NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3291 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 9 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 180 از 389

موضوع: واردات mini pc یا raspberry pi نظر بدین!

Banned
    تشکر شده 4 بار در 2 پست

حدف شد توسط ادمین
    دوست عزیز من در پست قبلی نوشتم که فقط در مورد دانگل جدید بحث بشه مثل اینکه حرف ما رو جدی نگرفتی؟
    ویرایش توسط kavir : 02-09-2012 در ساعت 23:48

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

اگه بخوایم کنار تلویزیون بزاریمش و از تمام امکانات اندروید اون استفاده کنیم نظر دوستان چیه.
    یک مودم adsl بیسیم هم بگیریم و به اینترنت کانکت شیم. فقط باید حتما موس و صفحه کلید یا یک ابزار دیگه ای رو به اون متصل کنیم. آخه تاچ که نداره. قابلیت ساپورت dvd rom اکسترنال رو داره؟؟؟؟؟
    و تمام سوالاتی که در مورد این هدف پیش میاد.

چه جایگزینی برای این هدف دوستان پیشنهاد میکنن.
    فکر کنین با این وسیله مستقیم بریم و فیلم رو دانلود کنیم و بلافاصله با lcd 42 تماشا کنیم اونم با کیفیت full hd. وااااااااااااااای............... خسته شدم از این لپتاپ 14 اینچ.

4. تشکرها از این نوشته :

همکار علمی
    تشکر شده 289 بار در 151 پست

تو پست قبلی گفتم تو یه نمایشگاه طرف یه دانگل بلوتوث بهش وصل کرده بود و با ماوس و کیبرد بلوتوثی کار میکرد-کارهای دیگه رو بگو
    دوستانی که به ال ای دی اینچ بالا دسترسی دارن لذت وبگردی و گیم اندرویدی رو از دست ندن-در ضمن من ایمیج ابونتو رو براش دانلود کردم که اگه بتونم روش نصب کنم دیگه عالی میشه-امیدوارم مشکلی پیش نیاد
    دوستانی که استفاده کردن عکس یادشون نره
    ویرایش توسط Pioneer : 03-09-2012 در ساعت 12:47

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

"حذف شد به دلیل تکراری بودن"
    dvd rom چی؟؟؟؟ وصل میشه یا نه. اگه اینم وصل بشه که دیگه هیچ حرفی باقی نمیمونه. کسی میدونه که اندروید میتونه درایو خارجی رو ساپورت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درایور BD خارجی وصل کنیم که دیگه
    اگه این کارا انجام بشه که خیلی عالی میشه
    ویرایش توسط esisafa : 03-09-2012 در ساعت 20:21

همکار علمی

بله ماوس و کیبرد بلوتوثی رو مطمئنم چون دیده‌ام-در این صورت یک پورت یو اس بی تون اشغال میشه -اندروید هم درایو خارجی رو ساپورت میکنه ولی نمیدونم با اینم میشه یا نه- نشد ابونتو هست-دی وی دی رام اکسترنال رو نمیدونم به زودی تست میکنیم-هم هارد هم دیویدی رام همچیزای دیگه
    من چند ساعت یک بار به tnt سر میزنم ببینم کجاست این محموله!

8. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

بعدا یک سوال دیگه. hdmi ماژول از همون اولین لحظه ی بوت تصویر رو نشون میده یا مثل کامپیوتر بعد از لود سیستم عامل کار میکنه. این یک نقص بزرگ در کامپیوترهاست که استفاده از این پورت رو محدود میکنه
    ویرایش توسط esisafa : 03-09-2012 در ساعت 20:22

همکار علمی

هاب رو که ساپورت میکنه ولی hdmi رو فعلا نمیدونم اونطوری که طرف تو فیلم میگه خیلی سریعتر از اون چیزی که بتونه در مورد بوت شدنش توضیح بده بودت شده!

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

برای اجرای برنامه های دات نت روی سیستم عاملهای غیر از ویندوز راههایی وجود داره. دنبال پروژه های mono بگردین. یا .netgnu . حتی خود ماکروسافت هم دات نت فریم ورکی برای سیستم های دیگه تولید کرده.
    اما اینکه چقدر سازگاری دارن چیزی نمیدونم.
    در مورد دوستانی هم که میگن برنامه نویسی اندروید کاری نداره عرض کنم که هرچقدر طول کشید که c# یاد بگیرین، همونقدر هم طول میکشه که برنامه نویسی اندروید یاد بگیرین. هم زبان برنامه نویسی فرق میکنه و هم کتابخونه ها. حتی کتابخونه های برنامه نویسی اندروید با کتابخونه های خود جاوا فرق داره و فقط و فقط زبانش یکی هست.
    حتی vb و c# هم کتابخونه های یکسان دارن و فقط زبانشون فرق میکنه.
    متاسفانه بیشترین تفاوتی که ممکنه و میتونه وجود داشته باشه رفتن از c# به اندرویده. با اینکه یک مدت با c# کار کرده بودم وقتی رفتم سراغ اندروید چیزی ازش نفهمیدم. مثل اینه که با بسکام برای avr برنامه بنویس حالا بخوای با کیل برای آرم برنامه بنویسی
    قضیه هم اینه که خود اندروید فریم ورکی جدا داره و حتی این فریم ورک به جاوا ربطی نداره و فقط صرفا برای کد نویسی از زبان جاوا استفاده میکه. همونطور که میشه از vb و c# و f# و j# هم برای ویندوز استفاده کرد.
    ویرایش توسط esisafa : 03-09-2012 در ساعت 20:44

همکار علمی

مهندس لینک دانلود این مونو رو چند صفحه قبل گذاشتم! بله واقعا برنامه نویسی اندروید فرق داره- با همکاری دوستان یه تاپیک بزنیم و شروع کنیم مهندس نظرتون چیه؟!
    تو یه لینکی هم کفته هارد تا 2 ترابایت رو ساپورت میکنه
    ویرایش توسط Pioneer : 03-09-2012 در ساعت 20:56

ناظم سایت KHM آواتار ها
    تشکر شده 2,131 بار در 905 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط esisafa نمایش پست ها
    برای اجرای برنامه های دات نت روی سیستم عاملهای غیر از ویندوز راههایی وجود داره. دنبال پروژه های mono بگردین. یا .netgnu . حتی خود ماکروسافت هم دات نت فریم ورکی برای سیستم های دیگه تولید کرده.
    اما اینکه چقدر سازگاری دارن چیزی نمیدونم.
    منم از یکی پرسیدم گفت با همو mono میشه برنامه های نوشته شده با #C رو تو لینوکس اجرا کرد..ولی ورژن های قبل 2010 رو...گفت واسه 2010 یا 2012 فعلآ ساپورت نمیکنه...بعد گفت سیستمش اینجوریه که باید فایل پروژه رو داشته باشی و تو mono کامپایل کنی..با داشتن فایل اجرایی نمیشه کاری کرد...
    اگه خواستین اطلاعات کامل تر و دقیق تر بگیرم ازش...

14. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما KHM برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

این پروژه مونو یک فریمورک رو در لینوکس نصب میکنه یا برای c# کتابخونه جدید نصب میکنه یا c# رو طوری تغییر میده که برنامه نویسی با کتابخونه های دات نت باشه و فقط کد تولید شده در لینوکس اجرا بشه؟؟؟؟؟
    دقیقا در مورد پروژه های مونو توضیح بدین لطفا
    البته این بحث برنامه نویسی و فریم ورک هم مربوط میشه به همین سخت افزار دیگه و باید بررسی کرد که چطور میشه در visual studio و با همین کتابخونه های دات نت برنامه نوشت و در لینوکس اجرا کرد. وگرنه برنامه نویسی اندروید میشه دوباره کاری.
    ویرایش توسط esisafa : 03-09-2012 در ساعت 21:02

16. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

ناظم سایت KHM آواتار ها
    تشکر شده 2,131 بار در 905 پست

این پروژه مونو یک فریمورک رو در لینوکس نصب میکنه یا برای c# کتابخونه جدید نصب میکنه یا c# رو طوری تغییر میده که برنامه نویسی با کتابخونه های دات نت باشه و فقط کد تولید شده در لینوکس اجرا بشه؟؟؟؟؟
    دقیقا در مورد پروژه های مونو توضیح بدین لطفا
    البته این بحث برنامه نویسی و فریم ورک هم مربوط میشه به همین سخت افزار دیگه و باید بررسی کرد که چطور میشه در visual studio و با همین کتابخونه های دات نت برنامه نوشت و در لینوکس اجرا کرد. وگرنه برنامه نویسی اندروید میشه دوباره کاری.
    کلآ 1برنامه هست که تو لینوکس نصب میشه..و همو فایل پروژه #c رو میگیره و به فایل اجرایی تو لینوکس کامپایل میکنه..
    کلآ اینجوری که برنامه رو واسه ویندوز مینویسی و فایل برنامه رو انتقال میدی به لینوکس و تو اونجا با مونو کامپایلش میکنی...نوشتن برنامه اش هیچ فرقی نمیکنه...
    (فقط مهم اینه که فایل exe نباشه دیگه..فایل اصلی پروژه باشه)
    والا منم خودم که کار نکردم..شاید چیزایی رو هم اشتباه بگم...هر سوالی هست بگین از دوستم بپرسم...

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما KHM برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

این برنامه ی مونو یک پروژه ی اپن سورس و برای اجرای برنامه های دات نت روی یکی دیگه از سیستم عامل هاست. هم واسه ابونتو داره هم اندروید
    درکل کدوم نرم افزار کار خود ماکروسافته که این کار رو میکنه؟؟؟؟؟؟ فکر نکنم باشه.
    در مورد اینم که پروژه رو به لینوکس انتقال بدیم و اونجا کامپایل کنیم که مشکلی نیست یک ابونتو با VMware راه میندازیم و اونجا کامپایل میکنیم و سیستم دیگه ای هم لازم نیست. مهم اینه که چقدر سازگاری داره. یعنی برنامه ای که در ویندوز نوشته میشه و با پورت ها مثل usb و شبکه و سریال کار میکنه آیا با این کار در لینوکس هم کار میکنه؟؟؟؟؟ یا در مورد دیتابیس
    در بررسی که انجام دادم گفته که با امکانات دات نت 1.1 تا بالای 90% سازگار هست . با دات نت 2 هم 80%
    بیاین امیدوار باشیم که همین چند درصد عدم تطبیق هم مربوط به همون پورت ها نباشه که در غیر این صورت باید دیگه بیخیال mono شد.
    اینم چند لینک برای بررسی سریع که البته برای اندروید پولی هست
    DistroPackages/Ubuntu - Mono
    Mono
    Mono for Android - Create amazing Android apps with C# and .NET
    در مجموع باید به مشکل خورد. مثلا فکر کنید که بخوایم با libusb برنامه بنویسیم. این کتابخونه برای ویندوز طراحی شده و رو لینوکس نصب نمیشه مگر اینکه بشه از نسخه ی لینوکس اون استفاده کرد و با هم سازگاری کامل داشته باشن. به هیچ وجه فکر نکنم بشه.
    ویرایش توسط esisafa : 04-09-2012 در ساعت 02:44

20. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

همکار علمی

دوستان بالاخره این ام کا رسید دستمون! یه نکته دوستانی که پورت hdmi ندارن ولی dvi دارن میتونن با یک کابل یا تبدیل ارزون از پورت dvi مانیتورشون استفاده کنن! خودتون هم میتونید درست کنید! سیگنالهای hdmi رو dvi هم داره-گوگل کنید!
    ------------------
    من این تبدیل رو تست کردم جواب نداد! dviاز سیگنال HDCP پشتیبانی نمیکند- همون هند شیکینگ!
    ویرایش توسط Pioneer : 06-09-2012 در ساعت 02:29

22. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Pioneer برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال naatamam آواتار ها
    نام
    حسن معماری
    تشکر شده 877 بار در 286 پست

سلام
    با داشتن این mk802 دیگر کار روی سیستم هایی که به تصویر و مونیتور احتیاج داریم خیلی راحت میشه و میشه از پورت usb موجود برای ارتباط سریال و I/O استفاده کرد فقط باید یک برد واسط درست کرد که کار زیاد مشکلی نیست ولی مهمترینش برنامه نویسی برای این mk802 در اندروید است که کار را کمی سخت میکند.

دوستان من هم تازگی ها به برنامه نویسی برای اندروید علاقه مند شدم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
    در سایت های ایرانی هم که هرکدام یک پیشنهادی کرده اند و کلی برنامه برای Eclipse و SDK یا Mono گذاشته اند که اغلبشان ناقص است و درست نصب نمیشود.
    پیشنهاد میکنم یک تاپیک مجزا برای برنامه نویسی اندروید درست کنیم و اصولی و جامع برنامه نویسی اندروید را آموزش دهیم.
    ویرایش توسط naatamam : 05-09-2012 در ساعت 20:44

24. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما naatamam برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

اینم یک لینک برای شروع کار با اندروید
    آموزش برنامه نویسی اندروید
    ولی اینجا بهتره که کار با پورت ها در اندروید آموزش داده بشه نه برنامه نویسی اندروید که جای اونم هست

26. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال hamidam آواتار ها
    نام
    حمید مومنی
    تشکر شده 157 بار در 60 پست

اینم یک لینک برای شروع کار با اندروید
    آموزش برنامه نویسی اندروید
    ولی اینجا بهتره که کار با پورت ها در اندروید آموزش داده بشه نه برنامه نویسی اندروید که جای اونم هست
    این سایت را قبلا" دیده بودم متاسفانه ایکلیپس هایی که گذاشته در ویندوز 7 , 64 بیتی نصب نشد.
    پورت چی ؟ مگر اندروید پورت داره !!!

همکار علمی

اقا احسان دستت بابت لینک درد نکنه-نمیدونم چرا ندیده بودمش!

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

خوبی سایت اینه که حداقل اسم نرم افزار ها رو گفته. و شما باید هر نرم افزار رو از سایت خودش دانلود کنید یا هر سایت دیگه ای. به هر حال من با همین سایت شروع کردم و ولی به خاطر عوامل بسیاری ادامه ندادم.
    بله سیستم عامل های پرتابل درایور ندارن چون درایور های اونا در هنگام ایجاد خود ایمیج سیستم عامل درست بشن و کار هر کسی نیست. مثلا باید نحوه ی اتصال نمایشگر با میکرو رو قبلا به سیستم عامل معرفی کرد. دلیلش هم اینه که مثل کامپیوتر یک پلتفرم خاص ندارن. البته اطلاعات من در این زمینه خیلی کمه و خیلی جدی نگیرین.
    همین usb ها پورت هستن دیگه

درضمن اکثر نرم افزارهای مورد نیاز برنامه نویسی اندروید برای ما ایرانی ها بلاک شدن و به قول بچه ها باید از فندق شکن استفاده کنید

کاربر علاقه مند mostafa-plc آواتار ها
    تشکر شده 5 بار در 4 پست

سلام به همه.

يه سوال از مسئولين سايت دارم. اگه من تعدادي raspberry pi بخوام ميتونيد برام وارد كنيد؟ قيمتش چند در مياد براي من؟
    در مورد انتخاب هم بايد بگم به نظر من روي لينوكس كار بشه بهتره چون اندرويد بدرد محيطهاي صنعتي نميخوره.

ممنون ميشم سوالو جواب بديد...

صفحه 9 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین