NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3405 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 421

موضوع: استارت کار با میکرو stm32f

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

سلام مجدد شب بخیر چه خبر؟ آقا میگم ای کاش حداقل میشد سری 200 رو کار کرد اون ترتیب پایه هاش یکی بجز یکی دو تا که من یکی از بردها همون اولی را اصلاح کردم براش میدونید من هم قبول دارم که احتمال زیاد میکروهای st صنعتی تر ولی خوب وقتی فقط سری 100 هست چکار میشه کرد؟ باز هم خوبه برای شروع البته بعد چی شد بالاخره محمد رضا جان بالاخره میخوای یک قسمت برای نمونه برنامه بگذاریم ؟؟؟
    در ضمن میتونیم روی برنامه های آموزشی این سی دی هم حساب کنیم!
    به دستت درد نکنه شما باید تا الان محتویات cd را میگذاشتی ما دانلود کنیم به علاوه چند تا عکس هم از بردت بنداز ببنیم چطوریه... ممنون میشیم...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر دائمی
    تشکر شده 531 بار در 212 پست

دكتر برد ساده و تميزي هست ولي دوست داشتم امكانات بيشتري داشته باشه ..

ميشه لطفا به اين برد به سرعت LAN و USB دوم اضافه كني؟
    يا كيبرد رو از رديف به مربع تغيير بديم ؟ براي ايجاد فضا بيزر رو سوكت بشه مثل مادر برد كامپيوتر !
    و اون دوتا پتانسيومتر رو وسط تر بيان ! باطري و مثلا رم ريدر بره پشت؟

رگولاتور نداره انگار براي 3.3 و 5 ولت !
    هيچ LED نداره يك سري بزاريم هم براي چك نقاطي از مدار هم براي بازي و تست!
    ميشه مقاومتهاو خازنهاي SMDها به معمولي تبديل بشه!

اگر جك اسپيكر و ميكروفن هم بزاري براي 107 هم آماده تر ميشه!
    ميشه سوكت اتصال مستقيم به Toch LCD فروشگاه رو هم داشته باشه؟

اگر بگم سنسور شتاب و قطب نما هم جاش خالي باشه حرف بديه ؟

جناب عبدالهي ممكنه توي منبعي كه ميشناسيد بگرديد ببينيد كدام LAN و USB و ماژولهاي بيشتري دارند .. اگر هم براتون مقدور هست ادرس بديد خودم بگردم

ممنون از سرعت همكاري شما
    ویرایش توسط alishekarriz : 20-01-2012 در ساعت 12:18

5. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند بی مخ! آواتار ها
    تشکر شده 54 بار در 30 پست

با سلام دوباره!!!
    خب چند عکس + شماتیک این بورد آموزشی + چندتا برنامه ای که الان دستم هست رو آپلود می کنم. امیدوارم به درد همگی بخوره!!!
    فعلاً 10تا از 20 برنامه ی آموزشی رو داشتم روی هاردم، سی دیشم الان دستم نیست! باز رسید باقیش رو هم میذارم + باقی فایل ها و برنامه های کاربردی!!!
    اینجا می تونید بورد آموزشی و امکاناتش رو ببینید!
    اینم چندتا عکس!

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط بی مخ! : 20-01-2012 در ساعت 11:27
    . . . پــــــــــشـــــــــــــتــــــــــــکـــــــــــــــار . . .

بریم STM32

7. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما بی مخ! برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها agape آواتار ها
    نام
    Zeus
    تشکر شده 2,209 بار در 846 پست

دست شما درد نکنه !
    ولی فکر نمیکنم که این میکرو چیزی سر از nxp داشته باشه ، یا جایی برای راه اندازیش فرق کنه !
    در هر حال بابت فایل ها دست شما درد نکنه

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما agape برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی

لطفا بحث هاي حاشيه اي رو در تاپيك جداگانه صحبت كنيم ..

وقتي چند نفر بعد ماهها با تمام مسائل شروع به كاري ميكنن .... لطفا منفي نباشيم اگر پستتون رو پاك كنيد ممنون ميشم

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

دكتر برد ساده و تميزي هست ولي دوست داشتم امكانات بيشتري داشته باشه ..

ميشه لطفا به اين برد به سرعت LAN و USB دوم اضافه كني؟
    يا كيبرد رو از رديف به مربع تغيير بديم ؟ براي ايجاد فضا بيزر رو سوكت بشه مثل مادر برد كامپيوتر !
    و اون دوتا پتانسيومتر رو وسط تر بيان ! باطري و مثلا رم ريدر بره پشت؟
    مهندس جون اینارو بزاریم برای مرحله آخر , فعلان باهاش یک چشمکزن هم که بسازیم خودش کلیه !
    هر چی باشه ما جزو اولین گروه هایی هستیم که میخایم stm32 رو راه بندازیم و حقیقتا هیچ اطلاعات فارسی برای این میکرو در دسترس نیست و خودمون باید استارتشو بزنیم
    هيچ LED نداره يك سري بزاريم هم براي چك نقاطي از مدار هم براي بازي و تست!
    ميشه مقاومتهاو خازنهاي SMDها به معمولي تبديل بشه!
    اوه , بزار ببینم اگه led نداشته باشه زیاد جالب نیست بهتره رویه یه بردی کار کنیم که led داشته باشه تا بتونیم راحت gpio رو تست کنیم
    مهندس جون در مورد smd هم که من فقط با smd موافقم ! تازه اگه بچه ها پایه بودن smd رو با سایز 0402 و 0603 میزدیم تا فکه همه بیوفته !
    من چند سری مقاومت 0402 و 0603 دارم - 0603 رو میشه لحیم کرد ولی 0402 یکم سخته ! باید با میکروسکوپ لحیمش کنیم
    اگر جك اسپيكر و ميكروفن هم بزاري براي 107 هم آماده تر ميشه!
    ميشه سوكت اتصال مستقيم به Toch LCD فروشگاه رو هم داشته باشه؟

جناب عبدالهي ممكنه توي منبعي كه ميشناسيد بگرديد ببينيد كدام LAN و USB و ماژولهاي بيشتري دارند .. اگر هم براتون مقدور هست ادرس بديد خودم بگردم
    مهندس جون اصلا عجله نکن , یواش یواش کلکه این Stm32 رو میکنیم !

در ضمن مهندس بی مخ شما pcb این برد رو ندارین برامون بزارین؟
    آخه معمولا من برد های چینی رو دیدم یاpcb یا حداقل شماتیکش رو میزارن داخله cd که همراهش داره
    دست شما درد نکنه !
    ولی فکر نمیکنم که این میکرو چیزی سر از nxp داشته باشه ، یا جایی برای راه اندازیش فرق کنه !
    در هر حال بابت فایل ها دست شما درد نکنه
    لطفا بحث هاي حاشيه اي رو در تاپيك جداگانه صحبت كنيم ..

وقتي چند نفر بعد ماهها با تمام مسائل شروع به كاري ميكنن .... لطفا منفي نباشيم اگر پستتون رو پاك كنيد ممنون ميشم
    ما چاکر جناب alishekarzade و مهندس agape هم هستیم که بدون مهندس agape من نمیتونستم lpc1313 رو راه بندازم و بدون مهندس alishkarzade هم نمیشه stm32 رو راه انداخت !

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

12. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما armstk برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی

دكتر .. ما تابع دستورات شماييم .. سرعت براي من از همه مهمتر هست

اولين پروژه رو ميخواستم قابليت ارتباط با شبكه داشته باشه تا از يكي از دوستان لينوكس كارم رو هم استفاده كنم
    راستيتش ميخوام بجاي كامپيوترم كه همش روشنه با اين دانلود كنم روي يك هارداكسترنال يا فلش مموري

ميدونم طراحيت خوبه براي همين ميگم يه usb و lan و چند تا led اضافه كن براي شما كه كار يك ساعته (چون هم به پروتل واردي هم قبلاكار كردي )
    براي اضافه كردن LCD كه فكر نكنم سوكت ديگه اي بخواد فقط بايد براي lCD برد زد كه به اين سوكت بخوره ؟؟ بدون صفحه نشه لطفا

ببخشيد ديگه عزيز برادر
    ویرایش توسط alishekarriz : 20-01-2012 در ساعت 12:54

14. تشکرها از این نوشته :

در ضمن مهندس بی مخ شما pcb این برد رو ندارین برامون بزارین؟
    آخه معمولا من برد های چینی رو دیدم یاpcb یا حداقل شماتیکش رو میزارن داخله cd که همراهش داره
    اتفاقاً اون فایل اولی که گذاشتم شماتیک و PCB این بورده دیگه! البته PCBش خیلی لایه ست!
    ولی شماتیکش واسه راه اندازی بورد خیلی جالب بود به نظرم! دانلود کنید و ببینید!

راستی، منم اگه خواستین بورد بزنین پایه smd هستم، اونقدرام سخت نیس که! من خودم با هویه معمولی چندبار بورد زدم (البته خیلی خسته کنندس)
    الانم حیف که سرم گرمه مین یابه واسه مسابقات وگرنه حتماً کمک می کردم اینجاشو

بریم STM32

16. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما بی مخ! برای ارسال این پست سودمند:

اتفاقاً اون فایل اولی که گذاشتم شماتیک و PCB این بورده دیگه! البته PCBش خیلی لایه ست!
    ولی شماتیکش واسه راه اندازی بورد خیلی جالب بود به نظرم! دانلود کنید و ببینید!
    آره درست میفرمایین , شماتیک و pcb رو طراف گذاشته , البته ظاهرا فروشنده این برد هندی هستش نه چینی !! (ای هندی های خسیس !)
    طرف احتمالا فایل پروتل شماتیک و pcb رو نزاشته؟؟

من که میگم اگه بخاین میشه کامل خودمون هم براش یه pcb طبق نیازمون براش بنزیم , من خودم در این مورد هم پایه هستم

.

18. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما armstk برای ارسال این پست سودمند:

راستی مهندس بی مخ شما مشهدی بودی به ما نگفتی؟؟ :d
    پس چه خوب شد یک همشهری دیگه هم پیدا کردیم , مهندس عبداللهی هم مشهدی هستنا

.

20. تشکرها از این نوشته :

منم پایه زدن یه بورد جدید هستم کاملاً چون تو همون کارم کلی چیز میشه یاد گرفت!
    نه والا هرچی گشتم PCB پروتل نبود توش.

آره مشهدی هستم،و خوشحال شدم چند تا استاد همشهری می بینم اینجا، ولی چه فایده که فعلاً واسه تحصیل از مشهد تبعید شدم ولی خب این 15 20 روزی که فعلاً مشهدم حتماً باید STM32 رو تا یه جایی پیش ببرم، چون قول دادم!!!
    ویرایش توسط بی مخ! : 20-01-2012 در ساعت 13:51

بریم STM32

22. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال ghaem313 آواتار ها
    نام
    محمد قديمي
    تشکر شده 194 بار در 105 پست

1-من با همه اين برد ها موافقم و همشون عالي هستن
    2-اما با هيچ كدوم موافق نيستم و همشون بد هستن

دليل1- به شرط آماده بودن برد ها كلي باعث افزايش سرعت يادگيري ميشه و مي تونيد به نرم افزار اون ميكرو مسلط بشيد و وقت خودتون را بي خودي براي جزيياتي كه قبلا براي سخت افزار رعايت نكرديد تلف نكنيد

دليل 2- اگر ما بخواهيم خودمون برد رابزنيم قطعا برخي از قطعات را پيدا نخواهيم كردمثلا اون سوكت مموري كارت و در نتيجه وقت مون را براي طراحي يكي ديگه گذاشتيم

بهترين راه اينه كه يك شماتيك مناسب با ميكرو مناسب كه همه تاييدش كنن رو خودمون بكشيم و در ابعاد مناسب بزنيم قطعات رو هم طوري انتخاب كنبم كه حداقل بازار تهران داشته باشه (من اراكم) و همگي روش كار كنيم.
    من با STM32F103ZCT موافقم چون باس fsm داره كه اتصال sd card,lcd را راحت تر ميكنه و تو پروتكل هاي ارتباطي از همه چند تا داره
    خازن ها و مقاومت ها را هم smd بزنيم

من با آقاي حسينيا در اين رابطه قبلا صحبت كرده بودم كه گفتند يه مقدار صبر كنيم تا بعد .خودم مي خواستم از روي بي كاري يه برد بزنم براش و شروع كنم كه يك كار فوري به دستم رسيد (يه كاري كه 4 ماه زمان لازم داره را تو 1 ماه) و ديگه وقت نكردم روش كار كنم الانم قاچاقي دارم مي نويسم
    حالا هر چي همه تصميم بگيرن

24. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ghaem313 برای ارسال این پست سودمند:

منم پایه زدن یه بورد جدید هستم کاملاً چون تو همون کارم کلی چیز میشه یاد گرفت!

آره مشهدی هستم، ولی چه فایده که فعلاً واسه تحصیل از مشهد تبعید شدم ولی خب این 15 20 روزی که فعلاً مشهدم حتماً باید STM32 رو تا یه جایی پیش ببرم، چون قول دادم!!!
    چه خوب شد , پس اومدی بیا این جا میعاد گاه بازار الکترونیک مشهد یعنی پاساژ مهتاب ببینیمت

دليل 2- اگر ما بخواهيم خودمون برد رابزنيم قطعا برخي از قطعات را پيدا نخواهيم كردمثلا اون سوكت مموري كارت و در نتيجه وقت مون را براي طراحي يكي ديگه گذاشتيم
    مهندس غصه مموری کارت رو نخورین من خودم از اون مموری کارت 20 تایی دارم ! , قبلا یکی برام آورده بود چیزه خاصی نیست
    من با یه نگاه میتونم بگم که همه قطعات مورد نیاز این برد ها توی تهرون پیدا میشه فقط باید بدونین که از کی بخرین - من در این ضمینه به همتون کمک میکنم که بدونین از کجا کدوم قطعه رو بخرین
    بهترين راه اينه كه يك شماتيك مناسب با ميكرو مناسب كه همه تاييدش كنن رو خودمون بكشيم و در ابعاد مناسب بزنيم قطعات رو هم طوري انتخاب كنبم كه حداقل بازار تهران داشته باشه (من اراكم) و همگي روش كار كنيم.
    من با STM32F103ZCT موافقم چون باس fsm داره كه اتصال sd card,lcd را راحت تر ميكنه و تو پروتكل هاي ارتباطي از همه چند تا داره
    خازن ها و مقاومت ها را هم smd بزنيم
    باید بیشتر فکر کنیم - ولی stm32f103rbt6 tqfp64 هم خیلی خوبه و ارزونه و راحت هم پیدا میشه - آرا الکترونیک هم داشت سری STR91 میکرو های ST MICRO رو وارد میکرد نمیدونم رسیده ایران یا نه
    من با آقاي حسينيا در اين رابطه قبلا صحبت كرده بودم كه گفتند يه مقدار صبر كنيم تا بعد .خودم مي خواستم از روي بي كاري يه برد بزنم براش و شروع كنم كه يك كار فوري به دستم رسيد (يه كاري كه 4 ماه زمان لازم داره را تو 1 ماه) و ديگه وقت نكردم روش كار كنم الانم قاچاقي دارم مي نويسم
    حالا هر چي همه تصميم بگيرن
    دیگه این دفعه باید مثله مرد روش کار کنیم - مرگ یه بار شیون هم یه بار
    یه پشتکاری کنیم استارتشو بزنیم بعدش دیگه آسون میشه

.

26. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما armstk برای ارسال این پست سودمند:

راستی یه سوال، هنوزم قراره از keil استفاده کنیم؟ تا جایی که من شنیدم iar بعضی جاها قوی تر عمل می کنه! بخصوص اینکه افرادی که به صورت صنعتی کار می کنن و برنامه نویسای خوفی هستن باهاشون حرف زدم همه iar رو ترجیح می دادن!

بریم STM32

28. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما بی مخ! برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی

دكتر و دوستان محترم

فكر ميكنيد نقشه اين برد رو بشه گير آورد يا طراحي و توليد كرد .. ( با توجه به زمان)

Wholesale - F42 STM32 Learning Development Board 3.2 quot;TFT STM32F103VCT6 ARM Cortex MP3 Ethernet USB Host 1 | DHgate.com

ویرایش توسط alishekarriz : 20-01-2012 در ساعت 15:15

30. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alishekarriz برای ارسال این پست سودمند:

راستی یه سوال، هنوزم قراره از keil استفاده کنیم؟ تا جایی که من شنیدم iar بعضی جاها قوی تر عمل می کنه! بخصوص اینکه افرادی که به صورت صنعتی کار می کنن و برنامه نویسای خوفی هستن باهاشون حرف زدم همه iar رو ترجیح می دادن!
    مهندس به نظرم زیاد فرقی نمیکنن , من خودم هم با keil و هم با iar کار کردم (البته iar رو در حد دیدن)
    اصلا هیچ نظری فعلا نمیدم در مورد این دو کامپایلر (یادش بخیر دعوا بین ما بسکامی ها با کدویژنی ها!)
    ولی هر چی که هست iar و keil یک کامپایلر گرون قیمت و کاملا حرفه ای هستن و مثله بسکام نیست که هر کی از مامانش قهر میکنه بره بخرتش (قیمته بسکام فکر میکنم 80 یورو هستش)ولی قیمت کیل و یار خیلی بیشتر از ایناست , میتونین لیست مشتری های این دو شرکت رو هم ببینین که بینش شما شرکت های عظیمی مثله ford رو هم میبینین
    دكتر و دوستان محترم

فكر ميكنيد نقشه اين برد رو بشه گير آورد يا طراحي و توليد كرد .. ( با توجه به زمان)
    عجب بورده توپیه , اون زمانی که دلار 1100 تومن بود میشد خیلی راحت با 100 110 تومن واردش کرد , ولی الان با دلار 1800 تومن تقریبا 200 تومنی در میاد (البته برا یه دونه برد) حالا بیخیال

من میگم که یک بردی رو استفاده کنیم که بشه به راحتی از ucos-ii و gui پورت شده , که قبلا براش نوشته شده رو انتخاب کنیم - که بشه به راحتی با embedded ها هم کار کرد

البته بازم باید ببینم نظر بقیه چی هست

.

32. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما armstk برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی

خب دكتر ما هم كه همين رو گفتيم ..

بيا و دو ساعت وقت بزار قشنگ تكليف ما دانشجوها رو خوشحال كن

پس همين برد رو ميزني براموووون

ببين اين برد رو همش ميگم نميخواد همه چيز روي برد باشه .. ماژول ماجول بهش اضافه ميشه كرد
    البته lan , usb , lcd كه لازمه ... براي جلوگيري از هزينه و وقت ساخت مجدد ....

http://www.wvshare.com/product/Open103R-Package-B.htm
    ویرایش توسط alishekarriz : 20-01-2012 در ساعت 19:25

34. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alishekarriz برای ارسال این پست سودمند:

با این ایده آخری آقای شکرریز موافقم! لازم نیس از همون اول همه چی رو بورد باشه! یه حالت بوردی باس بسازیم قابلیت گسترش داشته باشه، من خودم واسه avr همچین بوردی ساخته بودم.
    درضمن اگه بشه هسته اصلی راه انداز میکرو رو طوری طراحی و ساخت که بشه روی پروژه های دیگه هم استفاده بشه خیلی جالب میشه!
    عکسی که آقای شکرریز لینک دادن دقیقاً مشابه بورد AVRیه که واسه یکی از دوستام زده بودم، خیلی هم خوب کار می کرد! فقط پین هدر زیاد مصرف میشه!
    ویرایش توسط بی مخ! : 20-01-2012 در ساعت 21:31

بریم STM32

کاربر دائمی

سلام

اين بردهاي براي خود Keil هست F103 بدون تاچ http://www.keil.com/mcbstm32/mcbstm32-schematics.pdf
    در اين صفحه: 302 Found

F400 با تاچ
    در PDF اين برد نقشه - جانمايي و عكس هم هست - اگر كسي بخواهد بسازد فقط براي يك بار رسم وقت خواهد گذاشت
    http://www.keil.com/mcbstm32f400/mcb...schematics.pdf

در صفحه : http://www.keil.com/mcbstm32f400/

اين هم برد خود ST براي stm32f10x
    http://www.st.com/internet/com/TECHN...CD00158462.pdf
    در اين صفحه :
    http://www.st.com/internet/evalboard/product/176090.jsp

و برد STM32F40x
    http://www.st.com/internet/com/TECHN...DM00036746.pdf
    در اين صفحه:
    http://www.st.com/internet/evalboard/product/252216.jsp
    به نظرم استفاده از اين طراحيها هم استاندارها رو به ما ياد ميده ( تاحدودي) و هم سرعت كار بالا ميره

آمما
    به جاي خوبش ميرسيم
    دوستاني كه حال و حوصله طراحي و يك ساعت وقت گذاشتن ندارن
    اين برد رو برادر ST به طور مجاني در اختيار علاقه مندان قرار داده
    STM32F107VCT
    http://www.st.com/internet/com/TECHN...3210c-eval.zip

با اين همه برد چهار لايه محترم داره و ميكروش هم توي بازار نيست !!

بچه ها كسي نيست زنگ بزنه ST بگه قربون دستت PCB F103 رو هم بزار كلي مشتري اينجا معطل هستن

اما در يك عمليات انتحاري ميشه اين كار رو كرد
    اگر لايه زمين و شيلد اين برد حذف بشه و تبديل به دولايه بشه حدود 10 تا ترك ميره روي هوا كه بايد با جامپر و لطايف الحيل در اين دولايه جا داده بشه
    و از طرفي اگر بخواهيم خريد خارج كنيم
    http://avnetexpress.avnet.com/store/...1&listIndex=-1
    اين سايت ارزونترين هست تقريبا 30 درصد ارزون ميده

اگر هم نخواهيم دقيقا از STM32F107VCT6 استفاده كنيم هر STM32F10x كه 100 پايه باشه ميشه جايگزين كرد ( باتوجه به يكسان بودن پينها) كه متاسفانه جوان گرونشو داره .. جايي ديگه سراغ داريد؟

لطفا دوستان بين بردي كه جناب محمدرضا حسینا انتخاب كردند فقط با اضافه كردن پورت LCD كه سريعترين روش خواهد بود براي تمام مدلهاي 64 پايه .... يا ... اين برد خود ST با كاهش لايه ها و يافتن مدل 100 پايه نظر بدهند ..

باز هم اين دكتر و اين ميدان
    ویرایش توسط alishekarriz : 22-01-2012 در ساعت 12:41

37. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alishekarriz برای ارسال این پست سودمند:

من که با اون بوردی که آقای حسینا توی پستشون از بردای آقای عبداللهی گذاشتن (طبق گفته ی خودشون) موافقم، حالا چه lcd روی خود بورد باشه چه بصورت اکسترنال
    ولی در کل به نظرم هرچه زودتر خود کار رو شروع کنیم بهتره! حالا به نظرم این بورد باشه که هرکس هر امکان جدیدی که خواست بوردش رو به صورت جدا بزنه و خیلی راحت به بورد هسته اصلی متصل کنه!

بریم STM32

صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین