NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4403 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شبکه و uip

مدیرکل انجمنها agape آواتار ها
    نام
    Zeus
    تشکر شده 2,209 بار در 846 پست

پیش فرض شبکه و uip

سلام به همه دوستان گرامی !
    آیا کسی با UIP کار کرده ! و تونسته اونو برای کایل پورت کنه ! من دو روز وقت گذاشتم و اونو پورت کردم ولی یه مخص این که یکی از توابع اونو صدا میزنم فرقی نمیکنه که کدوم تابع کلا برنامه هنگ میکنه و اجرا نمیشه ! همون کد رو تو GCC کامپایل میکنم بدون هیچ مشکلی کار میکنه و اصلا مشکلی نداره
    و مساله دوم - فکر کنم آقای عبدالهی با IAR کار کرده باشن - حالا نمیدونم ورژن ارم رو هم کار کردن یا نه
    میخوام یه تستی با این کامپایلر انجام بدم !
    ولی یکم گیر داره - میخواستم بدونم چطور فایل های icf رو باید به پرژوه اضافه کنم - چطور باید تنظیمات مربوط که پروگرامر رو توش انجام بدم - چون الان غیر فعال هست !
    در ضمن الان کدی که تولید کرده - اجرا میشه ولی فقط تو محیط دیباگش - وقتی فایل خروجی رو جدا پروگرام می کنم - هیچ عکس العملی نداره ! حالا چرا نمیدونم !

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدير بخش STM32 sadmonew آواتار ها
    نام
    صادق محمدي
    تشکر شده 3,115 بار در 1,408 پست

سلام مهندس مزارعي عزيز
    در مورد سوال اولتون: ميشه فايل پروژه رو اينجا بذاريد. شما با Keil كامپايل كردين و مشكل داشت؟ درسته؟