NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4233 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 40

موضوع: تحریم گوگل و اعتراض به آن

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

به هر حال الان ما در دنیا و جهان مادی هستیم و ویژگی های اون و خود قوانین خدا اینطور هست که باید خود انسانها تلاش کنن و انتظار معجزه نداشته باشیم و خود انسانها باید دست به کار بشن. همون طور که میبینین بدون اعتقاد به خدا هم میشه پیشرفت کرد. همین استیو جابز
    حالا پس چرا باید اعتقاد داشته باشیم؟؟؟؟ پس برتری مسلمونا چیه؟؟؟
    اولا: برتری مسلمونا در تعلیمات اونا هست که گفتم با روحیه ی جهاد بزرگ میشن و جهاد به معنی مقابله با تجاوز هست. اگه به معنی جنگ باشه پس چرا به مبارزه با هوای نفس خودمون میگن جهاد اکبر. چون مبارزه با تجاوز شیطان هست. پس جنگ با توپ و تفنگ نیست و مقابله هست و تفسیر به رای هم نیست.
    دوما: (قطعا بعد از اون یکیه که از ویژگی های تعالیم اسلام هست و کاملا دنیایی) خدا هم هست و گاهی وقتی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم خودش دست به کار میشه یک نمونه هم طبس هست. این قضیه وقتی اتفاق میافته که از دست مردم کاری بر نمیاد. یا 88 و 10 مح-رم اگه به امام حسین کاری نداشتن قطعا موفق میشدن ولی با بی احترامی برعکس شد و فقط با یک تصمیم اشتباه ( این تصمیم اشتباه از کجا اومد ) طبس شد مستقیم و تصمیم شد غیر مستقیم که از هر نمونه هم گفتم

بله دوستمون در مورد اینکه بحث علمی هست درست میگه و تا حالا هیچ انحرافی نبوده و کسی هم با این بحثا مشکل نداره. فقط لطفا از توهین خودداری بشه که اون از حد گذشتن و احساس ناتوانی خود فرد خواهد بود
    ویرایش توسط esisafa : 24-09-2012 در ساعت 11:54

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

امروز قبل از اینکه اکسپلورم رو باز کنم رفتم و home page رو به yahoo تغییر دادم. ببینم چی میشه حالا و زمین و زمان هنگ میکنه. ای ول با کلیک روی لینکهای جستجو شده تب جدید باز میکنه و از راست کلیک و open new tab راحت شدم.
    در ضمن bing ماکروسافت هم هست که نقشه هم داره و صفحه اولش هم خیلی باحاله و احساس حرکت و زندگی به ادم میده
    ویرایش توسط esisafa : 24-09-2012 در ساعت 12:05

5. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

منم 3 و 4 مهر از یاهو استفاده میکنم .
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

7. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

من در یک کلام بگم دین بهانه ای است که ادم (چون همه خواه و ناخواه ادم هستیم ) روحیات انسانی مثل درستی - راستی - محبت و ... را شکوفا کنه و به نظر من فقط لازمه انسانیت مسلمون بودن نیست هرچند شاید انسانهای بهتری باشن و نمی تونیم بگیم که ادمهای دیگر نقاط از انسانیت برخوردار نیستند چون مسلمون نیستند
    همه جای دنیا ادمهای خوب و بعد وجود داره و بعضی ها هم از درجه انسانیت بالایی برخوردارن و بعضی ها هم پست و حقیر
    البته شاید دنیایی کنونی که علم و فناوری و اطلاعات دنیایی دست افرادی که هیچ دینی ندارن و شاید خدا را هم قبول نداشته باشن متاسفانه ما ایرانی ها خیلی رویا پرداز و خوش خیالیم و همیشه منتظریم یه لطفی از طرف خدا بشه ، دعا کردن و متوسل شدن را به هرکاری ترجیح میدن عوض تلاش و کوشش
    چینی ها به بی خدایی معروفن کمونیستن
    ژاپنی ها که اکثرا بودایی هستن الان به جایی رسیدن که ما فکر شو نمی کنیم حالا اونا نشتن بگن طوفان و سونامی و زلزله میاد پس خدا دوسمون نداره و خودکشی کنن و یا بشین دعا کنن نه فکراشو کردن خونه هاشونو ضد زلزله ساختن ضد طوفان ساختن
    امریکا تونست در عرض 300 سال حالا به هر نحوی به ابر قدرت دنیا تبدیل بشه و صد ها نمونه دیگه
    در یک کلام خواستن توانستن هست
    حرف خیلی زیاده نمونه و داستانها زیاده اینجا جاش نیست نمی شه گفت همین چند کلمه هم گفتم خلاصه خلاصه گفتم چون خودش میتونه یه کتاب بشه
    به نظرم این بحثو ادامه ندید و به هر چی ایمان دارید داشته باشید با یه فیلم که چه عرض کنم حتی ارزشش به نظرم از یه کلیپ موبایل هم کمتره این همه گنده اش کردن و خودشون با دستهای خودشون کاری کردن که تموم دنیا این فیلمو ببینن و حتی به نظرم بدتر هم شد در مورد حضرت عیسی من فیلمی دیدم که زمانش 2 ساعت هست شما اونو ببینید چشاتون در میاد کلا گفته که اصلا پیامبر نبوده و این حرفا کاگردانشم بزرگترین کارگردان دنیاست و این فیلم هم مربوط به 25 سال پیشه و هنوز هم داره فعالیت میکنه فقط فیلمش جز فیلم ممنوعه ها هستش حالا اونا اومدن کشتنش و یا چیز دیگه نه بهش اهمیت ندادن همین
    در اخر موفق و پیروز باشید و زیاد به این چیزا اهمیت ندهید

9. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

نام
    زارعی

سلام مسعود جان اینکه بهش اهمیت ندیم برای وقتی هست که ابزار تبلیغاتی دنیا دست ما باشه

ولی در کل حداقل کاری که ما میتونیم بکنیم همینه که دو روز از گوگل استفاده نکنیم تا این شرکت هم یکم سرعقل بیاد
    کویر ویدئو راه اندازی شد

11. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

من که امروز و فردا به احترام تموم مسلمونا از این سرویس استفاده نمی کنم امیدوارم که این کیلپ مسخره از سایت یوتیوپ برداشته بشه و این بی احترامی ها تموم بشه

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud70 نمایش پست ها
    البته شاید دنیایی کنونی که علم و فناوری و اطلاعات دنیایی دست افرادی که هیچ دینی ندارن و شاید خدا را هم قبول نداشته باشن متاسفانه ما ایرانی ها خیلی رویا پرداز و خوش خیالیم و همیشه منتظریم یه لطفی از طرف خدا بشه ، دعا کردن و متوسل شدن را به هرکاری ترجیح میدن عوض تلاش و کوشش
    چینی ها به بی خدایی معروفن کمونیستن
    ژاپنی ها که اکثرا بودایی هستن الان به جایی رسیدن که ما فکر شو نمی کنیم حالا اونا نشتن بگن طوفان و سونامی و زلزله میاد پس خدا دوسمون نداره و خودکشی کنن و یا بشین دعا کنن نه فکراشو کردن خونه هاشونو ضد زلزله ساختن ضد طوفان ساختن
    امریکا تونست در عرض 300 سال حالا به هر نحوی به ابر قدرت دنیا تبدیل بشه و صد ها نمونه دیگه
    در یک کلام خواستن توانستن هست
    بله این حرفاتون درسته. من کسایی رو میشناسم که از خدا میخوان زندگیشون درست بشه و خودشون کاری نمیکنن که هیچ بعضی کارای غیر اخلاقی هم میکنن و بعدش که خدا براشون کاری نمیکنه. ( اصلا قرار نیست خدا بدون حرکت برکت بده ) از خدا رو بر میگردونن و میشن ضد و بعدش هر چی خدا گفته رو میخوان برعکس انجام بدن

فقط و فقط باید تلاش کرد و مبارزه و وقتی این تلاش و مبارزه با هدف خدا و به همراه دعا باشه و انتظار معجزه نداشت، خداوند قضا و قدر رو به سمت موفقیت تغییر خواهد داد.
    در کل معجزه برای اثبات وجود خداست و قرار نیست با خواست انسانها باشه و حتی به زمان پیامبر هم محدود نیست و برای اثبات وجود خدا در تمام زمانها هست مثل شفای یک انسان معلول یا نابینا که میبینیم البته معجزات پیامبرها خاص هستن مثل شکافتن ماه.
    توهین به مسیح هم باید حتی توسط مسلمونا محکوم بشه چون شرط پذیرش اسلام قبول داشتن تمام پیامبرهاست.
    بارها و بارها اثبات شده که آزادی بیان اونا فقط در راستای سیاستهاشون هست نه انسانیت
    ویرایش توسط esisafa : 24-09-2012 در ساعت 12:57

15. تشکرها از این نوشته :

همکار علمی
    تشکر شده 289 بار در 151 پست

دوستان لطفا تفسیر آیات رو بزاریم به عهده علمای دین و به یک یا چند آیه استناد نکنیم
    حتی آیاتی رو که من هم اشاره کردم نیاز به تفسیر مفسران و استفاده در جای خودش رو داره ولی صرفا جهت وجود چنین آیاتی در رابطه با جهاد در اینجا ذکر شد
    این آیات چیزی رو عوض نمیکنه و حتی تایید هم میکنه اون صحبت رو که همه پیامبران هجرت کردند! و چیزی به نام کشور و این مرز هاییی که ما درست کردیم وجود نداره ونداشته و همون بشریت (دهکده جهانی) مد نظر بوده!
    شما با یک عالم(واقعا عالم باشه نه اینکه لباس فرم داشته باشه!) دینی صحبت کنید و بپرسید که آیا در قران چیزی به نام دفاع از کشور و ملیت وجود داره یا نه! میدونم کمی تعجب برانگیزه و منافات داره با اعمال گذشته ما ولی واقعا همینطوریه! قبلا هم گفتم سوء استفاده از احساس ناسیونالیستی و ملی گرایی عوام برای رسیدن به یک سری اهداف توجیه کننده نیست!
    دفاع و مقابله به مثل کاملا درست و رفتاری انسانیه ولی شرایط خیلی تعیین کننده هست و نمیشه این قانون رو همیشه اجرا کرد! در ضمن یک کشور مهم نیست بلکه مردم ان کشور هستند که مهم هستند و به ان کشور مفهوم میدهند پس دفاع از مردم مهمه نه کشور! کشور بدون مردم که اهمیتی نداره! و وقتی مردم ما به خاطر رفتار های نسنجیده یک عده دارن به زحمت میفتند پس اون افراد فرقی با دشمن ندارند! و باید باهاشون مبارزه کرد!
    شما به این فکر کنید که در سایر ممالک مسئولین خودشون رو به هر زحمتی میندازند و هر ناروایی رو تحمل میکنند تا مردمشون در آسایش زندگی کنند تا مردمشون اون بی احترامی ها رو نبینند!(مثل پدری که برای فرزندانش زحمت میکشه!) ولی در اینجا از مردم مایه میذارند و مردم رو میندازن جلو تا سپر بلای خودشون یا اهداف نسنجیده کنند! حالا به هر طریقی! (سیاست که پدر و مادر نداره از دین و تعلقات مردم که نقطه ضعفشون هم هست میشه استفاده کرد! چرا که نه!)
    درسته گوگل خدمات زیادی رو به بشریت کرده و شاید کسی نباشه که از اینترنت استفاده کرده باشه ولی از یکی از خدمات گوگل استفاده نکرده باشه اما به این نکته هم باید توجه کنیم که خدمات برتر رو برای پیشی گرفتن از سایر رقبا و در نتیجه رسیدن به ثروت بیشتر انجام میده که البته هیچ اشکالی هم نداره اما این نباید باعث بشه که از اعتقاداتمون دست بکشیم و چون خدمات زیادی به ما میدن هرچی گفتن بگیم چشم.
    احسنت! کاملا درسته! این ثروت بیشتر منجر به افزایش ثروت یک عده عظیمی از انسانها در کل دنیا شده! چی از این بهتر که برای بشریت آسایش و رفاه رو بیاری؟! حالا اگر مردم خودت باشه که دیگه بهتر! این همان تعالیم الهی است که گوگل انجام داده! مگر ثورت بده؟!!! مگر کسی مجانی و رایگان کاری انجام میده؟ مگر معلم و مربی و استاد دانشگاه مجانی کار کردند ؟ مگر پیامبران مجانی مردم رو هدایت کردند؟(اجر پیامبران بر خداست!)
    گوگل هم در مورد این مسئله حرفی نزده و کاری نکرده! کسانی هم که گوگل رو فیلتر کردند زورشون به خره نمیرسید پالونش رو میزدند!(دقیقا نمیدونم درست گفتم یا نه!)
    واقعا شما فکر میکنید مردم ما خواستند گوگل فیلتر بشه؟! چرا به دروغ از طرف مردم حرف میزنند؟! مگر دروغ گو دشمن خدا نیست؟!
    البته اینو میدونید که با همین کار ساده چه تبلیغاتی رو برای خودشون انجام دادن
    کاملا درسته! من هم دارم همین الان همین رو میگم که دوباره از ما سوء استفاده نکنن برای رسیدن به اهدافشون! حالا این میخواد گوگل باشه یا یک عده دیگه! باور کنید این کار(فیلتر کردن کتابخانه!) یه کار مسخره و احمقانه هست!
    ----------
    صحبتهای من شاید مجاب کننده نباشه ولی اگر شما با یک نفر آگاه در این مسئله شور کنید(نه عالم سیاسی و مواجب بگیر) خواهد گفت که چیزی به نام کشور و ملیت در قران وجود نداره و در این ایات منظور از "شما" کشور و زمین و خاک نیست! البته من مخالف اینکه از کشور باید دفاع کنیم نیستم موضوع چیز دیگریست! بحث در مورد استفاده ابزاری از یک سری شعار ها و احساسات عوام در مواقع حساس برای برون رفت از مخمصه از طرف یک عده صاحب قدرت هست!
    ----
    در پایان:
    یک حدیثی هست که مضمونش اینه : "زمانی که امام زمان خواهد آمد دینی که خواهد اورد اونقدر متفاوت خواهد بود که مردم خواهند گفت دین جدیدی آمده است" میتونید در کتابهای دینی در مورد این حدیث و گوینده آن سرچ کنید!
    حالا سوال اینه: دین در دست چه کسانی تا الان به ما رسیده؟ دین رو چه کسانی تا الان حفظ کردند و یا تا الان ادعای حفاظت از اون رو دارند؟! پس اونها مقصرند!
    ------
    بازم میگم:
    وقتی ما از نفوذ کلام و قدرت استدلال خودمان و حقانیت خودمان مطمئنیم از چه هراس داریم؟!
    یعنی چرا سانسور چرا فیلتر؟! نکند یک وقت ما شک داشته باشیم!

17. تشکرها از این نوشته :

همکار علمی

دوستان فکر میکنند این شرکت کاره ای هست؟!! که مثلا 200 میلیون دلار متضرر بشه اونم در صورتی که 1.5 میلیارد مسلمان ازش استفاده نکنن! ارزش گوگل در حدود 300 400 میلیار دلاره! گوگل هم مطمئنا تحت فشار بوده! و هست پس وقتی ما به جای گوگل از یاهو یا هر سایت دیگری یا حتی از اینترنت استفاده میکنیم داریم پول میریزیم به جیب اونها پس باز هم بی معنیه کارمون! حالا باید اینترنت رو فیلتر کنیم؟؟؟!!! این خودزنی نیست؟؟؟! این ضربه زدن به مردم یا همون کشورمون نیست اون هم وقتی که همه دنیا داره با این سرعت جلو میره و به خاطر ما وا نمی ایسته؟!
    در اخر:
    این کار(سانسور و فیلتر و...) کلا کار اشتباهی هست و بهتره قبول کنیم این مسئله رو! و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره در خارج از کشور که مثلا ما این کار رو کردیم و دست رو دست نذاشتیم! وگرنه ضررش که متوجه مردم خودمون میشه غیر قابل انکاره!
    --------------
    واقعا از اینکه دوستان اینقدر متمدنانه با هم بحث میکنند خوشحالم! از اینکه میتونیم تبادل نظر کنیم! ان شاءالله همیشه همینطور باشه!

همکار علمی

در ضمن bing ماکروسافت هم هست که نقشه هم داره و صفحه اولش هم خیلی باحاله و احساس حرکت و زندگی به ادم میده
    آره واقعا چون صفحه اولش دقیقا شبیه سایت پیوندهاست! که معرف حضور همگی هست!
    جهت خنده و انبساط خاطر بود!

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

کجا شبیه پیوندهاست. من اون صفحه ای رو میگم که یک انیمیشن زنده از یک فضا داشت. یکیشون یک استخر بود که به صورت انیمیشن آب در اون در جریانه و واقعا احساس میکنی حرکت آب رو. مثل اینکه یک دوربین داره از یک استخر فیلم برداری میکنه. بگردین دنبالش بعد میفهمین. حالا همه ی زمنینه هاش متحرک نیست
    اینم لینکش:
    Bing
    در قرآن اگر هم درباره ی حکومت جهانی سخن گفته شده نه کشور، در کنارش بارها و بارها گفته شده که تا میتوانید تجهیزات و نیروی انسانی فراهم کنید تا دشمنان شما بترسند و همچین چیزایی. آخه این حکومت جهانی که قرآن گفته حکومت جهانی اسلام هست نه حکومت جهانی که در قانونش هیچ دینی نباشه. در ضمن اسلام تا زمان تشکیل حکومت جهانی نگفته چیزی؟؟؟؟ تا اونوقت مسلمونا باید چکار کنن؟؟؟؟ شما بگین سوالات دینیتون رو از کی میپرسین. اگه سراغ عالم دین نمیرین که آیا دینتون درسته؟؟؟ از کی میپرسین؟؟؟؟ از یک سیاست مدار که پدر و مادر نداره
    ثروتی که در راه خدا نباشه از نظر خدا چیه؟؟؟؟؟ حالا بیاد و برای رفاه مردم باشه.
    در مورد هجرت: پیامبران میرفتن 1000 کیلومتر اونورتر میشد هجرت حالا ما کجا بریم؟؟؟؟؟؟ بریم مریخ؟؟؟ بچه ها وسایل ضروری رو بردارین بریم مریخ. قرارمون کی باشه؟ ( برای خنده و شوخی ) تازه همونجا هم آمریکا زودتر میره
    ویرایش توسط esisafa : 24-09-2012 در ساعت 14:24

21. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

نام
    زارعی

سلام
    دوستان به نظرم هر کی همراه جمع هست این دوروز سرچ گوگل بیخیال بشه و تمام
    بهتره بریم روی مباحث تخصصی خودمون و این بحث هم ببندیم
    کویر ویدئو راه اندازی شد

23. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

خوبه
    نظرات رد و بدل شد حالا هر کی هر چی تصمیم بگیره، بگیره.
    خودش هست و اعتقادات و عقل و خدا و ... و مهمتر از همه اختیار و اختیار

در مجموع خوشحال شدم که این وسط یکی نیومد و بدون هیچ دلیل و مدرکی به عقاید بعضیها توهین کنه.

25. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

همکار علمی

ندیدم! بگردم ببینم پیدا میکنم! باور کنید من هر وقت پیوندها رو میبینم یاد این بینگ میفتم! اصلا احساس میکنم از رو این طرح پیوندها رو کپی کردند!-خدایی تا حالا رو یکی از لینک های پیوندها کلیک کردید؟!!!!
    ثروتی که در راه خدا
    چکار کنن که ثروتشون خدایی بشه!؟(هر کاری که اونا میکنن ما بدترش رو تو کشور خودمون شاهدیم و این همه هم ادعای خدا و پیغمبر میکنیم) دزدی که نکردن تولید کردند و فروختند! تازه ارزون هم این کار رو میکنن نه مثل کشور خودمون که پول خون باباشون رو طلب دارن! اونم با چه کیفیتی و جوابگو هم نیستند!
    مثلا این که دین تو حکومت باشه آخرش چی میشه؟!چه فرقی با الان داره؟! اگه اینی هست که ... !!!
    اگه سیاست ما مثل دیانت ما و دیانتمون مثل سیاستمون باشه که فاتحه هر دوتاش خوندست!
    ----
    در مورد مریخ هم که برادر(البته با اجازه) اونا زودتر از ما اونجا زنبیل گذاشتند! من میرم زحل(فاصله تا زمین 1 میلیارد و 200 میلیون کیلومتر!) شما دوست داری کجا بری؟! میتونم تا زحل برسونمت!

27. تشکرها از این نوشته :

همکار علمی

من هم به احترام پیامبر تفکر!(محمد که معجزش کتابه که کتاب برای انتشار افکار هست) و دوستان عزیز نهایت سعی خودم رو میکنم استفاده نکنم!

29. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Pioneer برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

اره طراحی گرافیکی پیوندها تقریبا شبیهش هست. ولی پس زمینه های واقعا خوشگلی داره این بینگ. ای کاش میشد پس زمینه ی دسکتاپ کردش و دائما تصاویر عالی داشتیم و متنوع. این تصاویر هم دائمی نیستن و عوض میشن. شاید الان دیگه اون استخر نباشه.
    در تنظیماتش برید و همون اولین گزینه رو ببینید چیه. تنظیمات فندق شکن خودش هست که این مفاهیم رو از جستجو حذف کنه یا نه. زبان جستجوی فارسی هم که داره. و مهمتر از همه اینکه فضولی نمیکنه که چه کسانی چه موضوعاتی رو میگردن. توجه کنید که گوگل بسیاری از خدمات خودش رو از ایران حذف کرده ولی ماکروسافت هیچوقت همچین کاری رو نکرده و به همین محدود کاربران مجاز خودش احترام میذاره.
    بازم فکر میکنید که گوگل تحت فشار بوده؟؟؟؟ پس چرا ماکروسافت تحت فشار نبوده؟؟؟؟؟
    راستی نرم افزاری هست که خودش از اینترنت والپیپر های با مفهوم مورد نظر ما رو بگیره و در دسکتاپ نمایش بده

بله تمام حرف ما هم احترام به پیامبر هست نه سیاست عده ای. و اینکه کاری کرده باشیم.
    ویرایش توسط esisafa : 24-09-2012 در ساعت 15:22

31. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند آقاجون آواتار ها
    تشکر شده 49 بار در 19 پست

از قدیم گفتند اگه پاتو روی دم سگ نزاری سگ واق نمیزنه . خوب ما هم میدونیم که اون ها به یک چیزهائی حالا چه دروغ چه راست مثلا هولوکاست گیر میدیم خوب یه ادم میاد برای پیغمبر ما فیلم میسازه البته یه عده ای هم از این کار ها سود میبرند . این یک بهانه ای هم شد که سرویس جیمیل ببندند چون از امنیت بالائی بر خوردار بود. در کل کشش ندیم بهتره چون توی یک چنین پست هائی فقط باید یک طرفه حرف زد و اگه اون طرف ماجرارو در مورد حرف بزنیم یا سایت فیل میشه یا خود ما مسدود میشیم . بهتره قفلش کنید توی قوانین سایت هم اعلام کنید که چنین پست هائی کسی قرار نده .

33. تشکرها از این نوشته :

مدیر انجمن Aghaeifar آواتار ها
    نام
    علی آقائی فر
    تشکر شده 975 بار در 440 پست

دوستان متن های طولانی نوشتید دیگه حوصله نشد بخونم. فقط خواستم بگم من موافق این حرکتم.

هیچ دلیلی نمی بینم که اگه فقط منجر به لطمه زدن به گوگل به طور جدی میشه این کار رو بکنم، مگه اصلا هدفم اینه؟ این کار رو به خاطر اعتقادم انجام میدم و نوعی اعتراض فردی است، حالا از قضا جامعه هم همگام این حرکت من است. حالا گوگل ورشکست میشه بشه نمیشه نشه.
    ما در انتظار رویت خورشیدیم ...

اللهم عجل لولیک الفرج

35. تشکرها از این نوشته :

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

از قدیم گفتند اگه پاتو روی دم سگ نزاری سگ واق نمیزنه . خوب ما هم میدونیم که اون ها به یک چیزهائی حالا چه دروغ چه راست مثلا هولوکاست گیر میدیم خوب یه ادم میاد برای پیغمبر ما فیلم میسازه البته یه عده ای هم از این کار ها سود میبرند .
    مثل اینکه شما یادت رفته به بهانه همین دروغ هولوکاست یک ملت را آواره کردند البته به همون هم قانع نیستند ما فقط به خاطر حس انسان دوستیمون از اونها حمایت نمیکنیم مسئله اینه که اونجا سنگر اول بالاخره یک روز هم به مرزهای ما هم میرسند و به قول حضرت علی علیه السلام ذلیل نشد ملتی مگر در خانه خودش با دشمنش جنگید
    این یک بهانه ای هم شد که سرویس جیمیل ببندند چون از امنیت بالائی بر خوردار بود.
    منظورت همون ابزار سرقت اطلاعاتیشونه دیگه آره؟؟؟
    در کل کشش ندیم بهتره چون توی یک چنین پست هائی فقط باید یک طرفه حرف زد و اگه اون طرف ماجرارو در مورد حرف بزنیم یا سایت فیل میشه یا خود ما مسدود میشیم . بهتره قفلش کنید توی قوانین سایت هم اعلام کنید که چنین پست هائی کسی قرار نده .
    من موندم جنابعالی هدفت از زندگی چیه و واقعا چی برای گفتن داری ؟ خیالت جمع باشه این یهودی های صهیونیست تا یوق بندگی خودشون را به گردن همه ما نندازند ول کن نیستند اگر یک مقدار اعتقاداتشون را مطالعه کنی میفهمی اینها غیر خودشان رو از حیوان پستتر میدونند اگر ما به اینها کار نداشته باشیم اینها با ما خیلی کار دارند من قبلا هم گفتم کسانی که به رابطه شان با خدای خودشان رحم نمیکنند بعد از اون به هیچ کس و هیچ چیز رحم نمیکنند خیالت جمع باشه دیگه تموم شد به همین زودیهاست که اونی که باید ظهور میکنه و اونهائی که خواب بودند و کوتاهی کردند و در برابر ظلم سر تسلیم فرود آوردند مثل خود افراد ظالم باید پاسخگو باشند شمامیتونی بری بخوابی ما بیداریم انشاا...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

37. تشکرها از این نوشته :

نام
    زارعی

سلام
    فعلا موضوع می بندم تا به قول دوستان سایت رو مرز خطری فیل نره
    کویر ویدئو راه اندازی شد

39. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12