NOTICE توجه: این یک موضوع قدیمی است که آخرین پست ارسالی آن مربوط به 2568 روز قبل است . لطفا فقط پاسخ ها ، سوالات و درخواست های 100 درصد مرتبط را به آن ارسال کنید و برای درخواست ها و سوالات جدید موضوع جدیدی را ایجاد کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ساخت ساعت با قابلیت تنظیم

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

Gadid ساخت ساعت با قابلیت تنظیم

سلام دوستان یه سوال
    من کدای یه ساعت دیجیتالو نوشتم ولی میخوام کاری کنم ک بشه تنظیمش کرد
    یه چیزایی براش نوشتم ولی جواب نمیده
    فایل کدویژنشو با پروتیوس میذارم
    لطفا کمک کنین

myclock

2. # ADS
    Circuit advertisement

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

دوستان لطفا کمک کنین

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

سلام دوست عزیز من برنامه شما را نگاه کردم اصلا این روش برنامه نویسی کلا اشتباهه یکی اینکه شما نباید بیایید برنامه را تو یک حلقه پشت سر هم بنویسید اینکه نشد باید برنامه تان را با تایمر بنویسید یعنی یک تایمر باشه که وقفش هر یک ثانیه یکبار فعال بشه و شما برید تو وقفه سرریز تایمر تغییراتتون رااعمال کنید جدا از اون برای تبدیل و شکل دادن از همین الان عادت کنید از فرمان printf استفاده کنید بعد از اون اگر شما یک سرچ ساده تو اینترنت میزدید یک عالمه پروژه ساعت مجانی با شبیه سازی پروتئوس تو اینترنت هست در ضمن بهتر هم هست از ای سی ساعت مثل ds1307 هم استفاده کنید که موقعی که برق قطع میشه ساعت بشمارش خودش ادامه بده و در پایان هم یک توصیه دوستانه میکنم شما اگر میخوای در اینده از اینکار نون در بیاری کلا بیخیال avr و غیره و ذلک بشو یکراست برو سراغ stm32 و stm8 چون هم ارزانتر هستن و هم امکانات و کیفیتش خیلی بیشتره
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(

5. تشکرها از این نوشته :

تازه وارد
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.ABDOLLAHI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من برنامه شما را نگاه کردم اصلا این روش برنامه نویسی کلا اشتباهه یکی اینکه شما نباید بیایید برنامه را تو یک حلقه پشت سر هم بنویسید اینکه نشد باید برنامه تان را با تایمر بنویسید یعنی یک تایمر باشه که وقفش هر یک ثانیه یکبار فعال بشه و شما برید تو وقفه سرریز تایمر تغییراتتون رااعمال کنید جدا از اون برای تبدیل و شکل دادن از همین الان عادت کنید از فرمان printf استفاده کنید بعد از اون اگر شما یک سرچ ساده تو اینترنت میزدید یک عالمه پروژه ساعت مجانی با شبیه سازی پروتئوس تو اینترنت هست در ضمن بهتر هم هست از ای سی ساعت مثل ds1307 هم استفاده کنید که موقعی که برق قطع میشه ساعت بشمارش خودش ادامه بده و در پایان هم یک توصیه دوستانه میکنم شما اگر میخوای در اینده از اینکار نون در بیاری کلا بیخیال avr و غیره و ذلک بشو یکراست برو سراغ stm32 و stm8 چون هم ارزانتر هستن و هم امکانات و کیفیتش خیلی بیشتره
    بله دوست عزیز
    تو اینترنت زیاد هست ولی وقتی دانلودشون میکنی میبینی همشون چیزای الکین
    اکثرشونم با زبان بیسیک هستن نه c
    این برنامه فک نکنم نیازی ب استفاده از تایمر داشته باشه

مدیر انجمن M.ABDOLLAHI آواتار ها
    نام
    مهدی عبدالهی
    تشکر شده 2,677 بار در 667 پست

چرا هست من خودم دیدم با کدویژن بود شما خوب نگشتی در ضمن یک چند سال دیگه برنامه نویسی کار کنی حرفهای من رو درک میکنی در هر صورت ان شاء لله موفق باشی
    و هر كس از ياد [خداى‏] رحمان دل بگرداند، بر او شيطانى مى‏گماريم تا براى وى دمسازى باشد. (36)و مسلّماً آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و [آنها] مى‏پندارند كه راه يافتگانند. (37)تا آن گاه كه او [با دمسازش‏] به حضور ما آيد، [خطاب به شيطان‏] گويد: «اى كاش ميان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، كه چه بد دمسازى هستى!» (38)(سوره زخرف)بگو: «پليد و پاك يكسان نيستند، هر چند كثرت پليد [ها] تو را به شگفت آوَرَد. پس اى خردمندان، از خدا پروا كنيد، باشد كه رستگار شويد.» (100)(سوره مائده(