NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4937 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: درخواست کمک

عضو جدید
    نام
    حامد برآبادی
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

پیش فرض درخواست کمک

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من تا قبل از این با میکروکنترلرهای سری avr کار کردم و حالا میخواهم که کار با میکروکنترلرها را به صورت خیلی جدی و حرفه ای شروع کنم.از شما میخواهم به من بگویید که با کدام میکروکنترلرها و با چه زبان برنامه نویسی شروع به کار کنم که هم میکروکنترلر موردنظر بالاترین امکانات را داشته باشد و در برابر دیگر میکروکنترلرها حرفی برای گفتن داشته باشد و بتوانم از آن در پروژه های صنعتی استفاده کنم و همچنین زبان برنامه نویسی موردنظر حرفه ای باشد یعنی تمام امکانات یک زبان برنامه نویسی کامل را داشته باشد و هم کلیت داشته باشد یعنی اگر من بخواهم کار با خانواده دیگری از میکروکنترلرها را شروع کنم بتوانم از آن زبان استفاده کنم و نیاز به یادگیری زبان دیگری نداشته باشم.من خودم زبان c را مدنظر دارم.نظر شما چیست.خواهش میکنم من را راهنمایی کنید.خیلی ممنون.

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر فعال processor آواتار ها
    نام
    محمد صداقتی
    تشکر شده 262 بار در 120 پست

سلام
    درخواست کمک شما برای انتخاب میکرو هست یا زبان برنامه نویسی??!!
    اگه با avr کار کردی خوب ادامه بده چون امکانات خوبی داره یادگیرییش هم خیلی راحته و منابع ومطالب و پروژه تو اینترنت فراوان هست و کتاب های زیادی وجود داره
    درباره زبان برنامه نویسی اگه واسه میکرو ها می خوای به نظر من هم c خوبه و در جاهای دیگه هم میتونی استفاده کنی
    اما واسه کامپیوتر c++ , c#

4. تشکرها از این نوشته :