NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4463 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 25

موضوع: بازتاب جهانی خبر استقرار ماهواره نوید علم و صنعت در مدار زمین

کاربر فعال رهتازالکترونیک آواتار ها
    نام
    ابراهیم زهرابی
    تشکر شده 304 بار در 94 پست

پیش فرض بازتاب جهانی خبر استقرار ماهواره نوید علم و صنعت در مدار زمین

بازتاب جهانی خبر استقرار ماهواره نوید علم و صنعت در مدار زمین

خبر استقرار موفقیت آمیز ماهواره نوید علم و صنعت در مدار زمین امروز در صدر خبرهای مهم رسانه های منطقه و جهان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان صنایع هوافضا موفق شد ماهواره نوید علم و صنعت را که به صورت کاملا بومی توسط دانشگاه علم و صنعت ساخته شده توسط ماهواره‌بر جدید سفیر نوید، به فضا پرتاب و در مدار زمین قرار دهد.
    سردار "احمدی وحیدی" وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران پس از این موفقیت تاکید کرد: سازمان صنایع هوافضا بعد از پرتاب موفق ماهواره های امید و رصد به فضا در سومین تجربه موفق پیاپی خود با قرار دادن ماهواره نوید علم صنعت در مدار زمین، فناوری پرتاب انواع ماهواره به فضا را در کشور نهادینه کرد.

این خبر از صبح امروز بازتاب گسترده ای در رسانه های منطقه و کشورهای غربی داشت که همگی نشان از موفقیت جدید ایران در عرصه فضا بشمار می رود.

خبرگزاری فرانسه ساعتی پیش در گزارشی نوشت: ایران با موفقیت سومین ماهواره خود را به فضا پرتاب کرد.

در این گزارش با اشاره به اینکه ماهواره نوید سومین ماهواره پرتاب شده از سوی ایران به فضا از سال 2009 تاکنون است تاکید شده که این موفقیت با جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران همزمان شده است.

خبرگزاری آلمان نیز در گزارشی به پوشش موفقیت جدید ایران در عرصه هوا فضا پرداخت و نوشت: ماهواره نوید علم و صنعت از سوی متخصصان ایرانی ساخته شده و در مدار 270 تا 375 کیلومتری زمین مستقر خواهد شد. این ماهواره می تواند از طریق سه سیستم ارتباطی با زمین ارتباط برقرار کند.

شبکه خبری بی بی سی نیز ساعتی پیش در گزارشی به بازتاب این خبر پرداخت و نوشت: ماهواره نوید علم و صنعت که 50 کیلوگرم وزن دارد در مدت ماموریت 18 ماهه خود در فضا هر 90 دقیقه تصویری را به زمین مخابره می کند.

خبرگزاری رویترز نیز امروز در گزارشی به بازتاب استقرار موفقیت آمیز ماهواره نوید در مدار زمین پرداخت و نوشت: این موفقیت با جشنهای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران همزمان شده است.

شبکه خبری المنار لبنان ، روزنامه القدس فلسطین ، روزنامه الیوم السابع مصر ، روزنامه الاهرام مصر و پایگاه خبری ایلاف عربستان از جمله دیگر رسانه های منطقه بودند که امروز در گزارشهایی مفصل موفقیت جدید ایران در عرصه هوا فضا را بازتاب دادند.

2. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما رهتازالکترونیک برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

سلام

به امید پیشرفت روز افزون کشــــــــــــــــور عزیــــــــــــــزم ایـــــــــــــــران.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

5. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

همکار hakimzadeh آواتار ها
    نام
    غلامرضا حکیم زاده
    تشکر شده 418 بار در 118 پست

میگفتند اولین پیامی که ماهواره امید مخابره کرد این بود که زمین گرد است.
    منتظریم ماهواره جدید چه پیغامی ارسال میکند!!!!!!!!!!!!

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

شبکه خبری بی بی سی نیز ساعتی پیش در گزارشی به بازتاب این خبر پرداخت و نوشت: ماهواره نوید علم و صنعت که 50 کیلوگرم وزن دارد در مدت ماموریت 18 ماهه خود در فضا هر 90 دقیقه تصویری را به زمین مخابره می کند.
    50 کیلو گرم؟؟؟؟؟ مگه تخم مرغ فرستادن که انقدر سبکه !!!!!پس چجوری میخان آدم بفرستن فضا؟؟؟؟
    شاتل های فضایی که ناسا میفرسته بالای تن وزن دارن

فکر کنم اگه یه دونه ترقه سوتی رو هم سرش یه میکرو بزاریم و رو به آسمون شلیکش کنیم تا جو برسه !!!

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

نام
    ابراهیم زهرابی

50 کیلو گرم؟؟؟؟؟ مگه تخم مرغ فرستادن که انقدر سبکه !!!!!پس چجوری میخان آدم بفرستن فضا؟؟؟؟
    گرم گرم جمع شود وانگهی تن شود!!!!

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما رهتازالکترونیک برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مرتضی رحیمی کردمحله

نمی دونم شوخی بود یا تمسخر!

ولی فرستادن یه ماهواره به خارج از جو یا ارتفاع بالای 200 کیلومتر و قرار دادنش در مدار اصلا اصلا کار ساده ای نیستا! هیچ فکرشو کردین که اگه این ماهواره در لحظه ی پرتاپ 0.5 درجه کج پرتاب بشه چه اتفاقی می افته؟ اگه نیروی محرکه زیاد باشه چی میشه؟ اگه کم باشه چی؟

خراج شدن از جو هم موشک بالستیک می خواد. کنترل ماهواره اونم 18 ماه بدون سوخت و در یک مدار مشخص هم کار ساده ای نیستا. مخابره ی اطلاعات به ماهواره و بلعکس و ....

ظرافت های این کار خیلی زیاده دوستان. انشالله به مرحله ی پرتاب شاتل هم می رسیم.
    .

وبلاگ شخصی من

11. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

نام
    ابراهیم زهرابی

بله اونایی که الان شاتل می فرستن از همون اولش که شاتل کار نبودن.خلاصه از یه جایی شروع کردن.

13. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما رهتازالکترونیک برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

ولی اونایی که شاتل فرستادن فکر میکنم اولین شاتلشون رو سال 1965 فرستادن یعنی حدوده 50 ساله پیش !!!!!!
    فکرشو بکنین .... اوووووووووووه 50 ساله پیش کجا و الان کجا

آخه من از دروغ متنفرم بزارین یه قضیه رو براتون بگم
    رفته بودم نمایشگاه الکامپ (نمایشگاه الکامپ پارسال) بعد طرف معاون صاایران بود و برام در مورد ماهواره امید صحبت میکرد بعد کلی برام صحبت کرد و خلاصه میگفت این ماهواره 4 تا آنت داره !! 2 تا فرستانده !! 2 تا گیرنده !! سلول خورشیدی !! + 2 عدد GPS ! خلاصه کلی از امکاناتش صحبت کرد بعد دسته آخر گفت این ماهواره کاملا بومی هستش
    بهش گفتم آقا بومی یعنی این که قطعاتش رو هم داخل خودتون درست کردین؟؟ گفت آره !
    بعد بهش گفتم اگه میگین قطعاتش هم کاملا داخلیه , چطوریه که از 2 تا GPS استفاده کردین؟؟ gps که ماله وزارت دفاع آمریکا هستش
    طرف به پت و پت کردن افتاد بعد نشست کلی واسم روضه خوند ......... داستانش طولانیه
    خلاصه هم تلویزیون و هم این طرف که از مسئول های صاایران بود به همه دروغ گفتن و من که با دروغ گفتن موافق نیستم
    لاقل بگن طراحی از خودمونه و قطعاتش خارجیه (مونتاژ کاری کردیم !!!)

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

15. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط armstk نمایش پست ها
    ولی اونایی که شاتل فرستادن فکر میکنم اولین شاتلشون رو سال 1965 فرستادن یعنی حدوده 50 ساله پیش !!!!!!
    فکرشو بکنین .... اوووووووووووه 50 ساله پیش کجا و الان کجا

آخه من از دروغ متنفرم بزارین یه قضیه رو براتون بگم
    رفته بودم نمایشگاه الکامپ (نمایشگاه الکامپ پارسال) بعد طرف معاون صاایران بود و برام در مورد ماهواره امید صحبت میکرد بعد کلی برام صحبت کرد و خلاصه میگفت این ماهواره 4 تا آنت داره !! 2 تا فرستانده !! 2 تا گیرنده !! سلول خورشیدی !! + 2 عدد gps ! خلاصه کلی از امکاناتش صحبت کرد بعد دسته آخر گفت این ماهواره کاملا بومی هستش
    بهش گفتم آقا بومی یعنی این که قطعاتش رو هم داخل خودتون درست کردین؟؟ گفت آره !
    بعد بهش گفتم اگه میگین قطعاتش هم کاملا داخلیه , چطوریه که از 2 تا gps استفاده کردین؟؟ gps که ماله وزارت دفاع آمریکا هستش
    طرف به پت و پت کردن افتاد بعد نشست کلی واسم روضه خوند ......... داستانش طولانیه
    خلاصه هم تلویزیون و هم این طرف که از مسئول های صاایران بود به همه دروغ گفتن و من که با دروغ گفتن موافق نیستم
    لاقل بگن طراحی از خودمونه و قطعاتش خارجیه (مونتاژ کاری کردیم !!!)
    واقعا طرز فکر شما اینجوریه
    میدونین چیه اگه شما با همون ترقه و میکرو یک تخم مرغ فرستادین فضا من خودمو از برج میلاد میندازم پایین.

شما که از دروغ بدتون میاد من از کوچک کردن کار بدن میاد. اون همه کنترل و دقت و طراحی رو گزاشتین کنار تنها مشکل شما وزنه و اینکه فطعات رو خودمون نساختیم

اگه رضا خان پرتاب ماهواره رو شروع میکرد اون وقت ما الان شاتل میفرستادیم
    ویرایش توسط esisafa : 04-02-2012 در ساعت 13:08

17. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما esisafa برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    تشکر شده 107 بار در 62 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط armstk نمایش پست ها

فکر کنم اگه یه دونه ترقه سوتی رو هم سرش یه میکرو بزاریم و رو به آسمون شلیکش کنیم تا جو برسه !!!

برادر از شما که اینکاره ای بعیده.شاتل رو باماهواره مقایسه میکنی؟

تا همینجاشم که کار کردن کلی دمشون گرم.
    خیالتون راحت ادمشم پرت میکنن.اگه ایران تونسته از صفر برسه به اینجا بعدشم میتونه.

واقعا طرز فکر شما اینجوریه
    میدونین چیه اگه شما با همون ترقه و میکرو یک تخم مرغ فرستادین فضا من خودمو از برج میلاد میندازم پایین.

شما که از دروغ بدتون میاد من از کوچک کردن کار بدن میاد. اون همه کنترل و دقت و طراحی رو گزاشتین کنار تنها مشکل شما وزنه و اینکه فطعات رو خودمون نساختیم

اینه.افرین.
    میدونید غرب از چی ما میترسه ازینکه دانش فنی یه چیزی رو بدست بیاریم.شیوه استفاده کردنشو بلد شیم.قبل انقلابم داشتن واسمون نیروگاه میزدن ولی نمیذاشتن کسی کار یاد بگیره.

مطمئن باشید ما اگه دانش استفاده رو یاد بگیریم خیلی برامون بیشتر سود داره تا بیایم یه چیزی رو از 0 تولید کنیم.هرچند اونهم در جای خودش لازمه.

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Black-Black برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مرتضی رحیمی کردمحله

منم اعلام آمادگی می کنم دادا!

به این میگن حرف حســـــــــاب!

در اینکه ما خیلی از اونا عقب هستیم هیچ شکی نیست ، ولی کی مارو عقب نگه داشته؟ 90 درصدش خود این آمریکائی ها و اروپائی ها بودن و 10 درصد غفلت خودمون. همین برنامه ی هسته ای رو در نظر بگیرید ، مگه مجبورمون نکردن که در دوران خاتمی 2 سال برنامه های هسته ای مونو متوقف کنیم؟

حالا درسته که ما تکنولوژی سخت یک میکرو هم نداریم ولی یادتون باشه تکنولوژی ساخت نداریم! در عوض مخ طراحی داریم. این خیلی مهمه ، اصلا می دونید که یه سری از آی.سی های شرکت فیلیپس رو بچه های ایران طراحی می کنن؟!

در طراحی یک ماهواره و قرار دادنش در مدار کلی نکات ظریف وجود داره که هیچ کشوری حاظر نیست این نکات و علمش رو رو در اختیار دیگران قرار بده. مهم اینه که بچه های این سرزمین تونستن با مغز و ایده های خودشون ماهواره بسازن و بفرستن فضا ، حالا با وسایل خارجی هست که باشه.

اگه این وسایل به وفور ریخته باشه دور و ور شما ولی شما نتونید ازش استفاده کنید چه فایده ای داره آخه؟ مثلا یه اتومبیل فرمول یک به شما بدن بعد شما باهاش 60 - 70 تا راه بری (پروژه دانشجویی) بعد دلت خوش باشه که بلدی از فرمول یک استفاده کنی.

این اروپائی ها و آمریکائی ها تمام علمشون رو بر مبنای علم ایرانی ها و مسلمونا پایه ریزی کردن که اوجش هم در قرن شانزدهم بود که ماشین چاپ اختراع شد و اینا شروع کردن به تکثیر کتاب های مسلمونا و شدن اینی که هستن. اونم با سابقه ی صدها سال استعمار و استثمار کشورهایی مثل ما ، (خدائیش ته نامردیه ، هم علم مارو گرفتن هم نذاشتن خودمون ازش استفاده کنیم)

حالا نوبت ماست که از محیطی مثل اینترنت همون استفاده رو از علم و تکنولوژی این خارجی ها کنیم.

زنـــــده بـــــاد ایـــــران و ایـــــرانی.
    .

وبلاگ شخصی من

21. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

در اینکه ما خیلی از اونا عقب هستیم هیچ شکی نیست ، ولی کی مارو عقب نگه داشته؟ 90 درصدش خود این آمریکائی ها و اروپائی ها بودن و 10 درصد غفلت خودمون. همین برنامه ی هسته ای رو در نظر بگیرید ، مگه مجبورمون نکردن که در دوران خاتمی 2 سال برنامه های هسته ای مونو متوقف کنیم؟

حالا درسته که ما تکنولوژی سخت یک میکرو هم نداریم ولی یادتون باشه تکنولوژی ساخت نداریم! در عوض مخ طراحی داریم. این خیلی مهمه ، اصلا می دونید که یه سری از آی.سی های شرکت فیلیپس رو بچه های ایران طراحی می کنن؟!

در طراحی یک ماهواره و قرار دادنش در مدار کلی نکات ظریف وجود داره که هیچ کشوری حاظر نیست این نکات و علمش رو رو در اختیار دیگران قرار بده. مهم اینه که بچه های این سرزمین تونستن با مغز و ایده های خودشون ماهواره بسازن و بفرستن فضا ، حالا با وسایل خارجی هست که باشه.

اگه این وسایل به وفور ریخته باشه دور و ور شما ولی شما نتونید ازش استفاده کنید چه فایده ای داره آخه؟ مثلا یه اتومبیل فرمول یک به شما بدن بعد شما باهاش 60 - 70 تا راه بری (پروژه دانشجویی) بعد دلت خوش باشه که بلدی از فرمول یک استفاده کنی.

این اروپائی ها و آمریکائی ها تمام علمشون رو بر مبنای علم ایرانی ها و مسلمونا پایه ریزی کردن که اوجش هم در قرن شانزدهم بود که ماشین چاپ اختراع شد و اینا شروع کردن به تکثیر کتاب های مسلمونا و شدن اینی که هستن. اونم با سابقه ی صدها سال استعمار و استثمار کشورهایی مثل ما ، (خدائیش ته نامردیه ، هم علم مارو گرفتن هم نذاشتن خودمون ازش استفاده کنیم)

حالا نوبت ماست که از محیطی مثل اینترنت همون استفاده رو از علم و تکنولوژی این خارجی ها کنیم.
    احسنت...
    انصافا اگر درست نگاه کنیم همین الان خیلی از کارمندهای مهم ناسا ایرانی هستند در ضمن اگر فرستادن همین ماهواره به فضا کار آسونی چرا هنوز خیلی از کشورهای پیشرفته به این دانش دست پیدا نکردند تازه اونها که مثل ما اینقدر تحریم نیستند خیلی بیشتر از ما هم به قطعات دسترسی دارند...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

23. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

دقیقا...
    ببینید تا اونجا که من شنیدم و خوندم اولین ادمی که روس ها فرستادن تا ناحیه جو با یه بالن بوده که طرف بدبخت اون بالا خفه شد و مرد
    حتی امریکائی ها هم همچین صوتی داده بودن مونتها نفراتشون بیشتر بود
    ما هم خدارو شکر خیلی خوب پیش رفتیم ( با وجود تحریم های بسیار)
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

25. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Doloop برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال

قشنگترین چیزش میدونی چیه:
    اون قسمتیه که قبل از پرتاب ماهواره میگه تقدیم به پیشگاه حضرت ولی عصر.
    اینه که به کار ارزش میده.

27. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما Black-Black برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 55 بار در 23 پست

دوستان یه سوال.
    چرا این دانشمندانی که ازشون به اسم ایرانی یاد میشه تو ایران نیستند؟
    چرا تو همین مرز و بوم نتونستن به اوج برسن؟ مگه سدی بر سر راهشون وجود داشته که اونجا تونستن موفق بشن، اما تو خاک خودشون نه.
    بیان اول خودمون رو اصلاح کنیم و نه تقسیرها رو بر سر اینو اون. این شهامت می خواد.

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 55 بار در 23 پست

دوست دارم .اون زمانی رو در مملکتمون ببینم که به سرمایه گذاری و احترام و بها دادن به دانشمندان، نو آوران و متفکرین که همه ایرانی هستیم به یک ارزش تبدیل شده باشه و نه یک چیز و فکر ارزشمند. خواهیم دید آن روز را .
    به امید ایران و برادران و خواهران سربلند

30. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mazyar برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مهدی عبدالهی

سلام صبح بخیر شما اگر توجه کنی در ضمن اون زمانی که اونها شروع کردند کشور ما متاسفانه مستعمره آمریکا و انگلیس بوده همین الان هم داره کارهای خوبی انجام میشه مثالش همین سایت یا سایتهای علمی دیگر که خیلی بیشتر از اونی که ما ممکنه فکر کنیم به پیشرفت کشور کمک میکنه همین الان کشور ما بیشترین رشد علمی را در کل جهان داره و این خودش ما را به آینده امیدوار میکنه انشاا...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

32. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyar نمایش پست ها
    دوستان یه سوال.
    چرا این دانشمندانی که ازشون به اسم ایرانی یاد میشه تو ایران نیستند؟
    چرا تو همین مرز و بوم نتونستن به اوج برسن؟ مگه سدی بر سر راهشون وجود داشته که اونجا تونستن موفق بشن، اما تو خاک خودشون نه.
    بیان اول خودمون رو اصلاح کنیم و نه تقسیرها رو بر سر اینو اون. این شهامت می خواد.

من اصلا هیچ اصراری ندارم اونارو ایرانی بدونم.چون یا غیرت نداشتن وایسن تو مملکت خودشون کار کنن یا تو فرهنگ غربی حل شدن رفتن اونور کارشونو میکنن ..... خوری شونم میکنن.فقط یه پروفسور سمیعیشونو قبول دارم.

اگرم کسی تو این مملکت بخاد به جایی برسه یا شهیدش میکنن یا میخرنش میبرنش اونور(نه که رسما بیان پول بدن 4 تا تجلیل و مجلیل و 4 تا جایزه میندازن جلوش یاروهم سری جو گیر میشه بدو بدو میره بیرون)

ما در حال اصلاح شدنیم.طول میکشه.

دوست دارم .اون زمانی رو در مملکتمون ببینم که به سرمایه گذاری و احترام و بها دادن به دانشمندان، نو آوران و متفکرین که همه ایرانی هستیم به یک ارزش تبدیل شده باشه و نه یک چیز و فکر ارزشمند. خواهیم دید آن روز را .
    به امید ایران و برادران و خواهران سربلند
    همین که یه حرکتی شروع بشه شما مطمئن باش به جای خوبی میرسه.مشکل نبود همون حرکتس.
    به امید ایران و برادران و خواهران سربلند در پیشگاه خدا

سلام صبح بخیر شما اگر توجه کنی در ضمن اون زمانی که اونها شروع کردند کشور ما متاسفانه مستعمره آمریکا و انگلیس بوده همین الان هم داره کارهای خوبی انجام میشه مثالش همین سایت یا سایتهای علمی دیگر که خیلی بیشتر از اونی که ما ممکنه فکر کنیم به پیشرفت کشور کمک میکنه همین الان کشور ما بیشترین رشد علمی را در کل جهان داره و این خودش ما را به آینده امیدوار میکنه انشاا...
    اینو واقعا قبول دارم که رشد علمی ما فراتر از حد تصوره من روزی رو میبینم که مردم از خیلی از کشور ها واسه کار مهاجرت کنن به ایران.

مطمئن باشید با این پیشرفتهایی که تو علم نانو فناوری داره انجام میشه در اینده نزدیک ما به تکنولوژی ساخت انواع ای سی و پردازنده دسترسی پیدا میکنیم.ایرانم که ماشالله بیابون زیاد داره یعنی سیبلیکون توش فراوون پیدا میشه.
    چین هم مطمئن باشید دیگه زیاد دووم نمیاره.چون اونا بی هدف کار میکنن فقط واسه اینکه بتونن شیکمشونو سیر کنن.ولی دانشمندای ایرانی حسابشون کلا با همه فرق داره.
    کلا بگم ...... جهان در حال تغییر اساسیه.

34. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Black-Black برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مهدی عبدالهی

انشاا...

36. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

راستی اینم بدونید
    من چند روز پیش تو اخبار شنیدم
    طی یکسری بررسی ها ایرانیها نه
    اروپائی ها به این نتیجه رسیدن که سرعت پیشرفت ایران هم اکنون هشت برابر کشور هایی مثل آمریکا و ژاپنه
    این کم نیست
    حتی خود ژاپنی ها هم اعتراف کردن که خلاقیت یه فرد معمولی ایرانی برابر دو تا ژاپنی باهوشه
    پس ما میتوانیم...
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

38. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Doloop برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین