NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 1372 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 52

موضوع: نظر شما در مورد استفاده از نرم افزار ارجینال چیست؟

مدیر انجمن Division آواتار ها
    نام
    افشین علیزاده
    تشکر شده 1,013 بار در 407 پست

با سلام

منم نظر اينه كه بايد به قانون كپي رايت عمل نمود .
    من خودم از نرم افزار IPB استفاده كرده بودم كه نسخه كرك شده بود مشكلي خاصي رو من توش نمي ديدم ولي وقتي اقدام به خريد نسخه اورجينال از شركت سازندش كردم بعد از نصب ديدم كه قبلاً كه داشتم با نسخه كرك شده كار مي كردم واقعا چه كلاهي رو داشتم سره خودم ميزاشتم
    دريايي از امكامات ظاهر شد كه من قبلا قادر به استفاده از اونا نبودم . اصلا سرعت نرم افزار فك كنم 3 برابر شده بود
    دوستاني كه از نرم افزارهاي لايسنس دار استفاده مي كنن خوب ميدونن من دارم چي ميگم .

درثاني آدم وقتي به يه نرم افزار مبلغي رو بابت هزينه لايسنس پرداخت مي كنه واقعا يه حس عجيبي بش دست ميده مثل اينكه آخرين ساخته هاي بشر دست شماست و دارين باش كار مي كنين
    سادگی نهایت کمال است
    یه مدتی میشه که نیستم... ولی به زودی بر می گردم...

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط myjoker نمایش پست ها
    خب پس کرک آلتیوم حلاله

مشکلی که ممکنه بعضا داشته باشن ، اشکالاتی هست که فکر میکنید به خاطر کرک شدن به وجود اومده
    در اکثر موارد کرک صحیح عمل میکنه ؛ و اشکال به وجود اومده چه توی نسخه کرک چه توی نسخه با لایسنس معتبر یکسان ممکنه پیش بیاد ، ولی اگه مطمئنید اشکالی هست که به علت وجود کرک هست ، مراحل رسیدن به اشکال را بگید که بشه تریس کرد و یه پچ کاملتر برای اون کرک تولید کرد.

پیوست1 :
    قصد خیره

پیوست 2: اگه کسی هست که لایسنس کاملا ولید خریده ، من امکان شبیه سازی سخت افزاری اون را دارم ، اینطوری نسخه ای بدون محدودیت تعداد و کاملا سازگار با قفل معتبرش قابل استفاده برای همه هست.

پیوست 3 » البته توجه دارید که چاره دیگه ای نداریم
    باور بفرمایید هیچ منظوری از این سوالم ندارم , هدفم این هست که احساستون رو بدونم.

آیا اگر همین نرم افزار "نرم افزار يکپارچه ويژه حسابداري و کنترل ترمها و نمرات و صدور کارنامه آموزشگاههاي زبانهاي خارجي" شما , به زبان انگلیسی بود و در کشوری دیگر که امکان فروش به ان کشور را نداشتید و هیچ درخواست کننده ای هم برای اخذ نمایندگی در ان کشور نبود اما نرم افزارتان را با یکی از روش های سخت افزاری یا نرم افزاری به صورت غیر قانونی استفاده میکردند چه احساسی داشتید؟

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taykof نمایش پست ها
    برخلاف چيزي كه مرسوم است و دوستان به ان اعتقاد دارند در خصوص بودن اخرين ورژن نرافزارها با كرك بايد عرض كنم كه شركتهايي كه اين نرم افزارها را مينويسند هم ميدانند نرم افزار انها كرك ميشود جديدا ديگر مقاومتي نمي كنند فقط بلايي بر سر استفاده كنندگان مي اورند كه نفهمند از كجا خورده اند . مثلا براي اي وي ار همه ميگويند اين ميكرو نويز ميگيرد من به عنوان يك سازنده با اين مشگل درگير بودم تا نرم افزار اصلي را خريدم شايد باور نكنيد ولي تاكننون حتي يك مورد نويز براي اي وي ار ندارم حتي حجم كاپايل شده برنامه هايم خيلي با حجم كامپايل شده نرم افزار كرك شده مشابه فرق دارد به نظر من اگر براي اموزش يا تفريحي كار ميكنيد از همينها استفاده كنيد ولي در بازار و صنعت اصلا ريسك نكنيد حتما نرم افزار شما اصلي باشد. اخر معني ندارد كه شما يك قرارداد چند ميليوني ببنديد بعد زورتان بيايد 200 هزار پول نرم افرار اصلي را بدهيد.

البته با گسترده شدن استفاده از سیستم عامل های تحت وب و نمونه های متن باز آنها و همچنین امکان Remote Uninstall نرم افزار ها در سیستم عامل های دسکتاپ و Cellphone ها شاید بشود گفت در آینده ای نه چندان دور دیگر روش های مرسوم برای استفاده غیر قانونی از نرم افزار ها کار ساز نخواهد بود. هرچند که گفته میشود امکان Remote Uninstall صرفا برای حذف بدافزارها ایجاد گشته اما ابعاد گوناگون استفاده از این امکان هنوز به طور دقیق مشخص نیست.
    اگر دقت داشته باشید به غیر از شماتیک های چینی که با Altium کشیده شده اند اکثر شماتیک ها با استفاده از نرم افزار های رایگان و یا OpenSource در محیط اینترنت به اشتراک گذاری میشوند , این بدان معناست که اشتراک گذارنده یا خود در استفاده شخصی خود هم از آن نرم افزار استفاده می کند و یا اینکه قوانین آن کشور طوریست که اجازه استفاده از نرم افزار را به صورت غیر قانونی نمیدهد و شخص مجبور است به جهت اشتراک گذاری از نرم افزار های یاد شده استفاده کند.

مدیر انجمن Aghaeifar آواتار ها
    نام
    علی آقائی فر
    تشکر شده 975 بار در 440 پست

r.a.h جان به احتمال زیاد می خوای لایسنس بفروشی یا قصد داری این کار رو انجام بدی
    طبق نتیجه گیری که از حرف مدیر یزد کیت بقیه میشه کرد فقط برای کسی می صرفه که پروژه های خوب دستش هست همیشه و می ارزه براش - (شامل شاید 10 درصد یا کمتر کاربران بشه)

حداقل هم اگر لایسنس اجباری بشه برای افرادی مثل من تصمیم این میشه به سمت نرم افزار های open و رایگان بریم حتی با امکانات محدود.
    همش داره به ذهنم قیمت لایسنس التیوم می اد - 1000 دلار - باهاش میشه یه موتور خرید یا لپ تاب
    ما در انتظار رویت خورشیدیم ...

اللهم عجل لولیک الفرج

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما Aghaeifar برای ارسال این پست سودمند:

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.aghayifar نمایش پست ها
    r.a.h جان به احتمال زیاد می خوای لایسنس بفروشی یا قصد داری این کار رو انجام بدی
    طبق نتیجه گیری که از حرف مدیر یزد کیت بقیه میشه کرد فقط برای کسی می صرفه که پروژه های خوب دستش هست همیشه و می ارزه براش - (شامل شاید 10 درصد یا کمتر کاربران بشه)

حداقل هم اگر لایسنس اجباری بشه برای افرادی مثل من تصمیم این میشه به سمت نرم افزار های open و رایگان بریم حتی با امکانات محدود.
    همش داره به ذهنم قیمت لایسنس التیوم می اد - 1000 دلار - باهاش میشه یه موتور خرید یا لپ تاب
    اگر اجازه بدید جواب به این پست شما را به اخر این هفته موکول کنیم. فرمایش شما کاملا متین و درست هست.

مدیر انجمن Division آواتار ها
    نام
    افشین علیزاده
    تشکر شده 1,013 بار در 407 پست

اگر اجازه بدید جواب به این پست شما را به اخر این هفته موکول کنیم. فرمایش شما کاملا متین و درست هست.
    فكر كنم آخر هفته نمايشگاه لايسنسي چيزي قراره برگزار بشه
    سادگی نهایت کمال است
    یه مدتی میشه که نیستم... ولی به زودی بر می گردم...

10. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 11 بار در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط r.a.h نمایش پست ها
    باور بفرمایید هیچ منظوری از این سوالم ندارم , هدفم این هست که احساستون رو بدونم.

آیا اگر همین نرم افزار "نرم افزار يکپارچه ويژه حسابداري و کنترل ترمها و نمرات و صدور کارنامه آموزشگاههاي زبانهاي خارجي" شما , به زبان انگلیسی بود و در کشوری دیگر که امکان فروش به ان کشور را نداشتید و هیچ درخواست کننده ای هم برای اخذ نمایندگی در ان کشور نبود اما نرم افزارتان را با یکی از روش های سخت افزاری یا نرم افزاری به صورت غیر قانونی استفاده میکردند چه احساسی داشتید؟

واقعیت اینه که به عنوان تولید کننده اش یه حس خنثی مایل به خوشحالی بهم دست میداد ، یعنی وقتی با اطمینان به اینکه نمیتونم از جائی درآمد داشته باشم ، اونا هم مجبور به استفاده هستند ، و نمیتونن پولی بهم بدن ، خب استفاده کنن حالشو ببرن منم خوشحال میشدم که یه خیری به یه عده ناخواسته رسوندم

نرم افزارهایی توی این دنیا معروف هستند و مشتری زیاد دارند که در وحله اول کرک شده باشند.
    نه ایران ، همون آمریکا مهد کپی رایت هست ، ملت از نرم افزاری کرک شده توی خونه هاشون استفاده میکنند...منتها به علت قوانین ، توی تجارتشون مجبورن نسخه های اورجینال را بخرن و موقع فروش محصولاتشون اون را نشون بدن.
    ویندوز 7خونگی که مثلا یارو میخره 120 دلار ، حقوق ماهیانه اش حداقل 5000 دلار هست *
    به همین نسبت حساب کنید (1/50 )حقوق پایه ایران 300هزارتومن ، یک ویندوز باید دربیاد 6-7 هزارتومن.

پیوست :
    محض اطلاع مثلا سایت cracks.am ، یکی از قدیمی ترین سایتهای کرک ، آمریکائی هست.

* : دوستی دارم آمریکا اسمش عرفان هست ، 5 روز در هفته روزی 8 ساعت کار میکنه و ماهی 7-8 هزاردلار حقوق داره. به قول خودش ماهی 3-4 هزار دلار پس انداز میکنه .

پیوست2: در مورد کرکهای مشکل دار ، عیب از نوجوانهای کرکر هست که با تغییر 4تا شرط احساس خدائی میکنند
    ایرانی و خارجی هم نداره

12. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط myjoker نمایش پست ها
    واقعیت اینه که به عنوان تولید کننده اش یه حس خنثی مایل به خوشحالی بهم دست میداد ، یعنی وقتی با اطمینان به اینکه نمیتونم از جائی درآمد داشته باشم ، اونا هم مجبور به استفاده هستند ، و نمیتونن پولی بهم بدن ، خب استفاده کنن حالشو ببرن منم خوشحال میشدم که یه خیری به یه عده ناخواسته رسوندم

نرم افزارهایی توی این دنیا معروف هستند و مشتری زیاد دارند که در وحله اول کرک شده باشند.
    نه ایران ، همون آمریکا مهد کپی رایت هست ، ملت از نرم افزاری کرک شده توی خونه هاشون استفاده میکنند...منتها به علت قوانین ، توی تجارتشون مجبورن نسخه های اورجینال را بخرن و موقع فروش محصولاتشون اون را نشون بدن.
    ویندوز 7خونگی که مثلا یارو میخره 120 دلار ، حقوق ماهیانه اش حداقل 5000 دلار هست *
    به همین نسبت حساب کنید (1/50 )حقوق پایه ایران 300هزارتومن ، یک ویندوز باید دربیاد 6-7 هزارتومن.

پیوست :
    محض اطلاع مثلا سایت cracks.am ، یکی از قدیمی ترین سایتهای کرک ، آمریکائی هست.

* : دوستی دارم آمریکا اسمش عرفان هست ، 5 روز در هفته روزی 8 ساعت کار میکنه و ماهی 7-8 هزاردلار حقوق داره. به قول خودش ماهی 3-4 هزار دلار پس انداز میکنه .

پیوست2: در مورد کرکهای مشکل دار ، عیب از نوجوانهای کرکر هست که با تغییر 4تا شرط احساس خدائی میکنند
    ایرانی و خارجی هم نداره
    سوال را به این دلیل پرسیدم که وقتی با یکی از صاحب امتیازان نرم افزار مشغول چانه زنی برای قیمت نرم افزار جهت ارائه در داخل ایران ( متناسب با درآمد متوسط یک ایرانی ) بودم و اطلاع میدادم که 99 درصد افراد چه بخواهید و چه نخواهید از نرم افزار کرک شده استفاده میکنند در پاسخ یکی از سوالاتم گفت :
    من وقتی میدیدم که در ایران هم نرم افزار تولیدی ما توسط علاقه مندان و مهندسین استفاده میشود خوشحال میشدم اما حال که در ایران نماینده وجود دارد این کار توجیه پذیرنیست. ظاهرا روحیه توسعه دهندگان نرم افزار ها تقریبا شبیه به هم می باشد.

14. تشکرها از این نوشته :

مدیر باز نشسته armstk آواتار ها
    تشکر شده 1,198 بار در 573 پست

سلام
    اگر بتونین یک سری از کامپایلر ها رو هم با لایسنس اصلی ارائه بدین خوبه
    مثلا keil طرفدار هایه زیادی داره و بد نیست که فکری به حالش کرد , مخصوصا که کرک هایی که برای کیل بیرون میدن همشون مشکل داره
    یا کامپایلر iar arm هم جالب میشه ,
    البته معمولا کامپایلر های عملا قیمته زیادی ندارن و ارزش داره که خریداری کنیم

نرم افزاری مثله آلتیوم دیزاینر هم اگر مثلا برای 10 یوزر باشه قیمتش 1000 دلار هم باشه می ارزه

میکروکنترلر STM32103-RBT6 بطور کامل راه اندازی شد !!!
    مرحله بعدی اتصال TFT 3.2 به میکرو و بوت کردن UC-OS II + GUI !!!

.

16. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

به شدت چندین نرم افزار رو پیگیر هستیم اما به دلایلی که خودتان بیشتر از بنده اطلاع دارید وضعیت روز به روز بدتر میشود و مجبوریم از طریقی دیگر اقدام کنیم اما در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوبی با همکاری وبسایت حاضر در این زمینه خواهید بود.
    __________________________________________________ ______
    از انجایی که کادر مدیریتی این وبسایت با دید باز به مسئله نگاه کردند و به بهترین نحو امکان همکاری را ایجاد کردند بیشتر توانستیم اطلاع رسانی کنیم که جا دارد بر خلاف عرف در همین پست تشکر خالصانه ای عرض کنم.
    ویرایش توسط r.a.h : 28-07-2010 در ساعت 03:06

عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 3 پست

پیش فرض نظرسنجی

اگه قرار باشه به ریال پول در بیاریم و به دلار نرم افزار بخریم مخالفت شروع میشه
    شخصاً موافق استفاده از نرم افزار اریجینال هستم ولی وقتی پول نداشته باشم
    اونوقته که یه سری اصول رو مجبور میشم زیر پا بذارم

19. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alish11 نمایش پست ها
    مخالفت ازجانب چه کسی شروع میشود؟
    لازم به ذکرم که شما به ریال پرداخت خواهید کرد.
    3- شرکت نماینده معتبر در کشور شما نداشته باشد
    4- شما با اهداف اموزشی از نرم افزار استفاده کنید و صرفه اقتصادی نداشته باشد که شما هزینه کنید که این مسئله با وجود ورژن های به اصطلاح Demo یا Trial قابل حل میباشد , و در صورتی که شما استفاده تجاری از نرم افزار داشته باشید به هیچ وجه قابل توجیه نیست که وجهی بابت خرید پرداخت نکنید.

کاربر علاقه مند
    نام
    امین مرادی
    تشکر شده 11 بار در 9 پست

سلام
    خرید نرم افزار های خارجی خوبه ، اما همون طور که دوستان گفتن مشکل اصلی در آمد ما فقیر بیچاره هاست ( ما همه زیر خط فقر هستیم و خبر نداریم ) .
    من خودم قبلا از نرم افزار انتی ویروس نود32 استفاده میکردم و با گیر آوردن شماره سریالش توی اینترنت مجانی ابدیت میشد ، اما زیاد باب میلم نبود و ویروس های جدید رو نمیشناخت .
    تا اینکه امسال توی نمایشگاه المکاپ لیسانس اسن نرم افزار رو خریدم ، واقعا نسخه ی غیر قانونی با نسخه ی لیسنانس دار فرق داره و من این رو عملا دیدم .

22. تشکرها از این نوشته :

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

خرید نرم افزار های خارجی خوبه ، اما همون طور که دوستان گفتن مشکل اصلی در آمد ما فقیر بیچاره هاست ( ما همه زیر خط فقر هستیم و خبر نداریم ) .
    در روش ما این مشکل تا حدود زیادی به مرور مرتفع خواهد شد.

من خودم قبلا از نرم افزار انتی ویروس نود32 استفاده میکردم و با گیر آوردن شماره سریالش توی اینترنت مجانی ابدیت میشد ، اما زیاد باب میلم نبود و ویروس های جدید رو نمیشناخت .
    تا اینکه امسال توی نمایشگاه المکاپ لیسانس اسن نرم افزار رو خریدم ، واقعا نسخه ی غیر قانونی با نسخه ی لیسنانس دار فرق داره و من این رو عملا دیدم .
    دقیقا , بله .

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alish11 نمایش پست ها

بنده همچنان منتظر پاسخ هستم.

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

سلام دوستان
    این نرم افزار با احتساب مالیات و ... در ایران به قیمت 125000 تومان عرضه میشه.

برای تمامی دوستانی که بنده رو از نظراتشون بهره مند ساختند نرم افزار با تخفیف به قیمت 95000 تومان عرضه خواهد شد.

این تخفیف قابل انتقال به غیر میباشد.

دوستان می توانند جهت تهیه این نرم افزار از تاریخ 89/5/11 الی 89/5/26 اقدام کنند. بدیهی است بعد از تاریخ های ذکر شده به قیمت واقعی عرضه خواهد شد.

در ضمن به 10 نفر از برترین نویسندگان انجمن که در تاریخ 89/5/8 مشاهده شد این تخفیف در نظر گرفته شده است.

1nafa
    kavir
    arsalan681
    morteza_rk
    REZA_KLNTR
    GENIUS
    alitaroosheh
    farzadsw
    armstk
    saeed_niknami

با تشکر / آقابیگی

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

جهت تهیه فقط در این انجمن پیغام بگذارید و یا اینکه با تماس حاصل فرمایید.

با هماهنگی هایی که در آینده نزدیک صورت میگیرد میتوانید این نرم افزار را از فروشگاه این وبسایت دریافت کنید.

به زودی شاهد قدم های بزرگی خواهید بود.
    ویرایش توسط r.a.h : 30-07-2010 در ساعت 17:09

عضو جدید
    تشکر شده 12 بار در 6 پست

سلام آقای آقا بیگی
    تاریخی که نوشتین خیلی کوتاه است ، در دوره ای دیگر نیز با این قیمت 125 هزار تومان باز هم برای فروش خواهید گذاشت؟

کاربر علاقه مند
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

در مورد تاریخ باید عرض کنم که مدت 16 روز برای تهیه در نظر گرفته شده که قابل تمدید نیست.
    ____________________-
    در تاریخ های دیگر با پیش ثبت نامی که صورت میگیرد تخفیف هایی در گرفته ایم اما این مقدار ان به این اندازه نیست.
    اما خارج از آن قیمت 125000 تومان خواهد بود.

عضو جدید
    تشکر شده 12 بار در 6 پست

اما خارج از آن قیمت 125000 تومان خواهد بود.
    پس غیر بعد از این 16روز قیمت خرید لایسنس 125 هزار میباشد؟
    درضمن این هزینه لایسنس باید سالیانه تمدید بشه یا این قیمت و این لایسنس ماداملعمر میباشد؟
    درضمن لایسنس چند کاربره را هم عرضه میکنید ، تا در سیستم های که با هم شبکه هستند مشکلی از لحاظ لایسنس نداشته باشیم؟
    ویرایش توسط kits : 30-07-2010 در ساعت 19:02 دلیل: اضافه کردن سوال

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین