NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4757 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: یک مشکل

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Exclamation یک مشکل

سلام
    دوستان عزیز
    من یه مشکلی دارم که اگر میشه کمک کنید تا حل شه این مشکل
    کل ماجرا اینه
    استاد مربوطه یه برنامه به اسم pinnacleمعرفی کرده که باهاش برنامه به زبان اسمبلی بنویسیم و با پسوند .asmذخیرش کنیم ودر برنامهproteusشبیه سازی انجام بدیم با میکرو کنترلر 8051 حالا این برنامه pinnacleپیدا نمیشه دوستان یه برنامه جایگزین بهم معرفی کنید که بشه ازش در proteus استفاده کرد
    مرسی دارید خیلی زیاد

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر باز نشسته t.o.e آواتار ها
    تشکر شده 122 بار در 60 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dadash نمایش پست ها
    سلام

دوستان عزیز
    من یه مشکلی دارم که اگر میشه کمک کنید تا حل شه این مشکل
    کل ماجرا اینه
    استاد مربوطه یه برنامه به اسم pinnacleمعرفی کرده که باهاش برنامه به زبان اسمبلی بنویسیم و با پسوند .asmذخیرش کنیم ودر برنامهproteusشبیه سازی انجام بدیم با میکرو کنترلر 8051 حالا این برنامه pinnacleپیدا نمیشه دوستان یه برنامه جایگزین بهم معرفی کنید که بشه ازش در proteus استفاده کرد
    مرسی دارید خیلی زیاد
    سلام:
    چرا هست.باید بیشتر تلاش کنید و از اونجایی که من 90 درصد احتمال میدم که نمیرید و جستجو نمی کنید..این لینکش رو میزارم.
    من فقط 10 دقیقه، اونم برای اولین بار تو اینترنت جستجو کردم و پیدا شد.
    برای اینجور مسائل باید حتما از استادتون آدرس سایت یا تهیه نرم افزار رو بخواهید.
    http://www.vaultbbs.com/pinnacle/download.php
    موفق و موید باشید.

مدیر باز نشسته t.o.e آواتار ها
    تشکر شده 122 بار در 60 پست

سلام:
    برنامه دانلود شد و تست شد.شما به فکر این باش که چه شکلی فایل هگز رو درست کنید و کرک نرم افزار هم از سایت های انگلیسی نه فارسی.پیدا کنید.
    اگر پروتئوس کار کردید برید 8051 رو بیارید و تو اون قسمتی که باید آدرس فایل رو بدید ببینید که چه پسوند هایی رو به غیر از هگز ساپورت میکنه.
    اگر هم پروتئوس بلد نیستید بهتره که برید آموزش رو دانلود کنید.تو اینترنت زیاده.