NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4185 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: پیشنهاد

عضو جدید
    نام
    محمود دامغانی
    تشکر شده 11 بار در 8 پست

پیش فرض پیشنهاد

سلام
    -اول از همه ببخشید من یک تایپیک باز میکنم چون فکر میکردم واسه پیشنهادات یک تایپیک ثابت اگه باشه بهتره تا اینکه هر کسی باز کنه ( اگرم هست من پیدا نکردم شرمنده )
    - به نظر من یک تایپیک درست بشه به نام تازه واردین یا آغاز کار راتیک یا هر چیزی و تمام چیز هایی که فرد لازم داره واسه فرا گرفتن این علم تو اون تایپیک باشه
    مثلا اسم کتابایی که باید بخره و بخونه یا اگه تو سایت هست لینک دانلود اون کتاب
    تخصص هایی که باید یاد داشته باشه یا کسیو پیدا کنه که این تخصص و داشته باشه

بعد لینک این تایپیک وقتی کسی ثبت نام میکنه به کاربر جدید پیام خوصصی شه مثل همون لینک فروشگاه و ... که تو پیام خوش آمد گویی هست

در صورتی که وقت این کارو ندارین میتونین مواردی که لازمه رو به من بگین من به محض این که وقت کنم همرو تو یک تایپیک قرار میدم

تازه واردهایی مثل من باید از شروع کاری که میخوان بکنن اطلاع کافی داشته باشن تا ببینن خودشونو میتونن با این وضعیت وقف بدن یا نه

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما mahmood2816 برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال
    نام
    علی حاجی آبادی
    تشکر شده 237 بار در 155 پست

سلام، تاپیک "پیشنهادات" به نظرم ایده خیلی خوبیه
    ولی راجع به تاپیک دوم، ببخشید به نظر من اینکه هرکی دنبال چیزی که می خواد تو فروم یا اینترنت بگرده بهتره، چونکه :
    1- اگر احیاناً چیزی از قلم بیوفته و در تاپیکی که مد نظر شماست قرار داده نشه، اونوقت کسی که تازه داره شروع می کنه هیچوقت دیگه دنبال اون قضیه رو نمی گیره (چون با خودش فکر می کنه اگه لازم بود حتماً بقیه تو این تاپیک می ذاشتنش)
    2- هنر جستجو در اینترنت و فروم ها و پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن هم یکی از تخصص هایی که باید یاد گرفته بشه

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما ali_h برای ارسال این پست سودمند:

کاربر ارشد 1nafar آواتار ها
    تشکر شده 4,874 بار در 1,377 پست

سلام
    -اصولا افراد زیادی توی انجمن ثبت نام میکنند ، بعضی از این افراد برای دانلود فایل ، بعضی ها برای مشاهده ی یک آدرس ، بعضی ها برای پرسیدن سوال و بعضی ها همجوری وارد سایت میشن .
    با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که ما تعداد زیادی کاربر تازه وارد خواهیم داشت که هر کدوم به دنبال یک چیز در بوده و توسط موتور های جستوجو یا سایر سایت ها وارد این سایت شده .

-تازه کار های مثل شما باید ابتدا مسیر خودشون رو مشخص کنند و بفهمنن دنبال چی هستند .
    تجربه ثابت کرده که افرادی که به صورت موازی چندین کار رو دنبال میکنند به جایی نمیرسن ، در عوض افرادی که خودشون رو بر روی یک موضوع خاص متمرکز میکنن علاوه بر موفقیت در اون موضوع مطالب جانبی زیادی رو یاد میگیرن .

-در صورتی که ما بخواییم چنین تاپیکی را ایجاد کنیم باید پستی داشته باشیم که تمامی سوالات از گردش دوارنی الکترون تا دیود های فوق سریع با ولتاژ 0.1 ولت رو پوشش بده و این عملا غیر ممکن خواهد بود .

7. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما 1nafar برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    نام
    محمود دامغانی
    تشکر شده 11 بار در 8 پست

به نظر من این که میگین خیلی ها ثبت نام میکنن قفط برای اینکه یک لینک ببینن یا یک عکس یا ... تو همه سایت ها هست و به نظر من دلیل نمیشه که این کار انجام بشه
    من که گفتم شما نمیخواید توضیح بدین فقط میگین مثلا به عنوان مثل برای شروع کار دانستن الکترونیک - دیجیتال و ... لازمه بعد چند تا کتاب که اساتید خوندن و میدونن کدومشون بهتره معرفی میکنن ( لازم نیست الکترونو تو سایت برای کسی تعریف کنین یا ... ) اینجوری یا فرد میره کتاب و میخره میخونه یا تو سایتا دنبال نسخه pdf میگرده ( خطاب به جمله 2 علی آقا )
    برای اینم که میگین ممکنه چیزی از قلم بیفته به نظر من چیز غیر عادی نیست ، شما مگه تو کلاسا دانشگاه یا مدرسه معلم یا استاد همه نکاتو به شما میگه ؟؟؟ حافظه انسانه دیگه یک روز چیزی یادشه یک روزم یادش نمیاد - در ضمن اگه همه با هم همفکری کنن فکر نمیکنم چنین مشکلی پیش بیاد که چیزی از قلم بیفته

خلاصه من یک پیشنهاد دادم برای بهتر شده فروم سایت امیدوارم کسی ناراحت نشه چون من همیشه پیشنهادمو میگم این که طرف قبول کنه یا نه بستگی به خودش داره و اگه پیشنهادم واسه خودمم مهم باشه یکم رو طرف فشار میارم

درسته من خودم میخوام همه کارارو یاد بگیرم و این خیلی بیشتر طول بکشه حتی منو پشیمان کنه ولی نمیخوام همه کارارو در حد فول یاد بگیرم ( بیشتر رو برنامه ریزی ربات علاقه دارم ) ولی دوست دارم از همه چیزش یک سر رشته ای داشته باشم ، امیدوارم این علاقم از اون علاقه های زود گزر نباشه که بعد 2 ماه یادمم بره
    من هدفم از ربات درست کردن شاید یک چیز خیلی خنده دار باشه ( که از بچگی بهش فکر میکردم ) ولی تو این 5-6 ماهه اخیر خیلی بهش علاقه بیشتری نشان دادم
    به امید خدا علاقم به این کار کم نمیشه
    ویرایش توسط mahmood2816 : 10-01-2012 در ساعت 00:24

کاربر دائمی
    تشکر شده 531 بار در 212 پست

سلام

به نظر يك قابليت در سايت لازم هست كه من نديدم هنوز

وقتي بعد چند روز به سايت سر ميزنم ميخوام بدونم كدوم پست من جواب داده شده و در واقع تمام پستهاي خودم رو ببينم

البته اين كار از طريق جستجوي پيشرفته ممكنه .. گفتم اگر يك كليد ميانبري براش بزاريد سريعتر به كار مياد

تشكر

10. تشکرها از این نوشته :