NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4402 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 104

موضوع: در خواست انجمن اختصاصي stm32

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

سلام
    دوستان stm رو ادامه بدین و منتظر خبرهای خوبی از طرف شرکت باشید....
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

2. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر بخش STM32 sigma-mx آواتار ها
    نام
    سعید شریفیان
    تشکر شده 2,520 بار در 978 پست

فکر کنم بهترین خبر از جانب شما وارد کردن برد Discovery و stm32f103 باشه !

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما sigma-mx برای ارسال این پست سودمند:

مدیر باز نشسته alireza9900 آواتار ها
    نام
    علیرضا اینانلو
    تشکر شده 792 بار در 246 پست

فکر کنم بهترین خبر از جانب شما وارد کردن برد Discovery و stm32f103 باشه !
    کاملا موافقم مخصوصا discovery که بد چشمو گرفته

7. تشکرها از این نوشته :

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

سلام
    بچه ها من آمار این برد discovery رو گرفتم ...
    این برد ظاهرا فقط در آمریکا موجود هستش و من آمار دقیق برای واردات از دی جی کی رو میدونم که حداقل 4 5 برابر قیمت اصلی اون برد باید هزینه کنیم(پریروز هم با لایو چت دیجی کی صحبت کردم گفت به ایران جنس نمیفروشیم)

یعنی برد رو فرض میگیریم 20 دلاره - حالا این برد اول از آمریکا میره به چین یه کرایه راه این جا میخوره - بعد خوده گمرک چین هم تعرفه برا واردات داره - بعد اون واسط تو چین هم درصد میگیره - بعد دوباره برد رو باید به ایران بفرستن که باز هزینه میخوره ........... همه این هزینه ها رو هم به اضافه حدود 20 درصد سود بکنین خودتون میبینین چقدر هزینه داره

حالا اگه فرض بگیریم این برد برا ما 100 دلار هزینه برداشته با دلار 1800 حساب کنین میشه 180 تومن !!!!
    پس با این وجود فعلا باید بیخیال این برد بشیم

این است که میگن ت*ح*ر*ی*م ها هیچ تاثیری نذاشته (لااقلش ما الکترونیکی ها بد بخت شدیم) وگرنه خیلی راحت میتونستیم از دی جی کی خرید کنیم و به بازار جهانی دسترسی داشته باشیم

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

9. تشکرها از این نوشته :

نام
    سعید شریفیان

خب ، این از این ! پس بریم سر برد خودمون عوضش این برد رو که ساختیم هر چقدر هم که آمریکایی ها خواهش کنن بهشون نمی دیم !!! با این کارمون اونا رو بیچاره می کنیم !! باور کن !!!

11. تشکرها از این نوشته :

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

حالا اگه فرض بگیریم این برد برا ما 100 دلار هزینه برداشته با دلار 1800 حساب کنین میشه 180 تومن !!!!
    پس با این وجود فعلا باید بیخیال این برد بشی
    ماشاا... شما توی بدترین فرضیه خودت میبری خودت هم میدوزی بعدش هم میگی 180 تومان؟
    شما از کجا میذونی این همه جنس آمریکائی داریم وارد میکنیم شاید آقای زارعی بتونند یک کاری بکنند یعنی از یک کانال دیگه مثل خیلی اجناس ...
    ویرایش توسط M.ABDOLLAHI : 08-02-2012 در ساعت 16:47
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

نام
    سعید شریفیان

البته فکر می کنم این که گفتی فقط توی آمریکا این برد هست زیاد درست نباشه . حتما باید این برد برای خود چینی ها تو چین باشه !

ماشاا... شما توی بدترین فرضیه خودت میبری خودت هم میدوزی بعدش هم میگی 180 تومان؟
    شما از کجا میذونی این همه جنس آمریکائی داریم وارد میکنیم شاید آقای زارعی بتونند یک کاری بکنند یعنی از یک کانال دیگه مثل خیلی اجناس ...
    مهندس جان مطمئن باش اگه با قیمته ارزون قابل وارد کردن بود , خودم واردش میکردم

مشکل اینه که تح***رر**ییم ها داغونمون کردن (به خدا میترسم این جور کلمات رو به کار ببرم - یه وقت سایت رو بیخودی فی**ل نکنن)
    البته فکر می کنم این که گفتی فقط توی آمریکا این برد هست زیاد درست نباشه . حتما باید این برد برای خود چینی ها تو چین باشه !
    کاملا با شما موافقم - شما یه سرچ کن ببین این برد دیسکاوری توی چین هم پیدا میشه یا نه

.

کاربر فعال
    تشکر شده 107 بار در 62 پست

اقا شماتیک برد روبدین من پی سی بی تحویل بگیرین

حالا که میخاین وارد کنید لااقل یه جدیدشو وارد کنید از این سری هائ m4

نام
    مهدی عبدالهی

مهندس جان مطمئن باش اگه با قیمته ارزون قابل وارد کردن بود , خودم واردش میکردم

مشکل اینه که تح***رر**ییم ها داغونمون کردن (به خدا میترسم این جور کلمات رو به کار ببرم - یه وقت سایت رو بیخودی فی**ل نکنن)
    پس معلوم میشه شما خیلی وارد بودی و ما نمیدونستیم و وقتی شما نمیتونی دیگه هیچکس نمیتونه!!!
    اون ت ح ر ی م ها هم به نظر میرسه بیشتر خودت را داغون کرده همشهری، خدا بزرگه تا الان که به دعای امام زمان چرخ مملکت داره میچرخه و این ت ح ر ی م ها هم بیشتر به ضرر خودشون تموم میشه بگذار اونها هر کاری که از دستشون برمیاد به ضد ما بکنند ما میخواهیم خدا را بندگی کنیم نه اونها را ...
    والعاقبة للمتقین

و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

17. تشکرها از این نوشته :

کاربر فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.abdollahi نمایش پست ها
    پس معلوم میشه شما خیلی وارد بودی و ما نمیدونستیم و وقتی شما نمیتونی دیگه هیچکس نمیتونه!!!
    اون ت ح ر ی م ها هم به نظر میرسه بیشتر خودت را داغون کرده همشهری، خدا بزرگه تا الان که به دعای امام زمان چرخ مملکت داره میچرخه و این ت ح ر ی م ها هم بیشتر به ضرر خودشون تموم میشه بگذار اونها هر کاری که از دستشون برمیاد به ضد ما بکنند ما میخواهیم خدا را بندگی کنیم نه اونها را ...
    والعاقبة للمتقین

افرین.ان تنصر الله ینصرکم.
    این تحریمها بیشتر به ضرر اون احمقیه که تحریم میکنه چون داره بازار به این بزرگی رو از دست میده.

حالا خودتونو نگران نکنید بگردید شماتیکشو پیدا کنید داخل میزنیمش انشالله.

19. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما Black-Black برای ارسال این پست سودمند:

نام
    مهدی عبدالهی

فکر نکنم به دردسرش بیارزه سجاد جان کلی قطعات داره همون میکروش باز خودش کلی دردسره میکروش STM32F407VGT6 که همون قیمتش 16دلار فرقش میشه 3.5دلار با برد خوب بهتره بگردیم یک سایت چینی براش یدا کنیم این فقط آمریکائی ها نیستند که این برد را میفروشند حتما میشه انشاا... یک جائی را پیدا کرد منم سعی میکنم بگردم شماتیک هم اگر میخواهید اینجاست با همه برنامه هاش
    STM32F4DISCOVERY - STMicroelectronics
    در ضمن یک برد گرون هم داره که SRAM خارجی به این میکرو وصل کرده

نام
    مهدی عبدالهی

سلام مجدد پیدا کردم زیاد هم هست تو همین سایت taobao فروشگاه چینی خیلی خوبه
    این نمونه داره میده 135 یوان همین برد STM32F4DISCOVERY را
    STM32F4DISCOVERY STM32F407 ������ Cortex-M4 �ֻ� JLINKת�Ӱ�-�Ա���

این هم یک برد ارزان با قیمت عالی 46 یوان برای دوستانی که میخوان با STM32F103RBT6 کا کنند
    STM32/CORTEX-M3������I�ſ�����(STM32F10 3RBT6)-�Ա���

فیبر اون برده LPC1768 را هم داره 30 یوان
    ARM LPC1700,·��LPC1768������PCB�� ,ARM Cortex-M3�ں�-�Ա���

این همون لینکی که من توش این بردها را یدا کردم بردهای خوب دیگه هم زیاده
    cortex ���� ��_�Ա�����
    ویرایش توسط M.ABDOLLAHI : 09-02-2012 در ساعت 09:51

22. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

نام
    سعید شریفیان

ممنون بخاطر عکس ها . ولی آخه چرا اینا رو گذاشتی !!! می خوای اعصاب ما رو خورد کنی ؟؟!!!

کاربر فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط m.abdollahi نمایش پست ها
    فکر نکنم به دردسرش بیارزه سجاد جان کلی قطعات داره همون میکروش باز خودش کلی دردسره میکروش stm32f407vgt6 که همون قیمتش 16دلار فرقش میشه 3.5دلار با برد خوب بهتره بگردیم یک سایت چینی براش یدا کنیم این فقط آمریکائی ها نیستند که این برد را میفروشند حتما میشه انشاا... یک جائی را پیدا کرد منم سعی میکنم بگردم شماتیک هم اگر میخواهید اینجاست با همه برنامه هاش
    stm32f4discovery - stmicroelectronics
    در ضمن یک برد گرون هم داره که sram خارجی به این میکرو وصل کرده

اصلا بحث دردسرش نیست ما سرمون درد میکنه واسه درد سر.من از این بابت میگم شماتیک باشه خودمون برد طراحی کنیم که یهسری امکانات بهشون اضافه کنیم مثل ال سی دی.
    اومدیم یه روز چین دیگه مرد ورشکست شد باید خودمون بالاخره یه روز بتونیم اینا روبزنیم یانه؟

sram مهم نیست sdram مهمه sdram هستش که به درد سیستم عامل میخوره.

سلام مجدد پیدا کردم زیاد هم هست تو همین سایت taobao فروشگاه چینی خیلی خوبه
    این نمونه داره میده 135 یوان همین برد STM32F4DISCOVERY را
    سلام همشهری
    بابا تو دیگه کی هستی !!!! دمت گرم
    من با یوان 240 حساب کردم - سر انگشتی بگم میشه این برد دیسکاوری رو به حدود 50 تومن خرید
    حالا بردامون که تموم شده - فقط مونده بسازیمش دیگه

ولی واقعا stm32f407 پلتفورمه توپیه - ولی ما تا بخایم باهاش شروع به کار کنیم یه میکرو جدید وارد بازار میشه !

.

26. تشکرها از این نوشته :

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

سلام
    دوستان فعلا عجله نکنید دادم بردهای همین cortex-m4 که برای st هست بررسی کنند
    فعلا ایسیش خیلی خیلی گرون هست دلیلش هم جدید بودنش هست
    و فعلا دلار بالا هست اگر بشه بردهاش رو میاریم روش کار کنید تا بعد عید خودمون یک ثبات نسبی حاصل بشه ایسیش هم میاریم
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

28. کاربران : 5 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

نام
    سعید شریفیان

جناب زارعی برای stm32f103rbt6 کاری کردین ؟ حالا که lpc1313 رو آوردی اینو نمی خوای وارد کنی ؟؟

کاربر فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط armstk نمایش پست ها
    سلام همشهری
    بابا تو دیگه کی هستی !!!! دمت گرم
    من با یوان 240 حساب کردم - سر انگشتی بگم میشه این برد دیسکاوری رو به حدود 50 تومن خرید
    حالا بردامون که تموم شده - فقط مونده بسازیمش دیگه

ولی واقعا stm32f407 پلتفورمه توپیه - ولی ما تا بخایم باهاش شروع به کار کنیم یه میکرو جدید وارد بازار میشه !
    کلا 50 تومن یا فقط برد خالیش 50 تومن؟

نام
    مهدی عبدالهی

سلام
    دوستان فعلا عجله نکنید دادم بردهای همین cortex-m4 که برای st هست بررسی کنند
    فعلا ایسیش خیلی خیلی گرون هست دلیلش هم جدید بودنش هست
    و فعلا دلار بالا هست اگر بشه بردهاش رو میاریم روش کار کنید تا بعد عید خودمون یک ثبات نسبی حاصل بشه ایسیش هم میاریم
    بنظر من هم همین بهترین راه حله میگم یک pcb طراحی کنیم بر پایه اینکه این برد به جای آی سی روی اون قرار بگیره و مثلا به lcd و خیلی امکانات جانبی دیگه وصل بشه جالبه نه؟
    کلا 50 تومن یا فقط برد خالیش 50 تومن؟
    آره دیگه کل برد رو میگه 135 یوان با یوان دونه ای 240 میشه 32400 تومان با احتمالا پول پست و.. تخمین زدند 50 تومان ولی بنظرم آقای زارعی بهتر از اینها میتونند وارد کنند
    اول اینکه به اون سرعتی هم که شما فکر میکنی هم نیست به هر ترتیب مهم اینه که الان بهترین گزینه را انتخاب کنیم و کار امروز را به فردا نیاندازیم تازه معلوم نیست بعدها برد به این خوبی گیرمون بیاد با این قیمت...
    در ضمن هنوز دارم میگردم احتمالش زیاده با قیمت کمتر هم گیر بیاد
    ویرایش توسط M.ABDOLLAHI : 09-02-2012 در ساعت 07:26

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین