NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4709 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: خرید میکرو lpc24xx

مدیر باز نشسته masoodhashemy آواتار ها
    نام
    بوشهر - نام: علیرضا.غ
    تشکر شده 593 بار در 145 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mmplaser نمایش پست ها
    با سلام
    SDRam های MT48LC16M16A یا K4S561632 در بازار (قیمت 6 تومان) موجود است و قابل استفاده برای LPC2478 هستند.
    فقط یک چیز اینکه این sdram ها مدل معمولی هستند یعنی رنج دمایی 0 تا 40 دارند و متاسفانه صنعتی نیستند همین sdram ها یک پسوند دیگر دارند که رنج صنعتی میشود یعنی -40 تا +70 درجه که قیمتش حدود 11 دلار است
    البته برای کار من همون معمولی هم خوبه چون برای تست هست.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت
    وبلاگ شخصی

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر باز نشسته alireza9900 آواتار ها
    نام
    علیرضا اینانلو
    تشکر شده 792 بار در 246 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mmplaser نمایش پست ها
    یک نکته:
    دچار این اشتباه نشوید که با وجود برد آموزشی خیلی کامل و... (از هر شرکت خارجی) شما دیگر هیچ مشکلی نخواهید داشت و آن برد همه نیازهای شما را به صورت جادویی و از قبل پیش بینی شده حل می کند بخصوص که ظاهرا شما خیلی هم با arm کار نکرده اید.

اگر میخواهید arm را در 2 الی 3 هفته یاد بگیرید میتوانید مراحل زیر را انجام دهید و خیال خودتان را راحت کنید:
    1- کتابی را که گفتم با دقت مطاله کنید.
    2- با نصب برنامه ها شروع به کد نویسی و تست آنها در شبیه ساز پروتئوس کنید ( میتوانید از نمونه های آماده همراه cd کتاب هم بهره بگیرید)
    3- برد lpc2378 بسیار خوب و کاربردی شرکت کویر را که قیمت مناسبی هم دارد (50 تومان) سفارش دهید و از تجربه عملی لذت ببرید.
    4- قبل از سفارش هر برد جدیدی اطلاعات آن را با جزئیات کامل و با دقت بررسی کنید.
    منظور از کتاب این کتاب هست؟
    http://www.adinebook.com/gp/product/...474160-6609283

مدیر باز نشسته t.o.e آواتار ها
    تشکر شده 122 بار در 60 پست

Thumbs up نکته مهم و اساسی در برنامه نویسی هر نوع میکرو

سلام:

بر خودم لازم دونستم که این موضوع مهم و اساسی رو به دوستان و کاربران ایران میکرو بگم:

مهم نیست که شما با چه سخت افزاری کار می کنید،چیزی که همیشه مهم بوده و من تو عمل این رو دیدم نوع یادگیری افراد و علاقه آنهاست نسبت به چیزی که می خواهند یاد بگیرند.

من خودم اصولی برنامه نویسی رو یاد نگرفتم و با کدویژن و بسکام در حد خیلی معمولی کار می کردم.الانم به جایی نرسیدم.ولی نکته ای که از اساتیدم یاد گرفتم این بود که اونها یک زبان c بلد بودند ولی اصولی.من پروژه ام راه اندازی gps با lpc2378 بود و اینکه از دیتاهایی که میفرسته فقط موقعیت رو خارج کنم و روی pc نشان بدهم.اومدم اینجا تاپیک زدم و کلی جستجو و کتاب خریدم و.......آخرش استادم با یک الگوریتم خیلی ساده که بهم گفت در عرض 15 دقیقه پروژه ام جواب گرفت.میخوام اینو بگم که اگر خودم اصولی برنامه نویسی رو بلد بودم
    کار به اینجاها نمی کشید.

میخوام اینو بهتون برادرانه بگم که اگر تا به امروز نرفتید و اصولی یه زبان رو یاد بگیرید..هنوز دیر نشده.اگر روزی 1 ساعت هم وقت بگذارید...1 هفته ای تمام میشود.
    خلاقیت تو نوع الگوریتم نویسی مهمه.و اینکه فکر شما، فکر مهندسی باشه.

من تمام اینا رو از اساتیدم یاد گرفتم و بر خودم لازم می دونستم که به دوستانم بگم.
    تاپیک مناسب رو پیدا نکردم.خواستم جایی باشه که دوستانی که lpc کار می کنند ببینند.

اگر جای مناسب تری هست بی زحمت خودتون جابه جاش کنید آقای زارعی.
    __________________________________________________ _____________________
    از این نوشته ها قصد اهانت یا نقد کسی یا.....نداشتم.صرفا جهت گفتن تجربه حقیر بوده، تا شاید روزی به درد کسی خورد.
    __________________________________________________ _____________________

موفق و موید باشید.

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما t.o.e برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12