NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 3865 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 48

موضوع: ST micro

کاربر فعال lpln852 آواتار ها
    تشکر شده 88 بار در 55 پست

پیش فرض ST micro

دوستان لطفا راهنمايي کنيد که براي شروع به کار با اين ميکرو (st micro ) بايد چي کار کنم
    کامچايلر چي هست از کجا دانلود کنم و ...

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر دائمی
    تشکر شده 531 بار در 212 پست

پیش فرض شروع كار با stm32

سلام

دوست عزيز اينجا خيلي دنبال جواب نباش .. من سه ماهي هست ميگم stm32 رو براش يك انجمن درست كنيد كسي گوش نميده

اما اطلاعاتي كه من در مورد كار با اين ميكرو پيدا كردم

اول كامپايلر و محيط كار

keil
    eclipse
    IAR

براي نوشتن برنامه eclipse كاملا مجاني و باز هست و در اين حالت كاربر بايد يكم حرفه اي تر باشه چون تنظيماتي بيشتري رو خودش بايد انجام بده .. اما حسن اين برنامه كمك در تكميل كد هايي هست كه در هدر فايل موجود هست مثلا ميزني Adc خودش تمام كدهايي كه با اين حروف شروع ميشوند رو مياره ..كه در دوبرنامه ديگه من نتونستم اين خاصيت رو ببينم .. (اگر كسي بلد هست راهنمايي كند لطفا)

اما برنامه Keil كه براي كار تا 32 كيلو بايت مجاني هست و محيطش هم قابل قبوله .. و قوي هست

برنامه IAR هم كه ميگن قوي هست ولي كاري باهاش نكردم

خوبي Keil اين هست خود ST برنامه هاي زيادي با اون داره
    http://www.st.com/internet/com/software/ides_mcu.jsp

برنامه هاي زياد ديگه اي هم هست .. حتي از هر محيط برنامه نويسي سي هم ميتوني استفاده كني براي كد نويسي و در اخر براي كامپايل به يكي از اين برنامه ها كپي كني

برنامه هاي ديگه:
    http://www.atollic.com

http://www.tasking.com/products/arm

http://www.rowley.co.uk

http://www.signum.com

http://www.isystem.com

توي خود labview و حتي Altium dxp هم فكر كنم ميشه برنامه رو نوشت

اگر از دوستان كسي با اينها كار كرده .. بگه

اما چگونه شروع كني

اول از همه بايد بدوني كه اگر از اسمبلي فرار كني كارت سخت ميشه .. اسمبلي مخصوصا وقتي با پورت كار ميكني راحتترين و سريعترين روش كار هست .. من مدتها با بسكام كار ميكردم و ميكنم و خيلي ازش راضي هستم ولي من رو نسبت به اسمبلي دور كرده بود و براي همين چند وقت طول كشيد تا دوباره ذهنم با اسمبلي - خواندن ديتاشيت و تنظيم سخت افزار ميكرو آشنا بشه (البته هنوز كار داره)

براي گام اول پيشنهاد ميكنم برنامه نويسي C رو كه بلدي + منوآلي كه خود St داده رو بخوني
    اين فايل چزء فايلهايي هست كه وقتي در سايت St ميكرويي رو انتخاب ميكني .. ديتاشيت + اين فايلها در زيرش براي دانلود وجود داره
    http://www.st.com/internet/mcu/produ...ERENCE_MANUALS

http://www.st.com/internet/com/TECHNICAL_RESOURCES/TECHNICAL_LITERATURE/REFERENCE_MANUAL/CD00171190.pdf

پيشنهاد ميكنم براي اينكه يكم حال كني فيلمهاي توضيحي كه در سايت هست رو ببيني

بين استفاده از دستوراتي كه خود هدر گذاشته يا نوشتن هدر مخصوص به خودت ... پيشنهاد ميكنم از هردو استفاده كني .. سعي كن دستوراتي كه ميخواهي رو يك بار هدرش رو به سبك هدرهاي موجود در برنامه keil بنويسي بعد خودت ميتوني انتخاب كني كه از كدوم استفاده كني..
    حتي براي اول كار ميتوني دستورات هدر رو در داخل خود برنامت بنويسي بعد تبديلش كني به هدر

همه اينها رو با توجه به اينكه نميدونم شما چي بلدي چي بلد نيست گفتم
    اميدوارم مفيد باشه
    http://www.iranmicro.ir/forum/images/smilies/good.gif
    موفق هستي .. موفقتر باشي
    ویرایش توسط alishekarriz : 20-05-2011 در ساعت 22:40

5. کاربران : 7 تشکر کرده اند از شما alishekarriz برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند بی مخ! آواتار ها
    تشکر شده 54 بار در 30 پست

خب دوستان نظرتون چیه افرادی که کار کردن و افرادی که میخوان کار کنن دور هم توی یه تاپیک جمع بشیم تجربیاتی که داریم و یا به دست میاریم رو به اشتراک بذاریم؟
    مخصوصاً شما علی آقا، فک کنم شما تجربتون با stm32 از بقیه بیشتره!

7. تشکرها از این نوشته :

مدير بخش STM32 sadmonew آواتار ها
    نام
    صادق محمدي
    تشکر شده 3,115 بار در 1,408 پست

با سلام دوست عزيز
    همونطور كه دوستمون جناب armstk گفتن:
    کار با میکروکنترلر های STM32F103 استارت خورد !
    بزودی آموزش آن

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sadmonew برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

سلام رفقا
    من میکروکنترلر stm32f103vbt6 رو گرفتم و براش یک شماتیک طراحی کردم و انشالله یک pcb براش میکشم
    حقیقتش منتظرم که جیلینک به دستم برسه تا شروع به کار باهاش کنم
    واقعا میکرو توپیه , من نمونه برد های آماده development این میکرو stm32f103cbt رو از نزدیک دیدم و با یک gui قوی با uc-os ii خیلی خیلی توپ کار میکنه و سرعت رفرش یک lcd 2.8 " خیلی بالاتر از بقیه میکروکنترلر ها هستش
    در مجله شماه 18 مطالب خوبی برای داشتن بیس اطلاعات در مورد سری stm32f103 نوشته شده که باید تا چند روزه دیگه صبر کنین تا مجله منتشر بشه , به اضافه دیتا شیت فارسی stm32f103
    بچه هایی که پایه هستن بگن تا یه سری مطالب فارسی براش اماده کنیم , برای شروع کار با کامپایلر هارو یک مقدار توضیح بدیم
    اگه کسی هست همین جا اعلام کنه

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

11. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما armstk برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته shayanmelody آواتار ها
    نام
    شایان نیکزاد
    تشکر شده 1,038 بار در 473 پست

سلام.
    مشخصاتش رو بنویسید ، راههای پروگرم کردن ، برنامه اولیه (فلشر) و هر چیز دیگه ای که تو مجلات 1 و 9 در مورد اتمل و فیلیپس بود.
    اگر میشه شماتیک بردتون رو هم یه جایی بزاری ما ببینیم.اگر خوشم اومد منم میام.

با تشکر.

بعد از چند وقت برگشتم

بچه هایی که پایه هستن بگن تا یه سری مطالب فارسی براش اماده کنیم , برای شروع کار با کامپایلر هارو یک مقدار توضیح بدیم
    اگه کسی هست همین جا اعلام کنه
    من و دوستم به شدت دنبال یادگیری این میکرو هستیم چون کارمون گیرشه! پس من کاملاً پایه ام که هر کاری از دستم بر میاد رو انجام بدم.
    فقط زیاد چیزی یاد ندارم، با AT91 کار کردم که اونم از آموزش های خود ایران میکرو یاد گرفتم!
    ولی به هر حال به این معنی نیس نتونم کاری بکنم
    من پایم!!!
    با تشکر

14. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

سلام
    دوستان من همه تاپیک ها خوندم و کلی جواب میدم
    اول اینکه چرا st همه گیر نمیشه و چرا ما کار نکردیم که یکی از سوال دوستان بود؟
    خوب اگر ما در انجمن مستقیم وارد عمل نمی شیم و استارت نمی زنم دلایل خوبی براش داریم و هدفمون این هست بچه ها ی انجمن روی چیزی متمرکز بشن که بهترین گزینه هست
    st بیشتر از 8 ماهه توی برنامه هست ولی موقعیت مناسبی هنوز پیش نیومده روی این میکرو کار کنیم
    st ثبات مثل بقیه میکروها نداره و هنوز نمیشه خیلی روش حساب باز کرد
    مثلا همین stm32f103rbt6 که مد نظر هست میکروش 3دلار بود و تا 9 دلار رسید الان سرچ کنید قیمتش ببینید
    و اما آیا st میکرویی هست ارزش وقت گذاشتن داشته باشه؟
    بله قطعا این میکرو با توجه به عدم ثبات قیمتی؛میکرویی بسیار خوب و ارزان به شمار میاد و کتابخونه های keil مخصوصا rl-arm براش کامل هست

از کجا شروع کنید؟
    اول به نظرم هدف خودتون ببینید چی هست در حال حاظر بهترین میکروی بازار ایران lpc1768 هست که هنوز آموزشش توی انجمن هم شروع نشده.st مدل جدید cortex-m4 زده که اگر ثبات پیدا کنه من شخصا این مدلش ترجیح میدم . بهترین کامپایلر هم مثل همیشه keil هست
    مزیتی که داره؟
    یکیش اینه راحت پروگرام میشه
    دومی اینه (در حالت ثبات قیمت) قیمت کمی داره
    در برابر نویز مقاوم هست و با خیال راحت میتونید در صنعت استفاده کنید
    کتابخونه هاش هم مثل lpc کامل هست
    معایب:
    ثبات قیمتی اصلا نداره(در حال حاظر که برای شما می نویسم)
    در در بازار ایران ممکنه به مشکل برخورین و کم بشه
    من عیب خاصی در این میکرو در حالت کلی نمی بینم به جز همین دو مورد که باعث شده این میکرو برنامش عقب بیفته
    و اما..
    دوستان با دلیل بیان بگن چرا st ؟چرا nxp انتخاب نمی کنند؟ و یک حالت مقایسه باشه تا از مطالب مفید دوستان استفاده کنیم
    با تشکر
    ویرایش توسط kavir : 06-12-2011 در ساعت 17:15
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

16. کاربران : 4 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته shayanmelody آواتار ها
    نام
    شایان نیکزاد
    تشکر شده 1,038 بار در 473 پست

تو نگاه اول که من دیدم فکر کنم st تنوعش بیشتر باشه ، درسته ؟!

بعد از چند وقت برگشتم

خب، بنده به شخصه برای کاری که نیاز دارم نیاز به میکرویی دارم که در مقابل نویز خیلی مقاوم باشه! و مهمتر از اون جریان کشی خیلی کمی داشته باشه! مثلاً همین stm جریان در حد میکرو میکشه!!! در کمترین حالت تغذیه '1.7uA و در حالت اجرای برنامه 373uA در هر مگاهرتز!!!
    در ضمن قیمتشم (به صورت کلی که میخریم) 7تومن درمیاد! و این 2 3 ماهه تغییری هم نکرده! (البته اگر دوستم اشتباه نکرده باشه!)
    . . . پــــــــــشـــــــــــــتــــــــــــکـــــــــــــــار . . .

بریم STM32

سلام.
    مشخصاتش رو بنویسید ، راههای پروگرم کردن ، برنامه اولیه (فلشر) و هر چیز دیگه ای که تو مجلات 1 و 9 در مورد اتمل و فیلیپس بود.
    اگر میشه شماتیک بردتون رو هم یه جایی بزاری ما ببینیم.اگر خوشم اومد منم میام.

با تشکر.
    سلام
    همون طور که گفتم در مجله 18 مطالب کاملی در مورد این میکروکنترلر از جمله نحوه کار با بوتلودر این میکروکنترلر قرار داره(مشابه بوت لودر sam-ba در میکرو های atmel)
    st ثبات مثل بقیه میکروها نداره و هنوز نمیشه خیلی روش حساب باز کرد
    مثلا همین stm32f103rbt6 که مد نظر هست میکروش 3دلار بود و تا 9 دلار رسید الان سرچ کنید قیمتش ببینید
    و اما آیا st میکرویی هست ارزش وقت گذاشتن داشته باشه؟
    بله قطعا این میکرو با توجه به عدم ثبات قیمتی؛میکرویی بسیار خوب و ارزان به شمار میاد و کتابخونه های keil مخصوصا rl-arm براش کامل هست
    منم کاملا موافقم که با stm کار کنیم ولی به شرط این که ثبات بازاری داشته باشه
    خوده منم هنوز مطمئن نیستم که کار با این میکروکنترلر به صورت مداوم باشه و در حال حاضر هم به صورت تفننی باهاش میخام کار کنم ! برای من قیمت هم خیلی مهمه
    ولی حقیقتا یک نگاهی به دیتا شیت های سری cortex-m4 میکرو های st بندازین , واقعا محشره و نظیر نداره فعلا
    تو نگاه اول که من دیدم فکر کنم st تنوعش بیشتر باشه ، درسته ؟!
    بله ظاهرا نسبت به شرکت اتمل تنوع زیادی داره ولی nxp هم تنوع بالایی داره

دوستان با دلیل بیان بگن چرا st ؟چرا nxp انتخاب نمی کنند؟ و یک حالت مقایسه باشه تا از مطالب مفید دوستان استفاده کنیم
    با تشکر
    حقیقتش من خودم بیشتر به قیمت و کیفیت نگاه میکنم , مثلا همین lpc1313 که وارد کردین خیلی قیمتش ارزونه و من حتما کار رو باهاش شروع میکنم
    از این طرف هم stm32 یه سری امکانات داره که جالبه
    در کل دو دل هستم ! من که هر دو رو میپسندم و گوش به فرمان بقیه هستم

.

20. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما armstk برای ارسال این پست سودمند:

کاربر فعال
    نام
    مرتضی مجتهدی
    تشکر شده 358 بار در 203 پست

من کلا توو کار عزیزان دخالت نمی کنم اما یک پیشنهاد دارم :
    اینقدر از این شاخه به اون شاخه نرین !
    حالا کار ندارم پیشنهادم چقدر مفیده اما واقعا جای حرکت های بزرگ با همین میکروکنترهای معمولی، کلا روشن خاموش کردن led و فوقش پورت سریال و چند کار کوچیک دیگه با همه خانواده های میکروکنترلر خلق شده توسط بشر رو میبینم ! این رو خیلی پیشرفت نمی دونم ( نظر 100% شخصی ! )

22. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما modj.ir برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

سلام نه آقا این حرفها چیه چه عیبی داره هر کسی یک نظری داره به هر ترتیب نظر من اینه که شما اگر یک مقدار دیدت را نسبت به الکترونیک گسترش بدی و یک مقدار بیشتر اطلاعاتت رو در مورد همین میکرو کنترلر هم که شده تکمیل کنی انشاا... بیشتر از این پیشرفت خواهی کرد... و متوجه میشی که خیلی پروژه های بهتر از اینها هم که گفتی شده و میشه انجام داد...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

24. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

به نظره من ضرر نداره که از هر شاخه ای یه سره انگشتی اطلاعات داشته باشیم
    البته نباید انقدر شاخه شاخه بشه که مقدار زوم ما روی یک مسئله کاهش پیدا کنه
    ولی چون در اینجا میکرو lpc1313 و stm32f103 مشابه هم دیگه هستن , هسته ای مشابه دارن و در بقیه امکانات هم یکی هستن تقریبا , و فقط از لحاظ قیمتی و ثباتی فرق دارند ضرری نداره که آماده کار با هر کدوم از اینا باشیم

.

26. تشکرها از این نوشته :

نقل قول نوشته اصلی توسط modj.ir نمایش پست ها
    من کلا توو کار عزیزان دخالت نمی کنم اما یک پیشنهاد دارم :
    اینقدر از این شاخه به اون شاخه نرین !
    حالا کار ندارم پیشنهادم چقدر مفیده اما واقعا جای حرکت های بزرگ با همین میکروکنترهای معمولی، کلا روشن خاموش کردن led و فوقش پورت سریال و چند کار کوچیک دیگه با همه خانواده های میکروکنترلر خلق شده توسط بشر رو میبینم ! این رو خیلی پیشرفت نمی دونم ( نظر 100% شخصی ! )
    حرف شما هم درسته ولی نباس انتظار داشته باشیم که بیان تا نوشتن سیستم عامل رو بیان اساتید آموزش بدن! یه مطلب کلی گفته میشه، کسی که علاقه داره و براش مهمه میره دنبالش و تحقیق می کنه و به چیزی که میخواد میرسه!
    اتفاقاً همین روش کلی که الان پیگیری میشه توی مجلات به نظرم خیلی جالب و مفیده واسه همه!

بریم STM32

28. تشکرها از این نوشته :

حالا ان شاء الله کی می خواد pmm18 بیاد بیرون که از این مطالب STM32 استفاده کنیم؟!

بریم STM32

حالا ان شاء الله کی می خواد pmm18 بیاد بیرون که از این مطالب stm32 استفاده کنیم؟!
    سلام
    قرار بود قبل محرم مجله رو بدیم بیرون , ولی به دلایلی افتاد بعدش
    هفته دیگه انشالله مجله منتشر میشه , منتظر باشین , مطالب تجربی و عملی بسیار خوبی جمع آوری شده

.

31. تشکرها از این نوشته :

خب من تونستم چندتا برنامه از قبل نوشته رو با فلش لودر روی میکرو پروگرم کنم! ولی خیلی نتونستم سر از رجیستراش در بیارم!!!
    کسی منبعی سراغ نداره؟

بریم STM32

کاربر دائمی

ST33, 32-bit Flash MCUs

The ST33 family has been designed to meet advanced security and performance requirements, combining the latest 90 nm Flash technologies with the highest security levels on the ARM SC300 core (secure ARM Cortex™-M3). It is the perfect choice for highly-secure and innovative (U)SIM cards that host multiple applications and services, and it benefits from NFC connectivity through an SWP interface. It has increased memory capacity to store, transfer and use large quantities of data without impacting user friendliness. This device can also be used in various other applications such as pay-TV as a result of its high versatility.

The ST33 is code compatible with the ST32 to ease operating system family system.

ST33TPM12LPC
    Trusted Platform Module with LPC interface based on 32-bit ARM SecurCore SC300 CPU
    Active

Description

The ST33TPM12LPC is a cost-effective and high performance Trusted Platform Module (TPM).

This device implements the functions defined by the Trusted Computing Group (Trusted Computing Group - Home) in the TCG Trusted Platform Module Specifications version 1.2 Level 2 Revision 116, the TCG PC Client specific TPM interface specifications 1.21 and the PC Client implementation specification for conventional BIOS.

The ST33TPM12LPC is based on a secure MCU hardware platform.

The ST33TPM12LPC is built on a 32-bit ARM® reduced instruction set computing (RISC) processor which provides high cryptographic and general performances. A crypto-processor NESCRYPT is also present to support efficiently all public key cryptographic algorithms.

DATA BRIEF
    Key Features

TPM features
    Single-chip Trusted Platform Module (TPM)
    Compliant with Trusted Computing Group (TCG) Trusted Platform Module (TPM) Main specifications 1.2, Level 2, Revision 116
    Compliant with TCG PC Client Specific TPM Interface Specifications 1.21
    Targeting security certification based on certified TPM Protection Profile (Revision 116) with Evaluation Assurance Level (EAL) 4+
    33-MHz Low Pin Count (LPC) interface V1.1
    Provisioned with Endorsement key and Endorsement Key certificate
    Support of clock suspension for power saving mode
    Support of Field Upgrade and Dictionary Attack protection
    Monotonic counter endurance guaranteed for 7 years
    Support of software and hardware physical presence
    Hardware features
    ARM® SecurCore® SC300™ 32-bit RISC core
    Highly reliable CMOS EEPROM submicron technology
    30-year data retention at 25° C
    500,000 Erase/Write cycles endurance typical at 25° C
    Temperature range: 0°C to +70°C
    ESD protection up to 4 kV (HBM)
    3.3 V supply voltage range
    28-lead thin shrink small outline and 32-lead very thin fine pitch quad flat pack ECOPACK® packages
    Security features
    Active shield and environmental sensors
    Memory protection unit (MPU)
    Monitoring of environmental parameters (power and clock)
    Hardware and software protection against fault injection
    AIS-31 Class P2 compliant true random number generator (TRNG)
    Cryptographic algorithms:
    RSA key generation from 512 to 2048 with a 2-byte step
    RSA signature and encryption
    SHA-1 and SHA-256
    AES-128 in CTR mode
    Performance and resource features
    SHA1 computation for 64-byte block: 155 μs1
    Signature with a 2048-bit key: 150 ms(a)
    Signature with a 1024-bit key: 30 ms(a)
    NV storage allocated space: 4 Kbytes (1.2 Kbytes used by EK certificate)
    Supported 2048-bit key slots:
    up to 10 key slots (without EK and SRK)
    1 key slot in volatile memory for high frequency loading use case
    ویرایش توسط alishekarriz : 14-01-2012 در ساعت 17:11

34. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alishekarriz برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی

STM32F417ZG
    STM32 F4 Series High performance Cortex M4 based 32-bit Microcontrollers, Supply Current Lowest Power Mode 2.5, Supply Current Run Mode 188
    Active

Description

The STM32F415xx and STM32F417xx family is based on the high-performance ARM®Cortex™-M4F 32-bit RISC core operating at a frequency of up to 168 MHz. The Cortex-M4F core features a Floating point unit (FPU) single precision which supports all ARM single-precision data-processing instructions and data types. It also implements a full set of DSP instructions and a memory protection unit (MPU) which enhances application security.

The STM32F415xx and STM32F417xx family incorporates high-speed embedded memories (Flash memory up to 1 Mbyte, up to 192 Kbytes of SRAM), up to 4 Kbytes of backup SRAM, and an extensive range of enhanced I/Os and peripherals connected to two APB buses, two AHB buses and a 32-bit multi-AHB bus matrix.

All devices offer three 12-bit ADCs, two DACs, a low-power RTC, twelve general-purpose 16-bit timers including two PWM timers for motor control, two general-purpose 32-bit timers. a true number random generator (RNG), and a cryptographic acceleration cell. They also feature standard and advanced communication interfaces.

DATASHEET
    Key Features

Core: ARM 32-bit Cortex™-M4F CPU with FPU, Adaptive real-time accelerator (ART Accelerator™) allowing 0-wait state execution from Flash memory, frequency up to 168 MHz, memory protection unit, 210 DMIPS/1.25 DMIPS/MHz (Dhrystone 2.1), and DSP instructions
    Memories
    Up to 1 Mbyte of Flash memory
    Up to 192+4 Kbytes of SRAM including 64-Kbyte of CCM (core coupled memory) data RAM
    Flexible static memory controller supporting Compact Flash, SRAM, PSRAM, NOR and NAND memories
    LCD parallel interface, 8080/6800 modes
    Clock, reset and supply management
    1.8 V to 3.6 V application supply and I/Os
    POR, PDR, PVD and BOR
    4-to-26 MHz crystal oscillator
    Internal 16 MHz factory-trimmed RC (1% accuracy)
    32 kHz oscillator for RTC with calibration
    Internal 32 kHz RC with calibration
    Sleep, Stop and Standby modes
    VBATsupply for RTC, 20×32 bit backup registers + optional 4 KB backup SRAM
    3×12-bit, 2.4 MSPS A/D converters: up to 24 channels and 7.2 MSPS in triple interleaved mode
    2×12-bit D/A converters
    General-purpose DMA: 16-stream DMA controller with FIFOs and burst support
    Up to 17 timers: up to twelve 16-bit and two 32-bit timers up to 168 MHz, each with up to 4 IC/OC/PWM or pulse counter and quadrature (incremental) encoder input
    Debug mode
    Serial wire debug (SWD) & JTAG interfaces
    Cortex-M4F Embedded Trace Macrocell™
    Up to 140 I/O ports with interrupt capability
    Up to 136 fast I/Os up to 84 MHz
    Up to 138 5 V-tolerant I/Os
    Up to 15 communication interfaces
    Up to 3 × I2C interfaces (SMBus/PMBus)
    Up to 4 USARTs/2 UARTs (10.5 Mbit/s, ISO 7816 interface, LIN, IrDA, modem control)
    Up to 3 SPIs (37.5 Mbits/s), 2 with muxed full-duplex I2S to achieve audio class accuracy via internal audio PLL or external clock
    2 × CAN interfaces (2.0B Active)
    SDIO interface
    Advanced connectivity
    USB 2.0 full-speed device/host/OTG controller with on-chip PHY
    USB 2.0 high-speed/full-speed device/host/OTG controller with dedicated DMA, on-chip full-speed PHY and ULPI
    10/100 Ethernet MAC with dedicated DMA: supports IEEE 1588v2 hardware, MII/RMII

8- to 14-bit parallel camera interface up to 54 Mbytes/s
    Cryptographic acceleration: hardware acceleration for AES 128, 192, 256, Triple DES, HASH (MD5, SHA-1)
    Analog random number generator
    CRC calculation unit, 96-bit unique ID
    RTC: subsecond accuracy, hardware calendar
    ویرایش توسط alishekarriz : 14-01-2012 در ساعت 17:10

36. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما alishekarriz برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین