NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4924 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: xmega

مدیر باز نشسته masoodhashemy آواتار ها
    نام
    بوشهر - نام: علیرضا.غ
    تشکر شده 593 بار در 145 پست

پیش فرض xmega

با سلام

بخشید این در حد پیشنهاد هست:

چرا این سایت در مورد xmega بحث نمیکنه؟

من فکر میکنم حالا که در مورد arm کارها تقریبا کامل شده سریعا مطالب xmega را جمع و جور کنید و ترجیحا با زبان سی باشد.(که مثل ما با زبان بیسیک سرکار نمانید)

در ضمن arm مربوط به پروژههای سنگین در حد ساخت ماشین حساب و موبایل هست که فکر کنم در این سایت کسی علمش در این حد نباشه حداقل برای ماشین حساب که باید خدای برنامه نویسی باشید و برای موبایل هم که شرکتهای بزرگ سرمایه گذاری میکنند.

این وسط جای xmega بسیار خالی هست چون xmega حرف بیشتری در پروژه های میانه دارد.
    یعنی براحتی میتواند جایگزین avr شود با امکانات بسیار بیشتر.

در ضمن مطالب ماهنامه هم دوباره به هدف اصلیش یعنی میکرو برمیگرده.

سریعا باید یک برد آموزشی ترجیحا برای atxmega128a3 بسازید.

یک برد ساده و یک برد با امکانات جانبی.
    در صفحه اول فروم هم یک بخش برای xmega در کنار avr بسازید.

حالا خوب هست که یک داستان هم تعریف کنم
    قرار بود ایران در منطقه خاورمیانه یک چیزی شبیه اپک که برای نفت است بسازه که خبرش به گوش اماراتی ها هم خورد خلاصه تا این موضوع خواست در پیچ و خم مجلس به تصویب برسه امارت هم ساختمانش ساخت و هم آن را راه اندازی کرد حالا ایرانیها ماندند و یک مصوبه بی خاصیت! (میخواستم نمونه ای از سرعت کار بگویم تا از بعضی سایتها عقب نیفتیم!)

با تشکر
    ویرایش توسط masoodhashemy : 04-11-2010 در ساعت 11:40
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت
    وبلاگ شخصی

2. تشکرها از این نوشته :

M3R

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

مدیر باز نشسته behnam6500 آواتار ها
    تشکر شده 899 بار در 390 پست

عذر میخوام از کی تا حالا ساختن ماشی حساب نیاز به علم بسیار بالایی داره که اساتید سایت علمشو ندارن؟ اونم با آرم؟؟

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodhashemy نمایش پست ها
    با سلام

بخشید این در حد پیشنهاد هست:

چرا این سایت در مورد xmega بحث نمیکنه؟

من فکر میکنم حالا که در مورد arm کارها تقریبا کامل شده سریعا مطالب xmega را جمع و جور کنید و ترجیحا با زبان سی باشد.(که مثل ما با زبان بیسیک سرکار نمانید)

در ضمن arm مربوط به پروژههای سنگین در حد ساخت ماشین حساب و موبایل هست که فکر کنم در این سایت کسی علمش در این حد نباشه حداقل برای ماشین حساب که باید خدای برنامه نویسی باشید و برای موبایل هم که شرکتهای بزرگ سرمایه گذاری میکنند.

این وسط جای xmega بسیار خالی هست چون xmega حرف بیشتری در پروژه های میانه دارد.
    یعنی براحتی میتواند جایگزین avr شود با امکانات بسیار بیشتر.

در ضمن مطالب ماهنامه هم دوباره به هدف اصلیش یعنی میکرو برمیگرده.

سریعا باید یک برد آموزشی ترجیحا برای atxmega128a3 بسازید.

یک برد ساده و یک برد با امکانات جانبی.
    در صفحه اول فروم هم یک بخش برای xmega در کنار avr بسازید.

حالا خوب هست که یک داستان هم تعریف کنم
    قرار بود ایران در منطقه خاورمیانه یک چیزی شبیه اپک که برای نفت است بسازه که خبرش به گوش اماراتی ها هم خورد خلاصه تا این موضوع خواست در پیچ و خم مجلس به تصویب برسه امارت هم ساختمانش ساخت و هم آن را راه اندازی کرد حالا ایرانیها ماندند و یک مصوبه بی خاصیت! (میخواستم نمونه ای از سرعت کار بگویم تا از بعضی سایتها عقب نیفتیم!)

با تشکر
    سلام
    اول در مورد آرم
    اینکه آرم الان کم کم داره همه گیر میشه به این سادگی نبوده و زمان زیاد می خواد مخصوصا اتمل که اون موقعی که تیم آرم ما شروع کرد شما مطالب کل نت رو می گشتین بیشتر از 4/5 سورس نبود که توی سایتهای فارسی زبان باشه اونم نه با توضیحات و به صورت پیوسته
    الان خدا رو شکر خیلی ها دارند روش کار می کنند و آینده خوبی داره
    همانطوری که قبلا اعلام کردیم اگر میکرویی آموزشش شروع شد تا حد قابلی قبولی نرسه آموزش ها ادامه داره و برای اتمل هم همین اتفاق افتاده و همچنان ما روی این میکرو داریم کار می کنیم
    شما جمع بزنید کل مطالبی که در مجله برای دوستان ارسال برای آرم چند نفر هستند
    خوب معلومه اگر مصرف کننده بشیم کار پیشرفت نداره

برای ایکسمگا
    این در دستور کارمون هست و بردهاش برای فروش آماده شده و داره فروش میره
    آموزشش هم مثل arm اتمل اینقدر وقت گیر نیست و قراره کلا در یک Ebook رایگان منتشر کنیم

LPC2378 آرم فیلیپس
    این میکرو رو هم در دستور کار هست و از مجله 15 اموزشش شروع می شه همیاری همه دوستان لازمه تا آموزش ها به جای قابل قبول برسه
    قدم بعدی
    آرم 9 یا آرم 11؟
    تقریبا از حالت سخت افزار بستن در میاد و بیشتر مانور نرم افزار های هست که آقا بهنام که بالا پست دادند فکر می کنم توی این بخش خیلی حرف ها برای گفتن داشته باشند

در کل دست به دست بدیم و کمک هم این آموزش ها رو تموم کنیم ما خیلی اطلاعیه زدیم و برخی دوستان هم جا دارد همینجا ازشون تشکرویژه کنم که بدون هیچ گونه چشم داشتی کارهای محوله رو انجام دادند
    دوستانی که علاقه مند هستند اعلام کنند تا هرکسی یک بخشی دست بگیره و تکمیل کنه
    کاری که کویرالکترونیک می تونسته کوتاهی نکرده
    شما فقط قیمت ها ببینید متوجه می شید که چقدر تخفیف گذاشتیم اینم برای اینکه برهای جدید دانشجویانی که قصد یاد گیری دارند کمک حالی براشون باشه
    http://kavirelectronic.ir/sabteboard

موفق باشید
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

6. کاربران : 3 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند: