NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4275 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اندازه گیری آمپر ac موتور

عضو جدید
    تشکر شده 34 بار در 11 پست

پیش فرض اندازه گیری آمپر ac موتور

سلام دوستان
    من برای یک پروژه نیاز دارم تا ولتاژ یک موتور که حدود 80 آمپر هست را اندازه گیری کنم و بعد از اون توی میکرو استفاده کنم . از ct استفاده کردم و بعد با a/d میکرو اون رو خوندم .
    ولی توی محیط صنعتی اون عدد ولتاژ به شدت تغییر میکنه . چون کنارش هم اینورتر هست فکر میکنم شکل موجش سینوسی کامل نباشه . کسی میدونه چطور میتونم جریان واقعی موتور را بدون نویز بتونم بخونم ؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر علاقه مند robatshahrood آواتار ها
    نام
    محمد
    تشکر شده 127 بار در 65 پست

New

نقل قول نوشته اصلی توسط havas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یک پروژه نیاز دارم تا ولتاژ یک موتور که حدود 80 آمپر هست را اندازه گیری کنم و بعد از اون توی میکرو استفاده کنم . از ct استفاده کردم و بعد با a/d میکرو اون رو خوندم .
    ولی توی محیط صنعتی اون عدد ولتاژ به شدت تغییر میکنه . چون کنارش هم اینورتر هست فکر میکنم شکل موجش سینوسی کامل نباشه . کسی میدونه چطور میتونم جریان واقعی موتور را بدون نویز بتونم بخونم ؟

سلام دوست عزیز شما می تونید از سنسور acs758هم استفاده کنی همین کار رو به صورت دقیق می کنه برات