NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3267 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 36 از 36

موضوع: دانلود نمونه برنامه برای خانواده stm32

Banned
    نام
    مهدی رحیمی
    تشکر شده 1,448 بار در 579 پست

مهندس این پست رو بخون شماتیک بردیه که برای stm32f103vet6 زدم سخت افزارشم توشه
    این میکرو پراکنده ! - صفحه 2 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™
    راستی مهندس راه اندازی پروتکل can رو برای چی میخوای؟؟؟؟؟

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 32 بار در 16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikazi نمایش پست ها
    مهندس این پست رو بخون شماتیک بردیه که برای stm32f103vet6 زدم سخت افزارشم توشه
    این میکرو پراکنده ! - صفحه 2 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™
    راستی مهندس راه اندازی پروتکل can رو برای چی میخوای؟؟؟؟؟
    سلام. خیلی ممنون.
    برای یک پروژه میخوام که توش دو تا میکرو arm باید باشه که یکیشون باید کیپد رو بخونه و اطلاعات رو رو lcd نشون بده و همون لحظه برای میکرو دوم که راه انداز استپ موتور هست برفسته که اطلاعات مربوط به میزان چرخش به درجه هست میباشد.
    با تشکر.

5. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند

سلام اقا کامی.
    برنامه شما رو کامپایل کردم که یه سری ارور بر مبنای نبود فایل های adc و ... میداد که اونارو گیر اوردم و اضافه کردم. اما حالا با توجه به این که فایل کانفیگ رو باز کردم و حتی کامنت مربوط به کتابخانه adc رو هم برداشتم باز هم به عبارات داخل adc گیر میده. به نظر فایل c. مربوط به رو نمیتونه بازکنه با اینکه تو یه پوشه قرارشون دادم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    .\stm32f10x_adc.h(33): error: #20: identifier "u8" is undefined
    .\stm32f10x_adc.h(261): error: #20: identifier "ADC_TypeDef" is undefined

Banned
    نام
    مهدی رحیمی

مهندس قبلا هم گفتم این مثال خود keil هستش تو خود سایت کیل can رو سرچ کنی برات مثالشو میاره در ضمن مثالی که گزاشتم برای من که هیچ مشکلی نداره و بدون ارور کامپایل میشه شما تغییرات خاصی توش دادید؟؟؟ من خودم برای پروژه t107bl فقط هدر can.c رو به پروژم اضافه کردم و مشکلی نداشت اگه داری تو هدرت از توابع cmsis استفاده میکنی یه تغییراتی تو تنظیمات پروژت باید انجام بدی این جور تغیرات رو اقا صادق بیشتر وارده اگه تغییرات رو نداده باشی به هدرای توابع cmsis گیر میده و ارور میده متاسفانه تو این ضمینه خیلی وارد نیستم مهندس دوستان که تو این ضمینه وارد هستن این قسمت رو جواب بدن ممنون میشم
    دوستان دیگه هم این مثالی که تو صفحه قبل گزاشتم رو دانلود کنن و کامپایلش کنن ببینید همین مشکل رو دارن ویا نه؟؟؟ برای من که بدون مشکل داره کامپایل میشه راستی تو خود پروژه گفته اگه میخواید تو یه سیستم واقعی مثال رو بکار ببرید تو تابع can_init قبل خط 5 دوتا کامت بزارید تا این قسمت کامپایل نشه چون این بخش مربوط به شبیح سازی تو خود کیل هستش که تو اون فایل pdf که سایت کیل گزاشته نحوه دیباگ کردن برنامه رو توضیح داده
    /* COMMENT THE LINE BELOW TO ENABLE DEVICE TO PARTICIPATE IN CAN NETWORK */
    CAN_testmode(CAN_BTR_SILM | CAN_BTR_LBKM); // Loopback, Silent Mode (self-test)

کاربر علاقه مند

اون مشکلات رو حل کردم اما حالا فقط یه مشکل مونده که اونم گیر میده که فایل stm32f10xR.lib رو نمیتونم پیدا کنم . دوستان اگر میتونید راهنمایی کنید. کارم خیلی گیر کرده. ممنون.

Banned
    نام
    مهدی رحیمی

مهندس این فایل داخل خود نرم افزار کیل موجوده اگه به این گیر میده بخاطر اینه که دایرکتوریشو پیدا نمیکنه
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

10. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikazi نمایش پست ها
    مهندس این فایل داخل خود نرم افزار کیل موجوده اگه به این گیر میده بخاطر اینه که دایرکتوریشو پیدا نمیکنه
    ممنون. تست میکنم خبرشو میدم. بازم ممنون.

کاربر علاقه مند

کسی میدونه چطوری میشه کتابخانه lcd کاراکتری (lcd_4bit) که تو مثال خود کیل هست رو جوری تغییر داد تا بشه ازش برا بوردای خودمون استفاده کنیم؟
    اخه داخلش یه PINS_DATA و یه PINS_CTRL داره که معلومه شماره اول هرکدوم از بیت های دیتا و کنترلی رو به صورت بلعکس میگیره.

Banned
    نام
    مهدی رحیمی

مهندس تو پروژه راه اندازی t107bl این هدرو به پروژه اضافه کردم و مثل ساعت داره کار میکنه فقط شما پایه هارو تغییر بده همین دنبال دردسرم نری بهتره از همین مثالهای تست شده استفاده کن .
    راستی فکر کنم این هدری که میگم همون هدر مثال کیل هستش که تغییرش دادم یه چنتا دستورم کم داشت بهش اضافه کردم

کاربر فعال saeidhp آواتار ها
    نام
    سعید
    تشکر شده 76 بار در 44 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط altium نمایش پست ها
    کسی میدونه چطوری میشه کتابخانه lcd کاراکتری (lcd_4bit) که تو مثال خود کیل هست رو جوری تغییر داد تا بشه ازش برا بوردای خودمون استفاده کنیم؟
    اخه داخلش یه PINS_DATA و یه PINS_CTRL داره که معلومه شماره اول هرکدوم از بیت های دیتا و کنترلی رو به صورت بلعکس میگیره.
    توی پست 628 لینک زیر یه مثال آماده هست که آقا صادق زحمتشو کشیده و بدون مشکل کار میکنه شاید به کار شما هم بیاد

شروع آموزش stm32 بر پایه برد سفارشی - صفحه 63 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™

کاربر علاقه مند

ممنونم. راستش بنده تازه کار با این میکرو رو شروع کردم، بنا به دلایلی از جمله همین can به سراغش اومدم.
    فکر میکردم آماده کردن پروژه با این میکرو زیاد زمان بر نیست اما پس از آماده شدن سخت افزار با کامپایل اولین برنامه که از لیب های cmsis استفاده کرده بود با ارورهای خیلی زیادی مواجه شدم و بعد از کلی تلاش بالاخره فهمیدم که باید چندتا دیفاین و مسیر لیب به option های پروژت برای استفاده از لیب های cmsis اضافه کنی. اما بعد از این کارا بازم بیجواب موند، ینقدر لیبهای cmsis تودرتو و بی در و پیکرند که دنبال ایراد گشتن توش کلی زمان میبره. اما با پیشنهاد شما به سراغ همین مثال های آماده keil رفتم که تنها اشکال موجود سر راه بنده عدم اصلاح لیب lcd کاراکتری برای پروژه خودم بود که شما امروز برای این موضوع بنده رو راهنمایی کردید. الان که سر کار هستم وقتی رسیدم خونه حتما تست میکنم.
    ولی سوالی که برای بنده به وجود میاد این هست که اینجانب خیلی دنبال یه refrence manual برای ایجاد یک پروژه جدید هم به صورت عادی و هم با استفاده از لیب های cmsis در KEIL در اینترنت گشتم اما تقریبا چیز خاصی پیدا نکردم. واقعا جای تعجب داره که شرکت برای محصولش تنها به مثال های موجود در لیب پکش که اونم خیلی پر پیچو خم هست بسنده کرده و به دنبال انتشار یک راهنمای جامع نرم افزاری نرفته است.

کاربر علاقه مند

پیرو پست بالا بگم که فقط تونستم یک pdf برای iar گیر بیارم که زیاد بد نبود.
    جناب saeidhp ممنونم اما برنامه ای که شما گذاشتید برای استفاده نیاز به لیب های cmsis داره اما مثال خود کیل بدون استفاده از اون ها نوشته شده است.

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

کسی دوربین بافر دار ov7660 رو با برد stm32103vet6 که هر دو در فروشگاه هست راه انداخته

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام دوستان. برای و STM32F103 ال سی دی 7اینچ stm1963 کی بورد تاچ روی ال سی دی میخوام. دارید برنامشو کمکم کنید؟

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام
    من یک نومنه کد واسه راه‌اندازی دوربین ov9650/9652 میخوام که از SD استفاده کنه و نتیجه رو رو PC نمایش بده.
    کسی نمونه کد داره؟ من از STM32f407VGT6 استفاده میکنم1!
    ممنونم

- - - Updated - - -

راسی بچه ها این sample های ST همه اش با keil هست ؟ sample برای STMcubeMX نداره؟

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام دوستان
    تو سایته 302 Found یه سری سورس کد و سمپل هست.
    من نتونستم دانلود کنم
    کسی اینارو داره؟
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12