NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4567 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: heeeeeeeeeeeelp

عضو جدید
    تشکر شده 16 بار در 11 پست

پیش فرض heeeeeeeeeeeelp

salam be kasi ke makhad behem komak kone
    man daram ba pic18f452 va kampailere micro c kar mikonam.be 2ta moshkel bar khordam.mamoon maisham age kasi komakam kone

1-timer 2 ro chejoori meghdar dehi mikonim(formoolesh chie)makhsoosan vaseye postscaler
    2-age chan ta manba vaghfe toye ye proje dashte bashim chejoori be micro mifahmoonim ke har rootine vaghfe marboot be kodoom parchame vaghfe hast
    ba tashakkor az kasi ke mikhad behem komak kone

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر کل انجمن ها morteza_rk آواتار ها
    نام
    مرتضی رحیمی کردمحله
    تشکر شده 2,899 بار در 1,263 پست

سلام دوست عزیز

فکر می کنم چنتا نکته هست که باید بهتون یاد آوری کنم :

1. یکی از قوانین انجمن فارسی تایپ کردنه! خواهش می کنم که از این به بعد فارسی کنید.

2. بنظرم خوب نیست که فقط به کسی سلام کنید که می خواد بهتون کمک کنه! ادب حکم می کنه که توی جمع به همه سلام کرد. همینطور تشکر.

3. اینجا برخلاف بعضی از سایتها کسی ادعایی نداره! لطفا کمی خاکی تر باشید.
    .
    اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجّل الفَرَجَهُم

وبلاگ شخصی من

4. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما morteza_rk برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 16 بار در 11 پست

salam.
    ببخشيد دوباره فينگليش شد . آخه عادت كردم.
    من تازه عضو شدم و از خبر نداشتم.مرسي كه تذكر داد.
    اين هم بگم كه چون واسه پرو‍ژه پايان نامه ام به مشكل خوردم يه مقدار ... ام.
    موفق باشيد

6. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 2 بار در 1 پست

سلام
    در مورد تایمر های پیک تایمر 2 استثنا است یعنی لازم نیس هر بار آنرا مقدار بدی مگر اینکه تصمیم داشته باشی مقدار قبلی رو عوض کنی کار باهاش خیلی راحت تر از تایمر های دیگه اس دو تا اسکالر هم برای ورودی و خروجی اش داره یعنی می توانی منبع کلاکش رو با ضرایبی از 4 بهش وصل کنی و می توانی تعیین کنی که چند بار که مقدار تایمر با مقدار ست شده برابر شد هینتراپت بده برای مثال با کریستال 4MHZ شما هر کلاک تایمر دو برابر 1uSec پس اگه فرضا داخل PR2 عدد دسیمال 100 رو نوشته باشی و T2CKPS xx رو 1 نوشته باشی یعنی هر 4 تا کلاک سیستم یک بار TMR2 رو زیاد میکنه که با کلاک قبلی میشه هر 4usec که در 100 ضرب کن که برابر 400u sec هست اگه به TOUTPS مقدار 10 رو داده باشی حالا 400 میکرو ثانیه رو در 10 ضرب کن که برابر 4 میلی ثانیه اس وهر 4 میلی ثانیه اینتراپت میده
    برا تعیین محل روتین هر اینتراپت دو تا org هست8 org برا اینتراپت های الویت بالا و org 16 برا پایین هاست آنجا هم می توانی پرچم ها رو چک کنی و بر سراغ سرویس روتین مخصوصش

8. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما pisces برای ارسال این پست سودمند: