NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 1980 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 3 از 132 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212253103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 60 از 2636

موضوع: ساخت تابلوی led ثابت

کاربر دائمی mj3747 آواتار ها
    نام
    مجید
    تشکر شده 570 بار در 240 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_elc نمایش پست ها
    ازون سوالا بوداااا
    خب دوست من مگه پلکسی گلاس را بجز CNC لیزری با چیزی سوراخ میزنن؟
    شما ببر در مغازه هایی که زدن سوراخ کاری و حکاکی لیزر طرح را بده و خروجی عکس با اندازه واقعی از کارل بگیر و بده به اونا اونا برات برش میزنن
    میتونی یه طرح از خود نوشته بدی یه لایه برچسب سفید سا قرمز یا... برات میبرن میچسبونن رو پلکسی و سوراخ ها اطرافش ایننطوری طرحت قشنگ تر میشه

ممنون از راهنماییت nima_elc جان

آخه من خودم قبلا که تابلو نویسنده میزدم رو تخته سه لایی یا ورقای نازک MDF خودم سوراخ میزدم

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mj3747 برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

نام
    مجید

بچه ها من یه برنامه دیگه برا corel پیدا کردم که کارای زیادی انجام میده، LED، نئون و کلی کار دیگه که دقیقا نمیدونم چیه.
    دانلود کنید تا با هم کار کنیم ببینیم میشه ازش سر درآورد
    اگه نتونستید توی corel بازش کنید بگید تا بگم چیکار کنید، البته باید Active بشه که من یاد ندارم.

اینم یه سایت درباره ش:
    http://www.unleash.com/mediasales/we...0-details.aspx
    اینم لینک دانلود:
    Get the eCut 5.0 from Download Atlas
    چند تا عکسم گذاشتم دانلود کنید.

و چند تا سوال...
    1- شمام از این نوع LED استفاده میکنین؟
    2- LED ها رو برا 12 ولت چطوری میبندین؟
    3- خروجی میکرو رو برا این مقدار جریان و ولتاژ چطور تقویت میکنین؟

با سپاس
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: rar Pic.rar (344.0 کیلو بایت, 605 نمايش)
    ویرایش توسط mj3747 : 11-05-2012 در ساعت 16:20

5. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما mj3747 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند VAKILZADEH آواتار ها
    نام
    حسين وكيل زاده
    تشکر شده 92 بار در 36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mj3747 نمایش پست ها
    بچه ها من یه برنامه دیگه برا corel پیدا کردم که کارای زیادی انجام میده، led، نئون و کلی کار دیگه که دقیقا نمیدونم چیه.
    دانلود کنید تا با هم کار کنیم ببینیم میشه ازش سر درآورد
    اگه نتونستید توی corel بازش کنید بگید تا بگم چیکار کنید، البته باید active بشه که من یاد ندارم.

اینم یه سایت درباره ش:
    http://www.unleash.com/mediasales/we...0-details.aspx
    اینم لینک دانلود:
    get the ecut 5.0 from download atlas
    چند تا عکسم گذاشتم دانلود کنید.

و چند تا سوال...
    1- شمام از این نوع led استفاده میکنین؟
    2- led ها رو برا 12 ولت چطوری میبندین؟
    3- خروجی میکرو رو برا این مقدار جریان و ولتاژ چطور تقویت میکنین؟

با سپاس

بله من هم دقيقا از اين نوع led استفاده مي كنم.

ولي يادتان باشه كه نوع led از نظر ولتاژ ، جريان و لومن و كيفيت ساخت خيلي فرق مي كنه.

كاش دوستان بيشتر در مورد ال اي دي هايي كه مصرف مي كنند صحبت كنند.

اگه تونستم يه عكس از آن ها ميزارم. فعلا.

7. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما VAKILZADEH برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

سلام اولا به نظر من همون پلاگین همه کار میکنه بدم نیست سراغ این یکی نرفتم چون ادم تو 5 مین تابلو طراحی میکنه فعلا نیازی نمیبینم از پلاگین یا نرم افزار دیگه استفاده کنم
    دوما بحث جالبی کردید دیدید بعضی ازین تابلو سازها با کلی ادعا تابلو میدن تو بازار با قیمت های فضایی بعد میری میبینی یه مدار بسته با این منبع های 12 یا 24 ولت 5-6 آمپر و LED های لیزری سفید یا ....
    که خدایی اگه مستقیم نگاه کنی به تابلو چشم آدم را میزنه
    بعد جالبیش اینجاس چون زاویه پخش نور این LEd ها محدوده این تابلو ها از کنار که نگاه کنید زیاد نور نداره
    من این مشکل را خیلی دیدم و اصلا کاری ندارن LEd چی هست میرن مغازه طرف میگن LEd که نورش بیشتر از همست میخوام ..تخصص یارو را حال کنید
    نکته مهم اینه شما باید توجه کنید برای کجا دارید تابلو میسازید..توی پاساژ..کنار خیابون....تو پیاده رو
    نمیشه که بیاید تو پاساژ LED لیزری بزارید چشم ملت را کور کنید که
    LED لیزری فقط نور و مصرف جریانش بیشتره که نورشم چون با زاویه مشخص پخش میشه برای هرجایی مناسب نیست
    اینی که دوستمون عکسش را گذاشته به LED های کلاهی معروف هستن تو بازار و برای تابلو ها نورش مناسبه و معمولی
    شما اگه میخواید تابلو شما کنتراست بالا تری داشته باشه میتونید از LED های تابلو روانی استفاده کنید نورشون کمتره ولی خیلی خوش آب و رنگ در میاد مخصوصا برای تابلو هایی که طرح داره و شکل
    برید بازارم LED هاش معروف هستن و مشخصشم اینه هر رنگش یه حالت رنگی داره سر LEd ,و مشخصه
    ولی اینا شدت نور زیادی ندارند و برای کنار خیابون زیاد خوب نیستند و برای تو پاساژ و پیاده روهای شلوغ مناسبه بیشتر
    اینم نمونه قرمزش

ولی برای تابلو هایی که کنار خیابون هست مثل تعمیرکار ها که باید راننده ها تابلوشون را ببینند از LED های H یا HB یا ... که روی بسته هاش مشخصاتش را نوشته و موقع خرید بخونید و زاویه پخش نورش و شدت نورش اهمیت بیشتری داره و نوعی که زاویه پخش نورش بیشتر باشه و با اون زاویه نور بیشتریم
    داشته باشه مهمتره چون ولتاژ و جریان را میشه کاریش کرد
    از RGB هم میتونید استفاده کنید و تابلو رنگی بسازید
    جواب سوال دوستمون هم اینه که این تابلو ها یه سری و موازی کردن سادست و کار سختی نیست جوری سری می کنند که 12 بشه و یک مقاومت کنترل جریانم براش میزارن و بعد این مجموعه ها را با هم موازی میکنند
    واسه وصل کردنش هم از رله میشه استفاده کرد و یا اپتوکوپلر و بقیشم که مدار میکرو و یه فلاشر سادست
    از ماسفت هم فکر کنم بشه استفاده کرد
    ببخشید سرتون را با بی سوادیام درد اوردم من بهتر از این بلد نبودم توضیح بدم

9. کاربران : 18 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مجید

دم همه شما گرم

بچه ها افکت چی پیشنهاد میکنین؟
    من برنامه 6 تا افکت برا 2 تا کلمه 6 حرفی و 4 حرفی نوشتم.
    میخوام حداقل 15 تا افکت بذارم.
    نظر بدین.

با سپاس
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: rar test.rar (6.8 کیلو بایت, 371 نمايش)
    ویرایش توسط mj3747 : 12-05-2012 در ساعت 01:07

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما mj3747 برای ارسال این پست سودمند:

این نظر شخصیه و هرکسی روشی داره
    ولی شما چندتا برنامه فلاشر بنویس بعد کلید برای میکرو تعریف کن با زدن کلید کل برنامه فلاشر عوض بشه اینطوری جذاب تره و خریدارم یکم بیشتر خوشش میاد

13. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط VAKILZADEH نمایش پست ها
    احسنت احسنت . خوشم اومد خيلي خوب توضيح دادي. معلومه كه خيلي وارد هستي.
    خواهش حالا این تعریف بود جدی یا تیکه انداختی به من همه چیو الکی تعریف کردم

اخه من خیلی دنبال بعضی چیزا میرم و تنفر خاصی هم از کسایی دارم که ملت را خر گیر میارن و راحت کلاه میزارن سرشون دوستانی هم که ازین اطلاعات استفاده میکنن خواهشا انصاف داشته باشید تو کار همیشه من چندجایی تو اصفهان سراغ دارم رو هر تابلو ثابت نزدیک 200 هزار تومن میخورن اخه حلاله؟؟من نمیدونم اینا چه فکری میکنن
    تو اصفهان واسه یه پروژه ساده روباتیک این پسر مدرسه ای ها و اینایی که تو پژوهش سرا هستن را سرکیسه میکنن
    میگه یه مدار ربات مسیر یاب 40 تومن!!!اخه یکی نیست بگه بی انصافا چقدر میخورید!
    کل کیتم 4 سانت در 4 سانته دیگه حساب کنید مدارش چیه

اینم واقعا میگم با عرض معذرت از مدیران سایت اگه نباید همچین موضوعی را بگم ولی دوستان اصفهانی فروشگاهی تو خیابون طالقانی وجود داره که موتور گریبکس معمولی را 40 تومن میفروشه و من لنگه همون موتور را از یکی از دوستام که همونجا مغازه داره خریدم 24 تومن!! این فروشگاه فروشگاه روباتیک و بیشتر موتور داره و مطمنا میشناسن اصفهانی ها این فروشگاه را

راستی از بحث اصلی خارج نشیم تابلو ثابت ها را یک سری طرح بزودی واسه دوستان قرار میدم رو تابلو هاشون خواستن استفاده کنن
    من تو کل فروم های الکترونیک از این فروم خیلی خوشم اومد دم همتون گرم هر کمکی هم بر بیاد از دستم میکنم
    دوستای اصفهانیم کاری داشتن بگن کمک میکنم مخصوصا راجب فروشنده های طالقانی

راستی پشت این تابلو LED ها صحنه وحشتناکیه از لحیم کاری و اکثرا در اثر ضربه و یا لحیم کاری نا مناسب تابلو ها دچار قطعی میشن بعضی قسمت هاش.
    من روی یکی از تابلو های که ساختیم بعد لحیم کاری به محل های لحیم کاری و جایی که امکان اتصالی داشت کمی چسب حرارتی زدم و اون تابلو تا الان زیر این همه بارون های بعد عید و 2 باری که از دستمون افتاد هیچیش نشده
    واسه قابشم بهترین چیز المنیوم شیار دار هست که واسه پنجره هاست و بعد قرار دادن یکم چسب اکواریوم هم بکشید کناره های قاب تا تابلوتون ضد اب بشه
    البته این واسه محیط بیرونه که زیر باد و بارون و.. هست
    واسه کارای توی مغازه و پاساژ قاب معمولی کافیه
    ویرایش توسط nima_elc : 12-05-2012 در ساعت 03:46

15. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مجید

بچه ها من میخوام شکل درست کنم، چطوری باید این کار انجام بدم؟

17. تشکرها از این نوشته :

نام
    حسين وكيل زاده

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_elc نمایش پست ها
    خواهش حالا این تعریف بود جدی یا تیکه انداختی به من همه چیو الکی تعریف کردم

اخه من خیلی دنبال بعضی چیزا میرم و تنفر خاصی هم از کسایی دارم که ملت را خر گیر میارن و راحت کلاه میزارن سرشون دوستانی هم که ازین اطلاعات استفاده میکنن خواهشا انصاف داشته باشید تو کار همیشه من چندجایی تو اصفهان سراغ دارم رو هر تابلو ثابت نزدیک 200 هزار تومن میخورن اخه حلاله؟؟من نمیدونم اینا چه فکری میکنن
    تو اصفهان واسه یه پروژه ساده روباتیک این پسر مدرسه ای ها و اینایی که تو پژوهش سرا هستن را سرکیسه میکنن
    میگه یه مدار ربات مسیر یاب 40 تومن!!!اخه یکی نیست بگه بی انصافا چقدر میخورید!
    کل کیتم 4 سانت در 4 سانته دیگه حساب کنید مدارش چیه

اینم واقعا میگم با عرض معذرت از مدیران سایت اگه نباید همچین موضوعی را بگم ولی دوستان اصفهانی فروشگاهی تو خیابون طالقانی وجود داره که موتور گریبکس معمولی را 40 تومن میفروشه و من لنگه همون موتور را از یکی از دوستام که همونجا مغازه داره خریدم 24 تومن!! این فروشگاه فروشگاه روباتیک و بیشتر موتور داره و مطمنا میشناسن اصفهانی ها این فروشگاه را

راستی از بحث اصلی خارج نشیم تابلو ثابت ها را یک سری طرح بزودی واسه دوستان قرار میدم رو تابلو هاشون خواستن استفاده کنن
    من تو کل فروم های الکترونیک از این فروم خیلی خوشم اومد دم همتون گرم هر کمکی هم بر بیاد از دستم میکنم
    دوستای اصفهانیم کاری داشتن بگن کمک میکنم مخصوصا راجب فروشنده های طالقانی

راستی پشت این تابلو led ها صحنه وحشتناکیه از لحیم کاری و اکثرا در اثر ضربه و یا لحیم کاری نا مناسب تابلو ها دچار قطعی میشن بعضی قسمت هاش.
    من روی یکی از تابلو های که ساختیم بعد لحیم کاری به محل های لحیم کاری و جایی که امکان اتصالی داشت کمی چسب حرارتی زدم و اون تابلو تا الان زیر این همه بارون های بعد عید و 2 باری که از دستمون افتاد هیچیش نشده
    واسه قابشم بهترین چیز المنیوم شیار دار هست که واسه پنجره هاست و بعد قرار دادن یکم چسب اکواریوم هم بکشید کناره های قاب تا تابلوتون ضد اب بشه
    البته این واسه محیط بیرونه که زیر باد و بارون و.. هست
    واسه کارای توی مغازه و پاساژ قاب معمولی کافیه

نخير قربان. تيكه چيه من كاملا جدي بودم. واقعا خوشم اومد كه مسائل فني را اين جوري بيان كرديد. خيلي ها فرق درجه پخش نور led و شدت نور را نمي دانند. و اين همه به قول شما اين بچه هاي كم سن را خدمت مي كنند!!!!!!!!! حالا ما كه هيچ. ولي اونايي كه نمي دانند و اين جوري سرشون كلاه ميره ، آدم رو بدجوري عصباني مي كنه. به قول شما كيت رباتيك را الآن به همت بسته بندي هاي شيك مي توان با قيمت معقولي ساخت اما همان پروژه را به قيمت چند صد برابر خدمت مي كنند به مشتري!!!!!!! به هر حال................

من هم پشت اين led ها را ديده ام. خيلي وحشتناك هست. هر جوري كه دلشان خواست به هم بندي مي كنند. ولي بايد راه اصولي و كلاسيك هم باشه كه به خلاقيت فرد بر ميگرده.

19. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما VAKILZADEH برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال alimicro آواتار ها
    نام
    علی غلامی
    تشکر شده 102 بار در 55 پست

سلام دوستان من بیشتر ازال ای دی کلاهی واوال استفاده می کنم ازال ای دی لیزری هم استفاده کردم کارخیلی ضایع درآمد ولی واقعاال ای دیهای کلاهی واوال مخصوص تابلوهای ثابته.موفق باشید

21. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alimicro برای ارسال این پست سودمند:

نام
    حسين وكيل زاده

نقل قول نوشته اصلی توسط alimicro نمایش پست ها
    سلام دوستان من بیشتر ازال ای دی کلاهی واوال استفاده می کنم ازال ای دی لیزری هم استفاده کردم کارخیلی ضایع درآمد ولی واقعاال ای دیهای کلاهی واوال مخصوص تابلوهای ثابته.موفق باشید

البته اگه مستقيم به اون نگاه كنيد مشكلي نيست. ولي اگه از طرفين به تابلو نگاه كنيد ، با ال اي دي هاي ليزري خيلي بد ميشه.

حال يه سوال خيلي توپ!!!!!!!!!!

قبلا كه اين كلاهي و اوال نبود چيكار مي كردند؟ چون من سنم كمه و تجربه قبلي ها رو ندارم!!!!!

نكنه به اين خاطر يكدفعه صنعت پر رونق تابلو روان سازي و تابلو ثابت سازي اين قدر پيشرفت كرد.

يعني كار اين دوتا ال اي دي بود؟!!!!!!!!!!!!

23. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما VAKILZADEH برای ارسال این پست سودمند:

ببخشید من امروز نبودم مرسی از دوستان
    رونق این تابلو ها بخاطر مقرون به صرفه بودنش بود و اینکه اوایل با ال ای دی معمولی یا یا کدر بود وجالب نبود ولی بعد که این ای ای دی ها اومد جذاب شد و همه شکلیم میشد در اورد

طرح شکلم بزودی میگم چطوریه فعلا خوابم

25. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال naatamam آواتار ها
    نام
    حسن معماری
    تشکر شده 877 بار در 286 پست

دوستان بستگی داره تابلو کجا نصب میشه
    اگر در جایی است که نور شدیده یا نور آفتاب وجود دارد حتما" از led های اوال استفاده کنید.

اگر در جایی که سایه است نور زیاد و خیره کننده میخواهید از led های کلاهی .

اگر در سایه و محیط کم نور , نور زیاد هم احتیاج ندارید از led های مات استفاده کنید و یک صفحه مات نازک (مثل کاغذ کالک) روی led های ها قرار دهید..
    ویرایش توسط naatamam : 13-05-2012 در ساعت 19:08

27. کاربران : 8 تشکر کرده اند از شما naatamam برای ارسال این پست سودمند:

نام
    حسين وكيل زاده

نقل قول نوشته اصلی توسط naatamam نمایش پست ها
    دوستان بستگی داره تابلو کجا نصب میشه
    اگر در جایی است که نور شدیده یا نور آفتاب وجود دارد حتما" از led های اوال استفاده کنید.

اگر در جایی که سایه است نور زیاد و خیره کننده میخواهید از led های کلاهی .
    این led های کلاهی مدل های مختلفی دارد , 5 میل و 3 میل , که لنز بکار رفته روی آن ها متفاوت است. (قطر led همان 5 میلیمتر است ولی لنز آن به 3 میل یا 5 میل معروف است)

اگر در سایه و محیط کم نور , نور زیاد هم احتیاج ندارید از led های مات استفاده کنید و یک صفحه مات نازک (مثل کاغذ کالک) روی led های ها قرار دهید..

چي؟ چي؟ اين LED هاي كلاهي همشون 5 ميل هستند ولي قطر لنزهاشون فرق ميكنه؟!!!!!!!!!! واي خداي من. يعني از ظاهر نميشه تشخيص داد؟ حالا من اين همه LED كلاهي خريدم ، از كجا بدونم لنز اون 5 ميل است يا 3 ميل؟ آيا شما در اين مورد مطمئن هستيد؟ قطر همه ال اي دي هاي من 5 ميل هست.

29. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما VAKILZADEH برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط vakilzadeh نمایش پست ها
    چي؟ چي؟ اين led هاي كلاهي همشون 5 ميل هستند ولي قطر لنزهاشون فرق ميكنه؟!!!!!!!!!! واي خداي من. يعني از ظاهر نميشه تشخيص داد؟ حالا من اين همه led كلاهي خريدم ، از كجا بدونم لنز اون 5 ميل است يا 3 ميل؟ آيا شما در اين مورد مطمئن هستيد؟ قطر همه ال اي دي هاي من 5 ميل هست.
    فکر کنم خود led را گفت 5 یا 3 میلی متری هستن ولی زاویه و شدت نورشونرو بسته هاش فرق داره مثلا من برای 5 میلی متری ها 3نمونه زاویه و شدت نور مختلف دیدم تو بازار

31. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مجید

مرسی از اطلاعات همه دوستان

بچه ها من یجا قیمت گرفتم این تابلو ها رو گفت متری 55 تومن، متر دور LED ها. شما قیمت ندارین؟

بعد اینکه رفتین یه جواب به ما بدین...
    بچه ها من میخوام به همون قشنگی که LED ها رو فونت چیده میشه روی شکل LED بچینم، در واقع شکل درست کنم. لطفا راهنمایی کنین.

با سپاس
    ویرایش توسط mj3747 : 13-05-2012 در ساعت 16:28

33. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mj3747 برای ارسال این پست سودمند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mj3747 نمایش پست ها
    مرسی از اطلاعات همه دوستان

بچه ها من یجا قیمت گرفتم این تابلو ها رو گفت متری 55 تومن، متر دور led ها. شما قیمت ندارین؟

بعد اینکه رفتین یه جواب به ما بدین...
    بچه ها من میخوام به همون قشنگی که led ها رو فونت چیده میشه روی شکل led بچینم، در واقع شکل درست کنم. لطفا راهنمایی کنین.

با سپاس
    اصفهان منصف ترینشون متری 34 میگیره و تا متری 60 میگیرن البته با led معمولی
    منظورتون را از شکل بگید تا بگم چیکار کنید اگه شکلتون رو تابلو باشه که کاری نداره اگه نمونه ای دیدید بگید تا بگم چطوریه

35. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مجید

امثال این شکل ها

ویرایش توسط mj3747 : 13-05-2012 در ساعت 18:33

37. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما mj3747 برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال naatamam آواتار ها
    نام
    حسن معماری
    تشکر شده 877 بار در 286 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط VAKILZADEH نمایش پست ها
    چي؟ چي؟ اين LED هاي كلاهي همشون 5 ميل هستند ولي قطر لنزهاشون فرق ميكنه؟!!!!!!!!!! واي خداي من. يعني از ظاهر نميشه تشخيص داد؟ حالا من اين همه LED كلاهي خريدم ، از كجا بدونم لنز اون 5 ميل است يا 3 ميل؟ آيا شما در اين مورد مطمئن هستيد؟ قطر همه ال اي دي هاي من 5 ميل هست.
    سلام
    دوستان موردی که در باره لنز ledهای کلاهی (3 و 5 میلی) گفتم اشتباه بود. اون مطلب را تصحیح میکنم

اون مورد مربوط میشه به ledهای چهار پایه که اینجا کاربردی نداره . عکس این ledهای 4 پایه با لنز 3 میل و 5 میل را مشاهده میکنید در زیر :
    کیفیتش زیاد خوب نیست با موبایل گرفتم.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 79
حجم: 18.2 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 65
حجم: 22.6 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3.jpg
مشاهده: 77
حجم: 46.2 کیلو بایت  

39. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما naatamam برای ارسال این پست سودمند:

نام
    حسين وكيل زاده

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط naatamam نمایش پست ها
    سلام
    دوستان موردی که در باره لنز ledهای کلاهی (3 و 5 میلی) گفتم اشتباه بود. اون مطلب را تصحیح میکنم

اون مورد مربوط میشه به ledهای چهار پایه که اینجا کاربردی نداره . عکس این ledهای 4 پایه با لنز 3 میل و 5 میل را مشاهده میکنید در زیر :
    کیفیتش زیاد خوب نیست با موبایل گرفتم.

خوب خوب. داشتم سكته ميكردم.

اين led هاي كلاهي در چند زاويه در بازار موجود هستند؟

Led هاي من 110 درجه هستند. با مارك led lamps‌

41. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما VAKILZADEH برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 3 از 132 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212253103 ... آخرینآخرین