NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 1982 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: از کار افتادن ناگهانی برد stm32f030

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

Exclamation از کار افتادن ناگهانی برد stm32f030

سلام و خسته نباشید.
    من پارسال 3تا برد stm32f030 از سایت کویر الکترونیک خریدم(زمانی که 8تومن بود!!) جدیدا دارم باهاشون کار میکنم. در حال راه اندازی ال سی دی کاراکتری بودم که بعد از چند بار ریست میکرو. کیل دیگه میکرو رو نشناخت. البته میکرو فقط از طریق IO با LCD ارتباط داشت و زمین. شکی که دارم به الکتریسیته ساکن هست. سوال من اینه که آیا الکتریسیته ساکن میتونه باعث سوختن برد شده باشه؟ در مورد اولین برد تقریبا مطمینم که اینطور بوده چون بلافاصله بعد از اینکه دستم خورد به برد دیگه میکرو شناخته نمیشد ولی برای برد دوم زیاد مطمین نیستم چون چند بار ریست کردم و کار کرد اما به یک باره از کار افتاد. لطفا اگر در این مورد نکته ای هست محبت کنید و راهنمایی کنید. این رو هم اضافه کنم من توی کار با میکروها تجربه هایی دارم و خیلی مبتدی نیستم هر چند خیلی هم حرفه ای نیستم گفتم شاید بعضی از نکته های ابتدایی رو برای پاسخ در نظر نگیرید. پیشاپیش ممنون از شما. عکس برد و اتصالات رو هم میفرستم

111.jpg

2. # ADS
    Circuit advertisement

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

اینکه هیچ کدوم از دوستان با مشکل الکتریستیه ساکن تا الان برخورد نکردن هم جالبه و هم باعث امیدواریه که بشه به طریقی بردها رو احیا کرد.

خب الان به نظر شما راهی وجود داره که میکرو رو به طریق دیگه ای بجز پروگرامر st- link پروگرم کرد؟ کیل فلش رو شناسایی نمیکنه در حالی که آخرین برد سالم رو میشناسه . اگر امکان وصل jlink وجود داشت خوب بود چون پروگرامر jlink هم دارم.

5. کاربران : 2 تشکر کرده اند از شما mzarkoob برای ارسال این پست سودمند:

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mzarkoob نمایش پست ها
    سلام
    جیلینک هم میشه با 4 تا سیم مد swd
    ممنون مهندس
    فعلا روی همون پیشنهادتون دارم کار میکنم که توی تلگرام دادین . (flash loader)
    ببینم چطور میشه . باز هم ممنون