NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4357 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: بالاخره کامپایلر arm توسطmikroe عرضه شد

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

Icon17 بالاخره کامپایلر arm توسطmikroe عرضه شد

سلام دوستان بالاخره کامپایلر arm توسطmikroe عرضه شد البته تا اونجائی که من میدونم فعلا فقط سری تگزاس اینسترومنت CORTEXM3 رو پشتیبانی میکنه البته من الان دیدم هنوز دانلود نکردم ولی باید جالب باشه ...
    MikroElektronika - mikroC PRO for ARM - C compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر بخش STM32 sigma-mx آواتار ها
    نام
    سعید شریفیان
    تشکر شده 2,520 بار در 978 پست

سلام دوستان . بالاخره شرکت Mikroe که قبلا کامپایلر های Mikroc ، MikroBasic و MikroPascal رو برای AVR PIC 8051 ارائه کرده بود همون طور که قول داده بود تو این روزها کامپایلر ARM که خیلی ها منتظرش بودن رو بیرون داد . از مزایای کار با کامپایلر های Mikroe کتابخانه های اون هست که به راحتی میشه به پروژه اضافه و استفاده کرد .

هم اکنون ورژن 1.00 برای دانلود گذاشته شده ولی عجله نکنید !!! بزارید برادران هکر کارشونو انجام بدن .. بعد استفاده می کنیم و برای متخصصان Mikroe هم دعا می کنیم !! از پول که بیشتر ارزش داره . بحث ثوابشه !!
    البته ورژن demo روگذاشته 17 مگه برای C محدودیتشم 8 کیلو بایته . دوستان حتما تست کنن و نظر بدن ..

MikroElektronika - mikroC PRO for ARM - C compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development

MikroElektronika - mikroBasic PRO for ARM - BASIC compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development

MikroElektronika - mikroPascal PRO for ARM - PASCAL compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development

عجب سرعتی !! اومدم تاپیک بزنم دیدم جیک ثانیه یکی زودتر زد !! بابا اطلاع رسانی ..

5. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما sigma-mx برای ارسال این پست سودمند:

مدیر بخش STM32 sigma-mx آواتار ها
    نام
    سعید شریفیان
    تشکر شده 2,520 بار در 978 پست

مدیران سایت لطفا این کامپایلرها رو بزارید صفحه اول سایت . این صفحه اول کپک زد اینقدر آپدیت نشده !!
    شب که می خوابم همش تصویر این برد 1768 میاد جلوی چشمم !!

7. تشکرها از این نوشته :

نام
    مهدی عبدالهی

من دانلودش کردم توی هلپش عکس سخت افزار نداره بعدش هم باید صبر کرد ورژن جدیدترش بیاد که میکروهای NXP و ST را پشتیبانی کنه ...
    عجب سرعتی !! اومدم تاپیک بزنم دیدم جیک ثانیه یکی زودتر زد !! بابا اطلاع رسانی ..
    کجای کاری بنده خدا من تقریبا هر روز نگاه میکردم منتظر ارائش بودم حتی صبح هم رفته بودم حالا عیبی نداره باشه برای دوتائیمون... کرکش هم راحت گیر میاد همون سایت Sonsivri تا چند وقت دیگه میگذاره...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

نام
    مهدی عبدالهی

این برد آموزشیش هم که عرضه کرده جالبه حالا میگم بچه ها نظرتون در مورد این سری CORTEXM3 چیه به نظرتون زمینه داره یکم روش کار کنیم.
    MikroElektronika - EasyMx PRO v7 for Stellaris ARM is a development board for Cortex devices

10. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها agape آواتار ها
    نام
    Zeus
    تشکر شده 2,209 بار در 846 پست

باید جالب باشه ولی خوب نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با این کامپایلر ها کنار بیام !
    فکر میکنم خیلی محدود باشه ! ولی اگه بیسیکشم بده بیرون به خیلیا کمک کرده !

عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 6 پست

من خیلی وقتهمنتظر این کامپایلر هستم ورزن اصلیش میخوام نه دمو دقت کنید ورزن دمو این کامپایلر میزانذ حافظه اشغال شده توسط برنامه محدود میکنه با تشکر فراوان از دوستان

13. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل انجمنها agape آواتار ها
    نام
    Zeus
    تشکر شده 2,209 بار در 846 پست

دایی جان این کامپایلر تازه عرضه شده باید منتظر بود که هکرها اونو مورد عنایت قرار بدن ، بعد باید انتظار نسخه هک شدش رو داشت

کاربر فعال pooriya آواتار ها
    نام
    پوریا علیزاده
    تشکر شده 676 بار در 217 پست

سلام

دوستان تا 1 ماهه دیگه ورژن جدید کامپایلر شرکت mikroe عرضه می شه که در ورژن جدید اکثر Arm های 32 بیتی شرکت ST سری STM32 ساپورت می شن همچنین، دیباگر ST-LINK در این کامپایلر پشتیبانی میشه.
    منبع:
    News - STM32® support in mikroC, mikoBasic and mikroPascal compilers for ARM® coming May 2012. - April 10 2012 08:53:00 AM EDT

16. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما pooriya برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال pooriya آواتار ها
    نام
    پوریا علیزاده
    تشکر شده 676 بار در 217 پست

با سلام
    دوستان کرک این کامپایلر رو میزارم.اونطوری که من تست کردم محدودیت کد رو بر می داره و کار می کنه.ولی به شخصه فعلا وقت نکردم یه برنامه باهاش ران کنم.

http://elecman.persiangig.com/other/...ulator_v1.0.7z
    ویرایش توسط pooriya : 25-05-2012 در ساعت 12:53

18. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما pooriya برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال hamidam آواتار ها
    نام
    حمید مومنی
    تشکر شده 157 بار در 60 پست

Icon16

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کرک این کامپایلر رو میزارم.اونطوری که من تست کردم محدودیت کد رو بر می داره و کار می کنه.ولی به شخصه فعلا وقت نکردم یه برنامه باهاش ران کنم.

صفحه مورد نظر پیدا نشد - پرشین گیگ
    سلام
    این کرک کدام ورژن است ؟ و مربوط به کدام کامپایلر میکرو ....