NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4501 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: تاسف...!؟

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

New تاسف...!؟

سلام

یه ایمیل واسم اومد که جای بسی تاسف و تعجب داشت! تصمیم گرفتم که یه تاپیک اینجا بزنم با عنوان تاسف ، لطفا مطالب تاسف باری که راجع به داخل کشور هست رو اینجا بیان کنید. فقط مربوط به داخل کشور.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

2. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

يارو مداحه اوومده بود تو محله داشت سوسن خانم رو اجرا مي كرد:
    حرم طلا
    امام حسين
    مي ميرم برات
    ميخوام بيام دم حرمتون ... ... ...
    دس بزنم به ضريحتون!

ملت نميدونستن بايد سينه بزنن يا قر بدن؟! به قول برو بكس ادامه شعر هم باید اینطوری بوده باشه :

شدم عاشق شمشیرتون
    میخوام بیام در رکابتون
    حالا میخوام بیام جنگ بکنم ، نگو نه ، نگو نمیشه
    اين قلب من عاشقته عاشقترم مي شه... ......
    حالا جنگ! خون! کو اعظم؟ بابا اسمش یزیده نه اعظم!
    حالا یزیده , وزيده , خزیده، پزيده!!!!
    هر چی باشه یزید باشه!
    يزيد خره يه دونه باشه!
    كفشاي سياه پاشه! ......

و قس عليهذا!
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

5. کاربران : 10 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

سلام آقا مرتضی
    راستش نمیدونم بخندم یا تاسف بخورم.این دقیقا واسه منم قبلا رخ داده.به محض دیدن این تاپیک شما یاد اون افتادم.
    واقعا یه سری از این مداح ها شورشو در آووردن.یکی میاد اینطوری میگه و بعضی وقتا من دیدم حتی طرف کفر میگه.وهیشکی هم هیچی نمیگه.واقعا باعث تاسفه
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

7. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما vahidasm برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

آفرین مرتضی جان حق با شماست حالا اگر توجه کنی متاسفانه اینهائی که بعضا در طول سال آهنگ رپ میخونند برای اینکه مردم را فریب بدهند میان یک سری بعضا اراجیف رو بخصوص با صدای لیزری و ... مخلوط میکنند به اسم مداحی برای اهل بیت CD میکنند میدهند بیرون متاسفانه بعضی ها هم ایستقبال میکنند من هر دفعه از حرم میام به سمت چهار راه شهدا متاسفانه این بساطشون پهنه یکی هم نیست جلوی اینها را بگیره همونطوری که جلوی خیلی ناهنجاریهای دیگه مثل فروش فیلم های و بازی های کامپیوتری مستهجن را عملا نمیگیرند مشکل اینجاست که اینها وقتی میبینند نمیتونند به اصل یک مسئله ضربه بزنند نمونه تقلبی اون رو عرضه میکنند و این مسائلی هم که شما مطرح کردی بعید نیست از طرف اونها برنامه ریزی شده باشه...
    البته متاسفانه یک سری مشکلات خیلی بدتر از این توی کشور ما هست مثل سیستم بانکی ربوی که دیگه همه را داره آلوده میکنه و خیلی مسائل دیگه مثل اون..... می لیارد تومان و... برای اینکه دوستانی که علاقمند هستند من همین سایت آقای حسن عباسی(همینی که توی لینک امضای من هست البته وبلاگ و سایت برای ایشون زیاده بگردید پیدا میکنید) را که درباره همین مشکلات داخل کشور هم هست را معرفی میکنم سی یا سی غیر مجاز هم نیست چون الان توی خیلی از سایتهای خبرگزاری صحبتهای ایشون منتشر میشه و توی تلوزیون هم که میان در برنامه راز شبکه چهار به نظرم ایشان حرفهای خوبی میزنند نقد فیلمش هم خیلی عالی...
    به عنوان مثال برای اون قضیه بورس و بانک اون سخنرانی به نام من کلاهبردارم پس هستم را گوش کنید
    این هم لینکش:
    http://dl-abbasi.ir/Amir/1390/Audios...-abbasi.ir.mp3
    ویرایش توسط morteza_rk : 30-12-2011 در ساعت 20:07
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

9. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها agape آواتار ها
    نام
    Zeus
    تشکر شده 2,209 بار در 846 پست

مداحی کم کم داره از اون هدف اصلی که دنبال میکرده خیلی دور میشه ، مثلا حدود 100 سال پیش از این مداحی به این صورت بوده آیا؟ حالا چی شده که به این صورت در اومده خودش جای فکر داره ، شاید فکر میکنن که با این کار ها و استفاده از این جور شعر ها میتونن مخاطب بیشتری جذب کنن و به قول خودشون امروزی باشن ولی غافل از این هستن که خیلی از چیزا همون قدیمی بودنشون ارزش داره و امروزی کردنشون اونا رو از ارزش خارج میکنه ، ولی من موندم تو این قضیه که چطور اینا مجوز فعالیت میگیرن آیا کسی نیست که روی کار اینا نظارت داشته باشه کنترل کنه اینا رو ؟

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما agape برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

راستش اين چيزا كه ما حرفشو ميزنيم
    خيلي ها هستن كه خوششون مياد
    نميدونم اونا چه فكري ميكنن
    طرف مياد سينه زني كنه يا مسخره بازي در بياره
    راستش ما خيلي جاها هست كه ميگيم اگه هر كس خودشو اصلاح كنه جامعه پيشرفت ميكنه ولي يه سري جاها هست كه اگه يه نفر اصلاح بشه شايد هزاران نفر به بيراهه نرن مثل همين نوحه هايي كه بعضي ها ميخونن كه نميشه بهشون مداح گفت باعث ميشه خيلي از جوانها مجالس عزاداري رو با مجالس ديگه اشتباه بگيرن
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

13. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما Doloop برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال رهتازالکترونیک آواتار ها
    نام
    ابراهیم زهرابی
    تشکر شده 304 بار در 94 پست

یه گله شیر به فرمانروایی یه گربه همیشه از یه گله گربه به فرمان روایی یه شیر شکست می خورد.

من متاسفم واسه اون شیرایی که رییسشون یه گربه است.تازه بر سر انتخاب گربه بهتر به سر و کله هم می پرن.
    بابا یکی نیست بگه بسه دیگه!!!

گربه سیاه نباشه گربه سفید!!!

گربه گربه است...!

یکم به خودتون بیاین آخه...!

گلتون به باد رفت...!

نام
    مهدی عبدالهی

اما خودمونیم انصافا مداح خوب هم زیاده ... منبری خوب هم برای بخصوص امام حسین زیاده مثل شیخ حسین انصاریان - بخصوص شیخ مهدی دانشمند خدا خیرش بده من هنوز ویدئوهاش رو دارم بعضی وقتها مشهد میاد فکر میکنم میره حسینیه کربلائیها آدم خوبیه من از غیرتش خوشم میاد ...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

16. تشکرها از این نوشته :

عضو جدید
    تشکر شده 16 بار در 2 پست

جالبتر این اربده کشیدن بعضی از این مداحها است که حالا نمیدونم این نعره زدن کجاش عزاداری برا امامان و معصومین هست من که نفهمیدم

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

سلام دوستان ببینید کسی میتونه برج میلاد رو ببینه؟؟؟!!!!

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image002.jpg
مشاهده: 59
حجم: 6.5 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image012.jpg
مشاهده: 62
حجم: 25.6 کیلو بایت  
    ویرایش توسط vahidasm : 01-01-2012 در ساعت 02:22
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما vahidasm برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

سلام
    چرا باید تولید کردن یک وسیله ای در ایران سخت باشه؟؟؟
    چرا من وقتی میخام یه وسیله ای رو تلوید کنم با هزار زحمت , خرید های نقدی , فروش نسیه , قیمت های سرسام آور حمل و نقل , تعرفه های مسخره گمرکی ------ چرا باید گرون تر از نمونه چینی اون وسیله هزینه داشته باشه؟؟؟؟

کافیه برین ببینین بازار تولید کننده های cnc پانتوگراف به چه روزی افتاده؟ نمونه چینی توی بازار هست تقریبا هم قیمت نمونه ایرانی با ظاهری بسیار شیک و کلی خرت و پرت داره - الان بازار ایران رو قبضه کرده
    تولید کننده بدبخت که نمیتونه با چین رقابت کنه ....

کلا من که به این تنیجه رسیدم تولید در ایران واقعا مشکل هست - مخصوصا برای لوازم الکترونیکی
    الان برین وضعیت صایران رو ببینین - کاملا ورشکسته شده و تنها قطعه الکترونیکی که تولید میکنه کارت تلفن هستش -

فکر میکنم بهترین راه حل فقط تولید مواد غذایی هستش - چون که مردم بدون مقاومت خازن میتونن زندگی کنن ولی بدون آب و نون که نمیشه ...

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

21. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما armstk برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مهدی عبدالهی

سلام میدونی بستگی داره چه کاری انجام بدی من بعضی از دوستانم هستند که خیلی عالی پول در میارند از همین الکترونیک اما از یک شرکت با حساب کتاب اینی که خودت یک نفری یک چیزی تولید کنی خودت مونتاژ کنی خودت بازاریابی کنی خودت جوابگو خدمات باشی... شاید به احتمال زیاد هیچی در نیاد الکترونیک برای اینجور آدمها بی شوخی میگم یک دام جذاب طرف آخرش که حساب میکنه میبینه اینقدر که زحمت کشیده اگر میرفته حمالی میکرده درامدش بیشتر میبوده اینقدر هم دقدقه فکری نداشته که مدار کار میکنه یا نه... یا بعد از یک مدت به مشکل میخوره یا هزار یک اما و اگر دیگر... پول همیشه توی کارهای پیچیده نیست بعضی وقتها انسان با این کارها بیشتر خودش رو گرفتار میکنه چون هر چیزی که پیچیدگیش زیاده متوازن همون درصد آسیب پذیری داره یک کار ساده که الان بعضی آدمهای بی سواد الکترونیک هم حالا کلی دارند از اون پول درمیارند همین نورپردازی با led چه برای زیبا سازی و چه برای تابلو در مغازه ها... این یکی حالا باز اگر مطلبب رو باز کنم و چند تا مثال دیگه بزنم خیلی طول میکشه در کل به خدا توکل کن انشاا... خدا خودش یک راه حل درست در ذهنت قرار میده موفق باشی

کاربر فعال safavism آواتار ها
    نام
    سیدمحمدصفوی
    تشکر شده 245 بار در 132 پست

سلام
    اگه منطقه ای که ریشه در آب و خاک آن دارید یه دفعه تمام اون منطقه رواز شما بگیرن و تاسیسات خطرناکی که برای سلامتی انسان ضرر داره در آنجا بسازند و به شما حق حقوقتون ندن و هر روز عرصه رو بر شما تنگ و تنگتر کنند به شما چه حسی خواهد داد و چه کار خواهید کرد؟