NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2927 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تشکیل گروه تحقیقاتی - عملیاتی رباتیک

کاربر دائمی
    تشکر شده 128 بار در 102 پست

Exclamation تشکیل گروه تحقیقاتی - عملیاتی رباتیک

سلام دوستان

من خیلی توی اینترنت سرچ کردم به دنبال یک شرکت تحقیقاتی صنعتی تخصصی در زمینه رباتیک منتهی جز چنتا شرکت کوچیک و ساده ، با یک سری فعالیت سطحی و مونتاژی جای درست و درمونی نیافتم

البته خودمم سواد درست و حسابی توی این عرصه ندارما ، اما دوست داشتم جایی بود که حداقل میرفتم و 4 تا چیز تو این زمینه یاد میگرفتم

خلاصه پس از نا امید شدن از جستجو و سرچ ، اولا اگر کسی جایی رو در تهران میشناسه ، خواهشا به بنده معرفی کنه ، من حاضرم برم کار آموزی رایگان انجام بدم ، به شرطی که واقعا 4 تا مطلب به درد بخور هم یاد بگیرم

اگر نه ، بیاید دوستانی که در تهران هستند (در درجه اول) یه شرکتی چیزی تاسیس کنیم تا خودمون فعالیت کنیم توی این زمینه ، از کارهای کوچیک تا جا افتادن و انجام کارهای بزرگ!

با توجه به اینکه این رشته تو ایران شدیدا نو پاست به نظرم اینده خیلی درخشانی هم داشته باشه!

البته چیزی که گفتم فقط یک پیشنهاد اولیه بود ، دوستان با تجربه تر حتما نظرات و پیشنهادات بهتری خواهند داشت ... منتهی کار باید از یک جایی شروع بشه و هدف من از ایجاد تاپیک هم همین هستش

با سپاس فراوان

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 4 بار در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar نمایش پست ها
    سلام دوستان

من خیلی توی اینترنت سرچ کردم به دنبال یک شرکت تحقیقاتی صنعتی تخصصی در زمینه رباتیک منتهی جز چنتا شرکت کوچیک و ساده ، با یک سری فعالیت سطحی و مونتاژی جای درست و درمونی نیافتم

البته خودمم سواد درست و حسابی توی این عرصه ندارما ، اما دوست داشتم جایی بود که حداقل میرفتم و 4 تا چیز تو این زمینه یاد میگرفتم

خلاصه پس از نا امید شدن از جستجو و سرچ ، اولا اگر کسی جایی رو در تهران میشناسه ، خواهشا به بنده معرفی کنه ، من حاضرم برم کار آموزی رایگان انجام بدم ، به شرطی که واقعا 4 تا مطلب به درد بخور هم یاد بگیرم

اگر نه ، بیاید دوستانی که در تهران هستند (در درجه اول) یه شرکتی چیزی تاسیس کنیم تا خودمون فعالیت کنیم توی این زمینه ، از کارهای کوچیک تا جا افتادن و انجام کارهای بزرگ!

با توجه به اینکه این رشته تو ایران شدیدا نو پاست به نظرم اینده خیلی درخشانی هم داشته باشه!

البته چیزی که گفتم فقط یک پیشنهاد اولیه بود ، دوستان با تجربه تر حتما نظرات و پیشنهادات بهتری خواهند داشت ... منتهی کار باید از یک جایی شروع بشه و هدف من از ایجاد تاپیک هم همین هستش

با سپاس فراوان

سلام

داداش منم عین خودتم

یه سر به این لینک زیر بزن خودت دستت میاد منم دوست داشتم کسایی باشن که بتونم کارایی که تو ذهنمو هستشو با کمکشون انجام بدم

ساخت ربات فیلمبردار با موقعیت یاب

همکار افتخاری dariush_ab آواتار ها
    نام
    داریوش عباسی نژاد
    تشکر شده 1,810 بار در 1,064 پست

سلام به دوستان عزیز.
    مدتی است قصد دارم یک mobile robot حرفه ای درست کنم که بشود با متلب هم براش کد نویسی و شبیه سازی انجام داد ولی خوب فرصتش نمیشه!!
    نمیدونم رباتیک تو ایران الان در چه وضعیتی هست؟
    برنامه نویسی ویندوز 10 رزبری را با زبان آردوینو تجربه کنید!
    ایمج آماده کیوت 5.7 برای بردهای رزبری - آرنج پای - نانوپای - کیوبی - سینلینکس - پاین 64

آموزش راه اندازی اولیه برد EasyARM و کامپایل سورس WinCE
    آموزش های فارسی
    لینوکس - ویندوز - متلب
    - سیمیولینک - کیوت برای رزبری پای
    مشاوره رایگان خرید کامپیوتر های تک بردی فروشگاه کویر الکترونیک

ارتباط با من از طریق پست های انجمن و یا ایمیل یاهو موجود در بخش کاربری

کاربر فعال mohammadne آواتار ها
    نام
    محمد پورخلیلی
    تشکر شده 214 بار در 132 پست

سلام
    من از 3 سال پیش در شهر خودم کلاسهای حضوری رایگان اردوینو و رباتیک رو برگزار میکنم، چندین گروه رباتیک هم تشکیل دادیم ، اوایل کار همه مشتاق کار و فعالیت بودن اما کم کم که پیش میرفتیم وقتی تقسیم کار میشد خیلی ها چون پیش زمینه ای در اون موضوع نداشتن نمیتونستن قسمت محول شده رو در زمان تعیین شده به اتمام برسونن خلاصه اینکه برام تجربه شد اگر قصد انجام یه پروژه تحقیقاتی یا توسعه رباتیک رو داشتم از افراد با تجربه استفاده کنم، همچنین در حوضه کارهای تحقیقاتی نمیشه به هر کسی اعتماد کرد، نه بخاطر سرقت اطلاعات و راهکارهای تیم بلکه وقت انسان خیلی مهمه ، مثلا با تعدادی فرد علاقه مند پروژه رو تا جایی پیش میبردم اما در میانه راه تعدادی دانشگاه راه دور قبول میشدن تعدادی خدمت میرفتن تعدادی هم کار ، شرکتهای الکترونیک و رباتیک داخل بجای اینکه کارهای رباتیک برای مصارف عمومی انجام بدن بیشتر به سمت بازار صنعتی تمایل دارن چون سود خیلی بیشتری داره و اینجور شرکتها هم بخاطر شرایط کاریشون بعید میدونم کار اموز قبول کنن.