NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 1347 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 61 به 73 از 73

موضوع: *** طراحی و ساخت یک اینورتر جوشکاری ***

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

با تشکر از این مهندس با حال

2. # ADS
    Circuit advertisement

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام عدمت مهندسین عزیز
    اگر کسی طریقه ساخت ولوم سه فاز برای دیمر سه فاز را میداند بگوید متشکرم

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام عزیز.عضو جدیدهستم.از پشتکارت خیلی خوشحال شدم.خدا قوت.
    یه سوال:این شماتیک که گذاشتی باچی باز میشه؟ویندوز نتونست بازش کنه!!!
    ویرایش توسط majidabedi : 23-04-2015 در ساعت 11:23

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

درود بر شما
    دوستان و اساتيد هدف تاپيك مگه ساخت اينورتر جوشكاري نبود ؛ دريغ از چند تا فرمول علمي و عكس عملي

تازه وارد
    نام
    بهمن غلامی
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

با سلام ادامه بحث اینورتر جوش چی شد پس ما همچنان منتظریم

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

salam.hame bikhiale in mozo shodan ?man chanta naghshe shematic peida kardam ama moteasefane tahlile madar va ghata at vojod nadare .agha ma ke bad jor to kafeshim.

9. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما lady1 برای ارسال این پست سودمند:

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام من این پروژه رو می خوام بسازم کسی هست کمکم کنه پول خوبی بهش میدم؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام می خوام باهاتون از طریق تلگرام در ارتباط باشم می تونید کمکم کنید؟

- - - Updated - - -

امیرحسین قطبی
    ویرایش توسط mzarkoob : 10-02-2018 در ساعت 11:25 دلیل: درج شماره همراه

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام و درود فراوان خدمت مهندس عزیز واقعا ممنونم که علمت رو در اختیار دیگران گذاشتی این کارت والاتر از همه فرایض واجبه بود زکات علم ترویج اون هست
    اول که داشتم پست هارو میخوندم واقعا ناراحت شدم ملتی با این همه پیشینه ی تاریخی و تمدن از ارائه ی مطلب به هموطن و همنوع خودشون دریغ کردند
    واقعا جای تاسف داره اشخاصی که بخل در زندگیشون هست مطمئن باشن نه به جایی میرسن و نه هیچ وقت لذتی از زندگی میبرند فقط اینو بگم برای اقایانی که گفتن برای فروش داریم و.... اگر امروز صدقه ، زکات و ترحم افرادی مثل ادیسون ، تسلا و... نبود شما هیچوقت نمیتونستی چنین طرحی بقول خودتان را طراحی کنید واقعا شرم باد یک ایرانی و این تفکر پست
    و درود بر شما مهندس عزیز که نه تنها یاری میکنی بلکه از شرافتت هم پاسداری میکنی
    شرمنده باید میگفتم اینو واقعا ممنونم ارادتمند شما دکتر بهرامی

مدیر انجمن mzarkoob آواتار ها
    نام
    مهدی زرکوب
    تشکر شده 2,317 بار در 1,273 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanbahrami نمایش پست ها
    اول که داشتم پست هارو میخوندم واقعا ناراحت شدم ملتی با این همه پیشینه ی تاریخی و تمدن از ارائه ی مطلب به هموطن و همنوع خودشون دریغ کردند
    واقعا جای تاسف داره اشخاصی که بخل در زندگیشون هست مطمئن باشن نه به جایی میرسن و نه هیچ وقت لذتی از زندگی میبرند فقط اینو بگم برای اقایانی که گفتن برای فروش داریم و.... اگر امروز صدقه ، زکات و ترحم افرادی مثل ادیسون ، تسلا و... نبود شما هیچوقت نمیتونستی چنین طرحی بقول خودتان را طراحی کنید واقعا شرم باد یک ایرانی و این تفکر پست
    و درود بر شما مهندس عزیز که نه تنها یاری میکنی بلکه از شرافتت هم پاسداری میکنی
    شرمنده باید میگفتم اینو واقعا ممنونم ارادتمند شما دکتر بهرامی
    سلام
    خود شما تاکنون چه سهمی در اشتراک گذاری مطالب داشته اید؟
    --------------------

کسانی که در حال یادگیری یا انجام کاری هستند و دچار مشکلی می شوند ممکن است بخواهند در فروم ها و گروههای شبکه های اجتماعی سوال خود را مطرح کنند.
    حالتی ممکن است وجود داشته باشد که متاسفانه بسیار دیده شده است و آن اینکه به صورت یک طرفه انتظار بر این است که با طرح سوال، دیگران موظف به پاسخ گویی اند و اگر کسی نباشد که پاسخ دهد بسیار شاکی می شود! در همین جا اگر کسی سوالی بکند که آنها بتوانند جواب دهند با خود می گویند چرا ما باید پاسخ دهیم؟ چه سودی به حال ما دارد؟ به نظر شما چه نامی می توان برای این کار در نظر گرفت؟
    در صورتی که روزی از دیگران راهنمایی می گرفتید جبران آن وقت است پیشرفت که کردید و دیدید در فروم ها و... سوالی پرسیده شد که می توانید پاسخ دهید، نگویید من چرا باید پاسخ سوال دیگران را بدهم!؟
    پاسخ دادن لزوما به معنای قرار دادن سورس و مطلب آماده نیست. می تواند مشخص کردن مسیری باشد که فرد با صرف زمان بایستی به پاسخ برسد.
    تو نیکی میکن و در دجله انداز
    که ایزد در بیابانت دهد باز
    Telegram: Contact @armeducation
    --------------------

کاربر علاقه مند 10845 آواتار ها
    نام
    2ktorh.a@gmail.com
    تشکر شده 20 بار در 12 پست

با سلام خدمت همه اساتید من این متن دنبال می کردم دیدم همه گیر دار ها نهایتا داره به ترانس های switching ختم میشه منم قبلا همیشه از این ترانسها فرار می کردم اما جای فرار نداره دیگه لازمم نیست خودتونو در گیر محاسبات کنید البته برای کسانی که گیر سه پیچ می دند چرا برید دنبال محاسبه برای ما هم خلاصه نویسی کنید اما پیشنهاد من استفاده از نرم افزار محاسبه ترانس های سویچینگ است که برادران و بزرگواران روس زحمت کشیدند و برای منو شما پیشنهاد دادند که من براتون به اشتراک می زارم کاری هم نداره فرکانس به khz بهش می دی احتمالا فرکانس دستگاهتون 100khz باشه بعد ولتاژ فکر کنم 60 ولت بدید جریان خروجی هم 100 امپر اینها حدث است خوب حالا هسته و اندازشم بزارید برا خودتون محاسبه کنید استاندارد سیم هم برحسب 0.6 می زنه یعنی 5*0.6 یعنی سیم 3 میلی یه پیشنهادم بهتون بدم سایت های روسی مدارات خیلی خوب آموزش دادن و دست بالشون بازتر است یه گوگل ترنسلیت بندازید تنگ اینترنتون و مدارات به زبان روسی یا ترکی سرچ کنید
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: transformer.png
مشاهده: 42
حجم: 54.1 کیلو بایت  
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

15. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

سلام دوستان من در چنتا انجمن به زبان روسی مدار کامل ابنورتر جوشکاری صنعتی را پبدا کردم که خیلی خوب بودن فیلم داخل
    آپارات زیاده هستش تیازی نیست دنبال نقشه طراحی بگردین

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234