NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4408 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خاطرات M.ABDOLLAHI : مشکلی ساده در فیبر مدار چاپی

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

Thumbs up خاطرات M.ABDOLLAHI : مشکلی ساده در فیبر مدار چاپی

سلام دوستان چشمتون روز بد نبینه من چند وقت پیش یک مداری که چند ساله تولید میکنم را بستم اصلش یک میکرو مگا هشت بود با یک ماژول 3000 تومانی که دقیقا فقط از طریق یک سیم با هم ارتباط داشتند اول که برق را زدم مدار کار نکرد و بعد هم دیدم هم ماژول هم میکرو جفتشون سوخته هر چی بررسی کردم دیدم اشکالی در مدار نیست بعد هر دو را عوض کردم باز هر جفتشون سوخت بعد با ولتمتر همون تک سیمی که بین میکرو و ماژول بود را گرفتم 12 ولت میداد!! با اهممتر که گرفتم دیدم یک اتصال کوتاه با 12 ولت براش پیش اومده اون هم با یک خطی که به هیچ وجه با چشم من دیده نمیشد خلاصه همینطوری شد البته خدا را شکر میکنم اول اینکه حتما یک حکمتی داشته دوم اینکه خسارت بیشتر از این نشد
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

سلام مجدد خدا بگم چکار کنه اون مدیری رو که این تاپیک را به اسم من درست کرد خیلی خوب باشه تو ذهنم هست چند تا خاطره دیگه براتون تعریف کنم تا بعد
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

5. تشکرها از این نوشته :