NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2478 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: گیر کردن در تابع osDelay با cmsis_rtos ??????????????????????????????

کاربر فعال pirozy آواتار ها
    تشکر شده 192 بار در 84 پست

پیش فرض گیر کردن در تابع osDelay با cmsis_rtos ??????????????????????????????

با سلام
    دوستان با lpc1768 و سیستم عامل cmsis_rtos یه پروژه نوشتم که چند تا تابع داره که هر تابع هر کدام درونش حداقل یک بار تابع osDelay فراخوانی شده تا اینجا مشکلی نیست و همه توابع بخوبی کار می کنن
    ولی اومدم یه تابع جدید دیگه به برنامه اضافه کردم و توی این تابع خط اخرش یکی از توابعی فوق الذکر که دارای تابع osDelay هست رو فراخوانی کردم وقتی این تابع جدید رو فراخوانی می کنم همه ی کدهاش به خوبی اجرا میشه میشه ولی وقتی به خط اخر میرسه که تابع دارای osDelay رو فراخوانی کردم, تمامی کدهای اون تابع رو هم اجرا می کنه ولی در اخر اون تابع osDelay رو فراخوانی کردم که در این خط برنامه کلا هنگ می کنه و متوقف میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
    دوستان علتش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در حالی که تابعی رو که گفتم اخرش osDelay هست رو بیرون از تابع جدید فراخوانی می کنم تو خط osDelay هنگ نمی کنه و اجرا میشه
    لطفا راهنمایی کنین از دیروز دیوونه ام کرده
    ممنون

2. # ADS
    Circuit advertisement

مدیر باز نشسته behnam6500 آواتار ها
    تشکر شده 899 بار در 390 پست

مقدار استک main رو افزایش بده ببین درست میشه یا نه

4. تشکرها از این نوشته :