NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4341 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: مقاله: نحوه تولد شکل موج سینوسی توسط avr

عضو جدید
    تشکر شده 108 بار در 9 پست

پیش فرض مقاله: نحوه تولد شکل موج سینوسی توسط avr

سلام
    در این مقاله نحوه تولید شکل موج های سینوسی توسط تایمر آموزش داده می شود.

علی حاجیانی نژاد
    alihaji1985@gmail.com

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط hajiani : 01-05-2012 در ساعت 11:35

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

مقالتونو خوندم جناب حاجیانی ، مثل همیشه مفصل بود.

ضمنا از دوستان می خوام که زحمات جناب حاجیانی رو بی پاسخ نذارن. تا الان که من دارم این مطلب رو می نویسم این مقاله 35 دانلود داشته ولی فقط 4 تا تشکر داره! به نظر من دوستان شدیدا کم کاری می کنن.

راستی جناب حاجیانی به نظر من بهتره برای ارائه ی مطلب دو مورد رو لحاظ کنید. یکی اینکه مقاله ها در قالب فایل pdf و به نام خودتون باشه و دوم اینکه حدالمقدور منابع این مقالات رو هم معرفی کنید. (منظورم منابعی هست که با مطالعه ی اونها به این نتایج رسیدید)
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

4. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی
    تشکر شده 128 بار در 102 پست

ما دانلود نکردیم اما تشکر رو زدیم چون واقعا استحقاق کار علمی ( دیگه حداقلش ) یه تشکر خشک و خالیه

موفق باشین

6. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما alamdar برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید

از لطفی که آقا مرتضی رحیمی کردمحله نسبت به من دارن واقعا تشکر می کنم. در وقع مطالبی که برای شما ارسال می کنم بخش کوچکی از کتابم با عنوان بررسی کاربردی میکروکنترلرهای AVR به زبان های بیسیک و اسمبلی استش. این کتاب مرجع بسیار بسیار کامل برای آموزش میکروکنترلرهای avr از مبتدی تا پیشرفته هست که طی مدت یکسال و نیم وقت شبانه روزی با ترجمه نزدیک به 3000 صفحه از help بیسکام و دیتاشیت میکروها و مقالات کاردبری و تجربیات اینجانب در پروژهای تحقیقاتی که انجام دادم سرچشمه گرفته. این کتاب متاسفانه به دلیل کارشکنی برخی از اساتید و دوستانم به دلیل بالا بودن هزینه چاپ این کتاب (دارای 400 صفحه A4) از انتشارش صرف نظر کردم. حتی با هماهنگی هایی که با سایت تکنو الکترو - سایت تخصصی برق و الکترونیک کردم قرار شد کل این کتاب را با هزینه پایین با فرمت word در اختیار کاربران قرار بدم که متاسفانه بعد از ارسال فایل کتاب براشون این کار را انجام ندادن و حالا حتی جواب ایمیلم هم نمی دم. به هر حال دوست دارم این کتاب را از طریق این سایت با هزینه بسیار پایین با فرمت word در صورت همکاری مجموعه دست اندرکاران این سایت در اختیار همگان قرار بدم. منتظر شنیدن نقطه نظراتتون هستم. فهرست مطالب کتاب پیوست می باشد.
    موفق باشید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: zip fehrest.zip (322.6 کیلو بایت, 212 نمايش)

8. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما hajiani برای ارسال این پست سودمند:

ناظم انجمن Ma3ood آواتار ها
    نام
    مسعود
    تشکر شده 3,087 بار در 1,509 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hajiani نمایش پست ها
    از لطفی که آقا مرتضی رحیمی کردمحله نسبت به من دارن واقعا تشکر می کنم. در وقع مطالبی که برای شما ارسال می کنم بخش کوچکی از کتابم با عنوان بررسی کاربردی میکروکنترلرهای AVR به زبان های بیسیک و اسمبلی استش. این کتاب مرجع بسیار بسیار کامل برای آموزش میکروکنترلرهای avr از مبتدی تا پیشرفته هست که طی مدت یکسال و نیم وقت شبانه روزی با ترجمه نزدیک به 3000 صفحه از help بیسکام و دیتاشیت میکروها و مقالات کاردبری و تجربیات اینجانب در پروژهای تحقیقاتی که انجام دادم سرچشمه گرفته. این کتاب متاسفانه به دلیل کارشکنی برخی از اساتید و دوستانم به دلیل بالا بودن هزینه چاپ این کتاب (دارای 400 صفحه A4) از انتشارش صرف نظر کردم. حتی با هماهنگی هایی که با سایت تکنو الکترو - سایت تخصصی برق و الکترونیک کردم قرار شد کل این کتاب را با هزینه پایین با فرمت word در اختیار کاربران قرار بدم که متاسفانه بعد از ارسال فایل کتاب براشون این کار را انجام ندادن و حالا حتی جواب ایمیلم هم نمی دم. به هر حال دوست دارم این کتاب را از طریق این سایت با هزینه بسیار پایین با فرمت word در صورت همکاری مجموعه دست اندرکاران این سایت در اختیار همگان قرار بدم. منتظر شنیدن نقطه نظراتتون هستم. فهرست مطالب کتاب پیوست می باشد.
    موفق باشید.
    درود
    کتابتون فهرست بسیار جامع و خوبی داره برای من خیلی جالب بود اگر با زبان C کار نمی کردم حتما یه نسخه از این کتاب را تهیه می کردم چون با دو مقاله از این کتابی که قرار دادید واقعا باید مفید باشد.
    امیدوارم دوستان توی این سایت قدرتون را بدونند. موفق باشید.

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Ma3ood برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

فهرست واقعا کاملی داره فکر کنم کتابتونم مثل مقالهاتون عالی و کامل باشند فقط فکر کنم کد تولیدی با بسکام حجم بیشتری در مقایسه با کدویژن و اسمبلی بگیره ولی مزیت ساده بودن دستورات هست به نظر من
    اسمبلی هم والا من تا الان فقط در حد فهمیدن دستورات یاد گرفتم و برنامه های عادی فکر میکنم بدون جدول دستورات هیچکس نمیتونه برنامه بنویسه و سخت تره
    ولی فکر کنم کتاب کاملی باشه با توجه به مقاله هاتون
    موفق باشید

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

آقای حاجیانی من پیشنهاد می کنم که اگه براتون مقدوره توی گردهمائی چهارم ما شرکت کنید. اونجا می تونیم از نزدیک راجع به چاپ کتاب و یا انتشارش از طریق سایت صحبت کنیم.

ضمن اینکه من برای سومین باره که توصیه می کنم کتابتون حتما حتما با فرمت PDF باشه و Water Mark هم داشته باشه. حتی اگه فقط 3 صفحه می خواید توی هر سایتی بذارید باز هم این مورد رو رعایت کنید. متاسفانه همه ی ما می دونیم که قانون کپی رایت توی کشور ما به هیچ عنوان رعایت نمیشه.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

13. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید

من با زبان بیسیک و سی کار کردم بطوری که الان به سه زبان اسمبلی سی و بیسیک تسلط کامل دارم. از جمله ویژگی هایی که کامپایلر بیسکام داره ساده بودن برنامه نویسی با این زبان هست بطوریکه کسانی که می خواهند برنامه نویس حرفه ای شوند از نظر من باستی ابتدا با این زبان شروع کنند (زبان سی و بیسیک تفاوت چندانی ندارند) از طرفی پوشش دادن دستورات بسیار زیادی که این کامپایلر تحت پوشش قرار می ده و از آنجا که این دستورات دارای بدنه اسمبلی می باشند باعث می شوند که در برنامه های با حجم بالا نسبت به زبان سی حجم کد تولیدی بسیار بسیار کمتر بشه در پروژ های سنگین بعینه شاهد همچین موضوعی بودم . از طرفی این کامپایلر دستوارتی داره که اگر از حالت خودکار خارج بشه و برنامه نویسی مانند زبان سی نوشته بشه حجم کد تولیدی هیچ گونه تفاوتی نمی کنه که نحوه انجام این کار در کتاب توضیح داده شده. از بعد دیگر کتاب طوری نگارش شده که برای زبان سی نیز به آسانی قابل استفاده می باشد زیرا یکی از بخش های هر فصل به واکاوی بدنه دستورات و نحوه راه اندازی سخت افزارهای جانبی اختصاص داده شده که برای استفاده در زبان سی بسیار مفید می باشد که این یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب می باشد.

15. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما hajiani برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

نمیدونم من هر 3 زبان را دستوراتش را میدونم ولی با سی برای پروژه های خودم کار میکنم
    اینطور که شما توضیح دادید مطمنم کتاب واقعا خوبی هست اگه چاپ شد خبر بدید ما هم خریداری کنیم

عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_rk نمایش پست ها
    آقای حاجیانی من پیشنهاد می کنم که اگه براتون مقدوره توی گردهمائی چهارم ما شرکت کنید. اونجا می تونیم از نزدیک راجع به چاپ کتاب و یا انتشارش از طریق سایت صحبت کنیم.

ضمن اینکه من برای سومین باره که توصیه می کنم کتابتون حتما حتما با فرمت pdf باشه و water mark هم داشته باشه. حتی اگه فقط 3 صفحه می خواید توی هر سایتی بذارید باز هم این مورد رو رعایت کنید. متاسفانه همه ی ما می دونیم که قانون کپی رایت توی کشور ما به هیچ عنوان رعایت نمیشه.
    چشم پیشنهادتون را درباره فرمت فایل عملی می کنم. هدف آشنایی اولیه با اینجانب بود. مطالبی که انتشار دادم مربوط به دستیابی اینجانب در 3 سال قبل هست بطوری که در این سه سال به یافته های بسیار زیادی دست پیدا کردم که بعضی از اونها منحصر به فرده که اگر خدا بخواد بدلیل رفتار بسیار مناسب بچه های این سایت که جای تشکر داره بطور شراکتی انتشارش بدم. فقط در صورت امکان یک نفر به عنوان نماینده معتمد این سایت از طریق ایمیل به اینجانب برای انجام هماهنگی معرفی شود تا در صورت لزوم با وی هماهنگی های لازم را به عمل آورم.
    alihaji1985@gmail.com
    ویرایش توسط hajiani : 02-05-2012 در ساعت 13:23

18. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام من نمیتونم این فایل روباز کنم لطفا راهنماییم کنید