NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3291 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 19 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 380 از 389

موضوع: واردات mini pc یا raspberry pi نظر بدین!

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

مطمئنید تمام مراحل رو درست انجام دادید ؟؟؟
    فقط با یک MicroSD تست کردید (ترجیحا با یکی دیگه هم تست کنید)

اندرویدش مشکلی نداره ؟؟؟

مهندس firmware رو با PC آپدیت کردید ؟؟؟(مراحل قبلا گفته شده)
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

2. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Doloop برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر علاقه مند edisonkocholoo آواتار ها
    نام
    علیرضا شیرانی
    تشکر شده 37 بار در 12 پست

حسین اقا ممنون که جواب دادی

مطمئنید تمام مراحل رو درست انجام دادید ؟؟؟
    اوهووووووووووووووم
    بله
    تا جایی که می دونم درست انجام دادم
    فقط با یک MicroSD تست کردید (ترجیحا با یکی دیگه هم تست کنید)
    حقیقتش 44 تومان پول این میکرو SD را دادم. متاسفانه دیگه برام مقدور نیست یکی دیگه بخرم.
    به نظز شما از ایراد از میکرو SD هست ؟ مارکش Apacer هست. خودمم بهش مشکوکم. اخه چند روز پیش هم سوخت ولی چون گارانتی لابف تایم داشت عوضش کرد. فک می کنم باید از همین میکرو SD مشکل باید باشه
    مهندس firmware رو با PC آپدیت کردید ؟؟؟(مراحل قبلا گفته شده)
    بله فریم ورک این ( همون اندروید منظورمه ) را هم اپدیت کردم. اخرین نسخه اندروید را روش نصب کردم. به نظزتون ایراد از اینه ؟یعنی برگردم و همون اندزوید قبلی را روش بزارم ؟؟

راستی مهم نیست این میکرو SD را فرمت کنیم یا نه؟ اگه مهمه فرمتش چی باید باشه ؟FAT32 ؟؟
    بعد وقتی به تلویزیون وصلش می کنیم و برق را هم وصل می کنیم چند ثانیه طول میکشه تا بالا بیاد ؟ تو فرم سایت rikomagic نوشته بود 30 ثانیه ؟ این عدد درسته ؟؟
    اندرویدش مشکلی نداره ؟؟؟
    نه اندرویدش هم هیچ مشکلی نداره . تا جایی که من باهاش کار می کنم خوب کار می کنه .

حسین اقا شما چه میکرو SD دارید؟ چه مارکی هست ؟ کلاس 4 هست یا 10 ؟ و چند گیگ ؟؟
    ببخشینا ، شزمنده . دارم می پرسم ببینم که اگه مجبورم دوباره هزینه کنم چی باید بخرم؟ تو فروم خارجی این mk802 اشازه شده که کلاس 4 سریع تر از کلاس 10 رو MK802 جواب داده !!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط edisonkocholoo : 10-02-2013 در ساعت 21:17

نام
    حسين

سلام
    حسین اقا شما چه میکرو SD دارید؟ چه مارکی هست ؟ کلاس 4 هست یا 10 ؟ و چند گیگ ؟؟
    من یه 4G دارم که کلاسش رو روش زده 4 و مارک SP زده
    یه 8G هم دارم که کلاسش نا مشخص و مارکش هم معلوم نیستروش فقط نوشته microsd و made in تایوان

من با هردو اینا برای بوت کردن اوبونتو جواب گرفتم

البته این فایل جدید اوبونتو 8 گیگ ظرفیت میخاد ولی اون اوایل فایلی رو گذاشته بودن که 4 گیگ نیاز داشت
    اگه سرچ کنی پیدا میکنی (توی پست های قبل هم بهشون اشاره کردم)
    ولی شما سعی کن برای تست از یکی یه 8 گیگ قرض کنی تا مطمئن شی مشکل از SD هست و هزینه بیخودی متحمل نشی

میشه بگید MK802 شما ورژن چنده؟
    2
    یا
    3

6. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Doloop برای ارسال این پست سودمند:

نام
    علیرضا شیرانی

میشه بگید MK802 شما ورژن چنده؟
    خواهش میکنم . ورژن یک هست . از کویر الکترونیک گرفتم دیگه. اقای زارعی که فقط ورژن یکشو اورده و منم از همین جا گرفتم . البته مثل این که سایت های دیگه ای هم هستن که می فروشن و ورژن بالاتر هم دارن اما از من ورژن یک هست و فرم ورکش را اپدیت کردم . راحت اپ شد هیچ مشکلی نداشت . مثلا یه
    اپلیکیشن اصافه شده که واسه اتصال به camera هست و یا فرضا یه اپلیکیشن دیگه برا یو تیوب داره اگه اشتباه نکنم و موارد دیگه که خاطرم نیست.

با خودم گفتم شاید ایراد همین باشه . یعنی فریم ورک اپدیت شده نمی تونه اوبونتو را بوت کنه !!!
    البته این دلیل منطقی و خوبی نیست . ولی از بس به بن بست خوردم دیگه همه چیو احتمال می دم.

وقتی این مموری حاوی اوبونتو را میزنم به mk802 و وصل می کنم به TV هی می گم ای خدا میشه این اوبنتو بیاد بالاااااااااااااااااااااا ااااااااااا

تاحالا شاید بالغ بر 50 بار تست زدم اما بی فایده ست . صفحه تلویزیون کاملا سیاه و می نویسه No seignal

یه جورایی دیگه تاب و توانم را بریده

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط edisonkocholoo نمایش پست ها
    خواهش میکنم . ورژن یک هست . از کویر الکترونیک گرفتم دیگه. اقای زارعی که فقط ورژن یکشو اورده و منم از همین جا گرفتم . البته مثل این که سایت های دیگه ای هم هستن که می فروشن و ورژن بالاتر هم دارن اما از من ورژن یک هست و فرم ورکش را اپدیت کردم . راحت اپ شد هیچ مشکلی نداشت . مثلا یه
    اپلیکیشن اصافه شده که واسه اتصال به camera هست و یا فرضا یه اپلیکیشن دیگه برا یو تیوب داره اگه اشتباه نکنم و موارد دیگه که خاطرم نیست.

با خودم گفتم شاید ایراد همین باشه . یعنی فریم ورک اپدیت شده نمی تونه اوبونتو را بوت کنه !!!
    البته این دلیل منطقی و خوبی نیست . ولی از بس به بن بست خوردم دیگه همه چیو احتمال می دم.

وقتی این مموری حاوی اوبونتو را میزنم به mk802 و وصل می کنم به tv هی می گم ای خدا میشه این اوبنتو بیاد بالاااااااااااااااااااااا ااااااااااا

تاحالا شاید بالغ بر 50 بار تست زدم اما بی فایده ست . صفحه تلویزیون کاملا سیاه و می نویسه no seignal

یه جورایی دیگه تاب و توانم را بریده
    سری جدید 160 تومنی اگر خریدین توی توضیحات نوشتیم نرم افزاری اعتباری بهش نیست و فقط اندروید میشه روش کار کرد
    اونی که بچه ها سری اول روش ابونتو نصب کردن 220 تومن بود و الان 280 در میاد
    بهتره کوبی برد بگیرین برای ابونتو
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

9. تشکرها از این نوشته :

نام
    علیرضا شیرانی

رفتم 20 هزار تا یه میکرو SD دیگه خریدم.
    بازم بی فایده بود

DOlop جان امکانش هست این mk802 را برای شما با پست بفرستم. شما یه تست بزنی بهم خبر بدی. اگه برات شما مقدور بهم خبر بدین . ممنون میشم. چون دیگه نمی دونم چی کار باید بکنم

نام
    حسين

سری جدید 160 تومنی اگر خریدین توی توضیحات نوشتیم نرم افزاری اعتباری بهش نیست و فقط اندروید میشه روش کار کرد
    اونی که بچه ها سری اول روش ابونتو نصب کردن 220 تومن بود و الان 280 در میاد
    مهندس اگه 160 تومنیه
    چون روال کار نصب اوبونتو زیاد سخت نیست و شما احتمالا درست رفتید و مشکلتون همون حرف آقای زارعی هست و متاسفانه کاری هم از بنده بر نخواهد اومد
    حقیقتش چون الان تو اوایل کار با این سخت افزاریم هنوز قلق رفع این موارد از مشکلات به دستمون نیومده

من دقیقا نمیدونم این جور مشکلات قابل رفع هست یا نه ولی امیدوارم بعدها بشه یه کارایی کرد

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

به نظر من raspberry pi ضعیفتر هست اما مسئله خیلی مهم اینه که روی raspberry pi تبلیغ و بازاریابی جهانی شده.

من اولین بار mini pc رو تو سایت شما دیدم اما raspberry pi همه جا اسمش هست.

برای developer ها raspberry pi خیلی بهتره چون قابلیت های زیادی داره.
    هم اینکه مرجع ها و اطلاعات زیادی براش مجوده. اگر کسی از cubieboard یا mini pc سوالی داشته باشه کلی باید بگرده تا شاید به جواب برسه ولی برای raspberry خیلی سریع به جواب میریسد.

هم اینکه کامپوننت های زیادی برای raspberry موجوده از دوربین 5 مگاپیکسیلی بگیر تا کیس!!

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

یه سرچ کنین تو سایت های فارسی ببینید چقدر در مورد raspberry pi به زبون فارسی مطلب نوشته شده، حالا mini pc یا cubieboard رو سرچ کنین

همینطور برای raspberry تو امازون بگردین کلی متعلقات هات که میشه با raspberry فروخت مثل کیس، آداپتور، رم، ال سی دی، تبدیل hdmi به dvi یا vga و.....

همین raspberry رو معروف کرده.

علاوه بر اون کار با raspberry pi خیلی ساده هست، حتی اگر بخواین با لپتاپ باهاش کار کنین نیاز به مانیتور و کیبورد و موس نداره!!!! چون بعد روشن شدن با putty میشه بهش وصل شد و خیلی راحت vnc رو نصب میکنید و بصورت ریموت به دسکتاپش وصل میشن.

علاوه بر اون نصب سیستم عامل هم خیلی ساده هست، فقط لازمه سیستم عامل روی مموری کپی کنید!!
    ویرایش توسط hamidreza66 : 17-02-2013 در ساعت 22:05

نام
    زارعی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza66 نمایش پست ها
    به نظر من raspberry pi ضعیفتر هست اما مسئله خیلی مهم اینه که روی raspberry pi تبلیغ و بازاریابی جهانی شده.

من اولین بار mini pc رو تو سایت شما دیدم اما raspberry pi همه جا اسمش هست.

برای developer ها raspberry pi خیلی بهتره چون قابلیت های زیادی داره.
    هم اینکه مرجع ها و اطلاعات زیادی براش مجوده. اگر کسی از cubieboard یا mini pc سوالی داشته باشه کلی باید بگرده تا شاید به جواب برسه ولی برای raspberry خیلی سریع به جواب میریسد.

هم اینکه کامپوننت های زیادی برای raspberry موجوده از دوربین 5 مگاپیکسیلی بگیر تا کیس!!
    raspberry رو چندین و چنند ماه توی بوق کردن و پوشش خبری ویژه ای داشت و همه گیر شد هنوزم که هنوزه توی پخشش دو هفته زمان تحویل داره
    کوبی برد تا رو شد اماده فروش شد و اصلا فرصت نشد که توی بوق کنن و سریع ما وارد کردیم و تقریبا اولین کشوری هستیم که سریع اینو اوردیم چین مسئلش جدا هست چون دست خودشون هست
    کوبی پیشرفتش بسیار بسیار بیشتر از رسپری هست چرا چیزی که قابلیتش کمتره انگشت کوچیک کوبی نمیشه با همون قیمت بیاریم؟
    سایت های ایرانی شما می فرمائید همشون کپی برداری یک مطلب از نارنجی زدن به اسم کامپیوتر 25 دلاری! کدومشون تخصصی روش بحث کردن ؟

یه سرچ کنین تو سایت های فارسی ببینید چقدر در مورد raspberry pi به زبون فارسی مطلب نوشته شده، حالا mini pc یا cubieboard رو سرچ کنین

همینطور برای raspberry تو امازون بگردین کلی متعلقات هات که میشه با raspberry فروخت مثل کیس، آداپتور، رم، ال سی دی، تبدیل hdmi به dvi یا vga و.....

همین raspberry رو معروف کرده.

علاوه بر اون کار با raspberry pi خیلی ساده هست، حتی اگر بخواین با لپتاپ باهاش کار کنین نیاز به مانیتور و کیبورد و موس نداره!!!! چون بعد روشن شدن با putty میشه بهش وصل شد و خیلی راحت vnc رو نصب میکنید و بصورت ریموت به دسکتاپش وصل میشن.

علاوه بر اون نصب سیستم عامل هم خیلی ساده هست، فقط لازمه سیستم عامل روی مموری کپی کنید!!
    در مورد نرم افزاری کوبی برد هم همینه ابونتو بریز روی فلش بزن به برق بالا میاره خودم شخصا تست کردم و ما هم داریم اموزش ها آماده میکنیم !
    اینم شد دلیل منطقی مقایسه؟

شما ابونتو رو ی کوبی نصب کن و رسپری ببین رسپری رو میندازی کنار یا نه!
    کویر ویدئو راه اندازی شد

15. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    raspberry رو چندین و چنند ماه توی بوق کردن و پوشش خبری ویژه ای داشت و همه گیر شد هنوزم که هنوزه توی پخشش دو هفته زمان تحویل داره
    کوبی برد تا رو شد اماده فروش شد و اصلا فرصت نشد که توی بوق کنن و سریع ما وارد کردیم و تقریبا اولین کشوری هستیم که سریع اینو اوردیم چین مسئلش جدا هست چون دست خودشون هست
    کوبی پیشرفتش بسیار بسیار بیشتر از رسپری هست چرا چیزی که قابلیتش کمتره انگشت کوچیک کوبی نمیشه با همون قیمت بیاریم؟
    سایت های ایرانی شما می فرمائید همشون کپی برداری یک مطلب از نارنجی زدن به اسم کامپیوتر 25 دلاری! کدومشون تخصصی روش بحث کردن ؟

در مورد نرم افزاری کوبی برد هم همینه ابونتو بریز روی فلش بزن به برق بالا میاره خودم شخصا تست کردم و ما هم داریم اموزش ها آماده میکنیم !
    اینم شد دلیل منطقی مقایسه؟

شما ابونتو رو ی کوبی نصب کن و رسپری ببین رسپری رو میندازی کنار یا نه!
    من خودم raspberry دارم! قرار نیست استفاده کامپیوتری کنیم ازش! برای developer ها هست نه کسی که دسکتاپ میخواد.
    به هر حال من قبل خرید تحقیق کردم و دیدم مرجع های raspberry خیلی بیشتر از بقیه بود
    هر چند cubieboard خیلی از raspberry بالاتره. اما فروش موفق و بالای raspberry رو نمیشه رد کرد

همینکه تو سایت های نارنجی و خیلی جاها کپی نارنجی هست، شما یه تبلیغ میزدی تو نارنجی کلی فروش داشتی ولی فکر نکنم با کوبی بورد همچین چیزی ممکن باشه!
    علاوه بر اون گفتم کامپوننت های راسپبری زیاده، شما یه کیس درست و حسابی برای کوبی برد پیدا کن!! حالا یه سرچ بزن برای راسپ بری.

دیگه بقیه با خودتون!!!! من نظرم رو گفتم چون قبل خرید تحقیق کردم

17. تشکرها از این نوشته :

نام
    زارعی

من خودم raspberry دارم! قرار نیست استفاده کامپیوتری کنیم ازش! برای developer ها هست نه کسی که دسکتاپ میخواد.
    به هر حال من قبل خرید تحقیق کردم و دیدم مرجع های raspberry خیلی بیشتر از بقیه بود
    هر چند cubieboard خیلی از raspberry بالاتره. اما فروش موفق و بالای raspberry رو نمیشه رد کرد

همینکه تو سایت های نارنجی و خیلی جاها کپی نارنجی هست، شما یه تبلیغ میزدی تو نارنجی کلی فروش داشتی ولی فکر نکنم با کوبی بورد همچین چیزی ممکن باشه!
    علاوه بر اون گفتم کامپوننت های راسپبری زیاده، شما یه کیس درست و حسابی برای کوبی برد پیدا کن!! حالا یه سرچ بزن برای راسپ بری.

دیگه بقیه با خودتون!!!! من نظرم رو گفتم چون قبل خرید تحقیق کردم
    اتفاقا کوبی هم کیس زیاد داره ولی ما نیوردیم چرا با این دلار بدیم یه چند تا تیکه پلاستیک بیاریم ؟
    در مورد فروش بله نارنجی سایت خوبی هست برای تبلیغ ما داریم متعلقاتش میاریم و تست میکنیم همه چیز اماده شد میذاریم برای فروش و تبلیغ میکنیم
    نظر شما قابل احترام هست ولی اگر درست تحقیق کنید متوجه میشید که کوبی خیلی بهتره
    توی تاپیکی که بچه ها دارن روش کار میکنن یه سر بزنید
    بهتره تاپیک منحرف نکنیم و بحث بره روی مسائل تخصصی
    ویرایش توسط kavir : 18-02-2013 در ساعت 11:58
    کویر ویدئو راه اندازی شد

19. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال hamidam آواتار ها
    نام
    حمید مومنی
    تشکر شده 157 بار در 60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    اتفاقا کوبی هم کیس زیاد داره ولی ما نیوردیم چرا با این دلار بدیم یه چند تا تیکه پلاستیک بیاریم ؟
    در مورد فروش بله نارنجی سایت خوبی هست برای تبلیغ ما داریم متعلقاتش میاریم و تست میکنیم همه چیز اماده شد میذاریم برای فروش و تبلیغ میکنیم
    نظر شما قابل احترام هست ولی اگر درست تحقیق کنید متوجه میشید که کوبی خیلی بهتره
    توی تاپیکی که بچه ها دارن روش کار میکنن یه سر بزنید
    بهتره تاپیک منحرف نکنیم و بحث بره روی مسائل تخصصی
    قبول دارم کوبی برد بهتره اما هروقت راه اندازی شد ...
    هنوز کسی حتی سازندش نتونسته کامل راهش باندازه

نام
    زارعی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidam نمایش پست ها
    قبول دارم کوبی برد بهتره اما هروقت راه اندازی شد ...
    هنوز کسی حتی سازندش نتونسته کامل راهش باندازه
    اینجا جوابتون رو دادم
    ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - CORTEX-A8 Cubieboard وارد ایران شد!
    کویر ویدئو راه اندازی شد

22. تشکرها از این نوشته :

مدير بخش STM32 sadmonew آواتار ها
    نام
    صادق محمدي
    تشکر شده 3,115 بار در 1,408 پست

سلام دوستان عزیزم
    فکر کنم این خبرو برای دوستان raspherry کار مفید باشه، لینکو ببینید:
    http://www.zdnet.com/raspberry-pi-ge...e505&ttag=e505

24. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

یک مشکلی که من تو اندروید دارم فارسی نوشتن با کیبورد اکسترنال هستش
    دوستان راهی برای این موضوع سراغ دارند
    من روی تبلتم نتونستم با کیبورد بلوتوث که بهش وصل کردم فارسی بنویسم
    فقط انگلیسی می نویسه
    میانبر تعویض صفحه کلید هم نداره که فارسیش کنه
    می خوام یدونه از این ها بگیرم می ترسم مثل کیبورد تبلت بی مصرف بشه
    مگر اینکه روش اوبونتو نصب بشه
    راهه دیگه ای کسی سراغ داره

کاربر علاقه مند TABRIZMACHINE آواتار ها
    تشکر شده 11 بار در 10 پست

سلام

بنظرم به شدت تو بازار نیاز به میکرو استپ درایو خوب و ارزون هست اگه 80 -90 تومن در بیاد اینجا خوب فروش میره و کل بچه های سازنده سی ان سی و ربات هم نیاز به بردهای کنترلر مچ تری دارن حالا بهتره با یو اس بی باشه چون دیگه سیستم ها پارالل ندارن حالا نشد با همون سو اس بی.تا 8 یا 9 محورش هم هست.
    Mk1 سه الی 4 محوره ولی mk2-9 هشت تا 9 محوره.قیمت هم 70 دلار الی 90 دلاره.
    باشه من خودم رو تعداد میخوام.

کاربر فعال MMBMMB20 آواتار ها
    نام
    محمد بخشایی
    تشکر شده 45 بار در 30 پست

آقای tabrizmachine پیغام خصوصی به خوده آقای زارعی بده

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام
    من یه mk808 سفارش دادم.ایا میشه رو این هم ابونتو نصب کرد؟ بعد یه سوال دیگه هم دارم
    اینمدل هم مثل مدل 802 جک برای اتصال هندزفری)یا همون اسپیکر) داره یا نه؟
    اگه نداره صداش چطور وصل میشه؟ با hdmi? اگه به مانیتور وصل کنیم چی؟ یعنی باید با صدا خداحافظی کنیم؟چون مانیتور که اسپیکر نداره!

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام به دوستان من یک mk808 دارم که روی کلمه اندروید مانده وبالا نمی آید لطفا راهنمای بفرمائید

صفحه 19 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین