NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2295 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ماهواره های نزدیک به زمین leo

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیش فرض ماهواره های نزدیک به زمین leo

من در حال انجام یک پروژه تحقیقاتی درباره ماهواره های نزدیک به زمین leo هستم.
    این ماهواره بر خلاف ماهواره های مدار geo از دید ناظر زمینی ثابت نیستند و چیزی در حدود ۱۰ دقیقه در افق دید ما قرار دارند.
    آنتن مناسب برای این کار را به دست آورده ام اما میخواهم آنتن را روی یک استپ موتور بگذارم و با فرمان به استپ موتور ماهواره را دنبال کنم.
    اما نمیخواهم وارد حزییات فنی استپ موتور مذکور شوم و میخواهم یک استپ موتور و درایور آن داشته باشم و بتوانم با یک دستور به آن چرخش آنرا انجام دهم.
    آیا چنین محصولی وجود دارد؟
    استپ موتور و درایوری که بتوان با اتصال به کامپیوتر و از طریق کنترل سوکت برنامه نویسی کرد؟

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیرکل انجمنها Doloop آواتار ها
    نام
    حسين
    تشکر شده 3,086 بار در 1,371 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_saeedy نمایش پست ها
    من در حال انجام یک پروژه تحقیقاتی درباره ماهواره های نزدیک به زمین leo هستم.
    این ماهواره بر خلاف ماهواره های مدار geo از دید ناظر زمینی ثابت نیستند و چیزی در حدود ۱۰ دقیقه در افق دید ما قرار دارند.
    آنتن مناسب برای این کار را به دست آورده ام اما میخواهم آنتن را روی یک استپ موتور بگذارم و با فرمان به استپ موتور ماهواره را دنبال کنم.
    اما نمیخواهم وارد حزییات فنی استپ موتور مذکور شوم و میخواهم یک استپ موتور و درایور آن داشته باشم و بتوانم با یک دستور به آن چرخش آنرا انجام دهم.
    آیا چنین محصولی وجود دارد؟
    استپ موتور و درایوری که بتوان با اتصال به کامپیوتر و از طریق کنترل سوکت برنامه نویسی کرد؟
    سلام
    مهندس عزیز اینی که شما میخواهید خیلی ایده آل هست و گمان نکنم در این حد چیزی پیدا کنید مگر بصورت پروژه انجام شده باشه
    شما خودتون استپ موتور رو به میکرو وصل کنید بعد باید ارتباط بین میکرو و رایانه رو برقرار کنید اینجا دیگه درایوری هم نیاز نیست و میتونید تعاریف خودتون رو برای ارتباط از طریق سریال داشته باشید

موفق باشید
    *** اللّهم عجّل لولیک الفرج ***

4. تشکرها از این نوشته :