NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4236 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل با adm485

عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 3 پست

پیش فرض مشکل با adm485

با سلام خدمت تمامی اساتید . راستش من یک سیستم طراحی کردم که با استفاده از پورت یو اس بی به کامپیوتر وصل و به میکرو اطلاعاتی میفرسته و میکرو اونه به سریال تبدیل میکنه و به adm485 میده من از این مدار چند یک ماه پیش یکی درست کردم و داره تو کار خوب کار میکنه ولی کمی خطا داره و من اومدم یک برد دیگه از همین منتا‍ژ کنم همه ی مدار کار میکنه الا قسمت adm485 این چیپ رو که تهیه کردم همون شمارست ولی نوشتش توره دیگست ولی کار نمیکنه ولی ای سی اون یکی مدارو در میارم و میزنم روی این یکی مدارم کار میکنه من تا الان بالای 25 تا ic adm485 خریدم و تست کردم هیچ کدوم جواب نمیده ولی اون یه ای سی از منتاژه اول رو در میارم میزنم جواب میده حالا خودم فکر میکنم از مقاومت های rt و Rb باشه ولی اونا رو هم هر طور انتخاب میکنم بازم جواب نمیده به نظر شما ایراد کجاست چرا ای سی های دیگه کار نمیکنن در ضمن 485 بر میدارم و سریال استفاده میکنم بازم درست کار میکنه بی مشکل

lمن از ارایش بالا استفاده میکنم به هر نحوی هم بگید مقاومت ها رو تغییر دادم . نمیدونم دیگه باید چی بکنم لطفا شما راهنمایی کنید

2. # ADS
    Circuit advertisement

ناظم سایت KHM آواتار ها
    تشکر شده 2,131 بار در 905 پست

رفیق من توصیه میکنم دقیقآ دیتاشیت همو کارخونه ی این جدیدهارو دانلود کنی و ببینی آیا ترتیب پایه ها فرقی میکنن یا نه...1بار سر خودم اومده این قضیه که دیتاشیت 1کارخونه دیگه بود و ترتیبش فرق میکرد..

عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 3 پست

مرسی از کمکت ولی نه مشکل از اینجا نیست چون همون ای سی رو خریدم عینا با همون شماره قبل پایه ها هم همون

عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 3 پست

رفع شد مشکل از مقاومت های بالانس خط انتقال بود و حذف مقاومت 220 اهم اول خط