NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4507 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: lpc کار مبتدی

کاربر فعال esi_52000 آواتار ها
    نام
    اسماعیل طاهری
    تشکر شده 943 بار در 200 پست

Exclamation lpc کار مبتدی

سلام به همه ی مهندسین بامرام.مهندسین گرامی من تازه کارمو میخواستم کار با آرم رو شروع کنم.بین 2 تا arm مطرح فعلی به این نتیجه رسیدم که کار lpc2378 خیلی از at91sam7 درستره.ولی توی مجلات میکرو آموزش lpc رو کلا بیخیال شدن.حالا میخوام از علمای عزیز بپرسم چجور باید شروع کنم عزیزان.ممنون از همه ی بزرگواران

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

ناظم انجمن vahidasm آواتار ها
    نام
    وحید
    تشکر شده 881 بار در 470 پست

ولی توی مجلات میکرو آموزش lpc رو کلا بیخیال شدن.
    سلام تا اونجا که من میدونم همچین بی خیال هم نشدن!!!
    حتی یه برد آموزشی هم ساختن(شرکت کویر)که عکسشم میتونی بالای همین صفحه ببینی
    شما اکه میخوای کار کنی بنظر من این برد رو بگیر فک کنم مثالای کاربردی(آموزشی) زیادی هم همراش باشه
    تازه اگه سوالی هم داشته باشی میتونی تو همین انجمن بپرسی بچه ها جواب میدن
    ویرایش توسط vahidasm : 27-12-2011 در ساعت 01:13
    اولین مرحله شناخت آفرینش همانا خرد است چشم و گوش و زبان سه نگهبان اویند که لاجرم هر چه نیکی و شر است از همین سه ریشه می گیرد .و افسوس که بدنبال کنندگان خرد اندکند باید که به سخن دانندگان راه جست و باید جهان را کاوش نمود و از هر کسی دانشی آموخت و یک دم را هم برای آموختن نباید از دست داد . فردوسی خردمند

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

سلان
    من که فکر میکنم دیگه پرونده lpc2378 بسته شد و رفت !! مطالب آموزشی هم کم در موردش نگفتیم
    الان سریهای جدیدتر با قیمتی مناسب تر اومده و باید همه سوق پیدا کنن به چیز های جدید و جدیتر
    یه چیزی رو سره انگشتی بهتون بگم که با این وضعیت توی ایران حتی , شما باید خودتو برای این آماده کنی که هر سال با یک میکروکنترلر جدید با دسترسی آسون روبه رو بشی
    یعنی الان lpc1768 رو بورسه دو روز دیگه stm32f107 میاد رو بورس

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

5. تشکرها از این نوشته :

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

یعنی الان lpc1768 رو بورسه دو روز دیگه stm32f107 میاد رو بورس
    سلام این یکی دیگه پس رفته حداقل شما بگو stm32f207 چون اون مدل که شما میگی از LPC1768 ضعیفتر ولیکن برای برای همین سری هم که گفتم الان هم برنامه برای KEIL هست هم برای IAR انشاا... میگذارم روی سایت بعد اینکه متاسفانه هنوز برنامه درست برای این سری CORTEXM4 شرکت پیدا نکردم ولیکن من از قبل نظرم روی LPC1788 بود چنر وقت پیش داشتم PCB اون رو میکشیدم برای اتصال SDRAM خارجی و LCD PSP و اترنت و رابطهای دیگرش البته با توجه به مثالهای شرکت NXP انشاا... یک روز عملی بشه ...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند: