نمایش پست ها
    میشه توضیح بدید چجوری? من رسپبری پای دارم .چه نرم،افزاری نصب کنم?

Banned
    نام
    الناز صدر
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

خیلی جالب بود مرسی