NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 4085 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: پروژه ی بعدی کدام یک از موراد زیر باشد

رأی دهندگان
20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • arm7 (فیلیپس)

6 30.00%
  • arm cortex-m3 (فیلیپس ،st و اتمل )

3 15.00%
  • arm cortex-a8 ( چیپ omap3530 شرکت TI)

6 30.00%
  • arm9 (اتمل ، فیلیپس)

5 25.00%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48

موضوع: پروژه ی بعدی گروه ایران میکرو را شما مشخص کنید

کاربر دائمی
    تشکر شده 531 بار در 212 پست

سلام

دوستان باهم جايي هستن يا هر كسي تنهايي براي خودش كار ميكنه و تجربيات را به اشتراك ميزارن .. ؟ اگر بشه هر شهري توي يك جايي مثلا فرهنگ سرا يا پارك فن آوري يا هنرستان يا جاي مشابه يك گروه تشكيل بده خيلي مفيد خواهد بود امكانات بسيار بالا خواهد رفت

2. تشکرها از این نوشته :

3. # ADS
    Circuit advertisement

کاربر ارشد 1nafar آواتار ها
    تشکر شده 4,874 بار در 1,377 پست

دوستان باهم جايي هستن يا هر كسي تنهايي براي خودش كار ميكنه و تجربيات را به اشتراك ميزارن .. ؟
    سلام دوست عزیز
    تمام کار های گروه به صورت انلاین انجام میشه و روال به این صورت هست که هر کس میتونه بر حسب تجربه و وقتی که داره ، مسولیت راه اندازی و نوشتن آموزش هر بخش رو به عهده بگیره . در نهایت ما تمامی اموزش ها رو جمع می کنیم و از طریق سایت اونا رو به اشتراک می زاریم .
    اگر بشه هر شهري توي يك جايي مثلا فرهنگ سرا يا پارك فن آوري يا هنرستان يا جاي مشابه يك گروه تشكيل بده خيلي مفيد خواهد بود امكانات بسيار بالا خواهد رفت
    متاسفانه اینجا ایران هست و کار های تحقیقاتی و فرهنگسرایی و پارکی و هنرستانی و ... به هیچ جا نمیرسه .
    افرادی هم که در بخش فعالیت دارن ، یا به موضوع علاقمند هستند ، یا پروژه ای ، چیزی دارن ، یا بیش فعالند .

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

سلام آقای هاشمی من خودم به عنوان مثال حاضرم خیلی بیشتر از این برای مجله مطلب بفرستم ولی وقتی میبینم خیلی وقته با اینکه مطالب جمع آوری شده ولی انتشار مجله هی به تاخیر میافته متاسفانه یک مقدار دلسرد میشم اگر بشه یک زمان مشخصی که دیگه اینقدر در انتشارش تاخیر نشه مشخص کرد مثلا ماهنامه باشه که بدونی میشه امید داشت ماهی یک مجله بیاد بیرون حالا باز هر چی شما صلاح دونستید...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

مدیرکل سایت kavir آواتار ها
    نام
    زارعی
    تشکر شده 5,684 بار در 1,801 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.abdollahi نمایش پست ها
    سلام آقای هاشمی من خودم به عنوان مثال حاضرم خیلی بیشتر از این برای مجله مطلب بفرستم ولی وقتی میبینم خیلی وقته با اینکه مطالب جمع آوری شده ولی انتشار مجله هی به تاخیر میافته متاسفانه یک مقدار دلسرد میشم اگر بشه یک زمان مشخصی که دیگه اینقدر در انتشارش تاخیر نشه مشخص کرد مثلا ماهنامه باشه که بدونی میشه امید داشت ماهی یک مجله بیاد بیرون حالا باز هر چی شما صلاح دونستید...
    سلام
    اقای عبدالهی همونطور که قبلا عرض کردم انشاءالله تا یک هفته دبگه شروع میکنیم و روند مجله بدون تاخیر مثل قبل خواهد بود
    کویر ویدئو راه اندازی شد

اگر چه دیر ولی برگشتم به جمع دوستان قدیمی....

7. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما kavir برای ارسال این پست سودمند:

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

سلام صبح بخیر خیلی عالی پس من و دوستان هم تا اونجائی که میتونیم مطلب جور میکنیم...انشاا...
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما M.ABDOLLAHI برای ارسال این پست سودمند:

کاربر دائمی

تا كي وعده و وعيد ... تا كي شما مسئولين با احساسات ما بازي ميكنيد

اقا اون مجله رو بزار روي سايت خودمون تكميلش ميكنيم .. فوقش يه جلد ميخواد .. كاغذ كادو ميكنيم

---------
    يك پيشنهاد
    اولا كه موضوعاتي كه هر روز كامن ميخورند صورت اتوماتيك به قسمت موضوعات مهم برده بشه

دوم سيستم امكان پاكسازي توسط كابرهاي عادي رو داشته باشه .. مثلا 10 تا تيك بزاريد اگر 10 نفر يه كامنت رو اضافي تشخيص دادن پاك بشه (نترسيد سايت نميتركه به دموكراسي اعتقاد داشته باشيم)

سوم سايت علاوه بر پاك سازي كامنتي نياز به گروه بندي هاي بهتري داره ..الان من يه پست گذاشتم براي سايتهاي جديد در يك جايي ديگه حالا ديدم اينجا هست (پيشنهاد ميكنم يك سيستم سرچ سريعتر و مثلا با قابليت هينت باشه كه ادم بهتر جواب بگيره)

چهارم سايت سنگينه من با 256كيلوبيت سرعت طول ميكشه تا باز كنم هر صفحه رو

پنجم .. خدا قوت .. سايت خوب و مفيدي هست .. 10 در دنيا 100 در اخرت خيرشو ببيني

ویرایش توسط alishekarriz : 16-03-2012 در ساعت 10:23

11. تشکرها از این نوشته :

کاربر دائمی

خب مهندس .. فرمايش شما هم درست ..اما كارهايي كه من گفتم در راستاي كم كردن كار شماست

يعني سيستم اتوماتيك بشه .. بله اولش سخته كه تغييرات بديم ولي وقتي انجام شد سيستم خودش خودشو مديريت ميكنه .. مثل وقتي كه يه ماشين رواتوماتيك ميكنيم يه بار بيشتر كار ميكنيم بعدش كارمون كم ميشه

مجله رو هم شنيدم دوستمون سفره يا سرش شلوغه نرسيده .. .. شايد نياز به مديريت منابع انساني داشته باشيد.. نيرو تازه .. پخش كار ..

خب من از بيرون نميتونم بگم لنگش كن .. اما كمك ميتونم بكنم

كارتون درسته .. شاد و موفق باشيم

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام
    من از کد pmm9برای lpc2378 استفاده کردم . برنامه خطا نمیده ولی توی شبیه ساز جواب نمیده. کسی میتونه کمک کنه؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123