NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3245 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27

موضوع: درب های خودکار شیشه ای بانکها...!؟

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

به به داداش محمد خودم. اول از همه بگم خیـــــــــــلی بی معرفتی. بعدش بگم که خیلی مردی. 100 درصد عکسشو با مارکش میذارم دادا. در اسرع وقت.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

تازه وارد
    نام
    امیر رضا خلدی
    تشکر شده 3 بار در 1 پست

پیش فرض درایور چهار سیمه

با سلام
    در عالم الکترونیک همه چیز ساده و پیش پا افتاده است برای همین شما حاضر نیستید برای آن پول بدهید . حتم دارم پس از اینکه شما هم کار را انجام دادید همان دوستتان هم ارزشی قایل نخواهد شد باید بگویم معمولا برای اینکه استهلاک نداشته باشد از موتورهای چهار یا شش سیمه استفاده میشود . با موتورهای جاروبک دار آسانسورهای ارزانتر ارایه میگردد . درایو این موتور را چقدر ارزشگذاری میکنید ؟ میتو انید با میکرو کنترلر بسازید ولی چقدر وقت میگذارید ؟ شما میتوانید از سیستم سروو حلقه باز استفاده کنید و اگر سیستم شما فاقد میکروسویچ است باید از کنترلر سروو حلقه بسته استفاده کنید . معمولا نقشه این مدارات را از شرکتهای بزرگ مانند دلتا -امرون -و غیره میتوان تهیه کرد ولی برنامه داخلی آن را نه .
    چنانچه شما مانند من یکی از آنها را طراحی کرده بسازید ( 24v-200W) با مشکل فروش و سرمایه گزاری مواجه میشوید . نوعی درایو آماده برای اینها وجود دارد که قیمت آن زیر 300 هزارتومان است و برای موتورهای سه فازه طراحی شده است و اینورتوری عمل میکند البته ولتاژ پایین نیست . از اینکه به دوستتان کمک میکنید متشکرم . در صورتی که ابعاد و وزن موتور و اندازه شفت آن را بدهید یا مشخصان آن را با عکس برایم بفرستید شاید بتوانم برایتان چیز مناسبی پیدا کنم .

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما khaladee برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط 1nafar نمایش پست ها
    سلام
    ما چند تا از این در های اتوماتیک در دسترس داریم ، یه عکس از در مذکور بزار ببینم به کدومش میخوره تا اوراقش کنیم و تکنولوژیش رو در بیاریم .
    آخه تکنولوژی خاصی نداره که بخواد در بیارید...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

ارسالی توسط 1nafar مشاهده موضوع
    سلام
    ما چند تا از این در های اتوماتیک در دسترس داریم ، یه عکس از در مذکور بزار ببینم به کدومش میخوره تا اوراقش کنیم و تکنولوژیش رو در بیاریم .
    تکنولوژِی که نداره؟!؟! چیزی نیست که
    فقط دو تا تسمه تایم داره و با موتور گیر بکس کار میکنه
    چشمش هم که pir هستش !

خوب پس تکنولوژیش کو؟

البته محمد جون شما استاده ما هستیا یه وقتی بی ادبی ما رو جدی بگیریا

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

با موتور گیر بکس کار میکنه
    ولی اونهائی که من دیدم در اصل موتور گیر بکس نیست فقط یک تبدیل عمودی به افقی سرعت فرقی نمیکنه...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

9. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_rk نمایش پست ها
    سلام

امروز یکی از دوستام بهم زنگ زد و گفت برم مغازشون چون در اتوماتیک مغازشون خراب شده و تعمیرکار اومده برای تعمیرش ، دوستم که می ترسید این تعمیرکاره یه جورایی سرش کلاه بذاره از من خواست تا در صحنه حضور داشته باشم!!!؟ (دیدی چقدر مهمم؟!)

آخه قضیه از این قراره که 5 سال پیش دوستم این در رو از تهران خرید به قیمت 7 میلیون تومن! ولی شرکت سازنده توی گرگان نمایندگی نداشت ، اما خودشون یکی رو معرفی کردن که گفتن نصاب این نوع درهاست. دوست منم به اون آقا زنگ زد و ایشون اومدن و اون در رو نصب کردن ، تا اینکه بعداز گذشت 5 سال در از کار افتاد و دوستم دوباره به همون آقا زنگ زد ، اون آقا هم اومد ولی گفت که شرکت قبلی ورشکست شده و دیگه از این درها تولید نمی کنه و .... خلاصه گفت یا برد کنترلر در با 200 - 300 تومن درست میشه یا باید کل این قسمت رو بخری که قیمتش میشه 1.5 الی 2 میلیون!!؟

خلاصه اینکه دوست ما این وسط دو دل مونده ، منم رفتم برد کنترلر رو دیدم. خیلی پیچیده بود. خودم که ترسیدم بخوام یه همچین چیزی بسازم!

حالا اومدم از شما دوستان کمک بگیرم. ببینم چیزی از اصول کارکرد این نوع درها می دونید یا نه؟ میشه خودم یه برد کنترلر با میکرو براش طراحی کنم؟ با همون قابلیت ها؟ فکر می کنم موتوری که درهارو باز و بسته می کنه یه استپ موتور 24 ولت 4 سیمه هست.

خلاصه بیاین نظر بدین ببینیم می تونیم یه دونه از این درهارو درایور کنیم یا نه؟
    به نظر من بهتر هست که این کار رو نکنید. خیل زمان بر هست برای مشهوره در مورد درب های اتوماتیک شیشه ای با کارشناسش صحبت کنید شاید کیت یا موتور ایرانی یا خارجی که قیمت مناسب باشه پیداکنید دوم اکثر درب های اتوماتیک شیشه ای با دست هم باز و بسته میشن

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 14 بار در 10 پست

من تجربه مشابهی با درباز کن های پارکینگ دارم
    ساختمان ما از درب مارک سامفی استفاده میکرد وقتی برد دستگاه خراب شد بردنش برای تعمیر بعد هم گفتند قابل تعمیر نیست و باید یکی دیگه به مبلغ 650 هزار تومان بخرید .
    من یک برد ایرانی به اسم ابریشم پیداکردم که میتوانست با تقریبا تمام جک ها و قفل و... مارک های مختلف مچ بشه و با 120 هزار تومان مشکل را حل کردم سازنده میگفت اصلا به همین نیت جایگزینی برای بردهای متفاوت خارجی این را طراحی کرده
    حالا شما هم اگر کمی بگردید حتما برد مناسب جایگزین برای درب شیشه ای پیدا میکنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12