NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4582 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: در گذشت استیو جابز

مدیر باز نشسته alireza9900 آواتار ها
    نام
    علیرضا اینانلو
    تشکر شده 792 بار در 246 پست

پیش فرض در گذشت استیو جابز

توی این انجمن جا داره که درگذشت یکی از نابغه های زمان رو تسلیت گفت
    واقعا مرد بزرگی بود

روحش شاد

2. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما alireza9900 برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر علاقه مند mostafa_s آواتار ها
    تشکر شده 15 بار در 11 پست

میشه در مورد این نابغه بیشتر توضیح بدی ؟

نام
    علیرضا اینانلو

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش
    تشکر شده 2,261 بار در 1,056 پست

عزیزان
    این نابغه خیرش نه به من رسیده نه ایرانیا. نه iphone نه mac و نه ... استفاده کردم و نه اکثرا استفاده کردن
    هر وقت بیل گیتس درگذشت اونوقت من خیلی ناراحت میشم و طلب آمرزش میکنم. واقعا خیرش به ما رسیده با windows و office و visual studio و sql و ... .
    شما دوستمون هم که عشق ubuntu هستی و کارت mac نیست.

کاربر فعال pooriya آواتار ها
    نام
    پوریا علیزاده
    تشکر شده 676 بار در 217 پست

سلام

واقعا مرد بزرگی بود و سخت میشه جای اونو پرکرد.وقتق اینجور ادما میرن باید ناراحت شد.

روحش شاد.

واعظی پرسید از فرزند خویش
    هیچ می دانی مسلمانی به چیست؟
    صدق و بی آزاری و خدمت به خلق
    هم عبادت هم کلید زندگیست
    گفت فرزند: زین معیار در شهر ما
    یک مسلمان هست آن هم ارمنیست

8. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما pooriya برای ارسال این پست سودمند:

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

داداش اینجا و تو این متن یک نکاتی هست
    اینکه پس خود واعظ (شاعر مسلمان) که یک همچین نصیحتی میکنه صادق و بی آزار نیست و هیچ خدمتی نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تازه مگه میشه تو یک شهر هیچ مسلمونی صادق و بی آزار نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این متن به نکته ی خوبی اشاره کرده که شرط انسان بودنه که استیو جابز هم به خلق خدمت کرده ولی من بازم میگم که خیرش به من نرسیده تا الان حالا باشه تا بعد ببینیم چی میشه

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 10 بار در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9900 نمایش پست ها
    توی این انجمن جا داره که درگذشت یکی از نابغه های زمان رو تسلیت گفت
    واقعا مرد بزرگی بود

روحش شاد
    بله . مرد بزرگي بود
    خدا بيامرزد و روحش شاد.

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

سلام

خیر این آقا به همه رسیده ، وقتی تکنولوژی پیشرفت می کنه همه سود می برن ، حالا چه مستقیم چه غیر مستقیم. آقای جابز یکی از معدود افرادی بود که توی دنیا باعث پیشرفت های چشمگیری شده و از قضا آدم بی آزاری بوده که سرش تو کار خودش بوده (مردم آزار و اهل سیاست نبود).

خلاصه روحش شاد ، اسی جان اگه اینطوری باشه تو از مرگ انشتین هم نباید ناراحت باشی.

فکر می کنم بحث ادامه پیدا نکنه بهتره چون موضوع اصلی تاپیک داره منحرف میشه.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

نام
    علیرضا اینانلو

خیرش به من نرسیده تا الان حالا باشه تا بعد ببینیم چی میشه
    چون خیرش به شما نرسیده دلیل بر این نمیشه که آدم بدی بوده یا شما بخوای اینطوری در موردش نظر بدی!
    بعد کی گفته ایرانی ها از محصولات اپل استفاه نمی کنن؟؟!
    کلا این بحث ها به جایی نمی رسه و کار درستی نیست انجام دادنش.

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

... من از همگی عذر میخوام ...
    روحش شاد
    دیگه بحث نمیکنم

مدير بخش STM32 sadmonew آواتار ها
    نام
    صادق محمدي
    تشکر شده 3,115 بار در 1,408 پست

با سلام
    به نظر من درگذشت آقاي استيو جابز ضربه ناگهاني به پيكره تكنولوژي وارد كرد البته شركتايي مثل گوگل و مايكروسافت احتمالا از اين به عنوان يه فرصت براي خودشون و محصولاتشون ايجاد مي كنن البته رقابت و تجارت يعني همين.
    دنياي تكنولوژي فرد بزرگي رو از دست داد.

کاربر دائمی mj3747 آواتار ها
    نام
    مجید
    تشکر شده 570 بار در 240 پست

روحش شاد.

10 راه غیر عادی استیو جابز برای رساندن اپل به جايگاه فعلی
    http://ictland.com/news.php?id=6704

همکار hakimzadeh آواتار ها
    نام
    غلامرضا حکیم زاده
    تشکر شده 418 بار در 118 پست

سلام.
    شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که مخترع موس که هم اکنون تمام کاربران سراسر دنیا (حتی آن دوست عزیزمان در تاپیک قبل ) برای کار با کامپیوتر از آن استفاده میکنند شرکت Apple بوده است.بنیان گزار شرکت اپل اقای استیو جابز است.
    درلینک زیر شما می توانید عکسهایی از بزرگداشت جابز توسط مردم در مناطق مختلف جهان را مشاهده کنید.
    http://takdownload.ir/myLDlinker.php?url=1293
    ویرایش توسط hakimzadeh : 08-10-2011 در ساعت 22:39

مدیرکل انجمنها
    نام
    احسان صفامنش

فکر کنم پورت usb هم اول رو کامپیوتر های apple استفاده شد.درست میگم؟؟؟؟؟

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

به نام خدا سلام دوستان حالا گذشته از اینکه خود ایشون فرزند نامشروع بوده و یک فرزند دختر نامشروع هم از ایشون بجا مونده و جالب اینجاست که پدر ایشون یک مسلمان سوری بوده ایشون هم دین بودائی رو بعد از سفر به اصطلاح معنوی خودش به هند انتخاب کرده یکمدتی هم این آقا عضو هیئت مدیره والت دیزنی بوده که مشخصه این شرکت چه حرکتهائی در جهت جا انداختن فرهنگ زندگی آمریکائی در جهان داشته شما واقعا برای چی میگی خدا بیامرزدش ؟؟؟ در سته این آقا در عمل به جامعه خدمت کرده ولی برای چی به جامعه خدمت کرده برای رضای خدا؟ البته نه برای پول برای قدرت برای شهرت ایشون مثلا میلیاردر بوده دیگه استیو جابز که یک نفره از کل نظام سرمایه داری آمریکا این آمریکائی ها در اصل از نژاد انگلوساکسون که امثال مملکت مارو 200 سال عقب انداخته و سی ساله که مملکت مارو به ناجوانمردانه ترین روش ها تحریم کرده و هدفش خشک کردن ریشه اسلام و مسلمین و بلکه مردم آزاده جهانه اینها انسانهائی هستند که به مردم خودشون هم رحم نمیکنند بودجه سالانه حدوده هزار میلیارد دلاری مثلا دفائی آمریکا که از پول مالیات دهندگان آمریکائی رو آتش میزنند میریزند روی سر مردم دنیا اینها هیچ چیز به مردم حتی خودشان نمیدند الا اینکه خون طرف را به شیشه کنند به عنوان مثال فکر میکنی وقتی شما یک ایمیل مجانی با اون همه امکانات عالی و اون همه فضا برای چی شما یک تعداد عکس خانوادگی یا یک سری اطلاعات علمی خیلی حیاتی در ایمیلت قرار بده فکر میکنی چه سرنوشتی برای اینها مقدره فکر میکنی میتونی اصلا دنبالشو بگیری... مثالش همین انگلستان و مکالمات تلفنی مردم خودشون!!! یا همین ویندوزی که شما استفاده میکنی کی میدونه محتواش چیه ؟ توی خود آمریکا 80 در صد ثروت در اختیار 20 درصد مردم شما یقین بدون که این روش اداره اقتصاد همیشه یک عده بیشتری قربانی داره و این قابل قبول نیست ... البته باز من نمیگم ما در ایران اختلاف طبقاتی نداریم ولی هر چی هست از پای عمل نکردن به تعالیم اسلامی و از باب الگو قرار دادن نظام لیبرال سرمایه داری که آمریکا رو داره به این وضعیت بی عدالتی سوق میده هست. همه اینها در حالتی که نه استیو جابز که دیگه دوره خودش تمام شد و البته امثالش که در آمریکا الا ماشاا... زیاده و بیل گیتس و ................... هیچ کدوم از اینها دلشون حتی به حال مردم خودشون هم نسوخته این موسسات خیریه نمایشی که اینها برای باز کسب شهرت خودشون و مثلا پاک کردن چهره کریه خودشون از اذهان مردم دنیاست و هیچ دردی از اینها دوا نمیکنه به هر ترتیب مشکل اصلی ما ایرانیها بخصوص در این مورد خاص اینه که ظاهرا میگیم مرگ بر آمریکا ولی در دل حسرت ثروت آمریکا که بماند غربی ها رو میخوریم و شاید آرزو کنیم ای کاش جای اونها بودیم ... و در دلمون عملا اونها رو تحسین میکنیم نمیفهمیم که فیلم آمریکائی نشون میده که یارو کارمند معمولی خونه ویلائی و... خوش گذرونی های فقط یارو نمیگه که دیگه پولش از کجا میاد... چون اینها نمیخوان ما متوجه اختلاف طبقاتی موجود در اونجا بشیم حالا ماشاا... تلوزیون ما هم خیلی و قته یادگرفته ببین چند تا فیلم ساختند که یارو مثلا توی یک خانواده ثروتمند بوده بعد معلوم شده که مثلا بچه اون خانواده نبوده یا یک دعوائی سراین پیش اومده که چرا پدره جشن تولد بچه مفت خورش نیومده یا فلانی رفته خارج چنین و چنان شده و...و...و... اینها همه کپی برداری از همون شیوه اونهاست در پایان عذر میخوام که اینقدر مطلبم طولانی شد ولیکن نمیشد ناقص هم صحبت کرد به هر ترتیب اکثر بلکه تمام مشکلاتی که ما داریم از پای حب دنیاست الله اکبر...
    ولی لانصافا این هم یادمون باشه که :
    کسی که به رابطه خودش با خدا رحم نمیکنه به مردم اصلا رحم نمیکنه
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

نگفتم بحث داره منحرف میشه؟ بفرما ، الان قضیه س+ی+ا+س+ی میشه و بعدشم سایت مارو می بندن. بیخیال دوستان.

فقط اینو بگم که دلیلی نداره که بودائی ها یا یهودی ها یا مسیحی ها آدم نباشن و کار خیر بهشون نیاد یا اختراعات و عملکرداشون اجر معنوی نداشته باشه. وگرنه عدل خدا میره زیر سوال.

از اینجا به بعد تاپیک قفل میشه و دوستان اگه بحثی دارن در ایمل پیگیری کنن.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من