NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 5826 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ارزانترین چرخ برای ربات

کاربر علاقه مند
    نام
    تهران
    تشکر شده 2 بار در 2 پست

پیش فرض ارزانترین چرخ برای ربات

سلام
    اولش که برای تهیه چرخ برای ربات به خیابون جمهوری رفته بودم فکر نمی کردم که قراره دوتا اسباب بازی بخرم و برگردم.
    خلاصه بعد از کلی چرخیدن تو پاساژها ارزون ترین موتور گیربکس داری که پیدا کردم 6500 تومان بود. تازه معلوم نبود که بتونه کارمو راه بندازه یا نه.
    خلاصه بعد از کلی چرخیدن یه چیزی خریدیم و در حال برگشتن بودیم که یکی از هم دانشکده ای هایم رو دیدم که تو این کارا وارد بود. وقتی دید که چقدر پول بالای یه موتور گیربکس الکی دادم خیلی ضد حال خورد و منو برد پیش دست فروشهای همون خیابون که ماشین اسباب بازی می فروختند.
    هر کدوم از این ماشینها رو 1600 تومان خریدیم و برگشتیم .
    اولش اینقدر بسته بندی قشنگی داشت دلم نیومد اوراقش کنم ولی چاره ای نبود و بعد از اینکه اوراقش کردم دیدم که چه گیربکس باحالی داره . انگار برای کارهای روباتیک طراحی شده . ضمنا اگه اینطور که می گم روی بدنه سوارش کنید ، رباتتون چهار چرخ می چرخه و Handling ش کلی بالا می ره.

اول که پیچهایش رو باز کنید این شکلی می شه.

بعد که گیربکس رو از رو بدنه پیاده کنید این شکلی می شه.

حالا دو تا از این گیربکس ها رو با چرخها رو دو طرف بدنه رباط می بندیم.

چون در هر دو طرف چرخ عقب و جلو با هم می چرخند می شه یه کاری کرد که مثل تانک دور خودش بچرخه . فقط کافیه که دو تا موتور ها رو عکس هم بچرخونید.

منبع : mostafahk.blogspot.com

2. # ADS
    Circuit advertisement
    نام
    Advertising world

کاربر علاقه مند
    نام
    شیراز
    تشکر شده 15 بار در 8 پست

خيلي جالبه +++