NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2695 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 23 از 33 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 460 از 657

موضوع: ساخت تابلو روان حرفه ای

کاربر علاقه مند VAKILZADEH آواتار ها
    نام
    حسين وكيل زاده
    تشکر شده 92 بار در 36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidam نمایش پست ها
    مهندس این ماژولی که قیمت کردی مدلش چی بود؟
    اگر آدرسی در تهران برای فروش می شناسی بگو

من اينترنتي قيمت گرفتم ولي در تهران بايد بپرسم. هنوز جايي رو نمي دانم. در تبريز هم خيلي به كار وارد شده اند و مستقيما از چين وارد مي كنند.

باز اگه اطلاعات جديدي بدستم رسيد خبرت ميكنم.

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر دائمی alghasi آواتار ها
    نام
    سعيد القاصي
    تشکر شده 519 بار در 265 پست

والا اين برنامه كه من ديدم فقط نوشته اشت. نميدونم دوستان چرا ميگن او برنامه كه من گذاشتم قروقاطيه.
    اون برنامه گذاشتم خيلي خيلي پيشرفته تر از اين بود . تو اون برنامه شما ميتونيد يه فيلم بارگذاري كنيد علاوه بر او ميتونيد فيلم رو اديت كنيد. عكس كه جاي خود داره. قبول دارم كه نرم افزار پيچيدا هست اما اين تاپيك تابلو روان ساده كه نيست. اينم يه عكس و يه فيلم فلش ورودي تابلو.
    برنامه هاي خيلي ساده هم دارم كه نوشته رو به hex‌ تبديل ميكنه اما همراهم نيست كه آپلود كنم
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: untitled.jpg
مشاهده: 82
حجم: 143.1 کیلو بایت  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    • نوع فایل: rar pizza2.rar (24.2 کیلو بایت, 122 نمايش)

5. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما alghasi برای ارسال این پست سودمند:

نام
    سعيد القاصي

من چند تا از ماژول ها رو راه اندازي كردم. چون برنامه رو خودم نوشتم به همه ماژولي ميخوره. يه چيز جالبه ديگه. قيمت چين همين ماژول ها رو هم دارم. باور نكردنيه. نصف قيمت ايران.
    منظورم از امكانات توليد كارگاه و وسايل بود. من بيشتر از 5 سال تو اصفهان بهترين تابلو ها رو زدم و مي زنم. تو هر سايز و هر مشخصه اي. از تك رنگ تا تمام رنگ.
    اگه كسي امكانات توليد تويه تهران رو داره من نرم افزار ، سخت افزار، و r&d، و ... رو فراهم ميكنم.

7. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال hamidam آواتار ها
    نام
    حمید مومنی
    تشکر شده 157 بار در 60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alghasi نمایش پست ها
    والا اين برنامه كه من ديدم فقط نوشته اشت. نميدونم دوستان چرا ميگن او برنامه كه من گذاشتم قروقاطيه.
    اون برنامه گذاشتم خيلي خيلي پيشرفته تر از اين بود . تو اون برنامه شما ميتونيد يه فيلم بارگذاري كنيد علاوه بر او ميتونيد فيلم رو اديت كنيد. عكس كه جاي خود داره. قبول دارم كه نرم افزار پيچيدا هست اما اين تاپيك تابلو روان ساده كه نيست. اينم يه عكس و يه فيلم فلش ورودي تابلو.
    برنامه هاي خيلي ساده هم دارم كه نوشته رو به hex‌ تبديل ميكنه اما همراهم نيست كه آپلود كنم
    سلام

آخه این برنامه چکار میکند - چی اون درست و حسابی است که این همه از اون و خودت تعریف میکنی...

من چند تا از ماژول ها رو راه اندازي كردم. چون برنامه رو خودم نوشتم به همه ماژولي ميخوره. يه چيز جالبه ديگه. قيمت چين همين ماژول ها رو هم دارم. باور نكردنيه. نصف قيمت ايران.
    منظورم از امكانات توليد كارگاه و وسايل بود. من بيشتر از 5 سال تو اصفهان بهترين تابلو ها رو زدم و مي زنم. تو هر سايز و هر مشخصه اي. از تك رنگ تا تمام رنگ.
    اگه كسي امكانات توليد تويه تهران رو داره من نرم افزار ، سخت افزار، و r&d، و ... رو فراهم ميكنم.
    اینجا جای تبلیغ برای خود و اینکه اینکار را کردم و اون کار را کردم نیست...

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hamidam برای ارسال این پست سودمند:

نام
    سعيد القاصي

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidam نمایش پست ها
    سلام
    آخه این برنامه چکار میکند - چی اون درست و حسابی است که این همه از اون و خودت تعریف میکنی...
    .
    والا من كه هر چي بلد بودم اينجا به دوستان گفتم و ميگم.
    اون برنامه هرچي كه هست يا نيست يه برنامه ايرانيه كه كه فقط سال 87 با اون تابلو ها 200 ميليون فروش داشتم. حالا اگه شما نميتوني بهاش كار كني يه حرف ديگست. الان ورژن نهايي اون براي تابلو هاي 65 ميليون رنگ real pixel و virtual pixel رو نوشتم.
    الانم نيومدم اينجا كه بفروشم يا هر چيز ديگه اي. اون نرم افزار رو فقط كافيه بدوني چطور كد ها رو تو فايل مي زاره به راحتي ميشه باهاش تو هر سايزي ساخت
    اما من معذرت ميخوام از همه دوستان اگه لحن حرف زدنم بد بوده. اما فكر نميكردم كه افراد ......
    به هر حال من ديگه تويه اين تاپيك ديگه چيزي نمي نويسم. راه واسه شما بازه و انشا ا.. كه هميشه موفق باشين.

11. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما alghasi برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال hamidam آواتار ها
    نام
    حمید مومنی
    تشکر شده 157 بار در 60 پست

والا من كه هر چي بلد بودم اينجا به دوستان گفتم و ميگم.
    اون برنامه هرچي كه هست يا نيست يه برنامه ايرانيه كه كه فقط سال 87 با اون تابلو ها 200 ميليون فروش داشتم. حالا اگه شما نميتوني بهاش كار كني يه حرف ديگست. الان ورژن نهايي اون براي تابلو هاي 65 ميليون رنگ real pixel و virtual pixel رو نوشتم.
    الانم نيومدم اينجا كه بفروشم يا هر چيز ديگه اي. اون نرم افزار رو فقط كافيه بدوني چطور كد ها رو تو فايل مي زاره به راحتي ميشه باهاش تو هر سايزي ساخت
    اما من معذرت ميخوام از همه دوستان اگه لحن حرف زدنم بد بوده. اما فكر نميكردم كه افراد ......
    به هر حال من ديگه تويه اين تاپيك ديگه چيزي نمي نويسم. راه واسه شما بازه و انشا ا.. كه هميشه موفق باشين.
    باز که آمدی از خودت تعریف کردی . بابا میدونیم اوجوبه ای , برنامه نویسی ...
    200 میلیون را می توانی بشماری...
    اینجا جایی نیست که از خودمان تعریف کنیم و یا دیگر دوستان را سر کار بزاریم و دوروغ بگیم...

13. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما hamidam برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال nima_elc آواتار ها
    تشکر شده 606 بار در 263 پست

دوستان اینجا جای تبلیغ و اینکه خودتون را انقدر بالا بگیرید نیست
    اینجا فروم زدیم بهم کمک کنیم تو ساختش اگه قرار بود کسی بیاد تبلیغ کنه و ما هم بریم ازش بخریم دیگه چه فایده داشت
    شما دوست عزیز تو سایتتون نوشتید اولین تولید کننده تابلو های رنگی با قابلیت پخش انمیشن
    ولی یکم تاریخ را نگاه کنید بد نیست همیشه اولین بهترین نبوده و نیست و به نظرم شعار جالبی نیست و یکم خودبینی هست
    الانم به نظرم دوستان تابلو بسازند لذتش خیلی بیشتر باشه تا خریدنش اگه دوست دارید تو ساخت به بچه ها کمک کنید ولی اینکه بیاید تو هر پست یه خط در مورد تابلو بگید 40 خط راجب خودتون اصلا برای هیچکس جالب نیست

15. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال naatamam آواتار ها
    نام
    حسن معماری
    تشکر شده 877 بار در 286 پست

سلام
    من هم با دوستان موافقم اینجا جای یاد دادن و یادگرفتن است و نه تبلیغ از خود و اینکه من برنامه ای را نوشتم.

من با برنامه فوق کمی کلنجار رفتم , درست میگوئید این برنامه اصلا" معلوم نیست چی هست و چکار میکند.
    گویا یک برنامه تجاری بوده که اینجا کلی تغییر کرده است.

17. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما naatamam برای ارسال این پست سودمند:

نام
    حسين وكيل زاده

والا من مطالب قبلي را نخوندم و نمي دانم چه اتفاقي افتاده است. ولي اگه كسي فروشگاهي و يا مغازه اي داره و خيلي وارده و اصلا استاده ، لازم نيست بياد بگه من اون كار رو انجام دادم و اين كار رو انجام دادم و در آخر به كسي هم كمك نكنه و بگه نمي تونم بگم. اينجا تبليغ ، فروش و موارد چنيني اصلا معني نداره مگه طرفين خودشون تفاهم كنند كه اون يه چيز ديگه است. تازگي ها در اين فروم هاي ايراني مد شده كه افراد ميان يه اكانت مي زنند و شروع به تبليغ كتاب ، سايت و فروشگاه خود مي كنند. اصلا خوب نيست . بايد برخورد شود.

19. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما VAKILZADEH برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    نام
    فرشید کشاورزیان
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

من یه مقدار با برنامه ای دوست عزیزمون (alghasi) ور رفتم.برنامه خیلی خوبیه. با دوستان در مورد تبلیغ نکردن موافقم.در مورد تعریف از خود که بستگی داره.اگه کسی جیزی بدونه و از خودش تعریف کنه به نظر من طوری نیست ولی اگه جیزی بارش نباشه و تعریف کنه نمی پسندم .به هر حال واسه برنامه واقعا جالبش من حال کردم باهاش

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 4 پست

اینقدر به هم دیگه واسه دو تا حرف گیر ندید.این برنامه ای که alghasi گزاشته خیلی خوبه ولی تمام امکانات اونو برداشته و فقط یه نسخه دمویی هست.خوب کار ایشون اینجا تبلیغه.این آقا هم از خودش گفته تا یه نفرو پیدا بکنه تا با هم دیگر کار تابلو روان انجام بدن.مثل اینکه دوستان پستهای قبلی alghasi را نخوندن.خوب چند ت سوال میپرسم تا دیگه بحث تاپیک به انحراف کشیده نشه.
    اگه ما بخواهیم چنین تابلوهایی بسازیم،این تابلوها جریان بسیار زیادی در حد 40 تا 80 آمپر ممکنه مصرف کنند که نسبت به یکی از فواید (مصرف کم تابلو روان) تابلو مغایرت دارند.نظر دوستان در این مورد چیست؟با این کار عمر ال ای دیها کم نمیشه؟من هیچ تجربه ای در زمینه الکترونیک ندارم و فقط میخواستم نظر دوستان در این باره بپرسم.

22. تشکرها از این نوشته :

دوست عزیز 40 تا 80 آمپر؟؟؟؟مگه کوره الکتریکی میخوای راه بندازی
    این تابلو ها مصرف جریان و ولتاژش به نسبت تعدادشون در نظر گرفته شده و جوری که توان هاشون پایین باش وگرنه هر مغازه 80 امپر برای یه تابلو میخواست که ورشکست میشد

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 4 پست

128 در 32 که میشه 4096 عدد ال ای دی
    هر ال ای دی هم 15 میلی آمپر مصرف کنه میشه 61440 میلی آمپر که برابر 60 آمپر میشه.
    توی این تاپیک بحث سر اون تابلوهایی هست که تمام ال ای دیها با هم روشن بشن و از اسکن صفحه ای استفاده میشه.
    کجای حرفام اشتباه بود؟

من زیاد با تابلو روان کار نکردم ولی چون صفحه دائما خاموش روشن میشه این میزان شما لحظه ای هست و اصلا ملاک اون وات ساعتی که تابلو مصرف میکنه نیست این سیستم در خیلی از مدارات استفاده میشه و یجور بحث الکترونیکه که از قطعات در حالت قطع و اشباع استفاده کنن تا توان تلف نشه و توان مصرفی نداشته باشه
    شما اون حرفی که میزنی یعنی این همه ای ای دی را سری کنه ادم و همزمان روشن کنه و بعد اون میزان مصرف میکنه

26. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما nima_elc برای ارسال این پست سودمند:

نام
    حسين وكيل زاده

البته اگر موقع تست تابلو روان همه ال اي دي ها را باهم روشن كنيم به طوري كه حداكثر جريان در مدار عبور كند مي توان توان را برحسب وات ساعت اعلام كرد. به هر حال جريان مي كشد و باعث تلف شدن توان مي گردد.

28. تشکرها از این نوشته :

مدیر باز نشسته shayanmelody آواتار ها
    نام
    شایان نیکزاد
    تشکر شده 1,038 بار در 473 پست

سلام به همگی
    بالاخره بحث ماژول های آماده ال ای دی به اینجا باز شد
    خدمت شما عرض کنم من حدوده 1 سالی میشه که دارم از این ماژول ها استفاده میکنم ، از همه نظر فوق العاده هستند مثل شدت نور ، کیفیت بسیار بالا ، طول عمر زیاد ، قابلیت های باورنکردنی و و و ....
    هرچی بگم کم گفتم !
    بعضی از دوستان در مورد عیب یابش گفتند.تا الآن که من باهاشون کار کردم تعداد بلوک هایی که مشکل داشتند به عدد 5 هم نرسید ! 99% ایرادشون مربوط به بافر 74245 اولیه بلوک میشه.پس از این نظر خیالتون راحت
    از طرف شرکت های سازنده پشتیبانی خوبی میشه ، یعنی هر چند وقت در میون ماژول ها رو به روز میکنند و کیفیتش رو بالا میبرنند.
    اینم بگم که تمامی شرکت های بزرگ و معروفی که تو ایران دارند کار تابلو و تلویزیون شهری میکنند همشون دارند از این بلوک ها استفاده میکنند.
    تنها مشکلی که این وسط هست اینه که جدیدا این بلوک ها خیلی کمیاب شده و قیمتش بالا رفته ! کار درجه 1 پارسال بود 25 تومن ، الآن شده 32 تومن !!!!!!!!!!!!!!! جدیدا هم شنیدم که قراره قیمتش یکم بالاتر بره
    اما در هر صورت ، هیچ وقت واس ما نمیصرفه بخواهیم همچین ماژولی رو خودمون مونتاژ بکنیم.
    یه چیز جالب هم به شما بگم.من شنیدم که برد کنترل این ماژول ها تو یه حالت میتونه تابلو های استاتیک هم پشتیبانی کنه ! یعنی اینکه شما یه تابلو با 74595 خودتون درست میکنیدبعدش وصل میکنید به اون برد کنترل ها !!!!!! و از این پس اون همه قابلیت های جالب نرم افزارش (همون hd-2010 که جدیدا hd-2012 هم اومده) در اختیار شماست و هیچ کس هم شک نمیکنه که تابلوی شما چینی هست ، چون در واقع هم نیست !
    یک نکته اخلاقی هم بگم ، احترام به همدیگه رو تو حرفهاتون رعایت کنید
    موفق باشید

بعد از چند وقت برگشتم

30. کاربران : 6 تشکر کرده اند از شما shayanmelody برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 122 بار در 73 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmelody نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بالاخره بحث ماژول های آماده ال ای دی به اینجا باز شد
    خدمت شما عرض کنم من حدوده 1 سالی میشه که دارم از این ماژول ها استفاده میکنم ، از همه نظر فوق العاده هستند مثل شدت نور ، کیفیت بسیار بالا ، طول عمر زیاد ، قابلیت های باورنکردنی و و و ....
    هرچی بگم کم گفتم !
    بعضی از دوستان در مورد عیب یابش گفتند.تا الآن که من باهاشون کار کردم تعداد بلوک هایی که مشکل داشتند به عدد 5 هم نرسید ! 99% ایرادشون مربوط به بافر 74245 اولیه بلوک میشه.پس از این نظر خیالتون راحت
    از طرف شرکت های سازنده پشتیبانی خوبی میشه ، یعنی هر چند وقت در میون ماژول ها رو به روز میکنند و کیفیتش رو بالا میبرنند.
    اینم بگم که تمامی شرکت های بزرگ و معروفی که تو ایران دارند کار تابلو و تلویزیون شهری میکنند همشون دارند از این بلوک ها استفاده میکنند.
    تنها مشکلی که این وسط هست اینه که جدیدا این بلوک ها خیلی کمیاب شده و قیمتش بالا رفته ! کار درجه 1 پارسال بود 25 تومن ، الآن شده 32 تومن !!!!!!!!!!!!!!! جدیدا هم شنیدم که قراره قیمتش یکم بالاتر بره
    اما در هر صورت ، هیچ وقت واس ما نمیصرفه بخواهیم همچین ماژولی رو خودمون مونتاژ بکنیم.
    یه چیز جالب هم به شما بگم.من شنیدم که برد کنترل این ماژول ها تو یه حالت میتونه تابلو های استاتیک هم پشتیبانی کنه ! یعنی اینکه شما یه تابلو با 74595 خودتون درست میکنیدبعدش وصل میکنید به اون برد کنترل ها !!!!!! و از این پس اون همه قابلیت های جالب نرم افزارش (همون hd-2010 که جدیدا hd-2012 هم اومده) در اختیار شماست و هیچ کس هم شک نمیکنه که تابلوی شما چینی هست ، چون در واقع هم نیست !
    موفق باشید
    با سلام
    میتونید بگید ماژول های تابلو روانو از کجا می خرید ؟
    یک جایی مطمئن و خوب اگه آدرسشو بدید یا سایتشو ممنون میشم . من خودم تابلو روان میسازم ولی همشو خودم درست میکنم .

32. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما starsoheil برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال naatamam آواتار ها
    نام
    حسن معماری
    تشکر شده 877 بار در 286 پست

Icon16

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmelody نمایش پست ها
    سلام به همگی

موفق باشید
    سلام

من که رفتم سمت ساخت تابلوهای استاتیک.
    واقعا" معرکه است. تا خودم ندیده بودم باورم نمیشد.
    یک برد 16*16 برای نمونه طراحی کرده ام .البته بصورت ماژول که براحتی قابل افزایش تا طول دلخواه است , pcb آن را هفته دیگه مونتاژ میکنم و اگر همه چی خوب باشه تصمیم به تولید انبوه اون دارم.
    حتما" فیلم وعکسش را میزارم اینجا.

حالا می خواستم ببینم این برد کنترلی ماژول های چینی چی هستش ؟ مدل یا مشخصاتی ازش دارید. تا یکی بخرم و ببینم چطور کار میکند و اگر بشه اطلاعاتش را در بیارم و کاری کنم که بردهای من هم که برای تابلوی استاتیک ساختم بتونه از خروجی فایل های برنامه hd-2010 یا hd-2012 پشتیبانی کنه.
    اگر هم قیمت و کیفیتش خوب باشه از همین برد واسه تابلوی استاتیک خودم استفاده کنم.

این برنامه hd-2012 کار را خیلی راحت میکنه و کیفیت را میبره بالا.
    ویرایش توسط naatamam : 16-05-2012 در ساعت 19:18

34. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما naatamam برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته shayanmelody آواتار ها
    نام
    شایان نیکزاد
    تشکر شده 1,038 بار در 473 پست

مهندس جان من كه كلي فيلم و عكس اوايل اين تاپيك از ساخته خودم گذاشتم !‌
    در مورد قيمتش بايد عرض كنم كه از حدود 40 تومن شروع ميشه تا حدود 100 تومن
    كيفيت فوق العاده ، بيشتر ميكروهاي روش از سري stm32 هستند ، يعني كاملا صنعتي

بعد از چند وقت برگشتم

36. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما shayanmelody برای ارسال این پست سودمند:

نام
    حسين وكيل زاده

Exclamation

با توجه به اين كه دوستان در دانلود و اكستركت نرم افزار تابلو روان چيني كه در پست هاي قبلي آپلود شده بود ، مشكل داشتند ، در اين قسمت به صورت يك جا آپلود شد تا دوستان به راحتي دانلود و استفاده كنند.

اگه باز مشكلي بود ما در خدمتيم.

يا علي.

دانلود نرم افزار تابلو روان چيني ورژن 2012 با پشتيباني از زبان فارسي

38. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما VAKILZADEH برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 23 از 33 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین